Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Футбольна гілка!

Re: Футбольна гілка!

удар був настільки різким і несподіваним, що було дуже важко швидко зреагувати, тим більше під саму штангу, хоча англійський коментатор сказав, що це гол воротаря, а по самій грі то фактично і не було моментів, що можна сказати що десь був 100% сейв
На першій хвилині він тупо відбив мяча в притул ногою, якби не лунін вже на 10-15 секунді булоб 1-0 на користь німців.
   
Re: Футбольна гілка!

Але як би не було ,але цікаво подивитися як на Луніна  вже претендують Баварія, ПСЖ та М.Ю.

Пишуть М.Ю вже вийшов з пропозицією у 35 млн євро..
Але я їз чуток не розумію, у М.Ю  Онана начебто непогано стоїть, так ьули у нього якісь там проблеми на початку, але зараз це воротар який стоїть непогано...
То я не розумію навіщо МЮ потпібен ще Лунін?( гадаю це якийсь або фейк,або ігри агентів) хоча кажуть що МЮ  вийшов з пррпозицією у 35 млн жвро.
А от у зацікавленістью Баварією та ПСЖ , я гадаю є якесь підгрунт'я, у ПСЖ  Донна Рума проводить провальний сезон, куча ляпів, куча привозів, якби ПСЖ не грало ви щабьєте скільки зможите, а ми скільки захочемо , то це трфшки невілірує проблему голкіпера..преса у ньго в Парижі погана зараз, ьагато воротарськиз помилок і немає того Донна Руми який був раніше..у ньго великий спад і аналітики бачать заміну йому у Луніну, по Баварії також є питання по Ноєру хоча він вчора і зробив пару реально класних сейвів, але зараз після травми це вже не той Ноєр який був раніше плюс Ноєр сказав що незабаром буде закінчувати  і Баварія почала шукати йому заміну на довгий час,  боси німців почали розглядати Луніна як кандидата на заміну Ноєру..
Раніше була інфа що на Луніна задивляється Ньюкасл, але потім вони начебто переключилися більше на Трубіна.
Але це можливо ігри Мендеша почалися, який зараз вибиває з Переса для Луніна контракт в рацоні 7-8 млн євро на рік вже без податків, бо у Луніна  зараз мабуть один з найменьших контрактів в Реалі в районі 3 млн. євро з податками, а податки у Іспанії до 40 відсотків від валу.
Так, що мені злається , що Лунін залишиться у Реалі якщо таки Мендеш йому вибьє у Переса толковий контракт, бо на справді Лунін може спокійно і з Куртуа вде потягатися , і не факт що Куртуа йому не програє конкуренцію.
Аое треба і Луніну заробити бути зорошим хлопцем, але не зароблять як їнші в команді це якось теж принизливо..короче нас чекає гарне спекотне літо у трансферах серед українських футболістів.
   
Re: Футбольна гілка!

Я думаю, зараз Лунін просто грає, і не заморочується всією цією хернею  :gigi:
   
Re: Футбольна гілка!

Є висока ймовірність, що Тібо Куртуа після повернення вже не буде тим Тібо Куртуа, що був раніше. І тоді Реалу прийдеться шукати собі нового Луніна. А навіщо шукати, якщо Лунін зараз у Реалі?  8-)
   
Re: Футбольна гілка!

лунін вже грає в найкращому клубі європи, покращить контракт і нах йому кудись взагалі переходити
   
Re: Футбольна гілка!

Але для стабільної гри в Реалі треба виручати там де більшість не виручить. Наприклад відбити вчорашній удар що призвів до голу .
   
Re: Футбольна гілка!

Лунін підписує новий контракт з «Реалом»!

Сторони знаходяться на завершальній стадії переговорів, нова угода буде розрахована до 2028-го року зі збільшенням зарплатні, інформує The Athletic


   
Re: Футбольна гілка!

Я думаю, зараз Лунін просто грає, і не заморочується всією цією хернею  :gigi:
А шо йому робити, за ньго Мендеш зараз думає..
До речі гадаю жінка Луніна правильно зробила що заставила чоловіка підписати контракт з самим кращим на ланний момент агентом серед футболістів Мендешем.
   
Re: Футбольна гілка!

Лунін підписує новий контракт з «Реалом»!

Сторони знаходяться на завершальній стадії переговорів, нова угода буде розрахована до 2028-го року зі збільшенням зарплатні, інформує The Athletic
До речі Циганик правий виявився, коли сказав що Лунін залишиться у Реалі, але Мендеш вибьє йому таки гарниц контракт...до речі і я так гадав.. що буде десь в районі 7-8 лямів , мені інше цікаве він добився  що у реалі  йому дадуть якийсь час чи ні?
   
Re: Футбольна гілка!

Є висока ймовірність, що Тібо Куртуа після повернення вже не буде тим Тібо Куртуа, що був раніше. І тоді Реалу прийдеться шукати собі нового Луніна. А навіщо шукати, якщо Лунін зараз у Реалі?  8-)
У них є Волошін :D
   
Re: Футбольна гілка!

До речі пані та панове не забуваєм грати у прогнози :

https://fbet.org.ua/index.php

Заходьте і ставте , до речі скоро чемаіонат європи будемо грати.
   
Re: Футбольна гілка!


коли вже в нас дисциплінарний комітет почне карати за таких хитровиіпнутих, не футбол а клоунада

У середу, 1 травня, в УПЛ відбулися два перенесені матчі чемпіонату, в яких "Шахтар із рахунком 4:1 розгромив "Чорноморець", а "Динамо" з рахунком 3:0 винесло "Верес".

Окремо варто відзначити, що в складі "Шахтаря", як і в складі "Динамо" "обнулилися" два гравці, які висіли на картках.

У "гірників" у кінцівці матчу в абсолютно незагрозливій ситуації захисник Валерій Бондар вирішив двома руками завалити Ієде, за що й отримав жовту.

У киян, також у кінцівці матчу отримав "гірчичник" головний бомбардир команди Владислав Ванат. Він не придумав нічого цікавішого, як отримати "гірчичник" за відкидання м'яча на чужій половині поля, коли гравці "Вереса" виконували штрафний.

Для обох гравців це були 4-ті жовті картки, і тепер вони пропустять матчі 27-го туру, але будуть "чистими" до дербі між собою, яке відбудеться у 28-му турі.
   
Re: Футбольна гілка!

А шо йому робити, за ньго Мендеш зараз думає..
   
Re: Футбольна гілка!

Знайомий англієць, одружений на українці, живе багато часу під Києвом і великий фанат футболу (і трохи - крикету :) ).
Щодня у ФБ нові світлини як він і влітку і взимку в новому місті України дивиться гру чергової команди, будь-якого дивізіону.
Ото справжній фанат!

Кому цікаво поспостерігати то ось

https://www.facebook.com/phil.howden.5

Купа фото щодня

   
Re: Футбольна гілка!

Трошки красивого з історії футболу:



   
Re: Футбольна гілка!

Жирона перемогла Барселону і буде в ЛЧ, Довбик знову забив.
Карпати зіграли черговий невиразний матч, 0:0.
Я б Григорчука замість Маркевича запросив, але звісно на такий крок поки що не підуть
   
Re: Футбольна гілка!

Жирона перемогла Барселону і буде в ЛЧ, Довбик знову забив.
Карпати зіграли черговий невиразний матч, 0:0.
Я б Григорчука замість Маркевича запросив, але звісно на такий крок поки що не підуть

А якби жирона не перемогла то вона б не була в лч?
   
Re: Футбольна гілка!

А якби жирона не перемогла то вона б не була в лч?

мабуть гралаб але оформили це вчора.
   
Re: Футбольна гілка!

Глянув огляд: шикарний мастерський матч для Довбика . Справжній клас! Dov from above, ось так відгукуються про нього. Хай разом з Циганковим нароблять шурхіту у ЛЧ наступного сезону. За умови що команда і тренерський штаб залишаться, і можливо дещо посиляться.
   
Re: Футбольна гілка!

Глянув огляд: шикарний мастерський матч для Довбика . Справжній клас! Dov from above, ось так відгукуються про нього. Хай разом з Циганковим нароблять шурхіту у ЛЧ наступного сезону. За умови що команда і тренерський штаб залишаться, і можливо дещо посиляться.

Там зараз головне не посилюватися, а зберегти те що є зараз. В них зараз і гра, і склад практично ідеальні  8-)
   
Re: Футбольна гілка!

Там, напевне, зараз всяким європейським грандам захочеться помародерити Жирону  :gigi: 
   
Re: Футбольна гілка!

Там зараз головне не посилюватися, а зберегти те що є зараз. В них зараз і гра, і склад практично ідеальні  8-)

 (tu) З того що читав, здається тільки Савіо піде на підвищення, до головного клубу з родини. Але з цим якось можна жити, бо на підході теж кілька молодих талантів. Згоден, хімія у клубі вражає. Любо дорого дивитись. Справжнє естетське задоволення )
   
Re: Футбольна гілка!

(tu) З того що читав, здається тільки Савіо піде на підвищення, до головного клубу з родини. Але з цим якось можна жити, бо на підході теж кілька молодих талантів. Згоден, хімія у клубі вражає. Любо дорого дивитись. Справжнє естетське задоволення )

Якби не Тер Штеген, то Барсу вчора Жирона розірвала б з непристойним рахунком  :gigi:
   
Re: Футбольна гілка!

Там зараз головне не посилюватися, а зберегти те що є зараз. В них зараз і гра, і склад практично ідеальні  8-)

Посилювати їм потрібно захист. Реал показав як їх треба розбирати
   
Re: Футбольна гілка!

гарний був матч
Довбик -молодець
справжня гра на команду і результат
   
Re: Футбольна гілка!

Там, напевне, зараз всяким європейським грандам захочеться помародерити Жирону  :gigi: 

савіо належить сіті груп,його брали в оренду з франції,зараз ман.сити як головна команда ситі груп його забрала до себе-савіо буде грати в наступному сезоні у ман. ситі..чогось гадаю що він там не заграє..но це моє бачення я можу і помиляться.
гутьєреса брали в оренду з мадридського реала і в реалі на нього дуже і не розраховували,але чувак так заграв що Анчелоті хоче його забрати та дати шанс..(до речі чувак забив два голи у чемпіонаті і оба барсі в першому колі і вчора :D )
алеш гарія  начебто вже одною ногою у барсі..
Порту та Коуто також хочуть пів європи,а про Довбика та Циганкова промолчу взагалі там не просто пів європи,а гранди...побачим що з цього вийде..єдине нехотілося би щоб Довбик наприклад пішов у Атлетіко(куди всі його сватають у першу чергу),ну це правда моє ,бо мені неодобається футбол сімеоне ..да там мабуть Довбик получить 5-7 мілн євро за рік з\п як мінімум но не буде того Довбика як в Жироні(він просто не буде стільки шансів мати).
Гадаю буде дещо цікаве і можливо сіті груп найдуть кошти для підвищеної заплатні Довбика та Циганкова і вони залишатья.(Мітчел начебто залишається)..
   
Re: Футбольна гілка!

савіо належить сіті груп,його брали в оренду з франції,зараз ман.сити як головна команда ситі груп його забрала до себе-савіо буде грати в наступному сезоні у ман. ситі..чогось гадаю що він там не заграє..но це моє бачення я можу і помиляться.
гутьєреса брали в оренду з мадридського реала і в реалі на нього дуже і не розраховували,але чувак так заграв що Анчелоті хоче його забрати та дати шанс..(до речі чувак забив два голи у чемпіонаті і оба барсі в першому колі і вчора :D )
алеш гарія  начебто вже одною ногою у барсі..
Порту та Коуто також хочуть пів європи,а про Довбика та Циганкова промолчу взагалі там не просто пів європи,а гранди...побачим що з цього вийде..єдине нехотілося би щоб Довбик наприклад пішов у Атлетіко(куди всі його сватають у першу чергу),ну це правда моє ,бо мені неодобається футбол сімеоне ..да там мабуть Довбик получить 5-7 мілн євро за рік з\п як мінімум но не буде того Довбика як в Жироні(він просто не буде стільки шансів мати).
Гадаю буде дещо цікаве і можливо сіті груп найдуть кошти для підвищеної заплатні Довбика та Циганкова і вони залишатья.(Мітчел начебто залишається)..

теоретично сіті груп мало би бути зацікавлено щоб жирона в лч накосила трохи бабла, плюс можливо піднялись би цінники на гравців ще, тому шкода якщо зруйнують команду і вона там провалиться, але в лч жироні варто укріпити захист, більшість голів в ла лізі це або провали оборони, або помилки останньої лінії
   
Re: Футбольна гілка!

Жирона перемогла Барселону і буде в ЛЧ, Довбик знову забив.
Карпати зіграли черговий невиразний матч, 0:0.
Я б Григорчука замість Маркевича запросив, але звісно на такий крок поки що не підуть

маркевич має намір розігнати пів команди, гравці провалили всі очікування, не хотілось би вірити судячи із минулих досягнень маркевича, що провал у відсутності якісної гри, це його вина, скоріше гравці не тягнуть вимоги, а тренер не звик працювати з посередніми гравцями
   
Re: Футбольна гілка!

шотам, шейхи пожертвували лігою чемпіонів для Манчестер Ситі, щоб Жирона зіграла і дорожче продала Довбика  :weep:  8-)
   
Re: Футбольна гілка!

Як Суркіси вигнали румунського пенсіонера, все повернулось на свої місця: розрив між 2-ю та 4-ю командами - 18 очок (15 за втраченими).
   
Re: Футбольна гілка!

теоретично сіті груп мало би бути зацікавлено щоб жирона в лч накосила трохи бабла, плюс можливо піднялись би цінники на гравців ще, тому шкода якщо зруйнують команду і вона там провалиться, але в лч жироні варто укріпити захист, більшість голів в ла лізі це або провали оборони, або помилки останньої лінії
  там не просто помилки..там привози..конкретні.
я стільки привозів від команд давно не бачив..але вни і забивають багато..но з захистом щось мічелу тре робити.
   
Re: Футбольна гілка!

шотам, шейхи пожертвували лігою чемпіонів для Манчестер Ситі, щоб Жирона зіграла і дорожче продала Довбика  :weep:  8-)
до чого ций сарказм..сіті груп у жироні має всьго навсього 47% і немає контрольного пакету акцій.
   
Re: Футбольна гілка!

Наполі тіпа за Судакова готовий віддати близько 55 млн євро..а за Довбика 50 і тим самим вже перебиває суму у 30млн євро яку хоче дати Атлетіко ..здається це вже якісь агенськи ігри почалися.
   
Re: Футбольна гілка!

до чого ций сарказм..сіті груп у жироні має всьго навсього 47% і немає контрольного пакету акцій.

Цитувати
Manchester City may be forced to reduce their stake in La Liga high-flyers Girona if both clubs qualify for next season’s Champions League.

The two City Football Group (CFG) clubs could also face restrictions on trading players and collaboration on off-field matters such as scouting networks, recruitment databases and commercial agreements if the conflict arises.

Uefa is monitoring the situation and its Club Financial Control Body will assess the links between the clubs in the summer – most likely in June – if a conflict is confirmed.

https://inews.co.uk/sport/football/uefa-man-city-girona-links-2892925

будуть домовлятися
але сумніву не маю що така доброчесна та справедлива організація як УЄФА, яка непевно тільки поступається ФІФА у плані чеснот, поступить правильно  (tu)
   
Re: Футбольна гілка!



Гол українсткого голкіпера  в Бразилії.
   
Re: Футбольна гілка!

   
Re: Футбольна гілка!

https://t.me/chat_of_nexta/8092319

Луніну спасибі  (tu)
кожен робить свою справу  :love:
   
Re: Футбольна гілка!

 :D  (tu)
   
Re: Футбольна гілка!

У Борусії просто шалена пруха
   
Re: Футбольна гілка!

У Борусії просто шалена пруха
  та да
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія