Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Покращення фупу

Покращення фупу

Акуєнний форум. Став. Дякуючи керівництву новому. Акуєнний. Без пзди.
   
Re: Покращення фупу

Я лучше ничего не буду говорить. А то опять что-тнибудь скажу. ©  Чорномирдін
   
Re: Покращення фупу

"Хотели как лучше, а получилось как всегда" (с) он же
   
Re: Покращення фупу

Акуєнний форум. Став. Дякуючи керівництву новому. Акуєнний. Без пзди.
Іди на СУП там всі своїтвої... 
   
Re: Покращення фупу

Я вчера на эту тему уже писал, повторю:

курс на слив ФУПа... Для АЮП - фуп уже давно чемодан без ручки, ещё зимой 13-14 года ясно было... Поэтому и сбагрила фуп йожеславу...

И после йожегейта (славогейта, кому как удобней) ФУП опять сбумерангил взад правде... А он ей ну нафиг не нужен.

Вот и вылезла дилемма - и нафиг не нужен, и не закроешь - вонь знатная пойдёт от юзеров по инету и на АЮП и на УП, опять же - озлобленные юзеры перейдут на тропу партизанской войны и начнут срать в каментах УП и тэдэ...

Оставить без присмотра тоже как бы нельзя - связь с УП прямая, и за говно на ФУПе будут резать рекламу УП...

Вот и выработался "новый курс" - наполнить форум разным шлаком под флагом толерантности и дискуссионности, добиться чтобы основной костяк вменяемых фуповцев покинул ФУП, а образовавшееся вместо ФУПа ватно-маргинальное болото потом прикрыть без шума и пыли
   
Re: Покращення фупу

Я лучше ничего не буду говорить. А то опять что-тнибудь скажу. ©  Чорномирдін
Точно. З язика зірвав. А то б олену хзв,євну щеб нак послав. Йожі пламєнний прівєт передав.
Зі. Вчора реальний їжак заповз на пост)
   
Re: Покращення фупу

Я вчера на эту тему уже писал, повторю:

курс на слив ФУПа... Для АЮП - фуп уже давно чемодан без ручки, ещё зимой 13-14 года ясно было... Поэтому и сбагрила фуп йожеславу...

И после йожегейта (славогейта, кому как удобней) ФУП опять сбумерангил взад правде... А он ей ну нафиг не нужен.

Вот и вылезла дилемма - и нафиг не нужен, и не закроешь - вонь знатная пойдёт от юзеров по инету и на АЮП и на УП, опять же - озлобленные юзеры перейдут на тропу партизанской войны и начнут срать в каментах УП и тэдэ...

Оставить без присмотра тоже как бы нельзя - связь с УП прямая, и за говно на ФУПе будут резать рекламу УП...

Вот и выработался "новый курс" - наполнить форум разным шлаком под флагом толерантности и дискуссионности, добиться чтобы основной костяк вменяемых фуповцев покинул ФУП, а образовавшееся вместо ФУПа ватно-маргинальное болото потом прикрыть без шума и пыли
Друже, ти шаріш)
   
Re: Покращення фупу

Акуєнний форум. Став. Дякуючи керівництву новому. Акуєнний. Без пзди.
Це дійсно так, форум став нормальним, а не блогом тернопільського дебіла і коритом Бикосвєти. Тому свиноферма скаженіє і верещить як дурна...
   
Re: Покращення фупу

Я вчера на эту тему уже писал, повторю:

курс на слив ФУПа... Для АЮП - фуп уже давно чемодан без ручки, ещё зимой 13-14 года ясно было... Поэтому и сбагрила фуп йожеславу...

И после йожегейта (славогейта, кому как удобней) ФУП опять сбумерангил взад правде... А он ей ну нафиг не нужен.

Вот и вылезла дилемма - и нафиг не нужен, и не закроешь - вонь знатная пойдёт от юзеров по инету и на АЮП и на УП, опять же - озлобленные юзеры перейдут на тропу партизанской войны и начнут срать в каментах УП и тэдэ...

Оставить без присмотра тоже как бы нельзя - связь с УП прямая, и за говно на ФУПе будут резать рекламу УП...

Вот и выработался "новый курс" - наполнить форум разным шлаком под флагом толерантности и дискуссионности, добиться чтобы основной костяк вменяемых фуповцев покинул ФУП, а образовавшееся вместо ФУПа ватно-маргинальное болото потом прикрыть без шума и пыли

Где-то так, к сожалению  :(
   
Re: Покращення фупу

фуп  як  фуп  ,    мені  шо брехня  йожо славв  стеця  шо ввтна -  один куй  ,  але  деякі   мріють  ппо агітпмайданчик  НІЯКИМХКЄМ    не пов'язаний  з  реалом . А  саме  такий  фуп  був  при йожі  ,  яка сука  ще  й  бізнес  на  банах  кнопках  зробила   От де йопаний  йопаний .
   
Re: Покращення фупу

добиться чтобы основной костяк вменяемых фуповцев покинул ФУП
Можно пример "вменяемых", кто покинул ФУП? Чисто поржать  ;)
   
Re: Покращення фупу

Можно пример "вменяемых", кто покинул ФУП? Чисто поржать  ;)
Головне шоб тобі комфортно було
   
Re: Покращення фупу
RSP

Да, погоджуюсь на 100%.
Форум знову перетворився на форум а не стадо імені Швендера як селекціонували 14-18(перші місяці) роки.
Форум дійсно Української правди а не українського ідіотизму, де невеличка група людей тупо ревла лозунги а інша боялася пікнути.
Якщо Українська Правда є і вона правда її нічого боятися ні ватників, ні москалів, ні турків. Правда викристалізовується в спорах, політичних баталіях запеклих як ото раніше позиціонувалося, і люди її сприймають краще набагато як белькотіння туповатих ботів що "всьо харашо всьо харашо, а хто це не співає той шатун"
   
Re: Покращення фупу

Да, погоджуюсь на 100%.
Форум знову перетворився на форум а не стадо імені Швендера як селекціонували 14-18(перші місяці) роки.
Форум дійсно Української правди а не українського ідіотизму, де невеличка група людей тупо ревла лозунги а інша боялася пікнути.
Якщо Українська Правда є і вона правда її нічого боятися ні ватників, ні москалів, ні турків. Правда викристалізовується в спорах, політичних баталіях запеклих як ото раніше позиціонувалося, і люди її сприймають краще набагато як белькотіння туповатих ботів що "всьо харашо всьо харашо, а хто це не співає той шатун"
             
поэтому появился кубанец и ко..давненько сидели в кустах ..а тут-приплыли
   
Re: Покращення фупу

Це дійсно так, форум став нормальним, а не блогом тернопільського дебіла

О, виявляється з Тернополя тут не тільки Слав, а і ти, чого ж мовчав!

 :gigi:
   
Re: Покращення фупу

В жизни всё не так, как на самом деле.
   
Re: Покращення фупу

Десантура! Примеры вменяемых ушедших в студию! Или ты просто порохобот-пистун...
   
 :stink:  :stink: Re: Покращення фупу

О, виявляється з Тернополя тут не тільки Слав, а і ти, чого ж мовчав!
:stink:

Останнє редагування: 20 липня 2018 10:05:57 від Adjuster
   
Re: Покращення фупу

             
поэтому появился кубанец и ко..давненько сидели в кустах ..а тут-приплыли

не захищаю Притулу, бо мені теж не до вподоби те, що і як вона робить з форумом
але заради справедливості

https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=banlist
kubаnets      Ніколи


https://forum.pravda.com.ua/index.php?action=profile;u=5027657
Користувача забанено


Чи це поодинокий випадок, чи щось таки стало доходити до Притули - хз.
Подивимось що вона робитиме далі ...
   
Re: Покращення фупу

Десантура! Примеры вменяемых ушедших в студию! Или ты просто порохобот-пистун...

ксеня
   
Re: Покращення фупу

Десантура! Примеры вменяемых ушедших в студию! Или ты просто порохобот-пистун...

от отца своего требовать чтото будешь, клоун

у каждого свои критерии вменяемости, поэтому бисер метать перед свиньёй не собираюсь. Всосал? Арриведерчи
   
Re: Покращення фупу

Судячи з усього, дописи шановних фупчеків, що тут відмітились, підіймають рівень дискусій значно вище "пзди"... :lol:
   
Re: Покращення фупу

ксеня

Це та вміняєма, яка пішла назавжди, а потім повернулась  і насрала на порозі?  :fool:

Пітушка хваліт кукухА.  :pooh_lol:   
   
Re: Покращення фупу

Я вчера на эту тему уже писал, повторю:

курс на слив ФУПа... Для АЮП - фуп уже давно чемодан без ручки, ещё зимой 13-14 года ясно было... Поэтому и сбагрила фуп йожеславу...

И после йожегейта (славогейта, кому как удобней) ФУП опять сбумерангил взад правде... А он ей ну нафиг не нужен.

Вот и вылезла дилемма - и нафиг не нужен, и не закроешь - вонь знатная пойдёт от юзеров по инету и на АЮП и на УП, опять же - озлобленные юзеры перейдут на тропу партизанской войны и начнут срать в каментах УП и тэдэ...

Оставить без присмотра тоже как бы нельзя - связь с УП прямая, и за говно на ФУПе будут резать рекламу УП...

Вот и выработался "новый курс" - наполнить форум разным шлаком под флагом толерантности и дискуссионности, добиться чтобы основной костяк вменяемых фуповцев покинул ФУП, а образовавшееся вместо ФУПа ватно-маргинальное болото потом прикрыть без шума и пыли

логично..

я бы добавил только
в стране реально что то происходит не так (я мягко)
посмотри на петра гроську юру авакова
просто пистец
а мне  тут о невьепенных достижениях
порошки трут, а за окном жопа..
так что если и закроет, хер с ним
к порошкам, юлькам, налезла вата
шо те шо эти...
п***а
   
Re: Покращення фупу

Акуєнний форум. Став. Дякуючи керівництву новому. Акуєнний. Без пзди.

Нормальний став форум.

Не то що раніше, коли бетонорагуль  ні за що банив на 6 місяців.

А на місяць так постійно, тільки за то що я педрілі сраку не лизав як він.

А будь яка згадка в позитивному ключі про Тимошенко був бан по
4.7. Адміністрація Форуму не схвалює роботу різноманітних партійних/корпоративних/штабних ботів.
Хоча я НІКОЛИ НЕ БУВ НІ ШТАБНИМ, НІ БОТОМ.

Просто я завжди з 2005 року був прихильником Тимошенко і ним залишаюсь.

А тепер всіх поставили в однакові умови, так ви сразу СОПЛІ І ВОПЛІ розпускаєте.

Фубля, які ви жалюгідні і огидні.   :bueee:
   
Re: Покращення фупу
RSP

             
поэтому появился кубанец и ко..давненько сидели в кустах ..а тут-приплыли

Не тільки кубанєц сидів в кущах. Сиділи багато хто.
В нас зараз в Україні така ситуація що в ватності і підкацапності можна звинуватити будь кого.Починаючи від Порошенко з за ліпецка і папірів  і закінчуючи Антіком який змушений там раніше заробляти. Що тут і робили успішно.Раніше ж читаєш ФУП і твльки одне написано " я патріот всі решта ватніки" від кожного дописувача. І виміри хто більший.
Чим кубанєц загрожує Україні? Тим що буде критикувати Пєтю. Та його простий сільський житель матом криє куда тому кубанцю. Тим що буде розповідати як в Росії хорошо в Україні погано. Розповідай як погано в Росії і пока що не дуже добре в Україні, але що робиться щоб Україна догнала Польшу, Францію, Німеччину. І коли це буде. Біда якщо нічого не робиться а не в кубанці.
   
Re: Покращення фупу

Іди на СУП там всі своїтвої... 
Тебе туди не пустили? Можеш зайти не зажають))) ЧИ боїшся там зареєструватись?
   
Re: Покращення фупу

а за окном жопа..

Выйди во двор.
   
Re: Покращення фупу

Нормальний став форум, Альона Юріївна!  :good:

Так тримати, не звертайте увагу на свиноферму!
   
   
Re: Покращення фупу

Я вчера на эту тему уже писал, повторю:

курс на слив ФУПа... Для АЮП - фуп уже давно чемодан без ручки, ещё зимой 13-14 года ясно было... Поэтому и сбагрила фуп йожеславу...

И после йожегейта (славогейта, кому как удобней) ФУП опять сбумерангил взад правде... А он ей ну нафиг не нужен.

Вот и вылезла дилемма - и нафиг не нужен, и не закроешь - вонь знатная пойдёт от юзеров по инету и на АЮП и на УП, опять же - озлобленные юзеры перейдут на тропу партизанской войны и начнут срать в каментах УП и тэдэ...

Оставить без присмотра тоже как бы нельзя - связь с УП прямая, и за говно на ФУПе будут резать рекламу УП...

Вот и выработался "новый курс" - наполнить форум разным шлаком под флагом толерантности и дискуссионности, добиться чтобы основной костяк вменяемых фуповцев покинул ФУП, а образовавшееся вместо ФУПа ватно-маргинальное болото потом прикрыть без шума и пыли


   
Re: Покращення фупу

Тебе туди не пустили? Можеш зайти не зажають))) ЧИ боїшся там зареєструватись?

Навіщо?

Спілкуватись з штабними порохоботами?

Хай вони самі зализаного гетьмана вилизують.  :bueee:
   
Re: Покращення фупу

от отца своего требовать чтото будешь, клоун

у каждого свои критерии вменяемости, поэтому бисер метать перед свиньёй не собираюсь. Всосал? Арриведерчи
Слив защитан! Отныне ты - прихильники певної політсили дешёвый писдун. А за оскорбление доповидь...
   
Re: Покращення фупу

До речі, кому сьогодняшній фуп не подобається,
ніхто нікого силою не тримає, вперед за своїм припіздєнтом гео в екзіл ...  :punish:
   
Re: Покращення фупу

До речі, кому сьогодняшній фуп не подобається,
ніхто нікого силою не тримає, вперед за своїм припіздєнтом гео в екзіл ...  :punish:
(tu)
   
Re: Покращення фупу

Слив защитан! Отныне ты - прихильники певної політсили дешёвый писдун. А за оскорбление доповидь...

ужоснах! как я теперь жить то буду? :(  :weep:
   
Re: Покращення фупу

ужоснах! как я теперь жить то буду? :(  :weep:
Да, жисть дрыщепедрильная не сахар. Мои сочувствия  :fuck:
   
Re: Покращення фупу
RSP

Ви би думали як реально зробити щоб Фуп відображав думки і надії жителів  всіх областей України, а не темники ботів партій різних.
Це я фупчегам кажу а не адміністрації.
Фуп має відображати все і позитив і негатив, але заодно з цим бути надійною площадкою для пропаганди за Україну, ЄС, США і західний демократичний спосіб життя.
   
Re: Покращення фупу

ксеня
Гео
   
Re: Покращення фупу

До речі, кому сьогодняшній фуп не подобається,
ніхто нікого силою не тримає, вперед за своїм припіздєнтом гео в екзіл ...  :punish:
Вот же ж сучара...
   
Re: Покращення фупу
RSP

Дідус, ніззя так. Кожен має право і має бути присутнім на Фупі. В тому числі і порохоботи. Вам же юлькам коли вас ганяли тапочками по форуму мабуть було неприємно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія