Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?reportsent;topic=1009856.msg21367873#msg21367873

сєпари бездоказово звинувачують бійців АТО у мародерстві, серед них і чолоівка форумчанки з ФУПу, і хоч би хни
це такі нові мнєнія, мабуть, які ми маємо знати і з якими маємо сперечатися, так, Альона Юр'ївна?

 B-)
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

я так понимаю там мысли на уровне "не хочешь жить по новому - вали" так что  :D 

вот меня другое интересует. когда тут остануться одни боты - им по прежнему будут платить за посты чтобы сраться с друг другом? но это же не эффективно ибо никто другой их читать не будет...
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

На ФУПе нет такого ника.

це все міняє, звісно ж
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

це все міняє, звісно ж

Конечно, меняет. Если бы вы обратились к админу или к модератору. Ну, я думаю, доповидь вы уже нажали.
   
Конечно, меняет. Если бы вы обратились к админу или к модератору. Ну, я думаю, доповидь вы уже нажали.

звісна річ
але на мої доповіді востаннє реагували дуже давно
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

звісна річ
але на мої доповіді востаннє реагували дуже давно

Я поддержал, посмотрим, что получится.  :)
   
як і слід було чекати- за добу жодної реакції
чому мене це не дивує?
   
дакажітє что ані сєпари  :X
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

Модерація практично відсутня.
   
Це зашквар повний
   
Модерація практично відсутня.

Да ладно в бани народ летить на раз два
   
Ксении лучше это не читать, разволнуется
   
Да ладно в бани народ летить на раз два
модерация и банить юзеров направо и налево - разные вещи)
   
ну тут два аспекти притулана це могла незреагувати по двом причинам

або ці кацапчики смердючі їй блиизькі по духу і вона рахує що це нормально ну або чисто  з того плану що ксена висказалась в темі: Крадена правда і це така собі помста .

який з них насправді подумайте самі


може щось третє але це вже самі скажіть
   
модерация и банить юзеров направо и налево - разные вещи)

ну так . кацапчиків практично нечіпають
   
https://forum.pravda.com.ua/index.php?reportsent;topic=1009856.msg21367873#msg21367873

сєпари бездоказово звинувачують бійців АТО у мародерстві, серед них і чолоівка форумчанки з ФУПу, і хоч би хни
це такі нові мнєнія, мабуть, які ми маємо знати і з якими маємо сперечатися, так, Альона Юр'ївна?

 B-)

А что смущает? Новая власть придёт, снова переобуешься. Русский язык вспомнишь.
В первый раз, что ли?
Смешной ты, Стиве какой-то...

Останнє редагування: 13 липня 2018 21:27:24 від tyu
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

але на мої доповіді востаннє реагували дуже давно

Так само мої (п. 4.5 і ніякої реакції).
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

Новая власть придёт, снова переобуешься. Русский язык вспомнишь

Чому цього tyu не забанено ?

 :S  :S

   
Чому цього tyu не забанено ?

 :S  :S

За что?
Стиве столько раз переобувался в полёте, что я уже даже и не различаю всех эти Стиве-юльков, Стиве-рыгов, Стиве-упоротых патриотов и так далее.
Будет забавно глянуть, конечно, на следующий кульбит. Тем более, что шансы на повторения сюжета Тимошенко - Янукович во втором туре, в редакции Тимошенко - Бойко с каждым днём всё выше.
Я просто помню Стиве русскоязычным, а тут он сам просто не свой. Какой-то подорванный в хлам. Реально так мило. :)
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

За что?

вже тільки за карателів мав улетіти на довічно

а це просто на додачу

Ну, только лишь добрая воля хуйло и трусость Януковича спасли Украину от Новороссии.

Нехай нова адміністрація  насолоджується  ...
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?reportsent;topic=1009856.msg21367873#msg21367873

сєпари бездоказово звинувачують бійців АТО у мародерстві, серед них і чолоівка форумчанки з ФУПу, і хоч би хни
це такі нові мнєнія, мабуть, які ми маємо знати і з якими маємо сперечатися, так, Альона Юр'ївна?

 B-)

А шо... воны уси Янгели з Крилими ?
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

А шо... воны уси Янгели з Крилими ?

угу

от чого ж ти не спитав отут про всіх?

Каждый по-разному!
Но все они хотят урвать кусочек чего нибудь на память.
Кто-то машину,кто-то холодильник,кто-то ковры и хрусталь,
да собственно всё,что можно отобрать у униженных и желательно убитых сепаров.

Питань про всіх (!!) до таких дописувачів в тебе нема?
Тому що з одного табору маніпуляторів, що відпрацьовують тут на форумі таке лайно?
   
вже тільки за карателів мав улетіти на довічно

а це просто на додачу

Нехай нова адміністрація  насолоджується  ...

Каратель - это самоназвание добровольческих отрядов в 2014 году. Ты просто просидел это время на диване и всё пропустил.
А то, что бегство Януковича и отказ хуйло расширять интервенцию в Украину обеспечили нам мир и относительную целость городов - это факт. Никаких военных побед нашей армии одержать так и не удалось, а вот прекращение разгрома страны и ликвидация лидеров боевиков - целиком заслуга политики Кремля. Во многом даже вопреки Киеву.
Асад бежать отказался и посмотри во что они превратили Сирию. Точно то же самое могло бы быть и у нас, если бы Янукович не отказался от борьбы с заговорщиками.

Останнє редагування: 14 липня 2018 14:35:18 від tyu
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

Каратель - это самоназвание добровольческих отрядов в 2014 году. Ты просто просидел это время на диване и всё пропустил.
А то, что бегство Януковича и отказ хуйло расширять интервенцию в Украину обеспечили нам мир и относительную целость городов - это факт. Никаких военных побед нашей армии одержать так и не удалось, а вот прекращение разгрома страны и ликвидация лидеров боевиков - целиком заслуга политики Кремля. Во многом даже вопреки Киеву.
Асад бежать отказался и посмотри во что они превратили Сирию. Точно то же самое могло бы быть и у нас, если бы Янукович не отказался от борьбы с заговорщиками.

брешеш як сивий мерин

карателі ти вживав у відповідному контексті
тому твої викрутаси  з цього приводу - те саме як фарисейство з приводу використання слова гризуни у певному контексті, прикриваючись демагогією про любов до природи:
Более того, меня на полмесяца в бан загнали за любовь к родной природе.
Ты вот знал, например, что грызунишка - очень обидное слово. А я не знал. Хотя что обидного в кроликах и тушканчиках мне не понятно.

ти можеш скільки завгодно клеїти дурня з цього приводу, в це може повірити хіба Притула,
притомних людей це не введе в оману

щодо до  відмови х.ла  від новоросії, то і тут ти нахабно брешеш і просуваєш рашистьку пропаганду
х.ла  зупинили ЗСУ і світова спільнота загрозою посилення санкцій

твоя огидна брехня нічого не варта

саме тому що брехня на брехні, лайно на лайні, таких як ти розповюджувачів рашистської пропаганди тре вимітати з форуму з гігієнічних міркувань, а не надавати їм можливість просувати це лайно у маси.
   
брешеш як сивий мерин

карателі ти вживав у відповідному контексті
тому твої викрутаси  з цього приводу - те саме як фарисейство з приводу використання слова гризуни у певному контексті, прикриваючись демагогією про любов до природи:
ти можеш скільки завгодно клеїти дурня з цього приводу, в це може повірити хіба Притула,
притомних людей це не введе в оману

щодо до  відмови х.ла  від новоросії, то і тут ти нахабно брешеш і просуваєш рашистьку пропаганду
х.ла  зупинили ЗСУ і світова спільнота загрозою посилення санкцій

твоя огидна брехня нічого не варта

саме тому що брехня на брехні, лайно на лайні, таких як ти розповюджувачів рашистської пропаганди тре вимітати з форуму з гігієнічних міркувань, а не надавати їм можливість просувати це лайно у маси.

 :weep:
   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

Вітт "правді' пох
Вони їй ментально близькі
   
Тую сняться карателі, як вони за ним прийдуть :diablo:  :butcher: Бідняша, наш...
   
Тую сняться карателі, як вони за ним прийдуть :diablo:  :butcher: Бідняша, наш...

Не...
Я с ними бухаю по пятницам... X(  :-)o  :-B  :super:
   
Якеж воно сцикливе... Бухаєв овно дивлячись в дзеркало і уявляє себе карателем ЗСУ ((( А по ночам йому сниться ... Жахіття те що воно в дзеркалі побачило... Бідна ватка... так їй і треба, своє пекло вигадала і вньому живе... Рийде і за тобою З ЗСУ.  :shuffle:
   
У ангела Смертів є 7 обличь, кому він приходить з обличчям для правиднока, а для вактки він не обличчя вибирає а форму))))

   
Re: Я так розумію, це такий "новий курс" ФУПу?

Какие патриотичные рассказы писал ранее Стиви на русском языке ....
Л.И. Брежнев со своей "Целиной" просто отдыхает.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія