Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тот кто перелетел через баррикаду

Тот кто перелетел через баррикаду
a49

https://myrotvorets.news/toi-shcho-na-broni-perelitav-barykadu/

Награждён переходным мечом Королевы Великобритании [ua]
Такие офицеры будут освобождать и Донбасс и Крым.
При отсутствии предателей в ОП (td)
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

дуже швидко буде перемелений системою і невдовзі слухнянним виконавцем волі продажних політиків
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

При отсутствии предателей в ОП
страшніше коли президент тільки на словах патріот
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

страшніше коли президент тільки на словах патріот

 :dopovid:

За образу 5-го  Президента України.
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

страшніше коли президент тільки на словах патріот
ну Вам, як виборцю поточного Президента, видніше...
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

:dopovid:

За образу 5-го  Президента України.
у 5-го не було ОП. Зрозумів?
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

у 5-го не було ОП.
у нього був хороший помічник
та і сам він міг напряму поспілкуватися
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

у нього був хороший помічник
та і сам він міг напряму поспілкуватися
якщо при цьому мав власний зиск
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

В смсл на танку втік від цивільного зброду і тікаючи переїхав імпровізовану барикаду?
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду


Це про цей епізод?
   

Механік літаючої бмп
Дмитро Ворона.

Останнє редагування: 24 червня 2021 13:00:12 від Златадобра
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

От з тієї "підараси сука єбучіє" за кадром цікаво поговорили врешті-решт СБУ?
Бо живе срана ватка серед нас. Може це мамка Колібріса (чув що він у Маріуполь від впопучленців перебрався)?
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

Судя по количеству набежавших в ветку zebilov, они точно понимают кого военные считают предателями.
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

Судя по количеству набежавших в ветку zebilov, они точно понимают кого военные считают предателями.
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

Судя по количеству набежавших в ветку zebilov, они точно понимают кого военные считают предателями.

настоящего предателя всегда не видно, или он искусно прячется за пафосной риторикой.
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

https://www.youtube.com/watch?v=FU4LncS3DDw
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

Показати зображення...
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

В смсл на танку втік від цивільного зброду і тікаючи переїхав імпровізовану барикаду?

цікава ваша трактовка епізоду.

є інша.
2-му батальйону 72 ОМБр було віддано бойовий наказ зайти у місто на бронетехніці для посилення підрозділів, які відбивали штурм терористів, і звільнити заручників.

Командував операцією командир батальйону майор Михайло Драпатий. Ситуація ускладнювалась тим, що провокатори підбурили проросійські налаштованих місцевих мешканців на протидію, по вулицях міста було встановлено барикади. Одна з таких барикад перегородила шлях, коли колона з чотирьох машин вже поверталась після виконання завдання на виїзд з міста, у першій машині їхав командир Драпатий.

Відомі кадри, коли БМП «перелітає» через барикаду, демонстрували телеканали всього світу.

За машиною командира через розбиту барикаду проїхали й інші.
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

Олдбой, а як би ви був командиром ОМБр в той час і в тому місці -ви б не тікав?

   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

Олдбой, а як би ви був командиром ОМБр в той час і в тому місці -ви б не тікав?
він був би "над схваткою" :pooh_lol:
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

цікава ваша трактовка епізоду.

є інша.
2-му батальйону 72 ОМБр було віддано бойовий наказ зайти у місто на бронетехніці для посилення підрозділів, які відбивали штурм терористів, і звільнити заручників.

Командував операцією командир батальйону майор Михайло Драпатий. Ситуація ускладнювалась тим, що провокатори підбурили проросійські налаштованих місцевих мешканців на протидію, по вулицях міста було встановлено барикади. Одна з таких барикад перегородила шлях, коли колона з чотирьох машин вже поверталась після виконання завдання на виїзд з міста, у першій машині їхав командир Драпатий.

Відомі кадри, коли БМП «перелітає» через барикаду, демонстрували телеканали всього світу.

За машиною командира через розбиту барикаду проїхали й інші.



так а під чиїм контролем залишилось місто після "виконання завдання"?
просте ж питання
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

Олдбой, а як би ви був командиром ОМБр в той час і в тому місці -ви б не тікав?

с аквафрешем снимал бы на телефон :laugh:
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

костя, а ты эти пленки всюду тулишь, ты их сам слушал?
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

Олдбой, а як би ви був командиром ОМБр в той час і в тому місці -ви б не тікав?


жанр "а якби" відкриває широкі можливості

он Шуня язиком герой, уже і мене звинувачує що я враг народа, там аквафреш і всьо такоє. від імені України віщає як еталонний патріот, весь у шрамах і ранах після боїв із ворогами

насправді сам він у обісцяних штанах ховався свого часу у тому ж 2014 році, а пафосу нині набрався бо "за тєх кто побєділі". Такі гниди завжди в перших рядах коли уже все закінчилось і треба "трофеї" ділити

передовсім я не обирав професію військового, тому з мене не може бути спрос як із професійного солдата.
А якщо героїзмом вважається на БМП переїхати імпровізовану барикаду то це ващет глибока ганьба
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

жанр "а якби" відкриває широкі можливості

он Шуня язиком герой, уже і мене звинувачує що я враг народа, там аквафреш і всьо такоє. від імені України віщає як еталонний патріот, весь у шрамах і ранах після боїв із ворогами

насправді сам він у обісцяних штанах ховався свого часу у тому ж 2014 році, а пафосу нині набрався бо "за тєх кто побєділі". Такі гниди завжди в перших рядах коли уже все закінчилось і треба "трофеї" ділити

передовсім я не обирав професію військового, тому з мене не може бути спрос як із професійного солдата.
А якщо героїзмом вважається на БМП переїхати імпровізовану барикаду то це ващет глибока ганьба

скромно ответил Олдбой и полез дальше открывать ветки со сранойуа. мразь ты, и ты это прекрасно знаешь.
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

скромно ответил Олдбой и полез дальше открывать ветки со сранойуа. мразь ты, и ты это прекрасно знаешь.


іди накуй, мочалка  :laugh:

я буду відкривати гілки із чим хочу а ти як дворняжка за авто, будеш за мною бігати і жалібно дзявуліти, таке твоє місце у цьому житті
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

https://youtu.be/dAc30QDFyBk

«Если мы хотим, а мы действительно этого очень хотим, прекратить войну, то мы должны разговаривать. Я скажу вам откровенно, если завтра нам вернут нашу землю, наш временно оккупированный Донбасс, то я могу еще 10 раз пожать руку. <...> Если нам вернут наш Крым, а его обязательно когда-нибудь вернут, то можно и 100 раз пожать. Готов на такие вещи только ради результата», — добавил президент.
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

іди накуй, мочалка  :laugh:

я буду відкривати гілки із чим хочу а ти як дворняжка за авто, будеш за мною бігати і жалібно дзявуліти, таке твоє місце у цьому житті

а так комфортно тебе было, такой борзый тут был - и хуяк, 75% форумчан считают тебя антиукраинской мразью и это уже навсегда. такой вот сик транзит, говно ты антиукраинское :laugh:  так что выебывайся, но только там, где можно.
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

всцяцця мона

той дурачок дійсно думає, що мені болить що там думають такі самі як він анонімні дебіли порохоботи  :weep:
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

https://www.facebook.com/president.gov.ua/videos/777675496044835/
«Если мы хотим, а мы действительно этого очень хотим, прекратить войну, то мы должны разговаривать. Я скажу вам откровенно, если завтра нам вернут нашу землю, наш временно оккупированный Донбасс, то я могу еще 10 раз пожать руку. <...> Если нам вернут наш Крым, а его обязательно когда-нибудь вернут, то можно и 100 раз пожать. Готов на такие вещи только ради результата», — добавил президент.
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

https://www.youtube.com/watch?v=FU4LncS3DDw
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

https://youtu.be/d-eoHjyY2Hc
   
Re: Тот кто перелетел через баррикаду

Тот кто перелетел через баррикаду
А механика водителя хоть наградили?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія