Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

А чого Бутусов злякався, та затер похідний текст свого поста?


Я думаю, что ему быстро объяснили какую глупость он сделал
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

   
Я думаю, что ему быстро объяснили какую глупость он сделал
но это же тупо, затиранием поста уголовные дела не закрывают, состав преступления-то никуда не денется уже :)
   
Re: ДБР порушило проти Бутусова справу .ст.437

Сейчас на 24 Украина лучший премьер по версии фупа - Ехануров..
В хвост и гриву Бурму - что за отмазки .. кто то что то сказал отменил.. затвердили операцию - выполняй. Отменить - приказ от главнокамандующего. .
Потом так же Бутусова.
Пиарщик херов, а военных давших пострелять - наказать..
Это лучший премьер всех времен и народов по версии фупа..
Голосовалки были не раз ..
   
Читають Фуп...

Текст опису зазначеного відео поданий автором у ​ манері, яка дозволяє використати цю публікацію саме як привід для ускладнення ситуації в районах проведення ООС та для звинувачень України в порушенні домовленостей щодо відведення зброї, у відсутності контролю за зброєю у військах.​
В умовах гібридної війни ворог вже почав використовувати це відео у своїх пропагандистських інтересах. Це підвищує небезпеку провокативних дій з боку російсько-окупаційних військ та підконтрольних їм формувань, посилення обстрілів позицій Об’єднаних Сил, оскільки російська сторона регулярно використовує тактику звинувачень на випередження для прикриття власних злочинів.​

Публікація подібних відео у такому контексті і, зокрема зазначеного, є черговим прикладом того, як свідомо чи несвідомо можна виступити на боці ворогів України в інформаційному протистоянні.​
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія