Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

про 4.7

Re: про 4.7

редіс  :gigi:  :dirol:

а ну можливо в цього  юлька пукан постійно підшорає неаекват
   
Re: про 4.7

Чтобы поменьше "подгорал", попытайся вырасти из двухбитного состояния хотя до 3 или 4 уровней. О большем в твоём случае вряд ли стоит мечтать. Это касается и ежихи, которая похожа на тех, кто всю жизнь проецирует одного из бывших на всех остальных

Примечательно, что по существу нет никаких возражений. Неужели Олег киевский был прав, когда говорил про расценки в интернет-изданиях? Хотелось бы узнать: чем по-вашему вы отличаетесь от своих коллег из "братского" народа? У них тоже на форумах модераторы опекают правительственных ботов и банят критиков царского режима.
   
Re: про 4.7

Чтобы поменьше "подгорал", попытайся вырасти из двухбитного состояния хотя до 3 или 4 уровней. О большем в твоём случае вряд ли стоит мечтать. Это касается и ежихи, которая похожа на тех, кто всю жизнь проецирует одного из бывших на всех остальных

Примечательно, что по существу нет никаких возражений. Неужели Олег киевский был прав, когда говорил про расценки в интернет-изданиях? Хотелось бы узнать: чем по-вашему вы отличаетесь от своих коллег из "братского" народа? У них тоже на форумах модераторы опекают правительственных ботов и банят критиков царского режима.

так підгарає тут тільки в тебе
   
Re: про 4.7

Ясна річ що у мене, у кого ще? Хіба що у може бути ще у стеола та незаконно забаннених, про яких згадували тут. Причому я навіть не знаю коли все почалося. Чи то коли вимагав звільнити Рудьковського, чи то зі зміни орієнтації на "партію реальних пацанів" або після того, як з'явилися дифірамби на адресу другого де Голля. A може після підтримки панамського шахрая або взяття опіки над його ботами та відстрілу супротивників. А може навіть після того, як сам почав тягати сюди зливний матеріал мінстеця і тим самим перетворюючи ФУП в ФАП або ФСБ ...

Ну, піськи-сіськи, бетон і пожрати ми принципово не будемо згадувати - це просто необхідно для запеклих баталій на справжньому політичному форумі, особливо коли це супроводжується матом
   
Re: про 4.7

Ясна річ що у мене, у кого ще? Хіба що у може бути ще у стеола та незаконно забаннених, про яких згадували тут. Причому я навіть не знаю коли все почалося. Чи то коли вимагав звільнити Рудьковського, чи то зі зміни орієнтації на "партію реальних пацанів" або після того, як з'явилися дифірамби на адресу другого де Голля. A може після підтримки панамського шахрая або взяття опіки над його ботами та відстрілу супротивників. А може навіть після того, як сам почав тягати сюди зливний матеріал мінстеця і тим самим перетворюючи ФУП в ФАП або ФСБ ...

Ну, піськи-сіськи, бетон і пожрати ми принципово не будемо згадувати - це просто необхідно для запеклих баталій на справжньому політичному форумі, особливо коли це супроводжується матом

 :weep:
   
Re: про 4.7

Повністю згоден! Найрозумніше в такій ситуації ставити смайлики і крутити дулі. У всякому разі це краще ніж робити як боти, які в подібних випадках марять шатунами і агентами Кремля. Ну, або, строго дотримуючись методички, починають розповідати про розумові дефекти тих, кому не до вподоби панамський шоколад
   
Re: про 4.7

Повністю згоден! Найрозумніше в такій ситуації ставити смайлики і крутити дулі. У всякому разі це краще ніж робити як боти, які в подібних випадках марять шатунами і агентами Кремля. Ну, або, строго дотримуючись методички, починають розповідати про розумові дефекти тих, кому не до вподоби панамський шоколад

не стримуйся редіс  :weep:
   
Re: про 4.7

а чого всі так цикляться саме на "штабний"? :S

4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів та відповідно ставитиметься до їхньої спроби засмічувати форум.
зі. треба було дописати "просто ботів, а також різноманітних троллів та відповідно ставитиметься..."
причому підкреслене - це найголовніше

бо коли людина день у день поситить одне й те саме божевілля та нісенітниці - це "засмічувати"
Штабний це обідно, наче тебе звинувачують у  зумисному обмані. Що ти не свої погляди висловлюєш, а як шавка гавкаєш по команді хазяїна... Обідно)))

Взагалі за смічення окрему статтю, відправляти в курятник на пів дня, потім на 2 дня а тоді якщо людина не виправиться вже банити за смічення на місяць. Мало лі йобнутих у світі? (наприклад я йобнутий) :shuffle:
   
Re: про 4.7

Ну і в чому неправий Лолік?
Так модери і не відповіли!
Поліпили смайлів , пообзивалися і все.
   
Re: про 4.7
Svitlana Bykova

Ну і в чому неправий Лолік?

редис був забанений ще альоною. Причому на моїй пам"яті - не один раз.
   
Re: про 4.7

редис був забанений ще альоною. Причому на моїй пам"яті - не один раз.

Хм. Так ось виявляється яка вона справжня причина заангажованості модераторів форуму і як результат самого форуму.  :-o  Далеко підете, "дорогие товарищи"!

Я вже писав, що не слід міряти всіх по одному зі своїх колишніх... Якщо якогось Вашого улюбленого (або нелюбимого) редиса забанила сама О.Ю., то це не дає вам право перетворювати ресурс в рупор АП. Хоча звичайно вам воно видніше. Був би привід, а причина завжди знайдеться...
   
Re: про 4.7

а можна відповідь , а не перенесено ? редагування хоча б відкрийте


Перенесено: дайош ще 10 гілок про савченко і цицьки ! про Донбас нінада
Forum moderator [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати] [В закладки]
cьогодні в 12:38
IP/Host: Модератор
Тема перенесена до Передбанник.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=957915.0
   
Re: про 4.7

steol  - дякую
   
Re: про 4.7

steol  - дякую

 :-B
а взагалі-то причин для таких гілок і не повинно бути, але..
   
Re: про 4.7

редагування хоча б відкрийте
У Передбаннику такий самий вільний режим спілкування, як і будь-де на Форумі, окрім Смітника
   
Re: про 4.7

:-B
а взагалі-то причин для таких гілок і не повинно бути, але..

от навіть не знаю що сказати ) вони вже так забрехались )
   
Re: про 4.7

У Передбаннику такий самий вільний режим спілкування, як і будь-де на Форумі, окрім Смітника

яка причина ? хоч вигадайте щось
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія