Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Осторожно, очередной [s]развод[/s] прикол от Киевстара :X

Обьясняю ситуацию, тариф 75 гр. 4 недели, прошлой ночью должна была снятся абонплата, на счету было 76 гр. мегабайты и минуты не выговорены. В итоге этим утром на счету 66 гр. звонить могу только в сети, интернет 50мб  ;). Ну думаю ладно, звонить то надо, пополняю еще на 20 гр. в итоге тишина, ничего больше не снимается, звонить на другие сети не могу. Хорошо думаю позвоню ка я оператору, с горем пополам удалось подключится к человеку, а не к роботу. А теперь внимание прикол или развод от нашего любимого оператора - срок тарифа заканчивается ровно в 00:01, а абонплата снимается с 00:01 до 03:00 и если в это время у вас вкл. моб. интернет, то у вас в 00:01 снимается внеочередная плата за него, типа ваш тариф уже закончился, а новая абонплата еще не снялась  :lol: И если у вас на счету, как у меня не было суммы абонплаты+5 гр. то естественно у вас будет недостаточно средств на снятие абонплаты и в течении следующих суток вы не сможете звонить на другие сети, до 03:00 когда у вас снова снимут абонплату, классно да? Низа что сняли бабки и еще и сутки звонить не можешь на другие сети, хотя ты как абонент выполнил их условие что бы на счету была достаточная сумма для снятия абонплаты. Капец я такого дибилизма давно не встречал, еще мне оператор доказывает, что это я сам типа виноват, надо моб. нет выключать в ночь снятия  :facepalm: . Уроды слов нет  :X Пришлось доп. подключать услугу чтобы звонить сегодня было можно.
   
Re: Осторожно, очередной развод прикол от Киевстара :X  

От суки, три бакси за тариф з інетом гребуть!!! Повтори! Може хоч 3ебіл знизить до 2х!
   
КС беспредельничает   как и все барыги  кобелевы им можно  вытворять  с тарифами  и те  выкомаривают 
   
От суки, три бакси за тариф з інетом гребуть!!! Повтори! Може хоч 3ебіл знизить до 2х!

Открыл недавно для себя lycamobile.ua, пользуюсь несколько месяцев, в минимальном тарифе плачу 1$ за 4Гб интернета в месяц и 60 мин на звонки.
   
Re: Осторожно, очередной развод прикол от Киевстара :X  

Открыл недавно для себя lycamobile.ua, пользуюсь несколько месяцев, в минимальном тарифе плачу 1$ за 4Гб интернета в месяц и 60 мин на звонки.
Мабуть якість гівно, але якщо влаштовує, то  (tu) Я от не можу зрозуміти, чи не впадло пересічному гратись в поповнення і інший шлак? Невже не можна підписати контракт на рік?
   
Мабуть якість гівно, але якщо влаштовує, то  (tu) Я от не можу зрозуміти, чи не впадло пересічному гратись в поповнення і інший шлак? Невже не можна підписати контракт на рік?
Это не для местных олигархов))))
   
От суки, три бакси за тариф з інетом гребуть!!! Повтори! Може хоч 3ебіл знизить до 2х!
При чем здесь деньги, прочитать еще раз и проанализировать прочитанное не пробовали? Я со своей стороны выполнил их условия, а у меня мало что сняли деньги, неважно какие, но услуг обещанных не предоставили и еще меня виноватым сделали.
   
Re: Осторожно, очередной развод прикол от Киевстара :X  

згоден з топікстатером. постійні пригоди з цим зняттям вночі та додатковими витратами наступного дня. ця витівка кс дає йому додатковий дохід, але дуже нервує та вводить у збитки користувачів. приєднуюсь до обурення. але щось вдіяти - не бачу можливості.
   
При чем здесь деньги, прочитать еще раз и проанализировать прочитанное не пробовали? Я со своей стороны выполнил их условия, а у меня мало что сняли деньги, неважно какие, но услуг обещанных не предоставили и еще меня виноватым сделали.

+

   
Re: Осторожно, очередной развод прикол от Киевстара :X  

От суки, три бакси за тариф з інетом гребуть!!! Повтори! Може хоч 3ебіл знизить до 2х!
А пенсионерам оно надо, которые раз в месяц звонят?
   
Re: Осторожно, очередной развод прикол от Киевстара :X  

Получается 75 гривен за 1 минуту разговора. Где такой тариф?
   
Еще раз для особо одаренных.
У Киевстара система работает так - 00:00 ваш тариф заканчивается, а новая абонплата снимается в течении 3 часов, если в этот промежуток вы будете пользоваться нетом и звонить, с вас будут списываться бабки в обход вашего тарифа и не важно что на счету есть необходимая для снятия абонплаты сумма, при этом никаких сообщений о снятии доп. средств не приходит и утром если у вас на счете не было доп. денег сверх абонплаты, вас ждет сюрприз в виде невозможности осуществлять звонки на другие сети в течении суток 8-:
   
При чем здесь деньги, прочитать еще раз и проанализировать прочитанное не пробовали? Я со своей стороны выполнил их условия, а у меня мало что сняли деньги, неважно какие, но услуг обещанных не предоставили и еще меня виноватым сделали.
:facepalm: Я повторю ще раз: а чи не простіше просто підписати контракт? Коли в тебе контракт, ти платиш фіксовану суму на місяць, а не оскаженіло слідкуєш чи є у тебе 75 грн на рахунку, чи лише 74,99, коли вмикати інет, коли ні, платити кожні 4 тижні а не раз на місяць.  Може просто підписати контракт аж за 100 грн (для нових абонентів) https://kyivstar.ua/uk/mm/tariffs/contract/ks4g і не виносити собі мозок? От ви в сумі заплатили 95 грн за 28 днів + витратили час і нерви.

А пенсионерам оно надо, которые раз в месяц звонят?
Треба таких пенсів збирати у групи по 1000 юзерів, і щоб оператор їм по графіку вмикав вишку на 1 хвилину на місяць.  А якщо без тролінгу, то 1хв на місяць - хай зі стаціонарного говорять, буде дешевше. Якщо його нема, то у сусіда попросять раз на місяць за 25 грн.
   
Re: Осторожно, очередной развод прикол от Киевстара :X  

При чем здесь деньги, прочитать еще раз и проанализировать прочитанное не пробовали? Я со своей стороны выполнил их условия, а у меня мало что сняли деньги, неважно какие, но услуг обещанных не предоставили и еще меня виноватым сделали.
Это паскудство, но по закону - все правильно. Я для себя эту проблему решил вечным нулем на счету и вручную начислять себе тарифные штуки, не дожидаясь 00:00.  (А вот такое блядское поведение Киевстара (да и всех опсосов) приносит им 7-10% дополнительных денег - они не в состоянии от них отказаться, поэтому ничего делать не будут.)
   
Это паскудство, но по закону - все правильно. Я для себя эту проблему решил вечным нулем на счету и вручную начислять себе тарифные штуки, не дожидаясь 00:00.  (А вот такое блядское поведение Киевстара (да и всех опсосов) приносит им 7-10% дополнительных денег - они не в состоянии от них отказаться, поэтому ничего делать не будут.)
Вручную нельзя в том то и прикол, нужно теперь ждать очередную ночь, хотя на более дорогих тарифах абонплата снималась сразу.
   
Re: Осторожно, очередной развод прикол от Киевстара :X  
PAL

Я повторю ще раз: а чи не простіше просто підписати контракт? Коли в тебе контракт, ти платиш фіксовану суму на місяць

це неправда
з тебе списують щоденно абонку, а не раз на місяць

   
це неправда
з тебе списують щоденно абонку, а не раз на місяць
Я чесно хз як це працює в Україні, але факт в тому, що більше ніж за контрактом ти не заплатиш.
   
Это паскудство, но по закону - все правильно. Я для себя эту проблему решил вечным нулем на счету и вручную начислять себе тарифные штуки, не дожидаясь 00:00.  (А вот такое блядское поведение Киевстара (да и всех опсосов) приносит им 7-10% дополнительных денег - они не в состоянии от них отказаться, поэтому ничего делать не будут.)

В лайфе таких приколов нет, пришлось перейти.
В принципе смена номера не такая и проблема.

   
Re: Осторожно, очередной развод прикол от Киевстара :X  

Опсосы наебывают с платными СМС, с услугами (яркий пример - музычка вызова вместо гудков) которые подключаются автоматически, без согласия пользователя, потому что бесплатные, но только первый месяц (о чем, естественно, уведомляют пользователя в СМС)
   
Не маючи наміру захищати будь-якого мобільного оператора , зауважу лише , що вони попереджають усіх користувачів і , насамперед користувачів передоплаченого трахвіка , що усе у мобільному зв'язку , хіба за виключенням тіліхвона користувача , їня власність і вони будуть її , тобто свою власність , включно із умовами надання послуг зв'язку , змінювати будь-коли і будь-як .

А тому - найшвидше вирішення "проблєми" - гепнути тіліфон об підлогу або найближчу стіну , бо мені здаєцця , що мораль у менеджерів працюючих в таких монстрах , повернути до якоїсь загально-людської , загально прийнятної неможливо навіть змінами законів .

Навіть оця вигадка із чьотирітижневим періодом поповнення рахунку у водафонові , виглядає - моральним збоченням у моєму світоглядові .

Але триста років тому і лихварів , ой пробачте банкірів , вважали грішниками . Та час минув і норми моралі змінились .

Х.з. сам оце роздумую , як його викинути оту мобілку взагалі
   
Еще раз для особо одаренных.
У Киевстара система работает так - 00:00 ваш тариф заканчивается, а новая абонплата снимается в течении 3 часов, если в этот промежуток вы будете пользоваться нетом и звонить, с вас будут списываться бабки в обход вашего тарифа и не важно что на счету есть необходимая для снятия абонплаты сумма,
Я вам більше скажу. Навіть якщо ПРОСТО ВВІМКНЕНА трубка, і на 4G при цьому, і Ви не телефонували нікому і не вмикали інтернет -- буде те ж саме.
В мене таке було. То я таки (із принципу) вигриз  у них назад 10 грн. Але вони повернулись через кілька днів. А доплатити довелось зразу. Добре що на картці були гроші в той момент.
Пояснення від них було таке: якщо ввімкнено 4Джі то їхня система просте перебування на зв'язку розглядає, як перебування в інеті.
   
Я повторю ще раз: а чи не простіше просто підписати контракт?
Постукай себе по лобі ще і тоді може зрозумієш,  що кожен обирає Те, що йому зручно, а не тобі.
Обирає з того меню, що пропонує оператор. І має право розрахоаувати на Те, що його не будуть обкрадати.
   
Я вам більше скажу. Навіть якщо ПРОСТО ВВІМКНЕНА трубка, і на 4G при цьому, і Ви не телефонували нікому і не вмикали інтернет -- буде те ж саме.
В мене таке було. То я таки (із принципу) вигриз  у них назад 10 грн. Але вони повернулись через кілька днів. А доплатити довелось зразу. Добре що на картці були гроші в той момент.
Пояснення від них було таке: якщо ввімкнено 4Джі то їхня система просте перебування на зв'язку розглядає, як перебування в інеті.
Пояснения оператора - у нас так система работает, отключайте моб. инет на телефоне  :dopovid:
   
То я таки (із принципу) вигриз  у них назад 10 грн.
X(
Постукай себе по лобі ще і тоді може зрозумієш,  що кожен обирає Те, що йому зручно, а не тобі.
Якщо юзеру подобається щоночі вирубати інет і щодня перевіряти баланс щоб зекономити 5 грн на місяць (або ні) - то я ж не проти  (tu)
   
Открыл недавно для себя lycamobile.ua, пользуюсь несколько месяцев, в минимальном тарифе плачу 1$ за 4Гб интернета в месяц и 60 мин на звонки.
кількома словами - що це?
   
Десь читав, що Антимонопольний комітет вздрючив операторів за оті чотири тижні і приписав повернутися до нормального обчислення періодів - місяць.
П.С. Контракт, звичайно зручніший. Закинув собі сумму і забув. Вони навіть порог відключення там якось вираховують і присилають СМС, що зв`зок буде вимкнено після досягнення якоїсь певної суми "мінус". Ну і ще купа всіляких ніштяків.
Думай ТЕ
   
Пояснения оператора - у нас так система работает, отключайте моб. инет на телефоне  :dopovid:
Саме так той хлопчина мені і сказав.
А я йому кажу: "А якщо мені треба поговорити з донькою, яка в Канаді, тоді як?"

Коротше -- у дружини лайф,  ТО я таки в цю "критичну" ніч вимикаю свій смартфон.
Ашодєлать?
ПС. А спочатку він мені втирав, що то помилка програми.   :D
   
X(
Якщо юзеру подобається щоночі вирубати інет і щодня перевіряти баланс щоб зекономити 5 грн на місяць (або ні) - то я ж не проти  (tu)
Постукай себе по лобі ще раз і зрозумієш, що не щоночі.  (tu)
ПС. Поясни мені, чому я маю замість 420 грн. на рік заплатити 1500, отримавши Те, що мені не потрібно?
Ти так і робиш -- купує Те, що тобі не потрібно?

Останнє редагування: 14 травня 2019 12:05:18 від StepbyStep
   
X(
Якщо юзеру подобається щоночі вирубати інет і щодня перевіряти баланс щоб зекономити 5 грн на місяць (або ні) - то я ж не проти  (tu)
Причем здесь 5 гр. вам нравится что вас разводят, мне лично нет. Есть условия подходящего мне тарифного пакета, я их выполняю а киевстар нет и еще меня виноватым делает, вы думаете на контракте нет таких приколов, вы очень ошибаетесь, наши моб. операторы всегда найдут лазейки по выкачиванию доп. средств со своих абонентов, я в них даже не сомневаюсь :)
   
X(
Якщо юзеру подобається щоночі вирубати інет і щодня перевіряти баланс щоб зекономити 5 грн на місяць (або ні) - то я ж не проти  (tu)
Фома ти як знатний жопомий ще маєш час щось писати на форумі?  ;o Ти ж пишеш що втебе там працювати треба ще й вночі щоб заплатить за мобілку... Так що не відволікайся а пістуй помий щось щоб було чим сплатити контракт.
Або повертайся в рай і контрактуй КС хоч на на все життя...  :beach:
   
Десь читав, що Антимонопольний комітет вздрючив операторів за оті чотири тижні і приписав повернутися до нормального обчислення періодів - місяць.

Ма-ть їм сподобалось і вони оті опєратєри , ще раз хочуть , бо не повернулись , принаймі водафон . )))
   
Везде осталось 4 недели, им тот комитет походу до одного места  :X
   
Зараз якщо подивитися в my.kyivstar то для тарифів 4 тижні КС тупо зачищає "Абонплату"
Подивіться нам буде пусте місце.
   
Везде осталось 4 недели, им тот комитет походу до одного места  :X
Ні їх виїпли за "абонплату" тепер вони чистять цю фігню. Поки що єдиний вихід це або контракт або 0 на рахунку
   
Причем здесь 5 гр. вам нравится что вас разводят, мне лично нет. Есть условия подходящего мне тарифного пакета, я их выполняю а киевстар нет и еще меня виноватым делает, вы думаете на контракте нет таких приколов, вы очень ошибаетесь, наши моб. операторы всегда найдут лазейки по выкачиванию доп. средств со своих абонентов, я в них даже не сомневаюсь :)
Може він мазохіст.
   
А я вам скажу що робити - тупо не поповнюйте завчасно! Не тримайте бабало а коли вже прийде та ніч то зранку поповнюйте і все буде зашибісь!
   
Ні їх виїпли за "абонплату" тепер вони чистять цю фігню. Поки що єдиний вихід це або контракт або 0 на рахунку
Я так і роблю після того приколу -- нуль на рахунку.
   
кількома словами - що це?
ху& ня повна, зв, язок - шлак,  оператор віртуальний
https://www.otzyvua.net/uk/lycamobile

Останнє редагування: 14 травня 2019 12:22:25 від LampoGaz
   
При чем здесь деньги, прочитать еще раз и проанализировать прочитанное не пробовали? Я со своей стороны выполнил их условия, а у меня мало что сняли деньги, неважно какие, но услуг обещанных не предоставили и еще меня виноватым сделали.

Ты выпендривался проверяя как работает биллинг?
Ну довыпендривался только и всего.
Уверен, при всей моей нелюбви к барыгам и опсосам как их характерным представителем,
это просто технический проёп или недоработка. Нафуй ты кому нужен чтоб наёпывать именно так.
Они тебе просто тариф рисуют из расчета сколько на брюлики коханкам топменеджмента не хватает и всего-то.
А ты с какими то 20 гривнями придолбался и часы с минутами вычисляешь.
Нефуй тянуть с платежами, иначе в других случаях рискуешь попасть на бОльшие.
   
Я так і роблю після того приколу -- нуль на рахунку.
а як дзвонити, коли нуль на балансі?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія