Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Щодо відключення 2G - повний булшіт, при його відключенні без ГОЛОСОВОГО зв'язку залишиться чи не все сільське населення, і мало не половина міського.

Куплять нове обладнання.

І ще кажуть що нові стандарти є більш оптимізувати в розумінні використання частотного ресурсу
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

А навіщо вимикати?
4G потребує 1800MHz? Ну так залишайте 900 для голосу, 1800 віддавайте - все у руках оператора.

Краще б розвивати 3G зв'язок, бо навіть у містах воно не усюди бере, а поза містами - там взагалі жах

Кажуть 3дж неальо.
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити
PAL

Кажуть 3дж неальо.

навіщо 4G, якщо БС навантажені так, що й 3G нормально не віддає швидкість? Щоб гордо показувати 4G на екрані смарту, а качати зі щвидкистю 3-4 мегабіти? Й батареї знову не вистачатиме на день?
Ось тут можна Інтертелеком ставити за зразок. Вони дали швидкісне покриття практично усюди у зонах присутності. Жаль тільки, що сдохла швидкість, явне перевантаження каналів, тому й просіли зараз (я сам від них пішов саме з цієї причини)
А КС той же в мене вдома взагалі тільки GPRS забезпечує (й це у межах міста!!!)
Якщо вимкнути 2G, зв'язку зовсім не стане, навіть голосу
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Не надо никаких 3 млрд. на оптику в село. В селах и без того уже Гигабиты раздаем. Пусть лучше обяжут РЭС Не перпятствовать и провайдеры все сделают сами очень быстро.

есть такое. в посл время много провайдеров ломанулись в малые населенные пункты. то теперь там проще подключить оптику, чем в городе-стотысячнике
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Основна проблема із сільським інтернетом (в тому числі і школи) - непомірна плата за опори електропередач, на яких підвішується оптика.  Саме через це, якщо село не велике, працювати в ньому абсолютно не вигідно, бо абонплата за інтернет виходе захмарною.
Ось в цьому напрямку треба копати, а не займатися куйньою.
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

А якщо об'єктивно.

То для розмов в Україні найкраще був дісісі
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

А навіщо вимикати?
4G потребує 1800MHz? Ну так залишайте 900 для голосу, 1800 віддавайте - все у руках оператора.

Краще б розвивати 3G зв'язок, бо навіть у містах воно не усюди бере, а поза містами - там взагалі жах
ну а я про що?
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

 Краще б баз додали. Від'їдеш 20км від міста та 5 від траси - не те, що 2G - немає сигналу жодного оператору. Наче в пустелі ))
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

навіщо 4G, якщо БС навантажені так, що й 3G нормально не віддає швидкість? Щоб гордо показувати 4G на екрані смарту, а качати зі щвидкистю 3-4 мегабіти? Й батареї знову не вистачатиме на день?
Ось тут можна Інтертелеком ставити за зразок. Вони дали швидкісне покриття практично усюди у зонах присутності. Жаль тільки, що сдохла швидкість, явне перевантаження каналів, тому й просіли зараз (я сам від них пішов саме з цієї причини)
А КС той же в мене вдома взагалі тільки GPRS забезпечує (й це у межах міста!!!)
Якщо вимкнути 2G, зв'язку зовсім не стане, навіть голосу
В том то и суть 4g, что там другая система распределения каналов и большая пропускная способность, то есть полную скорость он будет отдавать нормально в 100 раз большему числу абонентнов, подключенных к данной БС, чем это делает 3G. И батарею расходует экономнее, чем 3G. Там же тоже не дураки сидели, когда его изобретали)
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Краще б баз додали. Від'їдеш 20км від міста та 5 від траси - не те, що 2G - немає сигналу жодного оператору. Наче в пустелі ))

+

При цьому якраз саме 2G забезпечує нормальне покриття до 40 кіломтрів (а при спеціальному налаштуванні - до 80).  Саме за допомогою 2G можна забезпечити зв'язок там, де він найбільше потрібен, але ні, пропонуєтсься його вимкнути, залишивши зв'язок лише в великому населеному пункті.

В том то и суть 4g, что там другая система распределения каналов и большая пропускная способность, то есть полную скорость он будет отдавать нормально в 100 раз большему числу абонентнов

На в 100 разів меншій площі. Усе, що вище 2G заточено, в першу чергу, на передачу даних (інтернет), при чому неподалік від соти. На значних відстанях від бази, якщо абонентський термінал не оснащено додатковою зовнішнєю напрямленою антеною, 3G і вище будуть працювати набагато гірше, аніж 2G.

На 5G дальність зв'язку взагалі обмежена сотнями метрів.

И батарею расходует экономнее, чем 3G. Там же тоже не дураки сидели, когда его изобретали)

Набагато БІЛЬШЕ їсть батарею. 3G "їсть" більше за 2G, і 4G більше за 3G. Можеш перевірти на свом телефоні, відімкнувши 3G. отримаєш до 20-30% часу життя телефону.

https://www.iphones.ru/iNotes/624659

http://wimax.livebusiness.ru/tags/3G_VS_LTE/


і ще



Останнє редагування: 14 лютого 2018 14:32:20 від andry
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

а для чого потрібен постійниа інтернет в телефоні ?

   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити
PAL

В том то и суть 4g, что там другая система распределения каналов и большая пропускная способность, то есть полную скорость он будет отдавать нормально в 100 раз большему числу абонентнов, подключенных к данной БС, чем это делает 3G. И батарею расходует экономнее, чем 3G. Там же тоже не дураки сидели, когда его изобретали)
это все в теории
а на практике все печально

легкое гугление показывает реальную картину с LTE сетями у нашего соседа (думаете, у нас будет по-другому, учитывая, кто разворачивает сети?)
вот тут техническим языком излагается, почему LTE жрет батарею, как не в себя

Цитата
Скорость разрядки мобильного устройства в значительной степени зависит от качества сети в которой устройство зарегистрировано. Для плохо настроенных сетей среднестатистический LTE-телефон может разрядиться за 8 часов без вмешательства пользователя.


Т.е. просто лежащий на столе телефон за 8 часов сядет в ноль!
да, условие - плохое покрытие. НО! Смотря на покрытие 3G, я очень сомневаюсь, что LTE покроет лучше
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

а для чого потрібен постійниа інтернет в телефоні ?

Не для чого а кому. Кому треба його продавати, "в нагрузку" до розмов, бо інакше не дуже продається. При чім роблять навіть у шкоду розмовам.

4-5G пиляють виключно для інтернету, аби скласти конкуренцію провідним операторам.
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

да, условие - плохое покрытие. НО! Смотря на покрытие 3G, я очень сомневаюсь, что LTE покроет лучше

У нас LTE буде мати гірше покриття за визначенням, бо 2,6ГГц. Сівший за 5-8 годин смарт БЕЗ користування стане реальністю. А якщо обмежать 2G, то взагалі будемо ходити з повербанками.
У мене на смарті 3G відключений примусово, якраз заради економії та кращого покриття голосу.

Останнє редагування: 14 лютого 2018 14:40:17 від andry
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити
PAL

а для чого потрібен постійниа інтернет в телефоні ?

уяви собі, що деяким людям це реально потрібно
Я не кажу навіть про молодь з постійно включеним месенджером, фейсбуком та іншими сервісами
Мені особисто це треба, бо це вимога замовника. Я маю среагувати за 10 хвилин з моменту виникнення проблеми, про яку рапортує спеціально налаштований моніторинг
СМС - занадто дорого, особливо коли щось серьйозне трапиться й почнеться шторм з повідомлень (таке буває), баланс стрімко уходить до нуля
А інтернет мессенджери ідеально підходять для цього - досить дешево, все доставляється й працює, й навіть якщо сипанеться 100 чи 200 повідомлень на людину - це не обнулить баланс
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Хуйня какаята опять от ТС.
У нас в Приазовском районе уже года два по сёлам оптика входящая к местному прову, который раздаёт уже. 100 грн в месяц сотка. Люди по хатам кино смотрят прямо с интернета уже давно. не скачивают.
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Хуйня какаята опять от ТС.


Я писав, це просто шукають спосіб розпилу державного бабла. Більшість шкіл в реальності давно підключені до інтернету, хоча в статистиці ці дані не завжди відображені (в силу різних причин).

Особливо доставняють роздуми про затримку в 250 мілісекунд, школи що, на біржі торгують?

Останнє редагування: 14 лютого 2018 14:46:52 від andry
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Хуйня какаята опять от ТС.
У нас в Приазовском районе уже года два по сёлам оптика входящая к местному прову, который раздаёт уже. 100 грн в месяц сотка. Люди по хатам кино смотрят прямо с интернета уже давно. не скачивают.
скажем так...я вообще потоковым видео не пользуюсь...
ретроград наверно...или не?
і то думка чернишова а не моя...хехе

і ще одна ремарка: 4дж садить батарею менше як 3дж

і взагалі  треба було інтертелекому 800ЛТЕ робити та МТС 450ЛТЕ...і було б вам щастя

Останнє редагування: 14 лютого 2018 14:54:24 від Arthorius
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Я писав, це просто шукають спосіб розпилу державного бабла. Більшість шкіл в реальності давно підключені до інтернету, хоча в статистиці ці дані не завжди відображені (в силу різних причин).

Особливо доставняють роздуми про затримку в 250 мілісекунд, школи що, на біржі торгують?

а якщо якусь забавку онлайн бавитись то як?
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити
PAL

і ще одна ремарка: 4дж садить батарею менше як 3дж
це, як би так сказати, дещо неправдиві відомості

LTE може потребувати меньше батареї виключно у лабораторних умовах, та й то, ще питання велике
А в реальному житті я вже посилання давав, можу й на інші статти дати. Воно ЖЕРЕ батарею
Зважаючи, що виробники телефонів вперто гоняться за новимі зменщеннями товщіни "ще на півміліметра тонше" за рахунок батареї (а інше вже й так мініатюрне й влізе до 2-3 мм корпусу), то взагалі перспективи жахливі
Меня якось не до вподоби таскати з собою постійно павербанк й контролювати рівень аряду ще в одному девайсі

   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити
PAL

Особливо доставняють роздуми про затримку в 250 мілісекунд, школи що, на біржі торгують?
тобі доводилося розмовляти зі співбесідником через супутниковий зв'язок?
незабуваємі відчуття розмови з повним тормозом
200-250 мс в одну сторону, до супутника! (з врахуванням затримок на обладнанні)
загалом туди-сюди затримки до секунди можуть доходити!
це взагалі неприйнятно

працювати на текстовій консолі з затримкою у 300-400ms нереально незручно, а з графікою то взагалі жах

Це кіно дивитися або вкантактікє сидіти без особливою різниці. А для роботи то дуже багато
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

це, як би так сказати, дещо неправдиві відомості

LTE може потребувати меньше батареї виключно у лабораторних умовах, та й то, ще питання велике
А в реальному житті я вже посилання давав, можу й на інші статти дати. Воно ЖЕРЕ батарею
Зважаючи, що виробники телефонів вперто гоняться за новимі зменщеннями товщіни "ще на півміліметра тонше" за рахунок батареї (а інше вже й так мініатюрне й влізе до 2-3 мм корпусу), то взагалі перспективи жахливі
Меня якось не до вподоби таскати з собою постійно павербанк й контролювати рівень аряду ще в одному девайсі

я аж  два таскаю
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

я схильний думати так, щоб інтеру та мтс-у дати властиві їм частоти під ЛТЕ та потім забабахати національний руомінг

кажуть що лайф десь має гак само СДМА 800 ліцензію.))
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

 У мене на мобілі саме через ненажерливість 3G воно постійно вимкнене. В офісі, та вдома - Wi-Fi за потреби. В дорозі або за містом - тільки 2G. Батарей в режимі 3G вистачає на два-три дні, в режимі 2G від 4-х днів аж до тижня. Батарея ~2800. Телехвон - звичайний Китай.
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

У мене на мобілі саме через ненажерливість 3G воно постійно вимкнене. В офісі, та вдома - Wi-Fi за потреби. В дорозі або за містом - тільки 2G. Батарей в режимі 3G вистачає на два-три дні, в режимі 2G від 4-х днів аж до тижня. Батарея ~2800. Телехвон - звичайний Китай.

в мене так не вийде в принципі

тому що фейстайм і різного роду ватсапи/вайбери включені
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

это все в теории
а на практике все печально

легкое гугление показывает реальную картину с LTE сетями у нашего соседа (думаете, у нас будет по-другому, учитывая, кто разворачивает сети?)
вот тут техническим языком излагается, почему LTE жрет батарею, как не в себя

Цитата
Скорость разрядки мобильного устройства в значительной степени зависит от качества сети в которой устройство зарегистрировано. Для плохо настроенных сетей среднестатистический LTE-телефон может разрядиться за 8 часов без вмешательства пользователя.

Т.е. просто лежащий на столе телефон за 8 часов сядет в ноль!
да, условие - плохое покрытие. НО! Смотря на покрытие 3G, я очень сомневаюсь, что LTE покроет лучше
Ну я на практике жил долгое время в местах хороших 4g сетей и у соседей тоже, субъективно с батареей лучше, чем у нас с 3g. А насчет разворачивания сети - у них была слабая мотивация зная, что скоро 4g. Боюсь конечно сглазить, но с 4g  дело пойдет быстрее, хотя безусловно пройдет время, пока покрытие станет хорошим. Но когда-то же надо. Остальным неверующим не составит никакой проблемы ограничить в настройках своего телефона сеть до только 2g+3g. Нет препятствий патриотам)
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

е составит никакой проблемы ограничить в настройках своего телефона сеть до только 2g+3g. Нет препятствий патриотам

Тільки там може виявитися пусто...

http://mediasat.info/2017/03/24/refarming-ukraine-4g/
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

хрен його знає...але як я повідомляв що таке враження що 2дж гасять...

навіть на аудіоканалі скрипить і квакає...
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

СДМА 800 працює суттєво краще
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

хрен його знає...але як я повідомляв що таке враження що 2дж гасять...

навіть на аудіоканалі скрипить і квакає...
оборудование на вышках стареет и его никто обновлять не собираетсо. со временем само отомрет.

вопрос в том, когда уже лте на низкий частотах с нормальным покрытием дадут ввести    :facepalm1:
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

хрен його знає...але як я повідомляв що таке враження що 2дж гасять...

навіть на аудіоканалі скрипить і квакає...
візьми номальний тіліпон початку нульових - і все стане на свої місця.
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

оборудование на вышках стареет и его никто обновлять не собираетсо. со временем само отомрет.

вопрос в том, когда уже лте на низкий частотах с нормальным покрытием дадут ввести    :facepalm1:
а вот йух!
уже й так все засрали.
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

От хто його зна , але шось мені не вірицця , шо ото по селах люде того інтирнета із роззявленими ротами очікують як манни небесної .., ну воно тому хто інтирнетом заробляє , статєйки друкуючи , мо тому він і потрібен вкрай , ну може комусь на кшталт бухалтерів або подібним прохвесіям , а ото що-би дітей змаличку підсаджувати у школі на інтринет , шось воно не воно .., бо від обох стартових повідомлень моє загальне враження таке , що інтирнет намагаюцця вже подавати і продавати як повітря , котрим дихають ... Наче і життя зупиницця без інтирнету ...
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

візьми номальний тіліпон початку нульових - і все стане на свої мі
Попробую 6310 нокию пыдняти. До неї трансформаторну зарядку треба. Яких нема
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

а вот йух!
уже й так все засрали.

Дайош тех   нейтральність
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

шо значить - трансформаторну?  якщо  є кабель живий, то будь-який лабораторний блок живлення справиться.
   
Основна проблема із сільським інтернетом (в тому числі і школи) - непомірна плата за опори електропередач, на яких підвішується оптика.  Саме через це, якщо село не велике, працювати в ньому абсолютно не вигідно, бо абонплата за інтернет виходе захмарною.
Ось в цьому напрямку треба копати, а не займатися куйньою.
Ти шо хочеш залізти Ахметову в кишеню?
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

а для чого потрібен постійниа інтернет в телефоні ?

Фейс тайм вайбер
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити


Якого в мене немає
   
Re: тут кажуть, що 2g доцільно відключити

Скоро буде 5ж. Напевно кабель стане не потрібним.

Що стосується села то тікайте звідти. Ніхто не будем там робити хай-тек. Так всюди у світі, роблять там де є платоспроможна аудиторія. А не пенси з алкашами і 3 постійних абонента. Села звичайно є різні - я про вимираючі хутори скоріше.

Останнє редагування: 31 травня 2019 10:43:04 від DeL1T
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія