Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

історик Снайдер: Жадан має тримати в руках Нобелівський диплом, а не гвинтівку

А 1й пост прочитати не виходить?
я-то прочла, а вы?
вот полный текст сообщения на цензоре
"Сергій Жадан, один із найвидатніших творців культури світу, має тримати в руках Нобелівський диплом, а не гвинтівку", - пише Снайдер.

Він додав, що Старобільськ Луганської області, де народився письменник, наразі перебуває під російською окупацією, а Харків, де Жадан проживає, нині під російськими обстрілами.

"Мене засмучує те, що відсутність підтримки США дозволяє Росії розширювати свою зону терору та ставить під загрозу себе та мільйони українців. Сергій з початку війни займався підтримкою солдатів, а зараз пішов в армію. Він має сміливість зробити це, тоді як ми не можемо навіть надати допомогу", - резюмує Снайдер. Джерело: https://censor.net/ua/n3482883

где хоть слово про то, чтобы отправить пенсов на фронт?
какой иностранец будет давать такие дегуманизированные советы местным?
психически больной?
   
Ні це кінець життя ))

1. Ти якийсь депресивний.
2. Розважся: «Умер не родившись» (з анекдота).
3. А в 60 тоді - шо? Шо ти їх - в окопи! Адже у тебе кінець життя до 65 ще 20 років з хвастиком.
   
а чому з 18 ? а не з 12ти ?
чому до 65? обгрунтуй
Ти - тупий?
   
ну от вам приклад того кого зелені цінують :shuffle:
https://censor.net/ua/news/3483191/pratsivnyky_peresuvnogo_tsyrku_ukrayiny_otrymayut_bronyuvannya_vid_mobilizatsiyi_jeleznyak

Показати зображення...
А тобі яке діло? Ти в цирку португальському працюєш?)
Всі еміги - хуєсоси
   
я-то прочла, а вы?
вот полный текст сообщения на цензоре
"Сергій Жадан, один із найвидатніших творців культури світу, має тримати в руках Нобелівський диплом, а не гвинтівку", - пише Снайдер.

Він додав, що Старобільськ Луганської області, де народився письменник, наразі перебуває під російською окупацією, а Харків, де Жадан проживає, нині під російськими обстрілами.

"Мене засмучує те, що відсутність підтримки США дозволяє Росії розширювати свою зону терору та ставить під загрозу себе та мільйони українців. Сергій з початку війни займався підтримкою солдатів, а зараз пішов в армію. Він має сміливість зробити це, тоді як ми не можемо навіть надати допомогу", - резюмує Снайдер. Джерело: https://censor.net/ua/n3482883

где хоть слово про то, чтобы отправить пенсов на фронт?
какой иностранец будет давать такие дегуманизированные советы местным?
психически больной?

Це лютий капець... Ще раз прочитайте...

Цитувати
"Мене засмучує те, що відсутність підтримки США дозволяє Росії розширювати свою зону терору та ставить під загрозу себе та мільйони українців. Сергій з початку війни займався підтримкою солдатів, а зараз пішов в армію. Він має сміливість зробити це, тоді як ми не можемо навіть надати допомогу", - резюмує Снайдер.
Джерело: https://censor.net/ua/n3482883

Додам, що мобілізовувати треба насамперед пенсів, а не кандидатів в Нобелівські лауреати.
   
Це лютий капець... Ще раз прочитайте...


Так то Марік додав дрібним шрифтом. Нє?
   
Так то Марік додав дрібним шрифтом. Нє?

Напевно ж...
Я йому відповідав.
   
говорити "що війна - це справа молодих" можуть тількі народжені в СРСР, які байдуже дивилися на те як країну розброюювали починаючи з 90-х. Совки і породили клептократію з надією що і їх діти не будуть "жити на одну зарплату". Втім, вони радо жертвують життям сусідської дитини з надією на день продовжити своє беззмістовне життя.
   
Це лютий капець... Ще раз прочитайте...
и еще раз прочла, и что?
Так то Марік додав дрібним шрифтом. Нє?
ну вот у Марика такие фантазии, Снайдер при чем? ;o
 
Вот уж не думала, что буду когда-нибудь защищать Снайдера :gigi:
   
и еще раз прочла, и что?
ну вот у Марика такие фантазии, Снайдер при чем? ;o
 
Вот уж не думала, что буду когда-нибудь защищать Снайдера :gigi:

Де я там про Снайдера писав???  :facepalm:
Я навіть не знаю хто це...

Коментував виключно пост, де є строчка:

Цитувати
Додам, що мобілізовувати треба насамперед пенсів, а не кандидатів в Нобелівські лауреати.
   
Де я там про Снайдера писав???  :facepalm:
Я навіть не знаю хто це...

Коментував виключно пост, де є строчка:

За ради чого?
   
а чому з 18 ? а не з 12ти ?
чому до 65? обгрунтуй
Бо 18 річний їбашить під обстрілом дві зміни підряд ,а потім ще цілу ніч в тіктоці чи казіку шпарить і в куй не дує.
У мене таких троє було.Потім йдеш надранок між койками їхніми ,  тільки телефони висять на шнурках.Позасипали дітки як в садочку. Збираєш виключаєш  і через день по новій.
А старшим важче  всю двіжуху переносити.Є самороднки і бачив їх також немало.
Ентузіасти які самі прийшли.
Всім так не буде.
   
От вам ще один "жадан" до теми.


   

Де я там про Снайдера писав??? 
Я навіть не знаю хто це...
чего же тогда я вас комментирую, такого незамутненного,
что даже Снайдера не знаете? :gigi:
Как говорится - до свиданья, до свиданья, извините за вниманье
   
Бо 18 річний їбашить під обстрілом дві зміни підряд ,а потім ще цілу ніч в тіктоці чи казіку шпарить і в куй не дує.
У мене таких троє було.Потім йдеш надранок між койками їхніми ,  тільки телефони висять на шнурках.Позасипали дітки як в садочку. Збираєш виключаєш  і через день по новій.
А старшим важче  всю двіжуху переносити.Є самороднки і бачив їх також немало.
Ентузіасти які самі прийшли.
Всім так не буде.
Троє 18 річних? Не вірю.
   
можете спитать Корча що клоун клоуна не мобілізує бо циркова солідарність

   
Троє 18 річних? Не вірю.
19, кулеметник 21 навідник бмп 23кулеметник .що до останнього не впевнений точно.

ПС.срати я хотів  на те що ти там віриш.вашому кодлу  аби подойобуватись  до слів.
Суть в тому що написано вище, пенсія і 45+невивалює цих навантажень довший час.

   
19, кулеметник 21 навідник бмп 23кулеметник .що до останнього не впевнений точно.

ПС.срати я хотів  на те що ти там віриш.вашому кодлу  аби подойобуватись  до слів.
Суть в тому що написано вище, пенсія і 45+невивалює цих навантажень довший час.

Плюс молодому легше підкорятися наказам ніж 50 річному дядьку який може спочатку подумати)
   
19, кулеметник 21 навідник бмп 23кулеметник .що до останнього не впевнений точно.

ПС.срати я хотів  на те що ти там віриш.вашому кодлу  аби подойобуватись  до слів.
Суть в тому що написано вище, пенсія і 45+невивалює цих навантажень довший час.
А тепер давай нормально.
Між 19 та 23 роками цілих 4 роки життя. Ти, як чоловік, можеш згадати себе у віці 18-19 та 23-24. Різниця буде просто офігенно велика.
По-друге, щось я не бачила дописів на ФУПі стосовно своїх синів. Жоден не написав, що має молодого здорового сина, молодшого за  25 років, якраз підходить, щоб витягувати все на війні. Все вірно?
Легко розпоряджатися чужими молодими синами і ЖОДЕН не бажає такого свому .
   
А тепер давай нормально.
Між 19 та 23 роками цілих 4 роки життя. Ти, як чоловік, можеш згадати себе у віці 18-19 та 23-24. Різниця буде просто офігенно велика.
По-друге, щось я не бачила дописів на ФУПі стосовно своїх синів. Жоден не написав, що має молодого здорового сина, молодшого за  25 років, якраз підходить, щоб витягувати все на війні. Все вірно?
Легко розпоряджатися чужими молодими синами і ЖОДЕН не бажає такого свому .
Давайте чесно - зараз жоден взагалі не бажає йти на війну - то до чого тут сини?
   
Давайте чесно - зараз жоден взагалі не бажає йти на війну - то до чого тут сини?
До того , що жінці легше чоловіка проводити на війну, ніж молодого здорового двадцятирічного сина. Ми ж тут ведемо чесну розмову.
Але дорослі 45+ чоловіки чомусь хочуть, щоби молодь йшла воювати, бо більш витривалі. Потім виявляється що той дорослий не виростив сина для цієї війни. То хоче, щоби замість нього йшли чиїсь чужі діти. А то вже не чесно.
   
До того , що жінці легше чоловіка проводити на війну, ніж молодого здорового двадцятирічного сина. Ми ж тут ведемо чесну розмову.
Але дорослі 45+ чоловіки чомусь хочуть, щоби молодь йшла воювати, бо більш витривалі. Потім виявляється що той дорослий не виростив сина для цієї війни. То хоче, щоби замість нього йшли чиїсь чужі діти. А
в усі часи воювали переважно молоді
25-річний більш придатний бути вояком аніж 55-річний
   
в усі часи воювали переважно молоді
25-річний більш придатний бути вояком аніж 55-річний
Жодного зауваження, якщо би твій допис виглядав так:
- моєму синові 25, він на війні, тому що у всі часи воювали переважно молоді.
   
А тепер давай нормально.
Між 19 та 23 роками цілих 4 роки життя. Ти, як чоловік, можеш згадати себе у віці 18-19 та 23-24. Різниця буде просто офігенно велика.
По-друге, щось я не бачила дописів на ФУПі стосовно своїх синів. Жоден не написав, що має молодого здорового сина, молодшого за  25 років, якраз підходить, щоб витягувати все на війні. Все вірно?
Легко розпоряджатися чужими молодими синами і ЖОДЕН не бажає такого свому .
Я тобі ще раз кажу куй  клав  на  твою  віру і  соплі за синочками.
Наталя наша медик,офігення товаришка і просто чудова людина , має дітей , сама мого  віку 40+
після підбитого медевака обгорівша сама виповзла з оточення і далі служить і рятує хлопців .
А ти диванний воїн думаєш жінка і все можна?
Тож стули і не дразни мене.
   
- моєму синові 25, він на війні, тому що у всі часи воювали переважно молоді.
щоб був син - треба як мінімум паїбацця хоч один раз
 а мені не давали і недають як тому крокі
бо стразєгів нема :(
   
- моєму синові 25, він на війні, тому що у всі часи воювали переважно молоді.
а якщо серйозно -то і 55-річний є чиїмось сином
і його батько-мати можуть бути ще живі
   
Я тобі ще раз кажу куй  клав  на  твою  віру і  соплі за синочками.
Наталя наша медик,офігення товаришка і просто чудова людина , має дітей , сама мого  віку 40+
після підбитого медевака обгорівша сама виповзла з оточення і далі служить і рятує хлопців .
А ти диванний воїн думаєш жінка і все можна?
Тож стули і не дразни мене.
Дражню тебе, та ти що?
Твоя історія про мужню медикиню ніяким чином не відноситься про тему дискусії, як старі пердуни ладні гнати молодь на війну.
   
а якщо серйозно -то і 55-річний є чиїмось сином
і його батько-мати можуть бути ще живі
Наш товариш, 50+, в перші дні пішов на війну, а своєму 20 річному сину сказав, що це не твоя війна.
Для мене це взірець мужності та раціональності.
Загинув у моєму рідному містечку....
Свістіть далі, але без мене. Що хотіла, вже сказала.
   
щоб був син - треба як мінімум паїбацця хоч один раз
 а мені не давали і недають як тому крокі
бо стразєгів нема :(
Забула твою історію, вибач.
   
Замість нобелівської премії

Суд у В'єтнамі вирішив у четвер засудити до смертної кари супер-магната нерухомості Труонг Мі Лан за її роль у справі про фінансовий обман на суму $12,46 мільярда, найбільшого в історії країни, повідомляють державні ЗМІ.
Її судовий процес, розпочатий 5 березня і закінчений раніше, ніж планувалося, став одним з драматичних результатів кампанії проти корупції, яку лідер правлячої Комуністичної партії Нгуєн Фу Чонг обіцяв ліквідувати протягом багатьох років.
Лан, голова компанії з нерухомості Van Thinh Phat Holdings, була визнана винною в розкраданні, хабарництві та порушенні банківських правил після завершення судового процесу в бізнес-центрі Хошимін, повідомляють державні ЗМІ.

Лан починала як торгівець косметикою на центральному ринку міста Хошимін, допомагаючи своїй матері, вона розповіла суддям під час судового процесу, за даними державних ЗМІ.
Пізніше, за даними державних ЗМІ, вона заснувала свою компанію з нерухомості Van Thinh Phat у 1992 році, у той самий рік, коли вона одружилася.
За даними слідчих, вона була знайдена винною разом зі своїми спільниками у виведенні понад 304 трильйонів донгів з Комерційного банку Saigon Joint Stock (SCB), який вона фактично контролювала через десятки посередників, незважаючи на строгі обмеження великих пакетів акцій у банках.
За словами слідчих, з початку 2018 року до жовтня 2022 року, коли держава врятувала SCB після паніки з виведення коштів, спровокованої арештом Лан, вона привласнила великі суми, організовуючи незаконні позики на "оболонкові" компанії.


   
а мені не давали і недають як тому крокі

 X(
   
Я в 51 після не аби яких зусиль зміг добратися до передка....про штурмовіков в 58 сільно смахує на піздеш

А як же так сталося, що дроновода Даню в його 21 кинули на вірне знищення на Лівий берег ?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія