Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Верховна Рада ухвалила закон про олігархів у другому читанні

Я гілку не бачу чи нікому не цікаво ? 8-)

   
За документ проголосували 279 народних депутатів, проти – 54, 27 утрималися, 19 не голосували. Розподіл по фракціях такий:

«Слуга народу»: 229 «за», один проти
«Опозиційна платформа – За життя»: 20 «проти»
«Європейська солідарність»: 23 «проти», один утримався
«Батьківщина»: 20 утрималися
«Партія «За майбутнє»: 18 «за»
«Голос»: 11 «за», п’ятеро «проти», один утримався
«Довіра»: 15 «за»
позафракційні: шестеро «за», п’ятеро «проти»
   
ще веніціанка має своє сказати
   
ще веніціанка має своє сказати

Все буде добре  :)
   
Все буде добре
та ну.... заява про злочин
Цитувати
У парламентській опозиції наполягають, що законопроект №5599 щодо деолігархізації ухвалили у другому читанні з порушенням процедури й регламенту.
Джерело: виступи Ірини Геращенко ("Європейська солідарність") і Сергія Власенка ("Батьківщина") після ухвалення проєкту закону №5599
Пряма мова Геращенко: "Сьогодні 16 січня і 26 квітня цього парламенту, коли проголосували диктаторські закони і ратифікацію "чорноморського флоту". Тоді деякі депутати опускали очі, бо їм було соромно: вони усвідомлювали, як ламають парламентаризм…
У монобільшості були голоси на сьогоднішній закон: разом із групами 279 голосів. І ніхто не блокував їм трибуну. Ми боролися за регламент і за процедуру. Це початок кінця.
Це початок кінця цього парламенту,, тому що ви не опозицію принизили, а самі себе, показавши, що ви – лише зелені кнопочки, для яких все одно, що тиснути, – головне тиснути так, щоб отримати свій олігархічний конверт і те, що вам скажуть на Банковій.
А ми подаємо заяву про злочин".
кіно триватиме довго...
   
Интересна а Бенины слуги из За майбутнє почему так жопу рвут за этот закон
   
та ну.... заява про злочин
кіно триватиме довго...

Я бачила ) пічальная історія для прихильників обох партій, хоча ні, одної

Свині як завжди, схавають і не подавляться  B-)
Апд. Та ні, це короткометражка  :)
   
Я бачила ) пічальная історія для прихильників обох партій, хоча ні, одної

Свині як завжди, схавають і не подавляться  B-)


А Бенина блядвота почему так радуется
   
Так и в цилому тоже проголосовали?

П.с и шо там в том законе? Беню на нары или ахметку ? Или решили только одним порохом перекусить?
   
Так и в цилому тоже проголосовали?

П.с и шо там в том законе? Беню на нары или ахметку ? Или решили только одним порохом перекусить?
Почитай )
П.с.
Ах ти гавніще лицемірне  :lol: вчора писав кнуря повісити, а сьогодні вже переживає за нього  :weep:
   
А что для вас этот закон ? Ну обозначит олигарха, без юридических последствий для субъекта .
   
Свині як завжди, схавають і не подавляться
   
А что для вас этот закон ? Ну обозначит олигарха, без юридических последствий для субъекта .

І що в цьому поганого ? Чого так палає в НЕ олігархів ? аж до розстрілу автівок  :S
   
Так и в цилому тоже проголосовали?

П.с и шо там в том законе? Беню на нары или ахметку ? Или решили только одним порохом перекусить?

Предлагаю начать с Рыжего и Пороха
   
Вместо реприватизации , протащили хуню на полном масле
   
Предлагаю начать с Рыжего и Пороха

Так Бєня до речі і не пручається, щось там віджартувався на самому початку
А ці "уважаємиє люді" один поперед одного побігли волати що вони то не вони, ето савсєм іноє  :lol:  жалюгідне видовище  :bueee: ніякої самоповаги  :-G
   
Вместо реприватизации , протащили хуню на полном масле
для реприватизації  напишуть інший закрон.
Сподіваюсь
   
Интересна а Бенины слуги из За майбутнє почему так жопу рвут за этот закон

Палиця намагається дистанціюватися від Бені
   
Я гілку не бачу чи нікому не цікаво ? 8-)

А що ув тому ухваленні цікавого ..?

Близько двадцяти років , по "всіх" ЗММС , мо і филями , але засівалось уявлення - "олагірх = кровопивця" , то й - і "зійшло" і "заколосилось" і врешті "вродило" .

А от хто та ув чому зацікавлене , та хто - "вершки" , а хто - "корінці" , а хто і - "витрішки" )) матимуть , частково і невідомо , а назагал і - нецікаво , бо ж - "Пани чубляцця  , а в хлопів чуби тріщать" (с) водночас не скасоване . ))
   
Почитай )
П.с.
Ах ти гавніще лицемірне  :lol: вчора писав кнуря повісити, а сьогодні вже переживає за нього  :weep:
Разумеется переживаю...хочу шоб не только он висел , а рядышком и Беня с Рыжим ...ты же Даш мне гарантию шо не только пороха разорвут, а и остальных тоже..
   
пороха разорвут
думаю що в нього вже давно є довідка нотаріально завірена що він не такий...
   
а и остальных тоже..
Зара такі пацани керують, що вони всіх заставлять ділитися.
   
Та шо там було? ощетинившаяся Свыея бегала блокировать трибуну? И получила хером по сусалам? Дожылося, бля.
Спустывся бык с горы и ему впендюрили. :facepalm:
   
Я ж вам казав, що ЗаМайбах - це окрема група від Коломойського, у них свої інтереси. Беня під санкціями, а Палиці ще хочеться спокійно кататися світом.
   
Предлагаю начать с Рыжего и Пороха
А Беня? А Новинский ? А Медведчук? А затек Кучмы?
Шо они типа не!?
   
Та шо там було? ощетинившаяся Свыея бегала блокировать трибуну? И получила хером по сусалам? Дожылося, бля.
Спустывся бык с горы и ему впендюрили. :facepalm:

 :laugh:

   
А Беня? А Новинский ? А Медведчук? А затек Кучмы?
Шо они типа не!?
Та всіх будуть доїти.
Ще стоматолог школярем буде здаватися.
   
Та всіх будуть доїти.
Ще стоматолог школярем буде здаватися.

ну то хай вчаться вести бізнес нормально і ніхто нікого не буде доїти
   
Ой, Железняк та Рудик ГОЛОCували проти.
А це не ім олігарх Фіала, тишком-нишком передавав гроші через свою дружину?
Цікаво, хто тепер стане новим власником УП? Чи може УП стане, наприклад, спортивно-кулінарним виданням? Ось вам ідея для статті, ''ТОП 10 рецептів смачного плову''!  :)
   
Зара такі пацани керують, що вони всіх заставлять ділитися.
Вопрос только с кем! :)
Но, в одном уверен Светлана только чупа-чупс  сможет пососать, сраку рвя тут за этих Ерусалимских казаков .
   
ну то хай вчаться вести бізнес нормально і ніхто нікого не буде доїти
Та я тільки за.
   
ще веніціанка має своє сказати

Так она получила шпаргалку, первое чтение, а это второй доработаный  :read:
   
Kнур с изменившимся лицом бежит к пруду трибуне.
 :lol:
   
Вопрос только с кем!
З собою звісно.
   
Всі ми АХМЕТОВИ,чуваки та чувіхі. Оббирають не олігархів,а вас. Ну єбіться ви в ротяку. Довбні.
   
Всі ми АХМЕТОВИ,чуваки та чувіхі. Оббирають не олігархів,а вас. Ну єбіться ви в ротяку. Довбні.

у тебе є власне ЗМІ? ти можеш через свого карманного депутата пролобіювать потрібний тобі закон?
я не можу
а ахметов може
то чого я маю відчувати солідарність з чувачком якому закони не писані вже 20 років
   
Зеленое блядво превращает Украину в лукашенковскую Белорусь :(
Или, что еще хуже, в хуйловскую паРашу.
   
Згідно із прийнятим законом, визначати олігархів буде РНБО за зверненням Кабміну, СБУ, Нацбанку, члена РНБО чи Антимонопольного комітету. Вводить в дію рішення РНБО президент. Воно набирає чинності після його офіційного опублікування.

Олігарх - особа, яка має значну економічну та політичну вагу в суспільному житті. Олігархами будуть називати осіб, які відповідають щонайменше 3 прописаним у законі критеріям:

бере участь у політичному житті;
має значний вплив на ЗМІ;
є кінцевим бенефіціарним власником суб'єкта господарювання, який займає монопольне становище на ринку та протягом року поспіль підтримує або посилює таке становище;
підтверджена вартість активів особи (та суб’єктів господарювання, бенефіціаром яких вона є) перевищує 2 мільярди 270 мільйонів гривень.
РНБО також буде опікуватися реєстром олігархів. У реєстрі будуть вказуватися дані олігарха, його активи та перелік політиків, до роботи яких він причетний.

Якщо особа потрапила до переліку олігархів, то до неї застосовують ряд обмежень.

Зокрема, буде заборонено здійснювати внески на підтримку політичних партій та брати участь у великій приватизації.

Також особи з цього Реєстру повинні будуть подавати декларацію про доходи. 

Окрім того, у законі запроваджується поняття "декларації про контакти". Їх хочуть зобов’язати подавати усіх держслужбовців, якщо вони контактували з олігархом чи його представником. Водночас, не подавати таку декларацію можна буде, якщо зустріч із олігархом була на телебаченні, в судовому засіданні, на ініційованих заходах органами державної влади.

Закон також зобов’язує олігархів перед початком зустрічі із держслужбовцями повідомляти, що вони включені до Реєстру олігархів.

Для подачі "декларації про контакти" також передбачені відповідні вимоги. Якщо особа не подасть таку декларацію, то її можуть притягти до політичної або дисциплінарної відповідальності.

Виключити особу із Реєстру можливо, якщо у неї відсутні не менше двох ознак, передбачених для потрапляння в цей список.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію через 6 місяців з дня набрання ним чинності.

Закон втрачає чинність через 10 років з дня введення його в дію.
   
І що в цьому поганого ? Чого так палає в НЕ олігархів ? аж до розстрілу автівок  :S
Я в авто не стрелял .
Закон пустышка, очередная имитация бурной деятельности Зе и Ко .
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія