Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

Крокодил прийшов до тебе с прівєтом :clapping:
Расказать шо сонце –  :blush2:
Шо воно яким-то цвєтом
По чомусь затрєпєтало :scenic:

Може, таки пора відкріпить в двох підфорумах вєточкі «З приводу реклями на ФУП звертатись сюди?» :give_rose:
Вони не тіки займають зря місце, но і провоцирують невдоволення.

Багато хто (ікрокодил – точніше, той хто міг би допомоч) залюбкиб воспользовалісь реклямой на форумі. Навіть якшоб мін. ціна була доволі велика. Але численні звертання хоч в тему, хоч на ємейл приносять нульовий ефект.

Яж не пропоную видалити теми, - просто відкріпити. Шоб очі постійно об них неспотикались… 
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

Алёна, почему я не могу пользоваться функционалом, доступным всем юзерам?

Ну, нарушил, получил бан, отсидел. А зачем функционал отсидевшему резать?  Описку исправить нельзя, голосовать нельзя, тему создать нельзя. Это провоцирует оффтопить в чужих темах.

Забаньте уже полностью, шоле.
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

Алёна, почему я не могу пользоваться функционалом, доступным всем юзерам?

Ну, нарушил, получил бан, отсидел. А зачем функционал отсидевшему резать?  Описку исправить нельзя, голосовать нельзя, тему создать нельзя. Это провоцирует оффтопить в чужих темах.

Забаньте уже полностью, шоле.
В твоєму випадку, ще тему можана пустити створювати, а от редагувати, щоб ти міг провокації робити?

Декому з РФ користувачів теж треба функцію порізати, щоб не могли написати гадость, а потім виправити і робити очі, що я не я і крова не мая.
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:
smx

Алёна, почему я не могу пользоваться функционалом, доступным всем юзерам?

Ну, нарушил, получил бан, отсидел. А зачем функционал отсидевшему резать?  Описку исправить нельзя, голосовать нельзя, тему создать нельзя. Это провоцирует оффтопить в чужих темах.

Забаньте уже полностью, шоле.

Слау, ты забыл перелогиниться )
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

Слау, ты забыл перелогиниться )

ти дурачок?
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

...какая разніца ...кантент руліт ...піши і ти
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

В твоєму випадку, ще тему можана пустити створювати, а от редагувати, щоб ти міг провокації робити?

Декому з РФ користувачів теж треба функцію порізати, щоб не могли написати гадость, а потім виправити і робити очі, що я не я і крова не мая.

шо це за п***а?
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

В твоєму випадку, ще тему можана пустити створювати, а от редагувати, щоб ти міг провокації робити?

Декому з РФ користувачів теж треба функцію порізати, щоб не могли написати гадость, а потім виправити і робити очі, що я не я і крова не мая.

Шо це за пи здьож?
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

ти дурачок?

Слав. давай лучше сотню ссылочек и фоток педофилов! Не порадуешь, извращенец, народ на фупе?
Кроме бетоноебства ты еще и педофилией страдаешь?
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

Слав. давай лучше сотню ссылочек и фоток педофилов! Не порадуешь, извращенец, народ на фупе?
Кроме бетоноебства ты еще и педофилией страдаешь?

отрижко нах проходим
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

Шо це за пи здьож?
Були тут деякі ніки, які пише гадость, а через 2 хвилин на тому місці відредагований текст зовсім іншого змісту, і у сторонього зспостерігача яки читає пізніше складається враження що людина нічого не написала а на неї нещасну багато бруду висипають... Було таке на ФУП.

Я підозрюю що ти теж таке можеш в разі чого організувати...

Я цю функцію користують, бо помилки роблю, або уточнити свою думку, я її коротки виклав а тоді бачу, що вона незрозуміла виправлю напишу ширше. Але цю функцію уже використовували по іншому.
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

Були тут деякі ніки, які пише гадость, а через 2 хвилин на тому місці відредагований текст зовсім іншого змісту, і у сторонього зспостерігача яки читає пізніше складається враження що людина нічого не написала а на неї нещасну багато бруду висипають... Було таке на ФУП.

Я підозрюю що ти теж таке можеш в разі чого організувати...

Я цю функцію користують, бо помилки роблю, або уточнити свою думку, я її коротки виклав а тоді бачу, що вона незрозуміла виправлю напишу ширше. Але цю функцію уже використовували по іншому.

Ну то якого хуя ти шиєш свої домисли та припущення мені ? Знайди в мене хоч одну мессагу, відредаговану не одразу після написання.
   
Re: Шановна Олена Юрівна!.. :give_rose:

Ну то якого хуя ти шиєш свої домисли та припущення мені ? Знайди в мене хоч одну мессагу, відредаговану не одразу після написання.

А це щоб спокуси не було )))) Пане Ганс.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія