Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Ну на медкомісію також була у иене

Вона у всіх була.
А потім на відправку.
   
ще є одне питання. якщо громадянин отримав повістку, і не з'явився в ТЦК, чи є він небезпечним злочинцем, якого мають подавати у розшук?
   
Закону - ні.
Є хитрий механізм постанов Кабміну. Воно-то наче по закону, проте є в цьому рішенні купа дірок

Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

про постанову нічого тут немає, нажаль.
   
в мене є цкавіше питання - чи є десь норма закону, яка забороняє будь-якому громадянину України виїзджати за кордон? і якщо є, то як така норма корелюєтьтся зі Статтею 33 Конституції України?
Стаття 33 Конституції України
Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.
В цій статті прописано що законом можуть встановлюватися обмеження.
   
Стаття 33. Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.

про постанову нічого тут немає, нажаль.

Постанова посилається на правовий режим військового стану. Не так все просто.
   
Стаття 33 Конституції України
Кожному, хто на законних підставах перебуває на території України, гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України, за винятком обмежень, які встановлюються законом.
В цій статті прописано що законом можуть встановлюватися обмеження.

я не маю нічого проти, якщо ви наведете закон, який обмежує право громадян України виїзджати за кордон..
   
в мене є цкавіше питання - чи є десь норма закону, яка забороняє будь-якому громадянину України виїзджати за кордон? і якщо є, то як така норма корелюєтьтся зі Статтею 33 Конституції України?

Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.


чомусь всі плакальщики про порушення конституційних прав ухилянтів забувають про цю статтю конституції
   
Постанова посилається на правовий режим військового стану. Не так все просто.

де у Конституції описаний цей правовий режим? якщо не описаний в самій Конституції, то стаття Конституції не може бути змінена або зтлумачена ніяк, окрім як в ній написано. Конституцію ж ніяк не змінити, крім як голосуванням Конституційної більшості у ВР за зміни в Конституції України.
   
ще є одне питання. якщо громадянин отримав повістку, і не з'явився в ТЦК, чи є він небезпечним злочинцем, якого мають подавати у розшук?
Якщо вже дійсно, як писали, функціонує база ТЦК "оберіг", то там мають бути дані про тих, хто не прийшов по повістці. Наступного разу при зустрічі с співробітниками ТЦК замість нової повістки, прямо з вулиці повезуть на ВЛК на бусику.
   
Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.


чомусь всі плакальщики про порушення конституційних прав ухилянтів забувають про цю статтю конституції

А тоді до них не буде ні якої уваги.
   
Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.


чомусь всі плакальщики про порушення конституційних прав ухилянтів забувають про цю статтю конституції

чудово. що у нас по строках?
   
де у Конституції описаний цей правовий режим? якщо не описаний в самій Конституції, то стаття Конституції не може бути змінена або зтлумачена ніяк, окрім як в ній написано. Конституцію ж ніяк не змінити, крім як голосуванням Конституційної більшості у ВР за зміни в Конституції України.

відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану»
   
де у Конституції описаний цей правовий режим? якщо не описаний в самій Конституції, то стаття Конституції не може бути змінена або зтлумачена ніяк, окрім як в ній написано. Конституцію ж ніяк не змінити, крім як голосуванням Конституційної більшості у ВР за зміни в Конституції України.

Вище вам відповіли. В статті 64 Конституції допускається обмеження прав в умовах військового стану. До речі там не прописано як саме має відбуватися обмеження, чи то законом, чи постановою КМУ, або указом президента.
   
чудово. що у нас по строках?

До 13 травня 2024 року. Верховна Рада кожні три місяця приймає нову постанову і продовжує воєнний стан на 3 місяця
   
відповідно до пункту 20 частини першої статті 106 Конституції України, Закону України «Про правовий режим воєнного стану»

там про те, що Президент має право вводити воєнний стан, а не забороняти щось громадянам.
   
Та що там розбиратися
Кловуни на Конституцію поклали відразу, як прийшли до влади
Ніхто так над нею не знущався
   
Та що там розбиратися
Кловуни на Конституцію поклали відразу, як прийшли до влади
Ніхто так над нею не знущався

на неї насрали ще в 2010 , а це вже - логічний кінець того що ми маємо
   
Стаття 64. Конституційні права і свободи людини і громадянина не можуть бути обмежені, крім випадків, передбачених Конституцією України.

В умовах воєнного або надзвичайного стану можуть встановлюватися окремі обмеження прав і свобод із зазначенням строку дії цих обмежень. Не можуть бути обмежені права і свободи, передбачені статтями 24, 25, 27, 28, 29, 40, 47, 51, 52, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 цієї Конституції.


чомусь всі плакальщики про порушення конституційних прав ухилянтів забувають про цю статтю конституції

Плакальщик, де тут ст.33 ?
Я шось не бачу її у списку.
   
До 13 травня 2024 року. Верховна Рада кожні три місяця приймає нову постанову і продовжує воєнний стан на 3 місяця

Уважно почитай скільки раз можна подовжувати воєнний стан
1 раз .
І всього на 3 місяці.

   
Вище вам відповіли. В статті 64 Конституції допускається обмеження прав в умовах військового стану. До речі там не прописано як саме має відбуватися обмеження, чи то законом, чи постановою КМУ, або указом президента.
Статті 33 у списку НЕМАЄ.
   
Постанова посилається на правовий режим військового стану. Не так все просто.

Справа у тому, що це мав бути Закон, який зєльман мав викотити про об'явленні воєнного стану.
Але тоді б прийшлося припиняти рух елітки через кордон.
Ну от вони й наригали.
   
До 13 травня 2024 року. Верховна Рада кожні три місяця приймає нову постанову і продовжує воєнний стан на 3 місяця

дякую. прочитав. ви праві.

але я не плакальщик. можете вважати мене ким завгодно, але я роблю свій вибір вбік карної статті, а не служби в  армії. і таких як я дуже багато.
   
Плакальщик, де тут ст.33 ?
Я шось не бачу її у списку.

так у списку перелічені статті які НЕ можна порушувати. Всі інші під час воєнного стану можна викинути у смітник, в тому числі і ст. 33
   
так у списку перелічені статті які НЕ можна порушувати. Всі інші під час воєнного стану можна викинути у смітник, в тому числі і ст. 33

Викидай.
Тільки як тебе просто так мєнти палицями заб'ють "тово шо ти бля сопля зеленая наркоту с фронта везешь" (реальний вислів мєнта до реального солдата) , бо ти ж Конституцію в туалет викинув  - не ображайся, добре ?
   
Да, я до речі згоден, не так глянув на список.
Але дія статті 33 має припинятися ЗАКОНОМ прийнятим ВР на основі Указу Президента
Де є такий Закон ?
   
дякую. прочитав. ви праві.

але я не плакальщик. можете вважати мене ким завгодно, але я роблю свій вибір вбік карної статті, а не служби в  армії. і таких як я дуже багато.

Заспокойтеся, кожен робить свій вибір
А цей товариш неправий. Він не знає законів.
   
я особисто бачу перспективу, замість примусу і покарання, у заохоченні і ефективному рекрутингу. по простому - платиш жирні гроші (набагато жирніші, ніж можна заробити в мирному житті) і люди, які можуть і хочуть вбивати, самі підтягнуться. так, це буде не найморальніша армія в світі, але в неї буде шанс перемогти.
примусово нагнаними можна лише відтягнути поразку
   
я особисто бачу перспективу, замість примусу і покарання, у заохоченні і ефективному рекрутингу. по простому - платиш жирні гроші (набагато жирніші, ніж можна заробити в мирному житті) і люди, які можуть і хочуть вбивати, самі підтягнуться. так, це буде не найморальніша армія в світі, але в неї буде шанс перемогти.
примусово нагнаними можна лише відтягнути поразку

Уяви, саме таку армію створив хуйло. Платить великі дурні гроші своєму бидлу, яке хоче та може вбивати.
Солдатам 250 тис, офіцерам 600 тис фублів на місяць. В кацапів на офіцерські посади зараз черги до військоматів з відставників.
   
Та що там розбиратися
Кловуни на Конституцію поклали відразу, як прийшли до влади
Ніхто так над нею не знущався

сьогодні у зРаді був день розгляду поправок да закону кловунів про мобілізацію. в зраді було кілька десятків депутатів від єс і голосу.
поправки не розглядали - не було кворуму шоб навіть поставити на голосування. :(
зелене блядво - ви маєте усі померти.  :vinsent:
   
Уяви, саме таку армію створив хуйло. Платить великі дурні гроші своєму бидлу, яке хоче та може вбивати.
Солдатам 250 тис, офіцерам 600 тис фублів на місяць. В кацапів на офіцерські посади зараз черги до військоматів з відставників.

маєш шанс. підписуй контракт з хуйлом. озолотишся.
   
я особисто бачу перспективу, замість примусу і покарання, у заохоченні і ефективному рекрутингу. по простому - платиш жирні гроші (набагато жирніші, ніж можна заробити в мирному житті) і люди, які можуть і хочуть вбивати, самі підтягнуться. так, це буде не найморальніша армія в світі, але в неї буде шанс перемогти.
примусово нагнаними можна лише відтягнути поразку

 :D

розкажи це ТЦК.  :vinsent:
   
маєш шанс. підписуй контракт з хуйлом. озолотишся.

Я заробляю більше, зрозумій :)
   
Уяви, саме таку армію створив хуйло. Платить великі дурні гроші своєму бидлу, яке хоче та може вбивати.
Солдатам 250 тис, офіцерам 600 тис фублів на місяць. В кацапів на офіцерські посади зараз черги до військоматів з відставників.

це значить, що хуйло діє більш ефектиівно, ніж ми
   
це значить, що хуйло діє більш ефектиівно, ніж ми

Саме так.
Вони змогли зробити армію на ідеї, бо хуйло тупо не жлобиться на гроші.
А в нас влада ті гроші тупо зажимає.
   
:D

розкажи це ТЦК.  :vinsent:

ТЦК отримають "Гєроя Россії" всі начальники за цю війну.
Я не жартую.

Ти не задавав собі питання - скільки воєнкомів мають російський паспорт ?
   
це значить, що хуйло діє більш ефектиівно, ніж ми

Так. Абсолютно з тобою згоден. В сфері оборонної промисловості хуйло взагалі розгорнуло дуже серйозну роботу з розробки та виробництва зброї. 
Навіть Чмут та Бутусов це визнають.

Тількі форумні уєбани гигикають над дурними кацапами. Недоцінка ворога призводить до поразки.

   
я особисто бачу перспективу, замість примусу і покарання, у заохоченні і ефективному рекрутингу. по простому - платиш жирні гроші (набагато жирніші, ніж можна заробити в мирному житті) і люди, які можуть і хочуть вбивати, самі підтягнуться. так, це буде не найморальніша армія в світі, але в неї буде шанс перемогти.
примусово нагнаними можна лише відтягнути поразку

Скільки Вам треба платити щоб Ви пішли воювати?
   
Саме так.
Вони змогли зробити армію на ідеї, бо хуйло тупо не жлобиться на гроші.
А в нас влада ті гроші тупо зажимає.

якби ж просто зажимала. проблема в тому, що наша влада на війні збагачується. при цьому не хоче платити воїнам гідні гроші. а по суті, воїни захищають інтереси саме влади - їхініх бізнесів, їхніх активів. наші партнери з-за кордону це вже прохавали і давати більше не хочуть.
   
Я заробляю більше, зрозумій :)

не можу якщо ти громадянин України. усе для фронту. усе для перемоги (с) зелене блядво.
   

Цю тему переглядають:

gorodok і 19 гостей
 
Повна версія