Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ваше перше кохання

Ваше перше кохання
Svitlana Bykova

розкажіть, як вигрібалися

конче потрібні практичн приклади. Заздалегідь дякую. Розповіді чоловіків палко вітаються
   
Re: Ваше перше кохання

клин клином...
   
Re: Ваше перше кохання
Svitlana Bykova

клин клином...
а розкажи:
у тебе перше кохання - і... - ?.... (про клин клином)
   
Re: Ваше перше кохання

присунуть или имено кохання?
   
Re: Ваше перше кохання
Svitlana Bykova

присунуть или имено кохання?
"імеєнно"
згадай, як тобі було 14-15-17
   
Re: Ваше перше кохання

моє перше кохання - гроші

так і не вигреб .......
   
Re: Ваше перше кохання

"імеєнно"
згадай, як тобі було 14-15-17

ну скажем так одно в другое и переросло, потом расстались, потому что ей нравилось по дискотекам тусить, а на в пазиках (оборудованный подвал, тренажеры, столы, обои)  :facepalm1:  :gigi:
   
Re: Ваше перше кохання
Svitlana Bykova

ну скажем так одно в другое и переросло, потом расстались, потому что ей нравилось по дискотекам тусить, а на в пазиках (оборудованный подвал, тренажеры, столы, обои)  :facepalm1:  :gigi:
не те ))))
цікавить нещасне перше кохання
як з цього лайна вигребстися? бо як жінки вигрібають, я в курсі
а як чоловіки? (парубки)
   
Re: Ваше перше кохання

"імеєнно"
згадай, як тобі було 14-15-17

Это уже поздно
Я еще в яслях любил девочку и воспитательницу отдельно  :rotate:
   
Re: Ваше перше кохання

а в первом классе влюбился, получил от папы урок
Он мне показал маму девочки и сказал -вот что тебя ждет, если не передумаешь
   
Re: Ваше перше кохання

бля. я последнее не помню чем закончилось
   
Re: Ваше перше кохання

Тю, перемінити трохи обстановку. Десь у сніжку по горах полазити...
   
Re: Ваше перше кохання

бля. я последнее не помню чем закончилось

 :gigi:
   
Re: Ваше перше кохання

не те ))))
цікавить нещасне перше кохання
як з цього лайна вигребстися? бо як жінки вигрібають, я в курсі
а як чоловіки? (парубки)

А как тетки выгребают?
   
Re: Ваше перше кохання

Да само проходит, за пару месяцев. На следующий объект переключается и предыдущий объект уже спокойней воспринимается.
Редко кто из мужиков в первый раз долго колбасится - вокруг слишком много народу плюс либидо всех вокруг в красавиц превращает.
   
Re: Ваше перше кохання

Моє перше було в 4-5 рочків...  Зустрічались біля річки, сиділи разом біля криниці, бавились на разом галявині.  Бігали, тримаючись за ручки...  А потім батьки взяли і переїхали в обласне місто :(     
Заїжджав у те село, бачив ту річку, криницю, вона ще стоїть.  Згадував моє перше кохання...  Але, якби побачив її -  не пізнав би, бо було це до холєри давно  :gigi:
   
Re: Ваше перше кохання

Это уже поздно
Я еще в яслях любил девочку и воспитательницу отдельно  :rotate:
Я тоже смутно помню златокудрую красавицу на горшке. Воспитательницы тогда меня не интересовали, а вот в первом классе практиканточки уже да. Хотя любовь была одноклассница, но в начальной школе я наверное их почти всех перелюбил.
Вообще это было странно - у меня была любовь одновременно в каждой группе - в классе, в ДЮСШ, в турклубе, пионерлагере, и даже когда где-либо объект заболевал, сразу находилась временная замена.
В 14-15 лет с либидо эти все любови просто стали интенсивней ну и я начал замечать несоответствие этой "множественной любви" общепринятым представлениям.
   
Re: Ваше перше кохання

розкажіть, як вигрібалися

конче потрібні практичн приклади. Заздалегідь дякую. Розповіді чоловіків палко вітаються

кохання з певною реальною взаємодією? чи кохання поглядом і фантазіями?
   
Re: Ваше перше кохання

Моє перше було в 4-5 рочків...  Зустрічались біля річки, сиділи разом біля криниці, бавились на разом галявині.  Бігали, тримаючись за ручки...  А потім батьки взяли і переїхали в обласне місто :(     
Заїжджав у те село, бачив ту річку, криницю, вона ще стоїть.  Згадував моє перше кохання...  Але, якби побачив її -  не пізнав би, бо було це до холєри давно  :gigi:

десь так по віку
нуу в принципі були друзями. зустрічались кожен день
але в шість років вона мені сказала що серед хлопців  які їй подобаються я у неї десь на 1-2 місці і вона ще не визначилась
вона була з розкосими очима з епікантусом. тому мабуть мені завжди потім подобались саме такі очі   
ще пам'ятаю що в неї були квадратні коліна. а не такі як наприклад у мене округлі з виступом   

Останнє редагування: 21 січня 2018 03:44:20 від Potato
   
Re: Ваше перше кохання

"імеєнно"
згадай, як тобі було 14-15-17

Я шось маю сумніви шо у хлопців кохання буває в такому ранньому віці.
Захоплення - так.
Справжнє ж кохання це почуття на яке потрібна певна зрілість

   
Re: Ваше перше кохання

А то я ше можу сказати шо закохався в 6 років.
Навіть...цілуватись :facepalm:  пробував
   
Re: Ваше перше кохання

Сходив з глузду, чекав, шукав, ревнував і так по колу. Потім час почав стирати так би мовити пікові почуття. Залишилось почуття. Через 14 років вона зненацька приснилась помераючою. Знайшов їі щоб дізнатися, що все окей. Просто обмінялися парой мейлів. А ще через два роки побачив слідство екстрасенсів на стб про її вбивство. Шок досі.
   
Re: Ваше перше кохання

Я шось маю сумніви шо у хлопців кохання буває в такому ранньому віці.
Захоплення - так.
Справжнє ж кохання це почуття на яке потрібна певна зрілість

так
саме справжнє мене накрило в 21-23
те що зайняло в моєму мозку відділ відповідальний за кохання
   
Re: Ваше перше кохання

життя досить знецінює слово кохання, і ти дивишся назад своїми скептичними очами і почуття ностальгії, навіть спогади зникають самі по собі, а чи було те кохання хз.
   
Re: Ваше перше кохання

не те ))))
цікавить нещасне перше кохання
як з цього лайна вигребстися? бо як жінки вигрібають, я в курсі
а як чоловіки? (парубки)

У всех по разному, но мне снилась года 3 почти каждый день. Химическая-биологическая реакция на организм....

Думаю надо найти интересное занятие\хобби\новуюпасию\ итп что бы все забылось.

Останнє редагування: 21 січня 2018 04:27:50 від МирнийКиев
   
Re: Ваше перше кохання

не те ))))
цікавить нещасне перше кохання
як з цього лайна вигребстися? бо як жінки вигрібають, я в курсі
а як чоловіки? (парубки)

Чоловіки тримають в собі це до останнього. Потім з часом якщо є на те потреба, закривають це питання. У мене була одна кацапка в серці з 12 років. Потім ще до війни я зв'язався з нею в онлайні. Лише коли почалась війна я закрив цю проблему раз і на завжди. Відлягло
   
Re: Ваше перше кохання

Та про яке там кохання можна говорити, коли пацан получив перше задоволення тільки від поцілунку на лавці десь в Стрийськім парку, коли засутеніло. Повністю зелене і дурне. В нього і думки немає про сім‘ю і її матеріальне забезпечення. В штанах мокро і світ такий рожевий, що осіннє листя, згрібаючи, підкидає в екстазі догори, щоб мати можливість підсушити кляті штани.
   
Re: Ваше перше кохання

Почни хвалити ту яка його кинула.
   
Re: Ваше перше кохання

не те ))))
цікавить нещасне перше кохання
як з цього лайна вигребстися? бо як жінки вигрібають, я в курсі
а як чоловіки? (парубки)


Время и тяжелый физический труд на твое благо. Ты там квартиру то доремонтировала?
Загружай, загружай молодого человека, чтоб на мысли глупые времени не было.
   
Re: Ваше перше кохання

Та про яке там кохання можна говорити, коли пацан получив перше задоволення тільки від поцілунку на лавці десь в Стрийськім парку, коли засутеніло. Повністю зелене і дурне. В нього і думки немає про сім‘ю і її матеріальне забезпечення. В штанах мокро і світ такий рожевий, що осіннє листя, згрібаючи, підкидає в екстазі догори, щоб мати можливість підсушити кляті штани.

Мова не про досвід...
   
Re: Ваше перше кохання

Мама глядя на страдания сыночка ,ну там завывания под гитару, лежания на диване лицом к стене, принесла билеты на дискотеку комбината (тогдашнюю модную городскую тусовку) .А там знакомства.новые. Через какое-то время узнал ,что эти знакомства молоденькие контролёр ши с ее о́тдела. Но это было потом. А оскому збили
   
Re: Ваше перше кохання

у п"ятнадцять років це ще не кохання, це захоплення,
яке буває майже у всіх, і це добре, це прекрасно,
але воно, таке захоплення, швидко минає і це теж добре.
Якщо нема взаємності - варто переключатися на інші справи: спорт, літертура тощо.
Справжнє кохання  прийде, якщо прийде (бо, як я зрозумів, не кожному це щастя випадає),
років у 17-20.
(приклад Ромео і Джульети, який, наче теж було по 15 - не типовий і погано
закінчився через форс-мажор))
   
Re: Ваше перше кохання

Свєта, це ти тут проблеми сина вирішуєш? Не лізь. Хіба шо...
   
Re: Ваше перше кохання

Насправді, ніякого кохання в природі не існує. Є статевий потяг (лібідо) і культурні нашарування в мозку, спричинені
читанням неправильних книжок, переглядом неправильних кінофільмів і прослуховуванням неправильних пісень.
Результатом тих культурних нашарувань є ірраціональна поведінка деяких чоловіків: залицяння, водіння в ресторани,
дарування квітів і ювелірних прикрас, носіння на руках і т.д.
І хоча, так зване "кохання", в ідеалі повинно бути взаємним почуттям, на практиці завжди получається,
що бенефіціаром "кохання" у 99% випадків є жінка. 8-: 
   
Re: Ваше перше кохання

У жінок взагалі кохання це як якась біологічна фунція, на зразок відрижки, кохають багато і часто, вимагають підтримки інтенсивності чуства від самця, а то страсть розпалить інший самець. Сам об'єкт кохання не досить важливий, головне процес і його приємні фізіологічні ефекти.
   
Re: Ваше перше кохання

У жінок взагалі кохання це як якась біологічна фунція, на зразок відрижки, кохають багато і часто, вимагають підтримки інтенсивності чуства від самця, а то страсть розпалить інший самець. Сам об'єкт кохання не досить важливий, головне процес і його приємні фізіологічні ефекти.

Це лише у випадку коли вона має сумніви...
   
Re: Ваше перше кохання

Насправді, ніякого кохання в природі не існує. Є статевий потяг (лібідо) і культурні нашарування в мозку, спричинені
читанням неправильних книжок, переглядом неправильних кінофільмів і прослуховуванням неправильних пісень.
Результатом тих культурних нашарувань є ірраціональна поведінка деяких чоловіків: залицяння, водіння в ресторани,
дарування квітів і ювелірних прикрас, носіння на руках і т.д.
І хоча, так зване "кохання", в ідеалі повинно бути взаємним почуттям, на практиці завжди получається,
що бенефіціаром "кохання" у 99% випадків є жінка. 8-: 

думаю, ви так жартуєте?)
   
Re: Ваше перше кохання

"імеєнно"
згадай, як тобі було 14-15-17

ну каг... Да никаг. Тогда было мрачное советское время, отсутствие порнухи и до первых раскатов сексуальной революции было еще далеко. Сейчас наверное все по другому. В 14-15 лет я запал на девочку Ларису из другого класса. И никому об этом не рассказывал и вообще виду не показывал как мне казалось. И вот в один прекрасный день, я сижу смотрю в окно как Лариса бегает по спортплощадке на уроке физкультуры и тут моя соседка Маринка спрашивает: "Хочешь я тебя с ней познакомлю?" Я конечно отмораживаюсь и спрашиваю: "С кем?" "С Дорошенко" - говорит Маринка и тут возникает то неловкое чувство как будто ты попался. Я даже не знал, что сказать. 
   
Re: Ваше перше кохання

Я даже не знал, что сказать. 

Запхав? Ларисі, Маринці чи обом?
   
Re: Ваше перше кохання

Насправді, ніякого кохання в природі не існує. Є статевий потяг (лібідо) і культурні нашарування в мозку, спричинені
читанням неправильних книжок, переглядом неправильних кінофільмів і прослуховуванням неправильних пісень.
Результатом тих культурних нашарувань є ірраціональна поведінка деяких чоловіків: залицяння, водіння в ресторани,
дарування квітів і ювелірних прикрас, носіння на руках і т.д.
І хоча, так зване "кохання", в ідеалі повинно бути взаємним почуттям, на практиці завжди получається,
що бенефіціаром "кохання" у 99% випадків є жінка. 8-: 
видать не любил.
Ну я таких полно встречала
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія