Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Правда про Covid-19, неупереджено. Про що мовчить офіційна наука. [ua]

Ще ніколи не можна було провести такого масового дослідження хвороби, яка передається респіраторно. Реально ти не міг роздивитись під мікроскопом все, що відбувається. В тебе була тільки загальна статистика, в якій купа помилок. Тут людство і науковці отримали можливість за допомогою тестів відслідкувати всі явища на прикладі даної хвороби. Раніше просто не було можливості такого масового тестування і діагностування.

Що показав цей вірус?
- захворіти можна повторно.
Раніше була про це підозра, але наявність таких випадків списували на неякісне діагностування. Кількість таких випадків 10-20 відсотків.
- Також показав: заразність залежить від дози якою людина була заражена.
Раніше теж про це знали, але не усвідомлювали, що настільки може залежати.
- Імунітет настільки різний у людей, що одна і та ж доза для зараження дає зовсім результат у хворих - від смерті до "не помітив, як перехворів".
Раніше не сприймалось, що коли мова йде про експоненційне поширення, то може бути така суттєва різниця.
- Ну, і наслідок залежності перетікання від дози, що вакцина теж дає різний результат і це стає причиною появи різних конспірологічних вигадок.

Якби можна було знати, яку дозу людині вколоти, щоб не було проблем і була імунна відповідь... Та цього не знаємо, тому, можливо, треба меншу дозу, але колоти 3-4 рази. Дійсно, про це мало знали раніше.

Ну, що ще відкрив ковід? Появу чокнутих, вірніше, не появу -  вони були завжди. Стрес загострює поведінку чокнутих, які є і серед ваксерів і антиваксерів. Вони проявляють агресію через стрес і страх померти. Взагалі, вони проявляють агресію через стрес, на будь-який стрес у них відповідь - агресія. І вони займають якесь крайнє положення і переконують себе, що вони рятують інших. Насправді, в них просто відповідь на стрес, часто це економіка, чому  у них стрес. Як одна під стресом каже: Державі повірити себе наєб...ти (обдурит).

Виявилось, що в популяції людей, що не здатні витримувати стрес, аж занадто багато.

От такі спостереження важливі на сьогодні. Це те, що вам не розкажуть науковці.


=================
Нотатки Божевільного
   
Агресивні, до того ж ВКРАЙ АГРЕСИВНІ, чомусь лише ВАКСЕРИ.

Антиваксери як правило ліниво відмахуються - залиште нас в спокої і не заважайте нормально жити.
   
Агресивні, до того ж ВКРАЙ АГРЕСИВНІ, чомусь лише ВАКСЕРИ.

Антиваксери як правило ліниво відмахуються - залиште нас в спокої і не заважайте нормально жити.


Ельф
Петро шаблезуб

І ще банда... :weep:
   
Що показав цей вірус?
- захворіти можна повторно.
Раніше була про це підозра, але наявність таких випадків списували на неякісне діагностування. Кількість таких випадків 10-20 відсотків.

=================
Нотатки Божевільного

Не розумію про які 10-20 відсотків йдеться?

Що відомо про повторні випадки інфікування в Україні
Прецеденти повторного інфікування SARS-CoV-2 фіксували і в Україні — 0,25% загальної кількості інфікованих від початку пандемії. Але на сьогодні в Україні не було досліджень, які би підтвердили, що ці віруси генетично відрізняються між собою.
https://phc.org.ua/news/povtorne-infikuvannya-sars-cov-2-scho-vidomo-pro-prichini-ta-yak-zapobigti
Але навіть якщо врахувати, що в Україні повторно захворіли 1200 людей з майже 2-х мільйонів, то це лише 0,06% із загальної кількості, що не впливає на загальну картину.
https://www.ukrinform.ua/rubric-society/3235843-povtornih-vipadkiv-kovidu-v-ukraini-006-ale-saslivciki-hvorili-j-vtrete.html
   
Імунітет настільки різний у людей, що одна і та ж доза для зараження дає зовсім результат у хворих - від смерті до "не помітив, як перехворів".

чому ти вирішив що інфікуються одною і тією ж дозою ?
   
чому ти вирішив що інфікуються одною і тією ж дозою ?

Я предполагаю що даний вірус при одній і тійже дозі дає різний результат, на користь даного припущення вказує те що при однаковій дозі вакцини, а вона однакова теж отримуємо досить різні результати. Набагато більш різні ніж при інших вірусах.
   
після 3 дози вакцини або після двох захворювань для більшості популяці ковід буде, як грип і не більше.
   
медична правда може буть науково-обгрунтована від спеців або ніяка

я ж переклав інтерв"ю (2 частини) винахідника mRNA вакцин тут

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1073976.1640

там відповіді майже на всі актуальні питання відносно ковіду і вакцинації, кращого спеца світового рівня у мене для вас немає.
   
медична правда може буть науково-обгрунтована від спеців або ніяка
я ж переклав інтерв"ю (2 частини) винахідника mRNA вакцин тут

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1073976.1640

там відповіді майже на всі актуальні питання відносно ковіду і вакцинації, кращого спеца світового рівня у мене для вас немає.

В гілці одні антиваксери, щей притащили чокнуту жінку. Вона реально видно що чокнута.

Але агресивні ваксери... ((((

як на мене однаково агресивні, просто ваксери ще не помітили гілку))))
   
після 3 дози вакцини або після двох захворювань для більшості популяці ковід буде, як грип і не більше.

Ми вже чули стільки всього різного про вакцинацію що БУДЕ. А з часом, коли наближається те обіцяне «буде», попередні обіцянки замовчуються і даються нові обіцянки. Але вже зовсім не такі райдужні. А нове світле майбутнє обіцяють продовженням того, що робили до цього і що НЕ ДАЛО РЕЗУЛЬТАТІВ.

Тому всі обіцянки вже сприймаються як ДУЖЕ ЗАЦІКАВЛЕНА/МОТИВОВАНА БРЕХНЯ.
   
Ми вже чули стільки всього різного про вакцинацію що БУДЕ. А з часом, коли наближається те обіцяне «буде», попередні обіцянки замовчуються і даються нові обіцянки. Але вже зовсім не такі райдужні. А нове світле майбутнє обіцяють продовженням того, що робили до цього і що НЕ ДАЛО РЕЗУЛЬТАТІВ.

Тому всі обіцянки вже сприймаються як ДУЖЕ ЗАЦІКАВЛЕНА/МОТИВОВАНА БРЕХНЯ.
Я теж не розумію. Чому немає даних? Скільки вакцинованих перехворіло. Після Пфайзеа, Модерни, Коронвака зокрема. Про повторно перехворівших статистика є. Нехай розбіжність від 0,06% до 0,25%, але порядок відомий. Може ефективність вакцин стовідсоткова? Тоді оповістіть якомога скоріше. Врятуйте тих хто сумнівається. Але статистичного аналізу нема. Взамін нові обіцянки.
   
Просьба к ТС: «Нотаткы божевильного» писать сразу в начале своих постов, а не в конце. Шоб сразу было понятно, что дальше читать не надо
   
Я теж не розумію. Чому немає даних? Скільки вакцинованих перехворіло. Після Пфайзеа, Модерни, Коронвака зокрема. Про повторно перехворівших статистика є. Нехай розбіжність від 0,06% до 0,25%, але порядок відомий. Може ефективність вакцин стовідсоткова? Тоді оповістіть якомога скоріше. Врятуйте тих хто сумнівається. Але статистичного аналізу нема. Взамін нові обіцянки.

До слова.

Пам‘ятаєте таку вакцину Астрозенека? Була повністю одобрена і сертифікована. В нас її було почали колоти. Але дуже швидко забанили - пішли серйозні наслідки. Навіть ОФІЦІЙНО голосили, що провокує тромби. Тому в топку.

А тепер по приходить по імейлах що там ТАКЕ… Аж до важких металів. А раніше що, важко було перевірити перед масовим впровадженням? І якого беня там у вакцинах роблять важкі метали? Невже технології виробництва тієї бодяги вимагають присутності важких металів?

А хто може гарантувати, що незабаром ЩОСЬ не виявиться в решті офіційно одобрених і сертифікованих вакцинах?
   
ОФІЦІЙНО голосили, що провокує тромби
у скількох відсотків?
   
у скількох відсотків?
200 людей на 30 лімонів людей. :)
   
Просьба к ТС: «Нотаткы божевильного» писать сразу в начале своих постов, а не в конце. Шоб сразу было понятно, что дальше читать не надо
Чомусь не здивований що ти антиваксер... [ua]

Найшов карти? у вечері скину назви платних сервісів які в Україні стають безкоштовними))))
   
 Чисто статистичний портрет ваксера:
 
 - гомофіл, порохобот, сноб, "собачник", хуцпарь, ...

   B-)
   
То хто агресивний?  :facepalm1:
   
200 людей на 30 лімонів людей. :)
ти чув що означає слово відсоток?
   
ти чув що означає слово відсоток?
В даному випадку тут явно менше відсотка))))) Думаю порахувати зможеш))))  :super:
   
- Імунітет настільки різний у людей, що одна і та ж доза для зараження дає зовсім результат у хворих - від смерті до "не помітив, як перехворів".
Я , жінка і син захворіли в 1 день і хвороба протікала майже ідентично . хз де ми умудрилися 3-є одинаково заразитись, і ще більше хз як у мене і жінки виявився одинаковий імунітет і одинакова реакція організму на цю болячку.
   
До слова.

Пам‘ятаєте таку вакцину Астрозенека? Була повністю одобрена і сертифікована. В нас її було почали колоти. Але дуже швидко забанили - пішли серйозні наслідки. Навіть ОФІЦІЙНО голосили, що провокує тромби. Тому в топку.

А тепер по приходить по імейлах що там ТАКЕ… Аж до важких металів. А раніше що, важко було перевірити перед масовим впровадженням? І якого беня там у вакцинах роблять важкі метали? Невже технології виробництва тієї бодяги вимагають присутності важких металів?

А хто може гарантувати, що незабаром ЩОСЬ не виявиться в решті офіційно одобрених і сертифікованих вакцинах?

Застосування експериментальних вакцин це подібно до такого казусу як розробка і поставка технологічно-складної зброї у війська без попередніх іспитів. Ті, хто працюв у ВПК розуміють ідіотизм цієї ситуації... от тільки втрати можуть бути більщі ніж під час війни. :(
   
Я , жінка і син захворіли в 1 день і хвороба протікала майже ідентично . хз де ми умудрилися 3-є одинаково заразитись, і ще більше хз як у мене і жінки виявився одинаковий імунітет і одинакова реакція організму на цю болячку.
мені прямо стала цікава історія вашого знайомства.


Щоб людина мала здорове потомство ми навчились шукати по запаху собі подібних...

Людина не усаідомлює але запах половинки має нагадувати запах його родини але трошки відрізнятись...

Через це мені цікаво як ви познайомились, і чи не думали ваші знайомі або закидали що ви з дружиною подібні як брат і сестра?
   
Застосування експериментальних вакцин це подібно до такого казусу як розробка і поставка технологічно-складної зброї у війська без попередніх іспитів. Ті, хто працюв у ВПК розуміють ідіотизм цієї ситуації... от тільки втрати можуть бути більщі ніж під час війни. :(
Ти забув сказати що підчас війни на фронт і посилають те що не провірено, бо чимось треба воювати. :facepalm1:
   
мені прямо стала цікава історія вашого знайомства.


Щоб людина мала здорове потомство ми навчились шукати по запаху собі подібних...

Людина не усаідомлює але запах половинки має нагадувати запах його родини але трошки відрізнятись...

Через це мені цікаво як ви познайомились, і чи не думали ваші знайомі або закидали що ви з дружиною подібні як брат і сестра?
гм. ми абсолютно різні і за характерами, і за звичками, та і за генофондом певно також. Я українець зі Львова , не менше половини крові української і не менше чверті польської, вона вірменка з Баку, не менше половини крові вірменської і не менше чверті російської.
Правда - жінка , блін, відчуває запахи як пес. І втрата нюху при ковіді для неї була справжньою катастрофою  ).

Останнє редагування: 13 вересня 2021 18:50:00 від алекс_12
   
Ти забув сказати що підчас війни на фронт і посилають те що не провірено, бо чимось треба воювати. :facepalm1:

совєти саме так і воювали - бабинаражают. Яке за станом здоров"я буде покоління постпандемійників - велике питання...
   
Про повторно перехворівших статистика є.
сомневаюсь
если второй раз болезнь протекает мягко,
то к врачу не обращаются
и не попадают в статистику
   
сомневаюсь
если второй раз болезнь протекает мягко,
то к врачу не обращаются
и не попадают в статистику

То яка втрата? Не звертаються, м'яко проходить, то нічого не втратим, якщо й не попаде в статистику. В мене родичка двічі перехворіла. Легко. Обидва рази зверталась до лікаря. Після другого разу перевірила кількість антитіл. Виявилось недостатньо. Тому пішла на вакцинацію.
   
Агресивні, до того ж ВКРАЙ АГРЕСИВНІ, чомусь лише ВАКСЕРИ.

Антиваксери як правило ліниво відмахуються - залиште нас в спокої і не заважайте нормально жити.
Маковій - а ти антиваксер?
У мене досвід протилежний - антиваксери агресивно відгавкуються і готові навіть втратити роботу або хоббі через свої переконання. бо вони вважають що розумніші за мільйони лікарів та вчених.

Ну і ті що ваксери мають право так ставитися до антиваксерів бо ті через свою недолугість наражають на небезпеку всіх людей.

це як ігнорувати наприклад мавпу з гранатою в руці що розгулює в тебе вдома.
   
А тепер по приходить по імейлах що там ТАКЕ… Аж до важких металів.

 :D срібло і мідь також вважаються важким металом. ви там що цю вакцину ложками їсте що тих "важких металів" боїтеся? вангую що в вашому суперсторовському огірку чи помідорі тих важких металів буде в тисячі раз більше.
   
сомневаюсь
если второй раз болезнь протекает мягко,
то к врачу не обращаются
и не попадают в статистику
Люди і перший раз коли перехворють не звертаються... От помер сусід, тоді може я хворів ...

А чого так? Бо державі повірити себе обдурити... :facepalm1:
   
совєти саме так і воювали - бабинаражают. Яке за станом здоров"я буде покоління постпандемійників - велике питання...
У тебе є пістолет, ти хочеш автомат але автомат ще не вигадали, тому ти на танк побіжиш з палкою? ТАК?
   
В гілці одні антиваксери, щей притащили чокнуту жінку. Вона реально видно що чокнута.

Але агресивні ваксери... ((((

як на мене однаково агресивні, просто ваксери ще не помітили гілку))))
Жодного агресивного противника вакцинаціі як і противника носіння масок не знаю.
Та й не криви душею, їх не має.
Якщо від них є якась різка реакція, то вона вмотивована і лише у відповідь на примушення чи то
одягти ту срану грьобану маску чи то зайопування необхідністю вакцинуватись.
От мені особисто пох на того хто в масці, але ж ходіть собі мовчки, бо інакше
отримаєте відповідь. Вакцинуйтесь, але заберіться геть із своїми казками про колективний імунітет.
Доречі така сама ситуація була раніше з веганами, жайворонками, свідками ієгови
та геями. Не знаходите аналогіі? А вони дуже помітні.  В намаганні нав*язати іншим
свій світогляд.
   
Жодного агресивного противника вакцинаціі як і противника носіння масок не знаю.
Та й не криви душею, їх не має.
Якщо від них є якась різка реакція, то вона вмотивована і лише у відповідь на примушення чи то
одягти ту срану грьобану маску чи то зайопування необхідністю вакцинуватись.
От мені особисто пох на того хто в масці, але ж ходіть собі мовчки, бо інакше
отримаєте відповідь. Вакцинуйтесь, але заберіться геть із своїми казками про колективний імунітет.
Доречі така сама ситуація була раніше з веганами, жайворонками, свідками ієгови
та геями. Не знаходите аналогіі? А вони дуже помітні.  В намаганні нав*язати іншим
свій світогляд.

 :facepalm1: Настав час казок...

Будемо надіятись що те що вже зроблено достатньо щоб мінімізувати ефект дарвіна... ))))

Реально ти щось дуже зараз агресивний, маску не забув одіти? :weep:
   
Чисто статистичний портрет ваксера:
 
 порохобот
Топа насрало в рота Косташу, Вело, Лукстенебрісу та іншій зелені :lol:

Життя прекрасне!
   
Топа насрало в рота Косташу, Вело, Лукстенебрісу та іншій зелені :lol:

Життя прекрасне!
Я думаю і Мирослава і олдій з Асмаеєм і Кароффка уже вакциновані, тільки не відсвічують...
   
Маковій - а ти антиваксер?
У мене досвід протилежний - антиваксери агресивно відгавкуються і готові навіть втратити роботу або хоббі через свої переконання. бо вони вважають що розумніші за мільйони лікарів та вчених.

Ну і ті що ваксери мають право так ставитися до антиваксерів бо ті через свою недолугість наражають на небезпеку всіх людей.

це як ігнорувати наприклад мавпу з гранатою в руці що розгулює в тебе вдома.

Кому ти цю хуцпу хочешь продати? Половина лікарів відмовляються від вакцин. Вони теж вважають себе розумнішими за іншу половину лікарів? Нью-йоркський шпиталь сказав вчора що відмовляються приймати жінок народжуючих, бо звільнилася більшисть персоналу бо не хочуть вакцин.
Те, що люди за свої переконання згодні втратити роботу повинно тобі сказати щось. В мене це виклика повагу. І по друге виклика відразу до геноцидо вакцинаторів, бо ніхто не повинен втрачати роботу за свої переконання. Ваксери теж.

Ні. Статус вакцінаціі, чи захворювання, чи релігія, чи переконання не надають нікому права ставитися до людини негативно та дескрімінувати їх. Тілько в хворій макітрі таке «право» з’являється чи існує.

До тебе в дім ніхто не йде. І це ще велике питання, хто розповсюджує вірус активніше, прищеплений що вештається всюди не відчуваючи захворювання, чи не щеплений що буде в ліжку з температурою якщо захворіє. Так що хто мавпа з гранатою тут треба ще дуже довно дивитися.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія