Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Саме гидотне створіння, яке значно гірше кацапів викликає відразу :bueee:

Я б трішки розширив тему - під загальним гаслом "Не був - не писти"

Не мають права розпинатися ті хто в тилу як треба воювати, копати окопи, що підривати і кого вбивати

Але і не мають права розвповідати еміги тим хто в тилу що їм заїбись живеться, а вони страждають відмовляючи собі в бухлі і курортах і донатять

Тут вже декліька тем було. Один курей жарених припер на новий рік після обстрілів. Інший доводить що важливіше фіналу по американському футболу подій немає ("Головна подія року" сука :facepalm1: )

Поважайте трішки своїх співвітчизників в біді. Бо всі знають що в випадку поразки, емігів чекають душевні страждання а тих хто тут - смерть, розруху,катівні й табори (і я не перебільшую)

І майте розуміння, що життя розділилося 24.02.22

Я б трішки розширив тему - під загальним гаслом "Не був - не писти"

Не мають права розпинатися ті хто в тилу як треба воювати, копати окопи, що підривати і кого вбивати

Але і не мають права розвповідати еміги тим хто в тилу що їм заїбись живеться, а вони страждають відмовляючи собі в бухлі і курортах і донатять

Тут вже декліька тем було. Один курей жарених припер на новий рік після обстрілів. Інший доводить що важливіше фіналу по американському футболу подій немає ("Головна подія року" сука :facepalm1: )

Поважайте трішки своїх співвітчизників в біді. Бо всі знають що в випадку поразки, емігів чекають душевні страждання а тих хто тут - смерть, розруху,катівні й табори (і я не перебільшую)

І майте розуміння, що життя розділилося 24.02.22

Когда украинцы смогут порадоваться за украинцев, которым в чем то лучше чем им, родится настоящая украинская нация.
Пока делим на достойных и недостойных, настоящих и ненастоящих и прочее, нация будет только распадаться.

Когда украинцы смогут порадоваться за украинцев, которым в чем то лучше чем им, родится настоящая украинская нация.
Пока делим на достойных и недостойных, настоящих и ненастоящих и прочее, нация будет только распадаться.

Так само як і ті котрим краще будуть співчувати тим хто в біді

І справа не в радіти. А банально фільтруйте що говорите і пишете

Бляха як діти   :(
Вам ніхто нічим не зобов'язаний!  І то що вони роблять то їхнє повне право...

Золоті слова!  [ua]

Мені цікаво, накуя люди подібні гілки створюють? шо за тип персонального задоволення від того? Користі для суспільства от точно ніякого. Любі донати напряму залежать від задоволення від процесу даріння. А якшо ти вже другу війну насипаєш та вже давно рахунок тому втратив а тобі таке гімно у руки прилетає, виникає для самого огидне питання, нахуа мені це все?

Шановні пани ,ковбасникі":), не звертайте уваги на дебіла ТС.Українці вдячні усім хто любить Україну і допомагає нам у нашій боротьбі з окупантами
 Мені особисто верне від падлюк внутри України. Вчора увечері ішла я додому. Причепився мужик мого віку, десь 60+, ля-ля, ,а пачіму ви на українскам гаварвте, а в Харькаве всіхда гаварілі на русскам, я толька в селе гаварю на українскам , і ви гаварвте па русскі," А потім це падло почало про ,,братскіе народи, стравілі..." Давно я так голосно не лаялася.  І такого лайна багато , і вони не донатять, тільки споживають.

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія