Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Врач из Мюнхена: Зеленский - позор украинского народа

А вот строитель из Кёльна - ЗА  :D
   
Що це сором - зрозуміло будь-якій розумній людині. Інституція президента - це не місце на базарі чи в шапіто.
За всіма іншими критеріями - теж  :facepalm:
Усі, хто віддав життя за Україну - в могилах стогнуть.
   
Срачь Порохоботи Зедебіли вигідний лише кацапам і вони над цим працюють .

З одного боку сексоти типа узбека ,ахпера ,та банди юльків --ці прокремлівскі

Но друга сторона теж не спить.
Таке враження що кацапи в наступ підуть а українці по між собою будут по темі порохобот -зедебіл сперечатись.

Не кацапи і у нас в РМ роздували протистояння алеж все такі у нас по лініі вата-нормальні люди а в Україні вдалось вату відтрутити на другий план та зробити протистояня всередині.
І підливають,підливають підливають......узб ек з ахпером та кацап- банда  по пару тем в день про куйового Петра а на них реагують та довбають Зелю.....

Останнє редагування: 29 липня 2021 08:01:54 від bassarabia
   
Но друга сторона теж не спить.
По вашому треба мовчати? Ми і так занадто погідливі. Якщо хоч до однієї людини дійде, то і це вже результат.
   
По вашому треба мовчати? Ми і так занадто погідливі. Якщо хоч до однієї людини дійде, то і це вже результат.
я знаю що того Пороха довбають сексоти ФСБ  та бригадні-це очевидно
але я не знаю як треба правильно себе поводити
но цей жорстокий срачь коли вата виявляется меншим ворогом  не добра справа.

Кацапи роблять свое --розділяй та володуй, а українці виявляются веденими

зі колись монголи на Угорщину напали і вже пів країни захопили а угорці все поміж собою своі сварки вирішували

Останнє редагування: 29 липня 2021 08:16:20 від bassarabia
   
Свинопєтра й підсвинків треба підсрачниками гнати з країни. Свиня пьотр - це справжній сором, втім як і клован нині.
А взагалі Україна й справді фейлед стейт , бо так і не спромоглася висунути собі на чоло когось на кшталт Манергейма або Пілсудського.
   
Все нормально, 100% при наступному президенту повернеться.... Він же не хайпиться а за країну переживає, просто на чужені... його заставили...
   
я знаю що того Пороха довбають сексоти ФСБ  та бригадні-це очевидно
але я не знаю як треба правильно себе поводити
но цей жорстокий срачь коли вата виявляется меншим ворогом  не добра справа.

Кацапи роблять свое --розділяй та володуй, а українці виявляются веденими

це колись монголи на Угорщину напали і вже пів країни захопили а угорці все поміж собою своі сварки вирішували
Свиня як і клован - це придурки на чолі країни, які не розуміють ні ролі країни, ні своєї ролі і залізли туди аби свої амбіції задовольнити і бабла наскирдувати.
У вас Санду видається наче не така. Добре аби вона Молдову витягла.
   
Свинопєтра й підсвинків треба підсрачниками гнати з країни. Свиня пьотр - це справжній сором, втім як і клован нині.
А взагалі Україна й справді фейлед стейт , бо так і не спромоглася висунути собі на чоло когось на кшталт Манергейма або Пілсудського.
кацапе не гони ,якщо подивитися на факти і Порошенко і Зеленский стойкіші за Манергейма бо не ідуть на фінляндізацію України яку від них вимагае Хуйло.
Для цього треба мати яйця

Останнє редагування: 29 липня 2021 08:22:51 від bassarabia
   
Ну вообще-то Зеленский позор Порошенко! Потому что именно  по результатам его  деятельности и бездеятельности  на должности Президента,, ему с небывало разгромным счётом отказали во втором президентском сроке и  протестно проголосовали за случайную альтернативную фамилию!
   
Ну вообще-то Зеленский позор Порошенко!

Та там весь список був галімий, чесно кажучи.
   
Свиня як і клован - це придурки на чолі країни, які не розуміють ні ролі країни, ні своєї ролі і залізли туди аби свої амбіції задовольнити і бабла наскирдувати.
У вас Санду видається наче не така. Добре аби вона Молдову витягла.
короля робить світа--Санду не така, але за нею в партіі такі самі "слугі народу" а вона одна,так що витягати буде тяжко
не треба выд виборцыв вимагати неможливого--щоб вони пильно шукати в купі лайна діамантів та вибирали їх
українске суспільство росте (порівняйте з Біларусью ) і вибір з часом буде більш приемним
але влаштовувати такий срач зараз недоцільно  ---вже нема Петра і вже вибрали Зе і того і другого скоріш за все вже не перевиберуть навіщо цей жорстокий  срачь!?
   
кацапе не гони ,якщо подивитися на факти і Порошенко і Зеленский стойкіші за Манергейма бо не ідуть на фінляндізацію Украыни яку вsд них вимагае Хуйло.
Для цього треба мати яйця
Щооооо?? Ти взагалі в курсі,  чого була "фінляндізація"?? Ти в курсі про Таллвісотту ? Ти знаєш що СРСР напав на Фінляндію 25 червня 1941 року ???Дурню, читай історію і розумій що фіни витягли з тих воєн все що могли і не забули ані про своїх ветеранів ані про своїх військових ?
   
Та там весь список був галімий, чесно кажучи.
Саме так.
На жаль, але і Юля виявилася гімном.
   
авторитетна думка  :shuffle:
   
Свиня як і клован - це придурки на чолі країни, які не розуміють ні ролі країни, ні своєї ролі і залізли туди аби свої амбіції задовольнити і бабла наскирдувати.
У вас Санду видається наче не така. Добре аби вона Молдову витягла.
І ще про Саду--за 4 роки до неі вибрали Додона який просто торгував країною

А в Геманіі Шредер якого кпив Хуйло не не ганьба чі може фрау Рібентропп не е жучкою Хуйла та з неі можно пишатись?
Капец Поро та Зе --ганьба а у других що?
   
короля робить світа--Санду не така, але за нею в партіі такі самі "слугі народу" а вона одна,так що витягати буде тяжко
не треба выд виборцыв вимагати неможливого--щоб вони пильно шукати в купі лайна діамантів та вибирали їх
українске суспільство росте (порівняйте з Біларусью ) і вибір з часом буде більш приемним
але влаштовувати такий срач зараз недоцільно  ---вже нема Петра і вже вибрали Зе і того і другого скоріш за все вже не перевиберуть навіщо цей жорстокий  срачь!?
В мене особисте до Свина і я неавиджу і його і його срану команду ,яка знищила в нас все нормальне в банківській системі що було.
Окрім того, тут його посіпаки моляться на нього як на Кім Чен Ира  і мені й це противно.
   
І ще про Саду--за 4 роки до неі вибрали Додона який просто торгував країною

А в Геманіі Шредер якого кпив Хуйло не не ганьба чі може фрау Рібентропп не е жучкою Хуйла та з неі можно пишатись?
Капец Поро та Зе --ганьба а у других що?
Отут згоджуся. Таки да, ми не одні такі, але справа в тому що ми одні стоїмо перед загрозою зникнення
   
Щооооо?? Ти взагалі в курсі,  чого була "фінляндізація"?? Ти в курсі про Таллвісотту ? Ти знаєш що СРСР напав на Фінляндію 25 червня 1941 року ???Дурню, читай історію і розумій що фіни витягли з тих воєн все що могли і не забули ані про своїх ветеранів ані про своїх військових ?
і підписали то що Хуйло зараз вимагае від Зе --нейтральний статус та кацапо вето на зовнішню політику
Манергейм в 44-м підписав ,Зе не підписуе,Додон би підписав

Так що про ганьбу все е відносно. Шредера ,Меркель,Орбана ,Додона кацапи купили а Зе поки що не --і Порошенко свого часу не --це ганьба?
   
а у других що?
демократичний вибір...  :D
п.с. то важко в нас сприймається, коли більшість переїхала у віртуальний світ зі своїми ідолами...
   
По вашому треба мовчати? Ми і так занадто погідливі. Якщо хоч до однієї людини дійде, то і це вже результат.

Навіщо мовчати?
Критикувати і вимагати.
І від влади і від опозиції.
От кидатись лайном в виборців точно не вихід.
   
От кидатись лайном в виборців точно не вихід.
ну хоч вже не піднімають питання вирішення пробеми кулеметом....
   
Да, до речі, коли я виступав за Тимошенко, я ніколи не робив з неї божка. На мене тоді її щирі послідовники дивилися підозріло,що я її критикую за дурну кадрову політику. Врешті останньою краплею для мене стало її привселюдно ручкання з ворюгою й проросійським полтавським політиком
   
Щас заплачу, який неупереджений Рембо, побільше б таких принципових людей!
   
і підписали то що Хуйло зараз вимагае від Зе --нейтральний статус та кацапо вето на зовнішню політику
Манергейм в 44-м підписав ,Зе не підписуе,Додон би підписав

Так що про ганьбу все е відносно. Шредера ,Меркель,Орбана ,Додона кацапи купили а Зе поки що не --і Порошенко свого часу не --це ганьба?
Ти в курсі ЧОГО Манергейм у 44 підписав, а у 40-му - ні ? Бо у 1940 році за них вписалися і Англія і Німеччина , які хоч і воювали між собою на той час , але вписалися. А в 44 на Манергейма натисли США.
   
ну хоч вже не піднімають питання вирішення пробеми кулеметом....
А як петро відноситься до проблеми розведення свиней у гірській місцевості ?
   
Саме так.
На жаль, але і Юля виявилася гімном.
Но на должности Президента лучше. когда политик. чем не политик.

 Политтехнологи Порошенко чётко понимали. что Порошенко проиграет финал Тимошенко и вывели в противовес политическому тяжеловесу Порошенко мухача Зеленского.
 Вполне здраво рассуждая. что в этом случае отдадут предпочтение Порошенко.
 Они ошиблись в единственном -СТЕПЕНИ неприятия деятельности и бездеятельности Порошенко- президента.
   
Ежегодно, когда придет май, украинский народ не спит, тоскуя по Великому Вождю и Президенту Петру Алексеевичу Порошенко».

 :laugh:
   
Но на должности Президента лучше. когда политик. чем не политик.

 Политтехнологи Порошенко чётко понимали. что Порошенко проиграет финал Тимошенко и вывели в противовес политическому тяжеловесу Порошенко мухача Зеленского.
 Вполне здраво рассуждая. что в этом случае отдадут предпочтение Порошенко.
 Они ошиблись в единственном -СТЕПЕНИ неприятия деятельности и бездеятельности Порошенко- президента.

Є таке, сам думав про подібне
   
Политтехнологи Порошенко чётко понимали. что Порошенко проиграет финал Тимошенко
то це для цього Бойка з літа 2018 так жваво ввели в процес для другого туру?
ну-ну...
Менше Манафорта читати треба було, а то халявних методичок набрались і думали що прокатить...
   
А вот строитель из Кёльна - ЗА  :D

Люмпен завжди був за популістів.
   
то це для цього Бойка з літа 2018 так жваво ввели в процес для другого туру?
ну-ну...
Менше Манафорта читати треба було, а то халявних методичок набрались і думали що прокатить...
Бойко не тягнув, навіть попри всю скажену кампанію на 5 каналі.
   
Бойко не тягнув
ну на місцях місця ділили саме з його долею....  :D
значить щось знали....
   
ну на місцях місця ділили саме з його долею....  :D
значить щось знали....
Ділити могли все що завгодно.
Але дійсність виявилася іншою
   
А вот строитель из Кёльна - ЗА  :D
Строітєль також ЗА пісні ,в яких багато матюків .Любить він це діло .
   
дійсність виявилася іншою
закономірний результат
   
Що це сором - зрозуміло будь-якій розумній людині. Інституція президента - це не місце на базарі чи в шапіто.
За всіма іншими критеріями - теж  :facepalm:
Усі, хто віддав життя за Україну - в могилах стогнуть.
Не вам, тим що привели януковича, писдіти на ці теми.
   
Нема слів. Що примушує Вені дивитися подібне униле профанство?
   
А вот строитель из Кёльна - ЗА  :D

потому, что где этот строитель, а где тот врач..
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія