Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Фотозагадка про Молот

Фотозагадка про Молот

Вопрос. Вдавленное кольцо от хомута в стволе миномета это нормально или как? И как это влияет на работу миномета?

   
Re: Фотозагадка про Молот
dmp

от хомута, серьезно? Что же это за хомут такой, который смог продавить ствол?
   
Re: Фотозагадка про Молот

Вдавленное кольцо от хомута в стволе миномета
Често говоря, не понятно про что ты.  :shuffle:
   
Re: Фотозагадка про Молот

от хомута, серьезно? Что же это за хомут такой, который смог продавить ствол?
Вопрос что же это за стврл, который смог продавить хомут.
А вообще вот что пишут люди, которые профи оружейники.
   
Re: Фотозагадка про Молот

Често говоря, не понятно про что ты.  :shuffle:
Ствол должен быть гладким, а он не гладкий. Там четкий след от кольца хомута.
   
Re: Фотозагадка про Молот

Вдавленное кольцо от хомута в стволе миномета
И "проминается хомутами снаружи" - несколько разные весЧи..  :shuffle:
   
Re: Фотозагадка про Молот

выглядит как п***а для гладкоствола, независимо от чего...
   
Re: Фотозагадка про Молот

Ствол должен быть гладким, а он не гладкий. Там четкий след от кольца хомута.
Возможно, но пока ты на фото это не выделишь как нибудь - 95% прочитавших/просмотревших - этого явно не увидят - по качеству твоих фото..
   
Re: Фотозагадка про Молот

Хотелось бы узнать, проверяет ли кто-то марку стали, перед тем, как передать это в армию.
И собственно, как это проверяется. По скану сертфиката от "Петровича" или же с нормальным использованием измеряющих приборов.
   
Re: Фотозагадка про Молот

видно в прошлой жизни производители миномьота водопроводчиками работали и починяли свищи.  :facepalm:
   
Re: Фотозагадка про Молот

Хотелось бы узнать, проверяет ли кто-то марку стали, перед тем, как передать это в армию.
И собственно, как это проверяется. По скану сертфиката от "Петровича" или же с нормальным использованием измеряющих приборов.
Угу...проверяют. журналисты. Вот например фото бронестали для дозоров. Ничего не смущает?
   
Re: Фотозагадка про Молот

Метал з кожної партії має перевірятися в лабораторії.
   
Re: Фотозагадка про Молот

Вопрос что же это за стврл, который смог продавить хомут.
А вообще вот что пишут люди, которые профи оружейники.


тикати в морду усім хто намагається тявкати про те що Україні треба ядерну зброю відновлювати  :facepalm:
   
Re: Фотозагадка про Молот

Вдавленное кольцо

Лол!
Начитался идиотов.
Дядя Ваня, как всегда, ляпает языком херню.
Ни один минометный хомут не продавливает ствол.
Он просто плотно одет.
С штатным допуском.
А девочки минометчицы, включая дядю ваню, показали свою девичью квалификацию.

Если в этом месте и есть отклонение геометрии ствола, то он ни в коем случае не произошло от хомута.


При сверлении кованых оружейных стволов, после их хонингования, изготовления нарезов и обточки в нужный внешний контур, внутренний диаметр ствольного канала изменяет свой диаметр. В наиболее толстой части он остается прежним, а по мере продвижения к самой тонкой части, увеличивается. В месте, где хомут есть два утолщения.

Вот их "отражения" на внутреннем канале мы и видим.

Все нормальные оружейники должны знать об этом.

Девочкам знать не обязательно.

Останнє редагування: 7 липня 2018 20:52:11 від Chambaly
   
Re: Фотозагадка про Молот

Хотелось бы узнать, проверяет ли кто-то марку стали, перед тем, как передать это в армию.

30хн2мфа
   
Re: Фотозагадка про Молот

Угу...проверяют. журналисты. Вот например фото бронестали для дозоров. Ничего не смущает?

Не зрозумів: тобто, по цій БРОНЕсталі нанесли маркування звичайними маркерами? Ударами молотка?
   
Re: Фотозагадка про Молот

Лол!
Начитался идиотов.
Дядя Ваня, как всегда, ляпает языком херню.
Ни один минометный хомут не продавливает ствол.
Он просто плотно одет.
С штатным допуском.
А девочки минометчицы, включая дядю ваню, показали свою девичью квалификацию.

Если в этом месте и есть отклонение геометрии ствола, то он ни в коем случае не произошло от хомута.


При сверлении кованых оружейных стволов, после их хонингования, изготовления нарезов и обточки в нужный внешний контур, внутренний диаметр ствольного канала изменяет свой диаметр. В наиболее толстой части он остается прежним, а по мере продвижения к самой тонкой части, увеличивается. В месте, где хомут есть два утолщения.

Вот их "отражения" на внутреннем канале мы и видим.

Все нормальные оружейники должны знать об этом.

Девочкам знать не обязательно.
супер. почаще так zradoebov нужно макать. смачно
   
Re: Фотозагадка про Молот

Не зрозумів: тобто, по цій БРОНЕсталі нанесли маркування звичайними маркерами? Ударами молотка?

какая нахрен бронесталь  :facepalm: конструкционная ферритка. немножко хрома, никеля, сопли молибдена ванадия. болты шпильки из такой делают
   
Re: Фотозагадка про Молот

броня це не лише сплав сплав - це й вsдповідна термообробка

з того що я знаю про українську металургsю - Україна броню виробляє навряд чи(
   
Re: Фотозагадка про Молот

броня це не лише сплав сплав - це й вsдповідна термообробка

з того що я знаю про українську металургsю - Україна броню виробляє навряд чи(
Думаешь танки с фанеры клепают ?
   
Re: Фотозагадка про Молот

Думаешь танки с фанеры клепают ?

після феєричного успіху танка оплот ( не бм оплот) на євротанковому біатлоні - віра в наше танкотворіння у мене розвіялась (
думає був невеличкий задєл з совка - його й використовували. стволів як не було так і не має. і наладити їх виробництво ми вже не подужаємо. те ж саме з бронею. танки оплот і бм оплот - імхо з заділів совка - "нова форма башні" імхо просто обвєс с дз
а навіть якщо й варилои башню на оплот - якість тієї "броні" сумнівна . дз годна. але дз це все таки не металургія
   
Re: Фотозагадка про Молот

Lera Burlakova
Вчера в 15:47 ·
На полігоні розірвався міномет. 3 – 200, 9 – 300. Ви вже вибачайте, напишу простою мовою і як можу про те, що мене особисто бентежить - і це не якість Молотів (хз, доречі, чи це був Молот).

1. Насправді розриваються міномети частіше, ніж це стає загальновідомим. Попередній розрив перед Рівненщиною був нещодавно на фронті. Офіційно його списали на ворожий обстріл (що на полігоні зробити просто неможливо, звісно). Але кричати, що це був не обстріл, особисто мені, наприклад, було незручно. Не тільки тому, що мене все ж таки безпосередньо на місці не було – людям, які розповіли, я вірю. А тому, що тільки справжнє розслідування може з’ясувати будь-яку причину події. І причиною може виявитися помилка розрахунку. Чесно, не знаю, чи це може за законом залишити родини визнаних винними загиблих або поранених без компенсацій – але точно знаю, що рідним того чи іншого хлопця не хотілося б почути, що всі загинули через пройоб їхнього сина. Тому якось так. Це взагалі дуже слизька тема, і в нас взагалі нерідко смерті або поранення з вини самих військовослужбовців стають на папері бойовими, якщо командування співчутливе. І тут є два боки медалі. З одного – людей шкода, все правильно. З іншого – погано це, звісно. Бо зайвий розголос якоїсь помилки міг би когось пізніше врятувати від такого самого косяка у окремих випадках.

2. Коли таке стається і стає відомим – всі одразу кричать про дві можливі причини. Причина перша: АААА, ДОВБАНИЙ МОЛОТ! Причина друга: подвійне заряджання.

Про Молоти. Ну, я не знаю. Чесно. Я працювала з трьома Молотами в різних місцях, вижила, і не розумію, як це – там «метал хуйовий», і тому вони розриваються, а в нас метал був такий самий, але не розривалися?.. І при цьому радянські міномети теж розриваються інколи, хоча метал чудовий? Про це, мабуть, мають говорити фахівці, а не просто користувачі. Але тим не менш...

Про подвійне заряджання. Так, звісно, є запобіжники. Так, і на «Молотах» також. І так, крім того, що їх часто просто тупо знімають з, можливо, надуманих причин типу «щоб не зачепитися чимось», є і об’єктивні недоліки. При інтенсивній роботі виявляється, що лапки там не вічні, вони ламаються, і ніхто тобі терміново не видаватиме пакет із десятком нових. У результаті зламаний запобіжник залишається на мінометі як прикраса для того, щоб у разі розриву та розслідування він теж валявся десь на місці пригоди, а не був захований далеко "щоб потім здати". І щоб просто його відсутність не стала останнім акордом – типу «вони самі винні». Це поганий момент. Але, чесне слово, я б і відсутність запобіжника або зламаний запобіжник вирішальним фактором не вважала.

3. Якщо хтось не шарить, працювати можна у двох режимах: з голки або зі шнурка. Якщо ти працюєш з голки, то – не будемо вдаватися у зайві подробиці – міна фактично вилітає одразу після заряджання. Людина закидає її, присідає на корти поруч з мінометом, затуляє вуха і сидить так потрібну мить – до виходу.

Якщо в цю мить Щось Іде Не Так, міна залишається у стволі і потрібно робити аборт – не помітити, що пострілу не було ВзагаліБлінНеможлив о. І закинути другу міну ВзагаліБлінНеможлив о. Принаймні, я не знаю, як потрібно працювати, щоб так сталося.

Ніхто не закидає міни одна за одною, веселим бадьорим нескінченним потоком. Хоча б тому, що після кожного виходу – навіть якщо тебе не корегували і навіть якщо наступна міна має полетіти у ту саму точку, а не на 50 метрів лівіше - потрібно якщо не знову підвестися, то хоча б одним оком глянути чи не збилися в тебе налаштування. Пересвідчитися, що не збилися. І тільки потім робити наступний постріл. Так що ніяке «поспішали» і «розпал бою» тут теж не працює і не має працювати за нормальних обставин.

Але є другий варіант – працювати зі шнурка. Міна закидається у ствол, але вилітає не одразу, а тільки коли смикаєш за шнурочок (ну, або ногою їбашиш по Тій Хуйні, як деякі відважні люди). От саме працюючи зі шнурка ми колись ледь не закинули другу.

Бо кажуть тобі, наприклад, їбанути тричі у точку А. І два подарунка вже полетіли, закидається та має вже відправлятися третій, аж раптом тобі наказують зачекати хвилиночку. Хвилиночка легко перетворюється на 10, 15, 20, 30 хвилин. Потім тобі кажуть, що ну її, ту точку А. Наводьтеся на Б. Ох, ні, краще, на С. І вперед від С ще триста дайте. І ще хвилиночку зачекайте… І ще одну... У РЕАЛЬНОМУ ЖИТТІ за таких обставин дійсно можна тупо забути, що міна вже у стволі та закинути другу – в умовах типу «на дворі пів на четверта ранку, і ми не спали нормально вже дві доби». Однак. ТАКЕ В НАС БУЛО ОДИН-ЄДИНИЙ РАЗ І ЦЕ БУЛО НА ФРОНТІ.

Тому я не дуже вірю, що подібне може легко статися на навчаннях.

Натомість може бути безліч інших причин. Від казьонніка, що почав розкручуватися під час роботи, до хуйового взривателя (як це українською?), наприклад. І я не знаю чому б це не було лотереєю з настільки давніми як в нас боєприпасами. З іржавими фарбованими-перефарбованими настільки, що вони у стволі застрягти можуть, мінами, і так далі. І чому всім простіше грішити на нові міномети, ніж на всі ці музейні експонати.

3. АЛЕ. Одну просту річ я у цих всіх ситуаціях зрозуміти не можу. Я не знаю техніку безпеки справжню та канонічну, мене ніколи не вчили за підручниками – мене вчив правосєк безпосередньо на дузі. Однак як ми намагалися працювати, незалежно від позиції: на момент заряджання БІЛЯ МІНОМЕТА ЗАЛИШАЄТЬСЯ ТІЛЬКИ ОДНА ЛЮДИНА, всі інші вже в укритті. Та хоч би й лежать у окопі глибиною по коліно, якщо це не стаціонарна позиція. Зате вони гарантовано НЕ ДВОХСОТІ принаймні (і так, це було актуальним ще до того, як нам дали ті Молоти).

На позиції постійній можно окопатися так, що і трьохсотих не буде. На Джмелі-тому-що-другий-був-після-ферми, хто шарить, в нас би точно нікого крім однієї людини не зачепило. Що б не сталося. Більше того, якщо працюєш зі шнурка – та одна-єдина людина, якою доводиться ризикувати в будь-якому випадку, також може працювати з укриття. У нас були і під це окопи ростові.

Звісно, багато доводилося працювати й у режимі «похуй, пляшєм». Коли місце не облаштоване і часу на облаштування немає. Коли ти дуже втомився, до «та ладно». Або просто коли ти з чужими людьми працюєш, і у них всі ці чайні церемонії з біганиною в укриття не є традицією, а ти не хочеш здаватися одним-єдиним боягузом (а дарма, можеш і їх врятувати). Або на додачу ще й 2 або більше мінометів працюють не те, що просто поруч, а тупо з однієї позиції (я щиро вважаю, що це хріново) – і якщо ти будеш гратися у хованки під час кожного пострілу кожного міномета то можливості і часу працювати не буде взагалі. «Случаі разниє єсть», як каже мій кум.

Але от дійсно, такі прості речі як "не їблувати біля труби всім разом" рятують життя. Як би лінь не було бігати туди-сюди. І я зараз розумію, що ті базові штуки, яким вчив мене Rong Igor – дійсно важливі та правильні. Було б добре, якби хоча б на навчаннях вони завжди були аксіомою, щоб взагалі неприпустимими здавалися ситуації типу «12 осіб стовбичить біля міномета». Тоді які б корективи не вносила потім реальна робота та людський фактор – і корективів цих буде менше, бо більше людей чітко розумітиме, що ніколи не можна всім одночасно тусити навкруги Просто Тому Що Так Ніколи Не Робиться. І загиблих теж буде менше. Максимум один.
   
Re: Фотозагадка про Молот

Хотелось бы узнать, проверяет ли кто-то марку стали.

Шпигуни-москалі в роботі.
   
Re: Фотозагадка про Молот

   
Re: Фотозагадка про Молот

Шпигуни-москалі в роботі.

Логічно було б перевірити зв'язки Пєрєгудова та Сініцина. Але ж є військова прийомка і представник замовника має бути присутнім при процесі термообробки. Завантаження у велику вакуумну термопіч на "Маяку", витримання термічнго режиму обробки сталі.

Хоча я б особисто доручив виробництво КБ "А".
   
Re: Фотозагадка про Молот

на самом деле решение проблемы очевидно - разработать автоматическую систему подачи мин. а точнее - автоматический миномет. и расчет смело можно будет до 2х человек на кучку железяк сократить.
приехали, выставили по позициям, сами в укрытиях и вперед. отработали, собрались и аля-улю..
тогда, если шо - пострадают только железяки и чипы.
но, у нас, видимо, это все еще "не на часi"
   
Re: Фотозагадка про Молот

А для початку - заборонити давати команду "Дві міни зарядити" Бо її дослівне виконання....
   
Re: Фотозагадка про Молот

   
Re: Фотозагадка про Молот

Не зрозумів: тобто, по цій БРОНЕсталі нанесли маркування звичайними маркерами? Ударами молотка?
Именно.  :gigi:  на настоящей фирменной броне маркеруют лазером.
   
Re: Фотозагадка про Молот

Лол!
Начитался идиотов.
Дядя Ваня, как всегда, ляпает языком херню.
Ни один минометный хомут не продавливает ствол.
Он просто плотно одет.
С штатным допуском.
А девочки минометчицы, включая дядю ваню, показали свою девичью квалификацию.

Если в этом месте и есть отклонение геометрии ствола, то он ни в коем случае не произошло от хомута.


При сверлении кованых оружейных стволов, после их хонингования, изготовления нарезов и обточки в нужный внешний контур, внутренний диаметр ствольного канала изменяет свой диаметр. В наиболее толстой части он остается прежним, а по мере продвижения к самой тонкой части, увеличивается. В месте, где хомут есть два утолщения.

Вот их "отражения" на внутреннем канале мы и видим.

Все нормальные оружейники должны знать об этом.

Девочкам знать не обязательно.

Т.е. дядя Ваня куевый оружейник?  :weep:  так изменение геометрии есть или нет? Выход мины с таким изминением затрудняется или нет?
   
Re: Фотозагадка про Молот

https://twitter.com/view/status/1015303925786923011
ледокоин - долбоеб. а к стати девченки  шарят! но видно что в арт дуэли не попадали, вот там и нужна скорость, когда выстреливаешь по одной цели и "перекат"
   
Re: Фотозагадка про Молот

Комент работника завода Маяк.
   
Re: Фотозагадка про Молот

в строительстве есть такое понятие легкосбрасываемая кровля. Это спецом, если взрыв, чтобы ударная волна не развалила стены. Может и миномету такую хрень присобакать? Хай ствол в небо улетает, если чо. Ну и также незачем детонировать боевой заряд на учениях.
   
Re: Фотозагадка про Молот

Шпигуни-москалі в роботі.

Не видавай им военную тайну.
   
Re: Фотозагадка про Молот

Лол!
Начитался идиотов.
Дядя Ваня, как всегда, ляпает языком херню.
Ни один минометный хомут не продавливает ствол.
Он просто плотно одет.
С штатным допуском.
А девочки минометчицы, включая дядю ваню, показали свою девичью квалификацию.

Если в этом месте и есть отклонение геометрии ствола, то он ни в коем случае не произошло от хомута.


При сверлении кованых оружейных стволов, после их хонингования, изготовления нарезов и обточки в нужный внешний контур, внутренний диаметр ствольного канала изменяет свой диаметр. В наиболее толстой части он остается прежним, а по мере продвижения к самой тонкой части, увеличивается. В месте, где хомут есть два утолщения.

Вот их "отражения" на внутреннем канале мы и видим.

Все нормальные оружейники должны знать об этом.

Девочкам знать не обязательно.
все класно написано тільки мінометні стволи не виготовляються методом свердління.
   
Re: Фотозагадка про Молот

Не розумію, яка впизду різниця? Сталь, хуяль. Взривається міна. Похуй в я кому стволі
   
Re: Фотозагадка про Молот

1. Взрывается не миномёт, а мина в стволе.
2. Не существует стволов, способных выдержать взрыв боеприпаса внутри.

Поетому вопрос состоит в том, почему мина взорвалась в стволе:
- дефект боеприпаса
- ошибка военнослужащего.
   
Re: Фотозагадка про Молот

1. Взрывается не миномёт, а мина в стволе.
2. Не существует стволов, способных выдержать взрыв боеприпаса внутри.

Поетому вопрос состоит в том, почему мина взорвалась в стволе:
- дефект боеприпаса
- ошибка военнослужащего.
Дохуя запалу.
Друга міна.
   
Re: Фотозагадка про Молот

https://цензор/blogs/3075244/pro_vibuh_mnometa

Знов вибух міномета "Молот". Чому ця х-ня продовжується ???
Скільки ще вона буде продовжуватися ???
Чому з подібною частотою не вибухають старі міномети???
Хто, бляць, за це відповідає ???
Хто, сцукко, робив креслення труби, хто писав ТВ ??? Вони там, взагалі, є ??? Були ???
Хто писав технологію труби ??? ЇЇ, взагалі, хтось писав ???
Де документи, карта техконтролю труби, результати рентгенконтролю, УЗК, випробувань на малоциклову витривалість, обміри каналу, діаметри через 100 мм. по довжині, у двох площинах, лінійність каналу, бляць !!! Ra поверхні, відсутність дефектів, відсутність зворотної конусності, і т.д. Все ідеально, і теж нема винуватих ???

Стріляють мінами лахматого року, Чому нема елементарної перевірки застарілих боєприпасів ??? Якоїсь програми заміни детонаторів новими, калібровки. На яку дальність стріляли, що з додатковими вишибними зарядами ??? Хто відповідає за те, що туди не досипано вибухівки, як це робиться зі стрілецькими набоями, щоб рознесло затвор і голову стрільця ??? Хоч би що небудь зробили !!! Нічого нема !!! Чи є, але дуже секретна, нікому нічого невідомо ??? Хто відповідає за те, щоби якість боєприпасів була належною ??? Сильно підозрюю, що - ніхто. Бо на цьому не зрубаєш капусти.

Вже надцять людей загинули, і надцять людей поранені при вибухах шайтан - труби. І нічого невідомо про хоч які - небудь заходи, зміни технології, покарання когось із винних. Є винні у загибелі і пораненні десятків живих людей ??? Чи нема ??? Вже можна вбивати людей десятками, і не буде винних, жодного ??? І вже нічого дивного, начебто. Черговий вибух, чергові смерті.

Міномет треба негайно, терміново переіменувати. Міномет "Пєця", однозначно, ніякий не "Молот".
   
Re: Фотозагадка про Молот

"....Два года назад я писал о миномете "Молот" и о том, что даже "испытатели" боялись испытывать это чудо военной техники. Более того - прибывшие на полигон члены профильного комитета ВР Пашинский и Тетерук банально испугались принимать участие в испытаниях, о чем публично не сообщалось, но я писал со слов свидетелей этого лютого п***а.

Пацаны не постеснялись выложить видео "испытаний" на официальном сайте НарФронта, что позволяет по датам заливки видео найти официальные информационные сообщения об испытаниях "Молота". Пикантность ситуации в том, что, всецело понимаю опасность, Пашинский и Тетерук испытали лишь маленькие 60 миллиметровые минометы. А вот 120-мм испытывали "смертники", применив при этом оригинальный способ "вброса мины" - фиксатор установлен вверху.

После "испытаний" Пашинский и Тетерук заявили, что все жалобы военных, которые на передке работают с этими минометами - "пропаганда Кремля", оружие прекрасное, испытанное лично нардепами, а потому безопасное.

Вы хотели знать, кто виноват? Безусловно, необходимо найти "слабое звено". Но Пашинский и Тетерук просто обязаны сидеть на одной скамье подсудимых по этому делу. Именно они дали зеленый свет "Молоту" и обвинили всех недовольных его качеством "агентами Кремля". Кстати, а знаете, кто "Молоты" производит? Киевский завод Маяк", который магнитофоны раньше штамповал. И, как утверждает директор завода, делают они минометы по схемам... из интернета. А Укроборонпром с большим удовольствием закупает эти "пластмассовые" минометы.

https://v-n-zb.livejournal.com/10422245.html
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія