Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

МПшний піп: "Якщо не будеш знати румунську, я тобі кулю в лоб й розстріляю! "

Артем Жук в місті Чернівці.

Український інформаційний простір сколихнула новина про священника Московського патріархату Василя Савку, якого 18 квітня затримали п’яним за кермом в селі Коровія.
П‘яного водія за кермом затримав випадковий очевидець. Очевидець викликав поліцію, надав пояснення для протоколу. Впродовж всіх цих дій п’яний священник поводився вкрай неадекватно та погрожував очевидцю словами: «Через пів року прийдуть румуни. Знаєш молдовську, румунську мову? Ні? Бандерівець! Ти є хохол! Але завтра, запам’ятай, я тебе на коліна поставлю! Якщо не будеш знати румунську, я тобі кулю в лоб й розстріляю! Сволота бандерівська!». Цим очевидцем був я, Артем Жук. І ці слова були адресовані мені.
Коротко про подію — побачивши конфлікт на дорозі, я зупинився, підійшов, представився депутатом Чернівецької районної ради.
Мені з іще одним водієм вдалось забрати ключ у водія напідпитку. Після приїзду поліції, відігнав автомобіль на узбіччя. Подальші події видно на чисельних відео з боді-камер працівників поліції.
Я не став підіймати шум через цю подію, розуміючи, що розголос мови ворожнечі від священника на мою адресу потребує зваженого, відповідального ставлення, оскільки Чернівецька область є багатонаціональним регіоном. В цій ситуації, вважаю, варто діяти за принципом «не нашкодити».
Як порядний громадянин, весь цей час очікував на офіційне рішення суду щодо затриманої людини, яка керувала транспортним засобом у стані алкогольного сп‘яніння.
Але на сьогодні минуло вже понад місяць з моменту інциденту. Місцеві органи державної влади досі нічого не зробили ні для визнання порушника — порушником, ні захисту моїх громадянських прав.
Я, як депутат Чернівецька районна рада та голова фракції Європейська Солідарність, категорично засуджую:
⁃ бездіяльність влади в ситуації, коли громадянин України отримує погрози на свою адресу від людини, яка порушила закон;
⁃ прояви сепаратизму, расової та етнічної зневаги.
Також я вбачаю загрозу своєму життю та здоров‘ю у зв‘язку з заявами затриманого.
Спільно з адвокатами та відповідними службами я готую позов про відкриття кримінального провадження щодо фактів, зафіксованих на відео.

   
Зайвий раз доводить, що вірунство - тяжка форма психічного розладу.
   
Віруюча чи невіруюча людина - тут нідочого.  Якщо єбанько недаекватне - то несе відповідальність чи МП, чи УП чи ще щось...
Дебілів всюди хватає...
   
Деды стреляли(с).в потилицю. В цій церкві попами фсбешники.
   
Зайвий раз доводить, що вірунство - тяжка форма психічного розладу.
Священик МП думаєш вірить в БОГА?  :facepalm1:
   
шкода, що у нас не "хунта" і не "бандерівці", а "демократична, соціальна, правова держава" (с). таке сміття не заслуговує жити поруч з нормальними людьми.
   
Ти ба, "за півроку тут Румунія буде"
Аби нормальна влада - то присів би попеску цей надовго. А так...тьху.
   
шкода, що у нас не "хунта" і не "бандерівці", а "демократична, соціальна, правова держава" (с). таке сміття не заслуговує жити поруч з нормальними людьми.
Згоден повністю.
   
Ти ба, "за півроку тут Румунія буде"
Аби нормальна влада - то присів би попеску цей надовго. А так...тьху.
так він не попеску, а савка. і, підозрюю, румунську він не знає- не з тої когорти
   
Якраз і знає, бо розмовляє саме з румунським акцентом. Я служив в армії з молдаванами то я знаю.
   
Священик МП думаєш вірить в БОГА?  :facepalm1:

Дуже вірогідно. Християнський бог дуже зручний для покидьків. Роби, що хочеш, все одно ніякої відповідальності. Ісусік вже вмер за твої гріхи на хресті і все, що треба це прийняти це.
   
Якраз і знає, бо розмовляє саме з румунським акцентом. Я служив в армії з молдаванами то я знаю.
нема там ніякого румунського акценту
   
Віруюча чи невіруюча людина - тут нідочого.  Якщо єбанько недаекватне - то несе відповідальність чи МП, чи УП чи ще щось...
Дебілів всюди хватає...
от не треба виправдовувати кацапських підарів МП, вони абсолютно всі однакові, нормальна людина не піде служити в гестапо чи фсб
   
  відео вже видалили
   
Справа № 715/880/21

Провадження № 3/715/451/21

П О С Т А Н О В А

https://reyestr.court.gov.ua/Review/96908213
   
Справа № 715/880/21

Провадження № 3/715/451/21

П О С Т А Н О В А

https://reyestr.court.gov.ua/Review/96908213
да здгаствуєт совєтскій чєрновіцкій суд, самий гуманний суд  мірє!
   
прихильники певної політсили мовчать.
Юльки мовчать.
Сволота мовчить.

Клятий Порошенко!
   
прихильники певної політсили мовчать.
Юльки мовчать.
Сволота мовчить.

Клятий Порошенко!

Мо баканов щось квакнув ? нє ?....
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія