Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А от і "Азов", який так тролив Петра :K

Re: А от і "Азов", який так тролив Петра  :K

До слова, про "Азов" я ніколи поганого слова старався не казати.
Подобались мені їхні вчинки, чи ні.
Вони захищають Україну. І для мене цього досить.

А як сприймати це:
Отакий от "Азов" :X
Тим більш, після такої назви гілки:
А от і "Азов", який так тролив Петра :K
   
Re: А от і "Азов", який так тролив Петра  :K

А як сприймати це:
Тим більш, після такої назви гілки:
А от і "Азов", який так тролив Петра :K
+1

але робіть знижку.
це ж педріоти липецької фабрики. Не варто забувати
   
Re: А от і "Азов", який так тролив Петра  :K

передай своїм кураторам у Кремлі, що спроба розпалювати міжнаціональну ворожнечу тобі не вдалась

тому що ти знову пішов на завдання у лаптях і в штанах із лампасами

 :laugh:

Візуалізіровал...  :pooh_lol:

   
Re: А от і "Азов", який так тролив Петра  :K

передай своїм кураторам у Кремлі, що спроба розпалювати міжнаціональну ворожнечу тобі не вдалась

тому що ти знову пішов на завдання у лаптях і в штанах із лампасами

 :laugh:
Сказал нацист, неделей ранее утверждающий что евреи лучшая нация по сравнению с украинцами.

Ты за своим языком следи. Тогда может и не будут ишаком называть
   
Re: А от і "Азов", який так тролив Петра  :K

Сказал нацист, неделей ранее утверждающий что евреи лучшая нация по сравнению с украинцами.

Ты за своим языком следи. Тогда может и не будут ишаком называть


не писти, дурачок
я сказав що євреї успішніші за українців і це очевидний факт

а ішаком я можу називати тебе, але мені ліньки це робити

та і принизливо це для мене на такого як ти злитись, стартись тебе образити. тебе Господь образив  :(
тим більше ішак хороша працелюбна тваринка
   
Re: А от і "Азов", який так тролив Петра  :K

Через магнітні бурі у україножера Олдбоя знову загострення і пішов срати на тих хто його приютив у себе?

Така вдячність у його наріду. Кажуть що по одній людина не варто судити всю націю, але олді намагається довести протилежне, що він за всіх розпишеться які гівнюки.
   
Re: А от і "Азов", який так тролив Петра  :K

Через магнітні бурі у україножера Олдбоя знову загострення і пішов срати на тих хто його приютив у себе?

Така вдячність у його наріду. Кажуть що по одній людина не варто судити всю націю, але олді намагається довести протилежне, що він за всіх розпишеться які гівнюки.
Так. Ми його можна сказати, на помийні знайшли. Відмили відчистили, а він нам фігвами малює.
   
Re: А от і "Азов", який так тролив Петра  :K

Через магнітні бурі у україножера Олдбоя знову загострення і пішов срати на тих хто його приютив у себе?

Така вдячність у його наріду. Кажуть що по одній людина не варто судити всю націю, але олді намагається довести протилежне, що він за всіх розпишеться які гівнюки.

Сере як раз Палєрма... І ти разом з нею.. :bueee:
   
Re: А от і "Азов", який так тролив Петра  :K

Фейк у тому, що твердження від "нападавшие заявили, что являются бойцами именно этого подразделения" не можна сприймати фактом їх приналежності до "Азов"!
Загалом, ФЕЙК вже й у тому, що ваші факти не є з першоджерел. Ні представники СБУ, ні Прокуратури не заявляли про належності підозрюваних до "Азов".
Нема ніякого фейку - трое затриманних (Художник, Фокс та Віся) дійсно в 2016 були в штатці Азову.
   
Re: А от і "Азов", який так тролив Петра  :K

І куди вони з тої штатки ділися? Може їх сам Азов звідти випи*здив за їх "подвиги"?
   
Re: А от і "Азов", який так тролив Петра  :K

2016 рік напад на інкасаторів Ощаду -  Лабус (інструктор Азову) застрелен на місці, Санич помер через пару днів, Шульц та Омон затримані і досі сидять під слідством. Троє втікли і звичайно із штатки були виключені, бо були в офіційному розшуку. 
https://5140.org/wanted-people/23396098-foksha-kirill-andreevich
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія