Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теракти у москві

Re: Теракти у москві
PAL

То були "зєльоні чєловєчкі" тепер "сині", якато Веселка виходить.

синій для кацапні то природній колір
   
Re: Теракти у москві

У Таджикистані почали допитувати родичів підозрюваних у теракті в Росії – Reuters
Для допиту прибула група російських слідчих, повідомили співрозмовники інформагентства
Влада Дубик
Редактор новин LIGA.net
ВЧОРА О 22:30
У Таджикистані почали допитувати родичів підозрюваних у теракті в Росії – Reuters

У Таджикистані російські слідчі почали допитувати родичів підозрюваних у скоєнні теракту в Crocus City Hall у Підмосков'ї. Про це повідомляє Reuters з посиланням на трьох неназваних співрозмовників із безпекових структур Таджикистану.

За даними видання, таджицькі силовики привезли сім'ї обвинувачуваних до столиці Душанбе з міст Вахдат і Гіссар, а також з району Рудакі.
При цьому президент Таджикистану Емомалі Рахмон нібито "особисто контролював" розслідування з таджицької сторони. Він назвав теракт "ганебною та жахливою подією" й закликав народ захистити своїх дітей від шкідливого впливу.

Також журналісти таджицької служби Радіо Свобода відвідали родичів щонайменше трьох обвинувачуваних у різних містах Таджикистану, проте в них не вийшло знайти їхніх батьків та дружин.

За словами журналістів, на умовах анонімності родичі обвинувачуваних Саідакрама Раджабалізода, Фарідуна Шамсиддіна та Мухаммадсобіра Файзова розповіли, що після теракту силовики відвезли їхні сім'ї на допит у столицю.

У виданні також повідомили, що до Таджикистану прибули російські слідчі, щоб допитувати родичів обвинувачуваних, однак офіційні структури обох країн поки не підтвердили це.

У таджицькому МВС ще не надали інформації щодо затриманих громадян їхньої країни, але напередодні, 23 березня, відомство спростувало причетність трьох підозрюваних, чиї імена почали ширитись у Telegram-каналах, написали їхні журналісти.

Сьогодні Центр нацспротиву повідомив, що після теракту у Підмосков'ї росіяни почали перевіряти завезених громадян Таджикистану на тимчасово окупованих територіях України, зокрема у Маріуполі, тому що бояться "що етнічні таджики почнуть бунти через показове затримання їхніх співгромадян".
   
Re: Теракти у москві

 :brunette: Вуха різатимуть?
   
Re: Теракти у москві

Бо без відрізаних вухів буде нєщітово.


Мене дивує інше: якого хуя Емаль Абдурахмон не випіздив з території Точікістону тих кацапських виблядків? Скзав би: письмово абращяйтєсь, ми самі сваїх граждан дапросім і пратаколи дапросафф вам пєрєдадім в пісьмєнном відє на точікікістонском язикє. І відповідь обовязково надати на точикському нарєчії - нехай кацапи самі роблять переклад.
   
Re: Теракти у москві

Мене дивує інше: якого хуя Емаль Абдурахмон не випіздив з території Точікістону тих кацапських виблядків? Скзав би: письмово абращяйтєсь, ми самі сваїх граждан дапросім і пратаколи дапросафф вам пєрєдадім в пісьмєнном відє на точікікістонском язикє. І відповідь обовязково надати на точикському нарєчії - нехай кацапи самі роблять переклад.
Абдурахмон пов"язаний по руках і ногах чисельною таджикською діаспорою у Мацкві. Мусить виконувати забаганки Хуйляндії.
   
Re: Теракти у москві

У Таджикистані почали допитувати родичів підозрюваних у теракті в Росії – Reuters

родчі не послали їх накуй тих руских чурок
   
Re: Теракти у москві

Накі зашкварився, вже 4 день з піною у рта доказує непричетність гебні, хоча можна просто сказати залишаю на ваш розсуд
   
Re: Теракти у москві

А на чому він зашкварився? Слухаю регулярно. Нічого не помітив радикального. Мабуть неуважно слухав
   
Re: Теракти у москві

   
Re: Теракти у москві

А на чому він зашкварився? Слухаю регулярно. Нічого не помітив радикального. Мабуть неуважно слухав

ну наприклад за тих чоловіків в синьому вже другий чи третій випуск абсолютно категорично відкидає навіть можливість їх причетності до фсб, хоча співпадінь вистачає на хоча би можливість, ось фейгін каже що странно це (що так і є для любого), а не доказує як майкл

далі причепився що нема мотива вказуючи лише на внутрішній мотив, і не обговорює міжнародний мотив, де макрон вже каже про співпрацю, на мою думку це і була головна причина  витяагнути рашу з ізоляції через співпрацю по боротьбі з тероризмом, і тут іділ ідеально вписується, а для своїх кацапів вони звичайно будуть винити Україну

я лише тоді не буду вірити що це гебня використала іділ, коли побачу логічну версію яка все пояснює, наразі її і близько нема, про те для накі все буля ясно з першої секунди... странно, вже і так майже нікого не залишилося слухати  :laugh:

ось чувак про якого майкл доказує це ну ніяк не може бути фсбшник


   
Re: Теракти у москві

реально на 3 рік війни не зашкварились лише фейгін і глєбич
   
Re: Теракти у москві

реально на 3 рік війни не зашкварились лише фейгін і глєбич
Опытные, затихарились.
   
Re: Теракти у москві

хуйло руками іділа зробив теракт

   
Re: Теракти у москві

   
Re: Теракти у москві

россиянам стоит приготовиться к диктатуре в квадрате — хуйло пообещал не допустить "расхлябанности и беззакония", потребовав от людей "отдать всё для победы"
(tu)
Эх, харашо!  :beach:
   
Re: Теракти у москві

:lol:
   
Re: Теракти у москві

Шаман розраховував на 30 трупів
   
Re: Теракти у москві

Вибачаюсь , може було , не буду переглядати всі 53 сторінки.
теракт в рф = вибори

   
Re: Теракти у москві

Хуйло даже во время массированной террористической атаки создает виртуальную реальность и  действует по  ней.

Эта страна обречена

Ну у них уже нет другого выхода.

   
Re: Теракти у москві
Ale

Бо без відрізаних вухів буде нєщітово.


Мене дивує інше: якого хуя Емаль Абдурахмон не випіздив з території Точікістону тих кацапських виблядків? Скзав би: письмово абращяйтєсь, ми самі сваїх граждан дапросім і пратаколи дапросафф вам пєрєдадім в пісьмєнном відє на точікікістонском язикє. І відповідь обовязково надати на точикському нарєчії - нехай кацапи самі роблять переклад.
Тому що

Напомним, в Таджикистане находится 201-я российская военная база (бывшая 201-я Дважды Краснознаменная Гатчинская мотострелковая дивизия). База расположена в Душанбе, Кулябе и Курган-Тюбе. Это крупнейшая российская сухопутная база за рубежом.
   
Re: Теракти у москві
Ale

Шаман розраховував на 30 трупів
Ну так замовлення було на 30 - ніхто не думав що інші згорять к хуям)
   
Re: Теракти у москві

Бацька хуйла в гівно макає...

Якщо вони їхали в картопельрейх то як же ж тоді "кантакт і акно" з української сторони?
   
Re: Теракти у москві

хуйло руками іділа зробив теракт
якби не було рязанського "цукру", можна було би сумніватися
   
Re: Теракти у москві

   
Re: Теракти у москві

   
Re: Теракти у москві


Re: Теракти у москві Нове
Anton_au [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 03:06
IP/Host: ---.cluster-m.forcepoint.net
Накі зашкварився, вже 4 день з піною у рта доказує непричетність гебні, хоча можна просто сказати залишаю на ваш розсуд



+1,    Накі вроді розумний , але не бачить всю  цю постанову
   
Re: Теракти у москві

Синяк который сидел на концерте в Крокусе и синяк который задерживал таджиков - 2 разных синяка.

   
Re: Теракти у москві


Re: Теракти у москві Нове
Anton_au [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 03:06
IP/Host: ---.cluster-m.forcepoint.net
Накі зашкварився, вже 4 день з піною у рта доказує непричетність гебні, хоча можна просто сказати залишаю на ваш розсуд



+1,    Накі вроді розумний , але не бачить всю  цю постанову

Да, он умный, поэтому не ударяется в конспирологию. И вам не советую. Придерживайтесь официальной точки зрения западных спецслужб. Когда они предупреждали спецслужбы рф о готовящемся теракте, они точно знали что это будет делать ИГИЛ. Я думаю они бы даже узнали о том что теракт готовился ФСБ руками ИГИЛ если бы это так было. Но этого не было.

 
   
Re: Теракти у москві

У нас в тылу тоже много лет работал один синий человечек  :gigi:

   
Re: Теракти у москві

https://t.me/ukrainian_militant/22330

так шо там за фаміліє на грамотє?
   
Re: Теракти у москві

Конспирология ставит нас на один уровень с тупорылыми кацапами, куаноновцами итд и прочими свидетелями постановки в Буче.
Не будьте конспирологами
   
Re: Теракти у москві

Синяк который сидел на концерте в Крокусе и синяк который задерживал таджиков - 2 разных синяка.

https://t.me/ToBeOr_Official/14770

як тут щось приносять москальскої то одразу типу:
" хуйло єто нєвигодно, єто конспірологія, фсб ніпрічьом"
   
Re: Теракти у москві
HSM

Крапки над ї
Ставить питання - кому це вигідно ?
Ігіл воює з маскалями як тигри таміл іламу
Десь так
То є прикриття
   
Re: Теракти у москві

Крапки над ї
Ставить питання - кому це вигідно ?
Ігіл воює з маскалями як тигри таміл іламу
Десь так
То є прикриття

а кому було вигідно збивати МН17?

отож.
а ви хочете отримати відповідь через три дні.

з рашастану тепер очикувати тільки фейки і брехню - бо щось незалежне
навряд проскочить у вільний доступ.  А "усілієм мислі" нічого не розкриєш.
Потрібна інфа. Без неї то буде лише фантазії на задану тєму.

хіба що Білінгкет щось розриє. Та скоріше навряд виложить.

Останнє редагування: 27 березня 2024 12:28:25 від kleynod
   
Re: Теракти у москві

Ставить питання - кому це вигідно ?

ісісу вигідно

в них основні цілі - північний афганістан і іранський (раптово) хурасан
росія союзник і тих, і інших

ну і уйгурська тема має вилізти, я думаю, але це не точно
   
Re: Теракти у москві

Да, он умный, поэтому не ударяется в конспирологию.
Плюсую. Такої ж думки про Майкла Накі.
   
Re: Теракти у москві

У нас в тылу тоже много лет работал один синий человечек  :gigi:

Показати зображення...

Він не синяк, він голубок.
   
Re: Теракти у москві

За Накки і я скажу, він тоді тоже сказав , я не буду вдарятися в конспірологію...
Одне він сказав , що чиновніки поліцейські та рос.гварьія просто не спрацювали як потрібно спрацювати всім тим службам...тому я ( наккі) і не вірю коспірологію, а все проще , служби проїбали теракт, а то що тепер всі ці служби притягують якогось хера і  Україну , то це ганьба Хуйлу і всій його сістемі яку він вибудував...

От таке приблизно я чув у Накки.

Не розумію навіщо цю людину яка збирає на ЗСУ та всіляко підтримує Україну , його в чомусь обсирати?


   
Re: Теракти у москві

в них основні цілі - північний афганістан і іранський (раптово) хурасан
ну так вони навіть з талібаном ворогують хоча і ті і ті - сунніти
а аятоли-шиїти є страшними єретиками в їхніх очах
а світські правителі - мунафіки
   
Re: Теракти у москві

якби не було рязанського "цукру", можна було би сумніватися

та і цукру не потрібно і ніякої конспірології чи пошукy мотивів, просто на даний момент версія що хуйло втемну чи ні використав іділ для теракту найбільше пояснює

1) як 4 таджика за 15 хвилин встиґли спалити і вбити стільки людей
2) чому пожежна безбека була заблокована
3) як можна було дістатися даху щоб запалити і чим (якщо це так)
4) як можна було пронести зброю
5) чому вони стріляли як холостими
6) як змогли спокійно вийти
7) чому менти ніхера не робили так довго
8) звідки ці мужики в однакових світерах яких вже ідентифікували як фсб
9) чому терористи абсолютно спокійно ходили ніби не очікували ментів з любого вугла
10) чому вони машину заглушили і навіть закрили (це лєвієв помітив)

це все питання лише нападу, а як їх спіймали це стопудово постанова тому цю частину можна не враховувати

я дуже хотів би послухати іншу версію яка б краще ці питання розкрила
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія