Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

КСИР натягав хамас, який в сраку Вагнер.
А де КСІР напрацював цю тактику "вогняного валу" ?... в Сирії не було де  :-)o
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Жуткие кадры преступлений израильской военщины
Аж на серці потеплішало, наче років на сорок назад повернувся!  :gigi:
що Бовін згадався. ностальджі :D
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

якщо не можуть і жертви будуть більші при штурмі ніж при простому знищенні всіх- можуть і попробувати. В ентебе вони не пожаліли ні свого спецназу (загинув брат нетеньягу) ні пасажирів ні угандійських солдат. З терористами не домовляються-крапка.

Вони утримують ці позиціі щоб відтягнути на себе всю спецуру цахалу, тоді у Газу будуть заходити лінійни частини , які не можуть вести бій у щільній забудові.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

боюсь що українська проблематика відійде на другий план
бо в євреїв є могутнє діяспорне лоббі в сша та інших країнах
а у нас ковбасники можуть лише болуканити - не всі але значна частина
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

боюсь що українська проблематика відійде на другий план
бо в євреїв є могутнє діяспорне лоббі в сша та інших країнах
а у нас ковбасники можуть лише болуканити - не всі але значна частина

Там проблема буде ціна на нафту і доходи русні.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Тим часом Ізраїль привів у готовність і посилив війська на кордоні з Ліваном. У самому ж Лівані місцеві радикали блокують сили миротворців ООН які пробують висунутися до кордону з Ізраїлем.
В столиці Ірану шабаш радикалів, святкують напад на Ізраїль.
Щось воно сильно натягнулося все. Може і полихнути не дай Боже.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

німеччині подобається схоже...

точніше правлячій партії... це те як вони розуміють політкоректність і мультікультурність.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

На телеграм-каналах появилось видео похищенного израильского мелкого пацана, над котором издеваются палестинские подростки...
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А вуха москалів не стирчать у цьому нападі на Ізраїль?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

боюсь що українська проблематика відійде на другий план

От. І щось у мене враження що це якраз для цього.
Там готують тривалу потужну кампанію, Америка обіцяє повну підтримку.
Буде яскравіше, ефектніше, свіжіше реаліті-шоу ніж у нас.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

німеччині подобається схоже...

https://twitter.com/view/status/1710766912555122755
навезли сміття :(
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А вуха москалів не стирчать у цьому нападі на Ізраїль?

Вони мабуть танцюють від щастя в будь-якому випадку
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

навезли сміття :(

Канада, ледіз енд джентс..

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Вони мабуть танцюють від щастя в будь-якому випадку
Якій зиск рашци?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

а куди поділися спеціалісти які ставили цахал у приклад для ЗСУ ?

Та і найкраща у світі розвідка чомусь не побачила підготовку такої масштабної операції
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Та і найкраща у світі розвідка чомусь не побачила підготовку такої масштабної операції

Ти сам в це віриш? Серйозно?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Та і найкраща у світі розвідка чомусь не побачила підготовку такої масштабної операції

це сором. мабуть так ж  краща розвідка  як кацапська друга армія миру
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ти сам в це віриш? Серйозно?

А в тебе схоже є якась конспірологія ?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Та і найкраща у світі розвідка чомусь не побачила підготовку такої масштабної операції

Або помітили і не попередили
Можливо, внутрішня боротьба і хочуть звалити Ненатьяху або кинули в жертву громадян заради картинки і більш важливої мети
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Або помітили і не попередили
Можливо, внутрішня боротьба і хочуть звалити Ненатьяху або кинули в жертву громадян заради картинки і більш важливої мети

або насправді розвідка не найкраща
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Я лише не зрозумів, як вони встигли зайти на військову базу
Ок, більшість пішли в укриття
А вартові? Знялися всі і в підвал?
Нк, тоді то не армія, а пародія
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Канада, ледіз енд джентс..

https://twitter.com/view/status/1710775066869354871


Ці куколди не заслуговують на повагу,якщо мовча дивляться як терористи святкують масові вбивства в них дома за їх гроші.Таки собі Арестовичі ,які за свободу і пропонують поважати усі точки зору ,дивлячись  як дикуни в Ізраїлі ріжуть дітей та жінок ,а місцеві «біженці» цьому аплодують .У таких випадках потрібно діяти максимально жорстко.Давити танками та вбивати усіх - показове насилля .За 1 вбивати 10 чи 100.Всі ці збіговиська розігнати гумовими кулями та депортувати до дому за 24 години .Але люди втратили інстинкт самозбереження незрозуміло заради чого .Я завжди був ліберальних поглядів ,але останній час я більше правий ,навіть більше .
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ти сам в це віриш? Серйозно?


Конспірологи?Я сьогодні розмовляв зі одним таким .Каже що все так і було заплановано і треба дивитись що буде далі .Але це якось дуже жорстко і якоїсь користі для Ізраїлю чи союзників я в цьому не бачу .Ізраїльскп армія зараз виглядає як друга армія світу в лаптях .Багато піару і витрачених грошей ,а по факту бульбашка
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А вуха москалів не стирчать у цьому нападі на Ізраїль?

А чиї ж? Ще Жирік про це вангував.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Похоже, что он не совсем понимает, что происходит...

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Ці куколди не заслуговують на повагу,якщо мовча дивляться як терористи святкують масові вбивства в них дома за їх гроші.Таки собі Арестовичі ,які за свободу і пропонують поважати усі точки зору ,дивлячись  як дикуни в Ізраїлі ріжуть дітей та жінок ,а місцеві «біженці» цьому аплодують .У таких випадках потрібно діяти максимально жорстко.Давити танками та вбивати усіх - показове насилля .За 1 вбивати 10 чи 100.Всі ці збіговиська розігнати гумовими кулями та депортувати до дому за 24 години .Але люди втратили інстинкт самозбереження незрозуміло заради чого .Я завжди був ліберальних поглядів ,але останній час я більше правий ,навіть більше .
А що загрожує Канаді? Це ж не 73%, які кричали про ворога в Києві, який не хоче домовитися з гарним та розумним ху.лом.
Домовились?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

+==================================================================+
Є результати прямих генетичних досліджень. Є непрямий доступ до баз данних.
До речі, наші горці: гуцули, бойки та інші є прямими нащадками трипільців.
Генетику не обдуриш...
І, я вибачаюсь, хто надав зразок геному трипільців???
Кажу вам, це якийсь сопяк, а не дід.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Конспірологи?Я сьогодні розмовляв зі одним таким .Каже що все так і було заплановано і треба дивитись що буде далі .Але це якось дуже жорстко і якоїсь користі для Ізраїлю чи союзників я в цьому не бачу .Ізраїльскп армія зараз виглядає як друга армія світу в лаптях .Багато піару і витрачених грошей ,а по факту бульбашка

Алан Тьюрінг, Енігма... це конспіралогія чи реальність?
Ти наче не глупа людина. Але між "мати інформацію" та "запобігти діям" немає знаку рівності, так чи ні?
Добре, я почув тебе. Хай буде піар і витрачені гроші. Реальність від цього не постраждає.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Алан Тьюрінг, Енігма... це конспіралогія чи реальність?
Ти наче не глупа людина. Але між "мати інформацію" та "запобігти діям" немає знаку рівності, так чи ні?
Добре, я почув тебе. Хай буде піар і витрачені гроші. Реальність від цього не постраждає.

Ти хоч уявляєшь кількість там вбитих і поранених і угнаних у полон щоб виправдати будь яку конспірологію?
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

А в тебе схоже є якась конспірологія ?

Сам советник по национальной безопасности говорит на прошлой неделе, что там сейчас тихо как ни когда.

Это как? ЦРУ занято борьбой с white supremacy в штатах и проглядело?

   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

+===============================+
Копти - християни, а араби - мусліми.
Копти нащадки єгиптян та греків
Візантійської імперії.

Господи... А решта єгиптян - нащадки кого? Тих самих. Просто релігія інша. Чи ви гадаєте, що купка арабів, що жила у пустелях Аравійського півострова, за кілька десятків років розмножилася настільки, що заселила величезні простри від Іспанії до Месопотамії? Купа давніх народів або їхні представники просто наверталися в іслам - бо так було простіше жити згідно із законами Халіфату. А разом із ісламом переймала арабську мову. Яка, до речі, у кожній арабській країні сьогодні - різна. Наприклад, колишній єгипетський президент Гамаль Абдель Насер в усіх інших країнах арабського світу на Гамаль, а Джамаль. І лише в Єгипті - Гамаль. А Каддафі в деяких країнах був Гаддафі.
На цю тему є цікава філологічна байка. Колись дружина одного радянського дипломата приїхала до свого чоловіка в якусь арабську країну. Ну, він приїхав перший, а вона десь затрималася і приїхала за якийсь час. Вона арабську вчила і вважала, що непогано її знає. Але вона вчила "класичну арабську", а не місцевий діалект. І ось вона прилітає в аеропорт, сідає у таксі (дипломат напевно був дрібний - якийсь клерк, тому її ніхто не зустрічав), називає шоферу адресу, він її везе... А потім раптом після чергового повороту обертається до неї, дивиться їй в очі і питає? "Раком даш?". Жінка ледь не померла від переляку. А потім виявилося, що він просто на місцевому діалекті перепитав номер будинку (бо вони вже під'їжджали, і він хотів уточнити). Тобто, на класичній арабській, яку вона знала, це звучало трохи інакше (я забув, як саме). Але ж водій не знав, що вона місцевого діалекту не знає, а класичну він розумів, але нею не розмовляв у побуті, тому спитав, як звик.
Я не знаю, наскільки це правдива історія, бо арабської не знаю взагалі. Але я її десь читав - саме як ілюстрацію до різниці між діалектами арабської.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

+==================================================================+
Є результати прямих генетичних досліджень. Є непрямий доступ до баз данних.
До речі, наші горці: гуцули, бойки та інші є прямими нащадками трипільців.
Генетику не обдуриш...

Несерйозно, пане vkhavr2
Ви приводите думки якоїсь нікому незнаної пані Галини Водяк, яка навчалась на історичному факультеті в ЛНУ ім. Івана Франка, живе у Львові
Перемахнула в біологію
Створила сайт етногенез.орг, де пише свої байки, як пише пані Via з Відню, чи упорота Інанна із як би Альберти
http://etnogenez.org/%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%86%D1%96%D0%B2-%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%B7%D1%8C-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D1%83-%D0%B4/

Авторитет у неї - НУЛЬ
Навроді як какли викопалі чорноє морє

Таких борзописців - вагон і невеличка тєлежка
Фільтруйте їх
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

що Бовін згадався. ностальджі :D

ага прикольно було
жид про "ізраільскую воєнщину" , як мій дід казав  :beach:
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

І, я вибачаюсь, хто надав зразок геному трипільців???
Кажу вам, це якийсь сопяк, а не дід.
+========================================================================================+
Археологи. Геном в кістках зберігається десятки тисяч років. Зараз зробити генетичний аналіз - не проблема.
Заходь в  https://www.myheritage.com.ua/
Головні етапи генетичної історії дивися тута:  https://zbruc.eu/node/114929
https://kunsht.com.ua/articles/epoxa-velikix-vidkrittiv-yak-ukrainci-zyavilisya-na-genomnij-karti-svitu
Етногенез українців  https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D1%82%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D0%B7_%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B2

Для трипольців є ще таке:
Генетичні дослідження
2005-го року з печери Вертеба на Поділлі (Тернопільська область) О. Нікітіним були отримані перші за історію вивчення трипільської культури зразки для генетичного аналізу. 2010 року було представлено перші результати[9]. Ще через три роки висновки отримали підтвердження у підсумку порівняльного аналізу філогенетичних витоків неолітичних попередників трипільців у Центральноєвропейсь кому-Балканському регіоні. Було встановлено, що трипільці несли в собі материнські генетичні лінії, характерні для всієї землеробської неолітичної ойкумени, започаткованої ще на території Малої Азії — прабатьківщині європейського сільського господарства. Проте домінують в останках трипільців автохтонні гени донеолітичної людності, яка існувала в районі від Карпатських гір до Північного Причорномор'я ще до приходу туди хліборобів
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Господи... А решта єгиптян - нащадки кого? Тих самих. Просто релігія інша. Чи ви гадаєте, що купка арабів, що жила у пустелях Аравійського півострова, за кілька десятків років розмножилася настільки, що заселила величезні простри від Іспанії до Месопотамії? Купа давніх народів або їхні представники просто наверталися в іслам - бо так було простіше жити згідно із законами Халіфату. А разом із ісламом переймала арабську мову. Яка, до речі, у кожній арабській країні сьогодні - різна. Наприклад, колишній єгипетський президент Гамаль Абдель Насер в усіх інших країнах арабського світу на Гамаль, а Джамаль. І лише в Єгипті - Гамаль. А Каддафі в деяких країнах був Гаддафі.
На цю тему є цікава філологічна байка. Колись дружина одного радянського дипломата приїхала до свого чоловіка в якусь арабську країну. Ну, він приїхав перший, а вона десь затрималася і приїхала за якийсь час. Вона арабську вчила і вважала, що непогано її знає. Але вона вчила "класичну арабську", а не місцевий діалект. І ось вона прилітає в аеропорт, сідає у таксі (дипломат напевно був дрібний - якийсь клерк, тому її ніхто не зустрічав), називає шоферу адресу, він її везе... А потім раптом після чергового повороту обертається до неї, дивиться їй в очі і питає? "Раком даш?". Жінка ледь не померла від переляку. А потім виявилося, що він просто на місцевому діалекті перепитав номер будинку (бо вони вже під'їжджали, і він хотів уточнити). Тобто, на класичній арабській, яку вона знала, це звучало трохи інакше (я забув, як саме). Але ж водій не знав, що вона місцевого діалекту не знає, а класичну він розумів, але нею не розмовляв у побуті, тому спитав, як звик.
Я не знаю, наскільки це правдива історія, бо арабської не знаю взагалі. Але я її десь читав - саме як ілюстрацію до різниці між діалектами арабської.
+==========================================================================+
Все це є навідь у Вікі:
Єгипет був раннім і важливим центром християнства, але значною мірою був ісламізований
у VII столітті і залишається переважно мусульманською країною, хоча зі значною
християнською меншиною.
Після розподілу Римської імперії в 395 р. н. е. Єгипет став провінцією Східної Римської
імперії (Візантії). Нащадками давніх єгиптян — коптами — була прийнята християнська
релігія монофісітського штибу.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Несерйозно, пане vkhavr2
Ви приводите думки якоїсь нікому незнаної пані Галини Водяк, яка навчалась на історичному факультеті в ЛНУ ім. Івана Франка, живе у Львові
Перемахнула в біологію
Створила сайт етногенез.орг, де пише свої байки, як пише пані Via з Відню, чи упорота Інанна із як би Альберти
http://etnogenez.org/%D0%BF%D0%BE%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F-%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D1%86%D1%96%D0%B2-%D0%BA%D1%80%D1%96%D0%B7%D1%8C-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B7%D0%BC%D1%83-%D0%B4/

Авторитет у неї - НУЛЬ
Навроді як какли викопалі чорноє морє
Таких борзописців - вагон і невеличка тєлежка
Фільтруйте їх
+========================================================================================+
Зайди сюди та подивися:
https://spadok.org.ua/dnk-genealogiya/genetychnyy-slid-doistorychnych-migratsiy-v-etnichnomu-naselenni-karpat
Генетичний аналіз гуцулів, бойків, лемків
 09.06.2016    28964    І.Кочкін, О.Нікітін

У мене інфи набагато більше, причому саме наукової.
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Дай-таки посилання. Я не знайшов.
Про те, що внесення курсу до конституції - помилка, він говорив до вторгнення і не будучи радником ОП.
Варто було б сказати тобі щось малоцензурне, та не хочеться прямо зранку.
На, результат десяти секунд в гуглі:
ТИЦЬ

"Радник керівника офісу президента Олексій Арестович заявив, що однією з причин повномасштабного вторгнення військ РФ в Україну стало закріплення колишньою владою в Конституції курсу на членство в НАТО.

Про це він сказав у п’ятницю, 18 березня, в ефірі телеканалу “Прямий”, передають “Букви“.

“Порошенко, коли вносив це, то була його особиста передвиборча піар-технологія. Він тоді вже знав, що НАТО нас ніколи не прийме. І зараз не остання доля провини за військову агресію проти України лежить на тих, хто приймав і просував цю норму в Конституцію”, – заявив Арестович, який з початку великої війни став одним із речників Банкової."
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Я завжди був ліберальних поглядів ,але останній час я більше правий ,навіть більше .

Bingo!
   
Re: ХАМАС масовано атакував Ізраїль

Сам советник по национальной безопасности говорит на прошлой неделе, что там сейчас тихо как ни когда.

Это как? ЦРУ занято борьбой с white supremacy в штатах и проглядело?

https://twitter.com/view/status/1710747691024879691

нє, якшо чесно,
дуже образливо коли до тебе звертаються неправильним займенником  :X
   

Цю тему переглядають:

SergL200 (+ 1 прихованих) і 7 гостей
 
Повна версія