Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А чому не можна проводити вибори преза?

Re: А чому не можна проводити вибори преза?

Йди нах, тупа Зелена мудачня. Тебе , дурню не питають. Вибори це не головне, можна і без преза, але вони конституційно можливі. Я, в міру своїх слабких сил, вас сук добью в цьому питанні. Вже зараз народ почнинає розуміти, а через який небуть місяць про геть узурпатора будуть казати мільони. Побачиш, дурнику.
Дебіле, вибори призначає ВР. Що там фракція ПЄС, бач вони не такі довбойоби як ти.

І щодо Асада, там все як ти хочеш, вже 55 років регулярно проходять вибори.

Вибори під час дії воєнного стану прямо заборонені ч. 1 ст. 19 Закону України "Про правовий режим воєнного стану". Заборона законом стосується всіх видів виборів: вибори Президента України, Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування

Ти вже певно трохи підсліпуватий?
  Так, цей Закон мені відомий і я не наполягаю на виборах. Просто є така опція, бо в Закон про воєний стан можна внести деякі зміни, але можна і без Президента.  Чо  б ні? Що зміниться на гірше? Може тільки накраще.

Так, цей Закон мені відомий і я не наполягаю на виборах. Просто є така опція, бо в Закон про воєний стан можна внести деякі зміни, але можна і без Президента.  Чо  б ні? Що зміниться на гірше? Може тільки накраще.
Тобто йдеться всього лише про усунення конкретної особи з поста президента?
Крісло преза звільнюється, автоматично відбувається зміна структури влади - спонтанно, непідготовлено, неузгоджено, непродумано, у період найтяжчого випробування для країни за час незалежності
Зате вольтери позбуваються глибоко ненависного їм Зе, а там і трава не рости?
Чи надія все ж таки на те, що за пару тижнів з"ясується що безвладдя - шлях до загибелі, і тут омріяний вольтерами Петро - як чортик зі скриньки ?

Бляць, порохоботи вже зовсім подуріли у своєму прагенні прорватися до корита. Є в Харківській області таке село під назвою Гроза, може чули?  :facepalm1:
Я був би з тобою згодний, якщо б хватило розуму не чіпати Залужного.
Але тепер Петро ні до чого і справа пішла дуже недобрим шляхом.
Звісно я проти повернення Петра, але вже якось не дуже проти виборів.
Влада сама створила таку ситуацію.

Крісло преза звільнюється, автоматично відбувається зміна структури влади - спонтанно, непідготовлено, неузгоджено, непродумано, у період найтяжчого випробування для країни за час незалежності
Чи надія все ж таки на те, що за пару тижнів з"ясується що безвладдя - шлях до загибелі, і тут омріяний вольтерами Петро - як чортик зі скриньки ?

Тобто міняти главкома, який би він не був, в такий час можна?
І нічого що під час війни керувати повинні військові.
Добре, вмовили, аби тільки потім сумних пісень не довелося співати.

Облишмо преза. Чому не можна переобрати мера Ужгорода?

cьогодні в 19:31
IP/Host: ---.fixed.kpn.net
Бачу Вольдемар у нас!

Як погодка у Гаазі?

Там зараз бачу неспокійно: https://nos.nl/artikel/2509286-rellen-in-den-haag-rond-bijeenkomst-eritreeers-politieauto-s-in-brand

Трівожна...

Чи це Волька революсьйон мутить?

ОГО!  ;o

Це ще не все... Уяви шо буде як об'являть вибори... Скільки гівна виллють свиноголові на всіх крім Жмурука... Залужному буде непереливки якщо стане на дорозі Кнура!  :facepalm1:

ОГО!  ;o
Ага, там жесть.
ВОЛЬКА, що ти робиш?! АСТАНАВІТЄСЬ :=V

Бачу Вольдемар у нас!

Як погодка у Гаазі?
Пару годин тому писав що у Запоріжжі. Невже збрехав патріарх?

Айпі як у мене. KPN - це найбільший голандський інтернет провайдер.

+он що робиться? Справжній революсьйон!

Тобто міняти главкома, який би він не був, в такий час можна?
І нічого що під час війни керувати повинні військові.
Добре, вмовили, аби тільки потім сумних пісень не довелося співати.
Не можна! Саме це я і намагаюся довести Вольтеру - ні вибори неможливо проводити під час війни, ні ось так спонтанно змінювати конституційний лад, та ще й у воюючій країні!

Айпі як у мене. KPN - це найбільший голандський інтернет провайдер.

+он що робиться? Справжній революсьйон!
https://twitter.com/view/status/1758923543381680174

То наш патріарх ще й пистло?
Ета полнає падєніє нравав! (С)

Останнє редагування: 17 лютого 2024 23:23:07 від PRom

Це ще не все... Уяви шо буде як об'являть вибори... Скільки гівна виллють свиноголові на всіх крім Жмурука... Залужному буде непереливки якщо стане на дорозі Кнура!  :facepalm1:
Та тут і багату уяву мати не треба - досить згадати як свинні люто ополчилися проти Притули, як тільки стало зрозуміло, що він належить до того ж електорального сектору, на якому вже 10 років пасеться Каракулевий

Бачу Вольдемар у нас!

Як погодка у Гаазі?
У якій Гаазі? Вольтер півгодини тому писав, що знаходиться в 30 км від Роботиного!

У якій Гаазі? Вольтер півгодини тому писав, що знаходиться в 30 км від Роботиного!

На його айпі подивись. Лєтучій галандєц

То наш патріарх ще й пистло?
Ета полнає падєніє нравав! (С)
Показати зображення...
Схоже у Гаазі проходить репетиція революсьйона. І темка про преза якраз...

На місці Банкової я би починав боятися...

От сидів би Вольт в Христианії, так нє - попер революсьйон влаштовувати

От сидів би Вольт в Христианії, так нє - попер революсьйон влаштовувати
Що за Христианія? У Копенгагені?

Нічого я не збрехав. Я на 2 тиждні приїхав таки до Гааги , а вже 27 буду в Запоріжжі. Ніхто нікуди не збіг. Досить вже. Наїздився. У мене дома бізнес і дома краще.хоча тиждень я сплю спокійно, без алярмів та вибухів. Поїхав на свої. Є за що.

Нічого я не збрехав. Я на 2 тиждні приїхав таки до Гааги , а вже 27 буду в Запоріжжі. Ніхто нікуди не збіг. Досить вже. Наїздився. У мене дома бізнес і дома краще.хоча тиждень я сплю спокійно, без алярмів та вибухів. Поїхав на свої. Є за що.
Ти 2 години тому писав, що у Запоріжжі. А пости з Нідерландів ще з 11 лютого: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139615.msg27788347#msg27788347

Йди нах, тупа Зелена мудачня. Тебе , дурню не питають. Вибори це не головне, можна і без преза, але вони конституційно можливі. Я, в міру своїх слабких сил, вас сук добью в цьому питанні. Вже зараз народ почнинає розуміти, а через який небуть місяць про геть узурпатора будуть казати мільони. Побачиш, дурнику.
Вольтер, знаєш, хто у мене на роботі топить за те, що Ще нелегітимний після 20 травня? Той, хто має зятя-священника в мп та називає Пороха "потрошенко". Один такий, більш ніхто.

Фууу...гидота брехлива...

Фууу...гидота брехлива...

ну що ви так на нашого патріарха... це конспірація така... кыргиз ©

Ти 2 години тому писав, що у Запоріжжі. А пости з Нідерландів ще з 11 лютого: https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139615.msg27788347#msg27788347
Та я приїхав 9 лютого, назад їду 25 і що?

Та я приїхав 9 лютого, назад їду 25 і що?

Ета провал, Вольт

Що за Христианія? У Копенгагені?

Угу, може би такий злий не був

Ета провал, Вольт
Точно провал! У Штірліца знайшли червоні труси з портлетом Сталіна! Поїхав на два тиджні провідати дочку. То й що з того? Я залишаюсь в Запоріжжі, а хто куди їздить вас не їб…т.))))

скачуть шавки волькофоби

Не фіг засирати темку. Ввш бубочка якщо не пійде стане узурпатором, а це карний злочин на рівні державної зради. По Конституцї він повинен пійти геть, або змінити Закон про воєний стан відповідно Конституції і провести вибори. Іншихваріантів нема та й користі з нього теж нема, одна шкода державі.

Спалився,до цього в Києві сидів.

Бандеролі порожчали, куй-мазь не продається, поволік своє гузно в Нідерланди
А тут раз - і піймали Галанського на брехні...

Не фіг засирати темку. Ввш бубочка якщо не пійде стане узурпатором, а це карний злочин на рівні державної зради. По Конституцї він повинен пійти геть, або змінити Закон про воєний стан відповідно Конституції і провести вибори. Іншихваріантів нема та й користі з нього теж нема, одна шкода державі.

ще є варіант спробувати з коалою.

минули ті часи, тепер наш Вольт твердо за  Петра

PAL

минули ті часи, тепер наш Вольт твердо за  Петра

Так коала ж з Петром!  [ua]

живодьори  :X

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість

Повна версія