Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шабунин сдал каналы Ахметова

Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Нагадую, що на думку зелених Ахметов - патріот України. Тому треба спочатку лишити Ахметова поживної сили - викосити зелень під корінь.

ТРК Україна ... цілком проукраїнські канали
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Я все вище написав.
Ціни в Україні "неринкові".
Їх "зверху" спустили адміністративним методом. Немає методології та розрахунків.
1.Так, ринкових цін для побутових споживачів немає.
2.Так, їх спускають зверху - саме проти цього я, разом з МВФ та Ахметовим :) виступаю. Але від того що наши інтереси в цьому питанні співпали не лише друг с другом, але і зі здоровим глуздом(за який я багато років виступаю на ФУПі) не робить мене співробітником ані того, ані іншого..
3.Для ринкових цін не потрібні ні методології, ні розрахунки..
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

1.Так, ринкових цін для побутових споживачів немає.
2.Так, їх спускають зверху - саме проти цього я, разом з МВФ та Ахметовим :) виступаю. Але від того що наши інтереси в цьому питанні співпали не лише друг с другом, але і зі здоровим глуздом(за який я багато років виступаю на ФУПі) не робить мене співробітником ані того, ані іншого..
3.Для ринкових цін не потрібні ні методології, ні розрахунки..

Тобто Ах яка люди з самого початку була проти зеленого тарифу і проти пільгового завозу сонячних панелей під свої сонячні станції?

   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Нагадую, що на думку зелених Ахметов - патріот України. Тому треба спочатку лишити Ахметова поживної сили - викосити зелень під корінь.


Нагадую, що ніхто на ФУПі рудого покидька за патріота України на вважає.

Ну майже ніхто.

Окрім тебе і ще Alezka, тепер і всі порохолюби встали на захист рудого.

А вас тут як гною біля свиней було і є.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

:)
Ціни на е/е - то невелика частина нашого бардаку.
І немає там ніякого ринку і реальної конкуренції.
Порівняйте ціни реалізації атомки і сонячної генерації.
А ви пропонуєте тупо регулювати відпускні ціни кінцевим споживачам.
Не вийде з цього ніякого ринку.
Це Ви пропонуєте щось тупо регулювати - я пропоную ринок електроенергії, не заганяти в збиток, який цьому ринку не дає працювати, та який потім гасити з бюджету. І в цьому мене підтримує лише МВФ(який фігіє від наших обіцянок і кидків вже багато років) та колективні Ахметови, як власники генерації - всьо! Суспільство бажає дотувати багатіїв з бюджету, популісти яке це суспільство обирає собі в керманичі не може виступити проти волі суспільства.
А ціна реалізації атому така  саме тому, що держава робить те що бажає суспільство - забирати у Енергоатому щоб віддати моєму сусіду 130грн, а умовній Тимошенко 13000 в місяць..
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

(tu)
Теж помітив.
Прямо кожний другий "свинобот" раптом став "я за рудого!"

их штабы просто объединились  :laugh:
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Тобто Ах яка люди з самого початку була проти зеленого тарифу і проти пільгового завозу сонячних панелей під свої сонячні станції?
Тобто це Ахметов прийняв закон про зелений тариф? Чи таки держава? Те що Ахметов, а також  мій сусід по дачі  потім цім законом користуються - це злочин? Поганий закон? Міняйте. Мені він не подобається значно більше чім Вам. Але зелений тариф не причина кризи на енергоринку - він лише її підсилює..
Допоки бюджет напряму чи через борги на енергоринку буде дотувати всіх, і тих хто більше споживає - тих більше дотувати - криза ніколи не мине.  Але саме це бажає суспільство - дотувати багатих за рахунок бідних, і ні я, ні офігіваючий МВФ, ні власники генерації нічого з цим бажанням зробити не можуть вже 30 років.. :)
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Тобто це Ахметов прийняв закон про зелений тариф? Чи таки держава? Те що Ахметов, а також  мій сусід по дачі  потім цім законом користуються - це злочин? Поганий закон? Міняйте. Мені він не подобається значно більше чім Вам. Але зелений тариф не причина кризи на енергоринку - він лише її підсилює..
Допоки бюджет напряму чи через борги на енергоринку буде дотувати всіх, і тих хто більше споживає - тих більше дотувати - криза ніколи не мине.  Але саме це бажає суспільство - дотувати багатих за рахунок бідних, і ні я, ні офігіваючий МВФ, ні власники генерації нічого з цим бажанням зробити не можуть вже 30 років.. :)

Так пільги по тому зеленому закону під рудого і приймалися за царювання св.Петра.

Ще тут обговорювали.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

ніхто
Згоден з твоєю думкою про Мирославу! (tu)

Окрім тебе і ще Alezka, тепер і всі порохолюби встали на захист рудого.
Наводь мої цитати про це.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Але саме це бажає суспільство - дотувати багатих за рахунок бідних...

Повторюйте це частіше...  :)
Суспільство тікає з країни стрімким домкратом, а Ах які люди будують собі запасні аеродроми за межами країни...
А винувата у всьому пенсіонерка баба Марфа...
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Як гадаєте, чому зелені вважають Ахметова патріотом? Зелені - кремлівські колаборанти?

ТРК Україна ... цілком проукраїнські канали
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Так пільги по тому зеленому закону під рудого і приймалися за царювання св.Петра.

Ще тут обговорювали.

например твою ложь обговорить - зеленый тариф приняли при яныке.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Зелені колаборанти працюють на збагачення Ахметова:

Цитувати
Статки ста найзаможніших українців зросли на 42% за рік. Очолили рейтинг 2021 року Рінат Ахметов, Віктор Пінчук та Костянтин Жеваго.

Список 100 найбагатших людей України опублікував журнал Forbes Україна.

Статки Ахметова зросли у 2,7 рази з 2,8 млрд доларів до 7,6 млрд доларів.
   
Опять характерная тишина, потому как только начинаешь говорить о "руке кремля" или "руке фсб", то не скоро дожидаешься живой дискуссии, как на тему противостояния Порох/Зе...
Я не пойму, боты что, сутками советуются в Ольгино/Сколково, какую линию " озвучивать" или как?

Дебіли -- мали б працювати в ФСБ, якби вони витрачали час на таке малочисельне Зомбі-Ґетто як ФУП. 90% найбільш упоротих учасників якого це емігранти, сповнені непереборною тугою за зрадженою Україною

НМД
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Повторюйте це частіше...  :)
Суспільство тікає з країни стрімким домкратом, а Ах які люди будують собі запасні аеродроми за межами країни...
А винувата у всьому пенсіонерка баба Марфа...
Ну тобто логічних заперечень тому факту що саме суспільство бажає дотувати Зеленського, Порошенко, Ахметова та Тимошенко коли вони споживають електроенергію - нема.. :) І тому факту, що чім більше споживаєш тим більше з бюджету отримуєш - іноземці просто фігіють з того.. Енергосбереження у повній красі..
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Ну тобто логічних заперечень тому факту що саме суспільство бажає дотувати Зеленського, Порошенко, Ахметова та Тимошенко коли вони споживають електроенергію - нема.. :) І тому факту, що чім більше споживаєш тим більше з бюджету отримуєш - іноземці просто фігіють з того.. Енергосбереження у повній красі..

 :facepalm:
Тобто якщо провести референдум з питанням "бажаєте ви дотувати Зеленського, Порошенко, Ахметова та Тимошенко?", то більшість буде "за"?
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

их штабы просто объединились  :laugh:

Просто Медведчук под домашним арестом,а до этого за него топили рассказывая как он спасал Украину
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Тобто якщо провести референдум з питанням "бажаєте ви дотувати Зеленського, Порошенко, Ахметова та Тимошенко?", то більшість буде "за"?

 :lol:

в том то и прикол что какой вопрос ни возьми - украинское общество за все хорошее но в итоге оно требует достижения этого всего хорошего такими методами коорые ведут ровно к противоположным результатам.

но за 30 лет ни одно манюпасское рыло не признало что его взялды ошибочны.

никто не попыталсч изменить методы!!

все только меняют сказочников обещающих им этими методами достичь то что невозможно ими достичь.


в часности низкими тарифами дял манюпаса коорые манюпас требует и желает мы получаем олигархов и дотацию имяреков... но отказаться от низких тарифов манюпас не желает.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Якщо провести референдум "Вважаєте ви що ціна електроенергії для населення повинна бути 90коп при реальній ціні 3грн?"  мінімум 90 відсотків буде "ЗА!"
А саме  це означає що з кожної кВт*години яке спожило домогосподарство "Зеленського, Порошенко, Ахметова та Тимошенко" хтось буде доплачувати 2грн. А так як ніякого хтось, крім бюджета не існує - то так, ці 90% відповідають "ТАК! Ми бажаємо дотувати із бюджету всіх перерахованих вище, а також всіх інших багатіїв також.."
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

:lol:

в том то и прикол что какой вопрос ни возьми - украинское общество за все хорошее но в итоге оно требует достижения этого всего хорошего такими методами коорые ведут ровно к противоположным результатам.

но за 30 лет ни одно манюпасское рыло не признало что его взялды ошибочны.

никто не попыталсч изменить методы!!

все только меняют сказочников обещающих им этими методами достичь то что невозможно ими достичь.


в часности низкими тарифами дял манюпаса коорые манюпас требует и желает мы получаем олигархов и дотацию имяреков... но отказаться от низких тарифов манюпас не желает.

угу...
Знишимо бабу Маню і зразу все виправиться...  :)
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Нащо когось знищувати - надія лише  на те що, що до Вас, наприклад, таки колись дійде той факт , що дотувати з бюджету багатих - не найкраще рішення для країни що хоче хоч трохи розвиватися.
А Ви потім розповісте про це своє відкриття бабі Мані.. :)
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Нащо когось знищувати - надія лише  на те що, що до Вас, наприклад, таки колись дійде той факт , що дотувати з бюджету багатих - не найкраще рішення для країни що хоче хоч трохи розвиватися.
А Ви потім розповісте про це своє відкриття бабі Мані.. :)

 :facepalm:
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Вважаєте що ця моя надія марна - до Вас це не дійде ніколи? І Ви завжди будете розповідати, що якщо ринок у нас не досконалий і ніколи досконалим, таким як Ви його бачите в своїх мріях бачите, не стане - то і нема сенсу  платити ціну, яка складається на нашій якій не поганенькій але біржі, і хай і надалі держава адміністративно встановлює ціни та спонсує споживання електроенергії  мешканцям палаців - саме це такий наш шлях на якому ми будемо зростати та багатіти?  :)

Останнє редагування: 7 грудня 2021 18:40:38 від Sagin
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Влащенко это украиноязычный враг Украины. Спец проект Кремля  :(
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Вважаєте що ця моя надія марна - до Вас це не дійде ніколи? І Ви завжди будете розповідати, що якщо ринок у нас не досконалий і ніколи досконалим, таким як Ви його бачите в своїх мріях бачите, не стане - то і нема сенсу  платити ціну, яка складається на нашій якій не поганенькій але біржі, і хай і надалі держава адміністративно встановлює ціни та спонсує споживання електроенергії  мешканцям палаців - саме це такий наш шлях на якому ми будемо зростати та багатіти?  :)

 :facepalm:

Субсидії - зло.
Ринок - це не ціни з якоїсь там зарубіжної біржі.
Ринкові ціни утворюються в процесі дії ринкових механізмів на всіх ланках економіки.
І для ринкових цін ми повинні пройти ВСІ етапи, які пройшла Польща: демонополізація, працюючі суди, притомне податкове законодавство, привабливий інвестиційний клімат і т.п.
Ви пропонуєте адміністративно збільшити ДЕЯКІ ОКРЕМІ тарифи...
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

1.Так субсидії - зло. Але компенсувати з бюджету гроші багатіям  через адміністративно встановлені ціни - зло на декілька порядків більше. І тут доводиться обирати..
2.До чого тут якісь зарубіжні біржи?
В Україні працює ринок електроенергії де продають та купляють по вільним цінам, що складаються саме на цьому ринку,  всю електроенергію що виробляється та імпортується,  за виключенням тієї що держава адміністративно заставляє продавати за своїми цінами.
Ось наша біржа - https://www.oree.com.ua/
3.Польща, яку Ви та ставите за приклад - спочатку в 89році лібералізувала ціни, а потім почала ринкові перетворювання в 90-х.. А Ви все будуєте умови для ринку - вже 30років.. І чомусь весь час на тому самому місці - бюджет всі ці роки спонсує споживання електроенергії домогосподарств "Зеленського, Порошенко, Ахметова та Тимошенко".. У МВФ від цього факту криша їде, але суспільство має саме таке бажання, яке нікому не перебороти - "бюджет повинен спонсорувати багатіїв.."

Останнє редагування: 7 грудня 2021 19:17:57 від Sagin
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Ви пропонуєте адміністративно збільшити ДЕЯКІ ОКРЕМІ тарифи...
Це Ви пропонуєте щось адміністративно робити. У мене  пропозиція одна -   не компенсувати Порошенко частину його витрат на обігрів теплими полами. Хай купляє електроенергію по тій же ціні по  якій  купляє  його Рошен.. А не по тій ціні зі стелі яку чомусь вирішила встановити держава.. :)
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Це Ви пропопунуєте щось адміністративно встановлювати. Я лише пропоную  не компенсувати Порошенко частину його витрат на обігрів теплими полами. Хай купляє електроенергію по тій же ціні по  якій  купляє  його Рошен.. А не по тій ціні зі стелі яку чомусь вирішила встановити держава..

Де?  ;o
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Саме там де розповідаєте, що моя думка про відміну адмістративно встановлених тарифів і заміну їх на тарифи які встановлюється на нашій біржі - це  думка дуже дуже хибна. І потрібно спочатку побудувати той ринок який буде ідеальним у Ваших очах, а тоді вже відміняти адміністративно встановлені тарифи.. :) А поки що хай Порошенко та Зеленський отримують бюджетну дотацію через ціну - бо ринок не ідеальний..
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Саме там де розповідаєте, що моя думка про відміну адмістративно встановлених тарифів і заміну їх на тарифи які встановлюється на нашій біржі - думка хибна. І потрібно спочатку побудувати той ринок який буде ідеальним у Ваших очах, а тоді вже відміняти адміністративно встановлені тарифи.. :)

Ще раз:
Де я пропоную встановлювати адміністративно якісь тарифи?  :)

А зелений тариф потрібно підвищити чи знизити?  :)
Та тариф на залізничне перевезення руди?
А пільги на ввіз китайських сонячних панелей для Ах якої людини потрібно було вводити?
У нас весь ланцюг ціноутворення НЕ РИНКОВИЙ...
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

А то давайте нічого ніде не робити бо у Вас весь ланцюг не ринковий? :)
Я Вам на цифрах показую - адміністративно встановлені тарифи на електроенергію роблять державу і всіх нас більш бідними. Але, Ви так ярко виступаєте проти цієї моєї думки що, з цього явно слідує те що Ви виступаєте за той стан який є зараз. Тут саме та чорно-біла ситуація, як у білявки з динозавром - 50 на 50 :) Або Ви за дійсний  ринок електроенергії , що вважають кроком до цивілізації  я, МВФ та власники генерації, або за адміністративно встановлені ціни і  спонсування бюджетом багатіїв -  тут нема іншого вибору..
З іншого боку  не можу  "професійно" розповідати  про все що бачу навкруги так, як це робите Ви. Моя карма дає  мені розмірковувати лише  про ті сфери людської діяльності  де маю хоч якусь професійну експертизу. Якщо Ви вважаєте що щось потрібно підвищувати на жд - будь ласка, давайте цифри і підвищуйте якщо це дійсно приносить профіт державі.
Про зелений тариф уже писав неоднарозово, навіть тут трохи вище - він мені не подобається. Якщо Вам він разом з пільгою на ввоз панелек так муляє - міняйте закони. Але виправдовувати цим усім той факт що наша не дуже багата держава спонсує електричні  тепли підлоги та кондиціонери Зеленського та Порошенка - це повний бред.. Виправдання тут лише одне - суспільство в більшій своїй масі бажає того щоб багаті отримували компенсації з бюджету за рахунок бідних.. Це цивілізаційний вибір суспільства.. :)
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Ось зараз те саме на ФУПі спостерігається.



Павло непогана людина, і патріот і начитаний, але бачите, що з ним олігархічні ЗМІ зробили за декілька тижнів.
Зараз він повністю впевнений, що незалежність країни тримається виключно на Ахметові, ще трошки з ним попрацювати і він перепише квартиру на Ріната.  :gigi:
Страшні речі насправді, можливо його вже не повернеш до нормального життя.
   
Re: Шабунин сдал каналы Ахметова

Чому всі зелені - шавки Ахметова?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія