Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

кацапе, звертайся до мене на Ви. Бо я українець, і вашого генетичного хамства не виношу
кацап - це ти. Українець співвітчизників хахлами-малоросами не обзиває.
   
Re: короновірус в Україні

Ще був цікавий момент в аптеці. Стояв там на касі зі списком ( "доступні ліки"), і чую, як біля інших кас розгорівся скандал. Одна жінка вирішила стояти назовні, як роблять в Києві, а потім увійти, як якась каса стане вільна. Інша баба похерила її ініціативу й тупо пройшла в середину. Та побігла за нею відстоювати справедливість... Справа закінчилась тим, що на вулиці більше ніхто не стояв- всі купчились у середині
   
Re: короновірус в Україні
PAL

У Дніпрі вводять обмеження на переміщення (як у Києві)
https://49000.com.ua/v-obshhestvennyy-transport-dnepra-tepe/

Сегодня, 24 марта, в Днепре техногенно-экологическая инспекция по безопасности при горсовете приняла решение об изменении работы общественного транспорта в период карантина


пользоваться транспортом смогут только сотрудники экстренных служб, коммунальных служб, обеспечивающих жизнедеятельность города, сотрудники предприятий критически важной инфраструктуры, врачи, сотрудники аптек по специальному пропуску. Он будет действовать только при наличии удостоверения личности. Также пассажирам нужно быть по меньшей мере в масках, а также других средствах защиты (очки и перчатки).

Кто сможет ездить:

полицейские;
врачи;
сотрудники коммунальной инфраструктуры;
сотрудники аптек;
работники хлебозаводов и некоторых других предприятий пищевой промышленности;
круг лиц, определенных городскими властями для поддержания жизнедеятельности города;


   
Re: короновірус в Україні

Ну й донька розказала пару таких історій, коли вона вийшла скупитись в аптеці та в маркетах. Сама, за власною ініціативою розказала, як вони всі близько один до одного стоять- не так як у Києві. А скажеш, щоб відійшли- ще й ображаються. Країна неляканих ідіотів перетворилась на країну наляканих ідіотів
   
Re: короновірус в Україні

У Дніпрі вводять обмеження на переміщення (як у Києві)
https://49000.com.ua/v-obshhestvennyy-transport-dnepra-tepe/

Сегодня, 24 марта, в Днепре техногенно-экологическая инспекция по безопасности при горсовете приняла решение об изменении работы общественного транспорта в период карантина


пользоваться транспортом смогут только сотрудники экстренных служб, коммунальных служб, обеспечивающих жизнедеятельность города, сотрудники предприятий критически важной инфраструктуры, врачи, сотрудники аптек по специальному пропуску. Он будет действовать только при наличии удостоверения личности. Также пассажирам нужно быть по меньшей мере в масках, а также других средствах защиты (очки и перчатки).

Кто сможет ездить:

полицейские;
врачи;
сотрудники коммунальной инфраструктуры;
сотрудники аптек;
работники хлебозаводов и некоторых других предприятий пищевой промышленности;
круг лиц, определенных городскими властями для поддержания жизнедеятельности города;


Это называется писдец экономике :facepalm1:
   
Re: короновірус в Україні

кацап - це ти. Українець співвітчизників хахлами-малоросами не обзиває.
мавпо, іди на хер до ігнору. Станеш людиною- приходь
 :-X
   
Re: короновірус в Україні

Александр Сергеевич Пушкин, находясь на карантине по поводу холеры в Болдино, обращается
к нам сегодняшним!!!

***
Позвольте, жители страны,
В часы душевного мученья
Поздравить вас из заточенья
С великим праздником весны!

Всё утрясётся, всё пройдёт,
Уйдут печали и тревоги,
Вновь станут гладкими дороги
И сад, как прежде, зацветёт.

На помощь разум призовём,
Сметём болезнь силой знаний
И дни тяжёлых испытаний
Одной семьёй переживём.

Мы станем чище и мудрей,
Не сдавшись мраку и испугу,
Воспрянем духом и друг другу
Мы станем ближе и добрей.

И пусть за праздничным столом
Мы вновь порадуемся жизни,
Пусть в этот день пошлёт Всевышний
Кусочек счастья в каждый дом!

А.С. Пушкин 1827 г.
   
Re: короновірус в Україні

мавпо, іди на хер до ігнору. Станеш людиною- приходь
 :-X
:) Обісрався, кацапе, як тільки на чисту воду вивели? та пох мені твої ігнори, рузьке.

Останнє редагування: 24 березня 2020 20:31:32 від candidate
   
Re: короновірус в Україні

підсумовуючи, можна відмітити, що як часто організм гине не від вірусу, а від надмірної реакції імунітету на вірус, так і реакція країни на вірус, її служб, може бути настільки надмірною ( як у нас в країні), що вб'є власну економіку,- а з нею й кількість людей, значно більшу за ту, яку міг би вбити вірус, якщо б з ним ніхто не боровся

Амінь
   
Re: короновірус в Україні

Михайло Забродський
10 год ·
Вітаю, шановні друзі. Оскільки зараз час дій, а не довгих розмов, то мій сьогоднішній пост буде короткий, але на мій погляд змістовний. Дякуючи фінансовому забезпеченню Фонду Порошенка відвідав рідне місто - Дніпро. Відвідав з метою передачі одній з міських лікарень невеличкого комплекту медичної апаратури, вартістю майже в половину вартості Mercedes-Benz S 350 d 4MATIC long 2019 року. Отримав позитивні враження і тверду надію, що дякуючи зусиллям наших медиків і небайдужих людей, разом мы здолаємо жахливого інфекційного ворога, що атакує нашу країну.
   
Re: короновірус в Україні

"Фонд Порошенка" передав партію реанімаційного обладнання та медичної апаратури у Львівський обласний госпіталь. У переліку, зокрема, аспіратори, монітори пацієнта, пульсоксиметри, шприцові помпи, ларингоскопи та інше обладнання, яке було придбане на запит медиків і необхідне при лікуванні пацієнтів з ускладненнями коронавірусної хвороби.

Найближчими днями кілька партій обладнання будуть передані в медичні установи в інших областях України

https://www.5.ua/regiony/fond-poroshenka-prydbav-reanimatsiine-obladnannia-ta-medychnu-aparaturu-dlia-lvivskoho-hospitaliu-211054.html?fbclid=IwAR3YmFWXbFTPSGUHe1ziVPi6Q7yq2IYfStwC_NbijtBFvWgxlHIP39PKp1g
   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

Одесса. Привоз)

   
Re: короновірус в Україні

"Фонд Порошенка"

пошел он на (x) , мразота
   
Re: короновірус в Україні

У Дніпрі помер 45-річний чоловік, якому у лікарні діагностували пневмонію, та врятувати не вдалося.

Джерело: голова Дніпропетровської облдержадміністраці ї Олександр Бондаренко

Деталі: Чоловік тиждень тому повернувся із подорожі до Єгипту, а викликав швидку лише 24 березня. Медики прибули вже у захисних костюмах. Пацієнт був у важкому стані.

Його на "швидкій" доправили до Дніпровської міської лікарні №21, але врятувати життя не вдалося.
   
Re: короновірус в Україні

На Дніпропетровщині помер чоловік з підозрою на коронавірус
1893 ПЕРЕГЛЯДИ 1
Вівторок, 24 березня 2020, 23:28
40

У Дніпрі помер 45-річний чоловік, якому у лікарні діагностували пневмонію, та врятувати не вдалося.

Джерело: голова Дніпропетровської облдержадміністраці ї Олександр Бондаренко

Деталі: Чоловік тиждень тому повернувся із подорожі до Єгипту, а викликав швидку лише 24 березня. Медики прибули вже у захисних костюмах. Пацієнт був у важкому стані.

Його на "швидкій" доправили до Дніпровської міської лікарні №21, але врятувати життя не вдалося.

Пряма мова Бондаренка: "Щойно директор департаменту охорони здоров’я ОДА Валерій Сердюк повідомив мені, що у Дніпровській лікарні №21 помер чоловік. Після 10-денної подорожі він занедужав, проте займався самолікуванням. Звернувся до лікарів в останній момент. На жаль, попри максимальні зусилля, врятувати пацієнта не вдалося.

Чи причиною ускладнень став саме коронавірус, нині з’ясовується. Результати досліджень будуть відомі вже завтра".
   
Re: короновірус в Україні

У Києві зросла кількість хворих на Covid-19, тепер їх 31 – Кличко
   
Re: короновірус в Україні

У Києві зросла кількість хворих на Covid-19, тепер їх 31 – Кличко

Там как раз Хорошковский
   
Re: короновірус в Україні

Пряма мова Бондаренка: "Щойно директор департаменту охорони здоров’я ОДА Валерій Сердюк повідомив мені, що у Дніпровській лікарні №21 помер чоловік. Після 10-денної подорожі він занедужав, проте займався самолікуванням. Звернувся до лікарів в останній момент. На жаль, попри максимальні зусилля, врятувати пацієнта не вдалося.


Бля... то сука дома сиди если приболел...а помрешь - занмался самолечением...Где єта тонкая грань?
   
Re: короновірус в Україні

до жопи усе це. Сказали їздити по 10 у маршрутці, хтось дотримувався?
у нас люди срать хотіли на ті закони і на владу. ніхто не буде нічого дотримуватись, якщо не діяти жорстко.
це не німеччина, не японія і не корея. і навіть не італія.

У нас дотримуються.

Причому 10 в маршрутці, ще якось.

А 10 в тролейбусі?  :facepalm:
   
Re: короновірус в Україні

"Фонд Порошенка" передав партію реанімаційного обладнання та медичної апаратури у Львівський обласний госпіталь. У переліку, зокрема, аспіратори, монітори пацієнта, пульсоксиметри, шприцові помпи, ларингоскопи та інше обладнання, яке було придбане на запит медиків і необхідне при лікуванні пацієнтів з ускладненнями коронавірусної хвороби.

Найближчими днями кілька партій обладнання будуть передані в медичні установи в інших областях України

https://www.5.ua/regiony/fond-poroshenka-prydbav-reanimatsiine-obladnannia-ta-medychnu-aparaturu-dlia-lvivskoho-hospitaliu-211054.html?fbclid=IwAR3YmFWXbFTPSGUHe1ziVPi6Q7yq2IYfStwC_NbijtBFvWgxlHIP39PKp1g

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів
та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.
  :punish:  :dopovid:
   
Re: короновірус в Україні

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів
та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.
  :punish:  :dopovid:
Кто бы говорил.  :facepalm1:
   
Re: короновірус в Україні

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів
та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.
  :punish:  :dopovid:
Тобто повідомлення про допомогу лікарням є ознакою належності до штабних?  Не подобається що ЄС допомогає лікарням? То будь ласка постіть приклади допомоги від інших партій. Якщо такого буде багато то приклад ЄС просто загубиться серед них.
 Що стосується мене, я не є членом партії ЄС. Але так, я її прихильник, бо як на мене це зараз єдина реально працююча державницька проукраїнська партія. А ще я симпатизую Демсокирі.
   
Re: короновірус в Україні

Тобто повідомлення про допомогу лікарням є ознакою належності до штабних?

не натому форумі ти піариш порохняву гниду. тут його здебільшого ненавидять. ти помилився адресою з цим шоколадним лайном.
   
Re: короновірус в Україні
PAL

   
Re: короновірус в Україні

   
Re: короновірус в Україні

пошел он на (x) , мразота

Тобто пан Деліт піде лікуватись до лікарні, що фінансуєтсья 95 кварталом  :shuffle:
   
Re: короновірус в Україні


   
Re: короновірус в Україні

В Олександрівській лікарні Києва перебуває вже 5 народних депутатів, які заразились на коронавірус, і ця кількість, напевно, зростатиме як не щодня, то щотижня. Причиною епідемії в стінах Верховної Ради стало отримання Томосу Православною церквою України, внаслідок чого молитви простих людей тепер доходять до бога.
   
Re: короновірус в Україні

В Олександрівській лікарні Києва перебуває вже 5 народних депутатів, які заразились на коронавірус, і ця кількість, напевно, зростатиме як не щодня, то щотижня.
Причиною епідемії в стінах Верховної Ради стало отримання Томосу Православною церквою України, внаслідок чого молитви простих людей тепер доходять до бога.

 :pooh_lol:
   
Re: короновірус в Україні
tyv

В Олександрівській лікарні Києва перебуває вже 5 народних депутатів, які заразились на коронавірус, і ця кількість, напевно, зростатиме як не щодня, то щотижня. Причиною епідемії в стінах Верховної Ради стало отримання Томосу Православною церквою України, внаслідок чого молитви простих людей тепер доходять до бога.
чому не пишеш автора?
   
Re: короновірус в Україні

чому не пишеш автора?

Хочу уточнить один момент.
Если я хочу защититься от коронавируса COVID-19, то какие яйца я должен термически обрабатывать: яйца панголинов, яйца летучих мышей, или свои?  :pooh_lol:
   
Re: короновірус в Україні

Хочу уточнить один момент.
Если я хочу защититься от коронавируса COVID-19, то какие яйца я должен термически обрабатывать: яйца панголинов, яйца летучих мышей, или свои?  :pooh_lol:
Тобі навіть Куршавель можна.
   
Re: короновірус в Україні

чому не пишеш автора?

якого автора?

скинули у тєлєгу просто текст
   
Re: короновірус в Україні

якого автора?

скинули у тєлєгу просто текст

Автор є...

Я його як раз і процитував. Про яйця.
Але дехто тупуватий вже купився...  :pooh_lol:
https://don-katalan.livejournal.com/2335185.html


   
Re: короновірус в Україні

підсумовуючи, можна відмітити, що як часто організм гине не від вірусу, а від надмірної реакції імунітету на вірус, так і реакція країни на вірус, її служб, може бути настільки надмірною ( як у нас в країні), що вб'є власну економіку,- а з нею й кількість людей, значно більшу за ту, яку міг би вбити вірус, якщо б з ним ніхто не боровся

Амінь

Повністю плюсую.

Ну от для чого зупиняти життя в місті, де немає ЖОДНОГО хворого?
   
Re: короновірус в Україні

Ну от для чого зупиняти життя в місті, де немає ЖОДНОГО хворого?
:facepalm1:
   
Re: короновірус в Україні

 :facepalm:

з телеграму

Только что на мусорке чувак собрал использованные маски, сфоткал в троллейбусе – выложил на OLX. Вот таких бизнесменов, к сожалению можна увидеть сегодня.

Во избежания таких случаев,  перед тем как выбросить использованную маску перережте её ножницами, либо другим способом сделайте непригодной к повторному использованию.(с)
   
Re: короновірус в Україні

Вот таких бизнесменов, к сожалению можна увидеть сегодня.
:facepalm1:  та тут півфоруму таких бізнесменів-економістів.
   
Re: короновірус в Україні
Agh

В Днепре сессия горсовета прошла во дворе из-за карантина  :lol:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 19 гостей
 
Повна версія