Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Требую бана кремлеботу!!! Оскорблять украинскую армию на ФУПе не дам!!!

тут я молчал.

Трамп - подписали Минские соглашения - выполняйте и не морочьте голову.
Порошенко - да подписали но выполнять не собирались. Нам тут Обама обещал в кулуарах.
Трамп - обращайтесь к Обаме, он же обещал.
Армия прохоботов ЛОМов и прочих полезных идиотов -  :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X :X

тут я тоже молчал.

Наши для меня американцы. До последнего времени я считала Украину другом. После последней вакханалии порохоботов изменила мнение на "шлюхи"


тут я тоже молчал.
Возможно, ну и как они будут выполнять обязательства взятые по отношению к нам?

За пару лет будут судить за военные преступления против кацапов.



 НО ЭТО ПЗДЦ!!!! У  НЕ МУЖ ОКАЗЫВАЕТСЯ за нас ВОЕВАЛ И В АРМИИ ВСЕ ЗА БОЙКО!!!

Какой же вы дурак. У меня муж за вас воевал. Два дня назад наконец то вышел в запас. Считает что ваш следующий президент Бойко. По настроениям в части.


Останнє редагування: 20 липня 2018 04:03:21 від МирнийКиев
   
тут я молчал.

тут я тоже молчал.

тут я тоже молчал.
НО ЭТО ПЗДЦ!!!! У  НЕ МУЖ ОКАЗЫВАЕТСЯ за нас ВОЕВАЛ И В АРМИИ ВСЕ ЗА БОЙКО!!!

+1000000000000000. Пора ОТ викидувати з ФУПу
   
Цікаві пішли останнім часом генератори контенту

То ригі, то юлькі, то просто кацапи  :X

То армію Росії вихваляють, то усі за бойко бо проти порошенка бо порошенко ригам автономії не дає
   
Самое интересное, что она говорила, что уехала в США еще при СССР, как её муж может за нас воевать? Максимум за себя и Украину он мог воевать, но как не пойму живя в США более 30 лет он мог воевать в украинской части?
   
А коли Атошніка Людину ображають усякі свиноботи, тебе це не обурило?

Оскільки тільки кінчене лайно може поставити такі запитання то я на фактичному матеріалі стверджую - Людина то є кінчене лайно.
Це не образа, а доконаний факт з доказом.
   
Самое интересное, что она говорила, что уехала в США еще при СССР, как её муж может за нас воевать? Максимум за себя и Украину он мог воевать, но как не пойму живя в США более 30 лет он мог воевать в украинской части?

Он не мог воевать и не воевал. Более того, у него кацапский паспорт (он спалился пару раз упоминая паспорт на других форумах)
   
Он не мог воевать и не воевал. Более того, у него кацапский паспорт (он спалился пару раз упоминая паспорт на других форумах)

З Яким ніком?
   
тут я молчал.

тут я тоже молчал.

тут я тоже молчал.
НО ЭТО ПЗДЦ!!!! У  НЕ МУЖ ОКАЗЫВАЕТСЯ за нас ВОЕВАЛ И В АРМИИ ВСЕ ЗА БОЙКО!!!

Нічого дивного.   Ось такі вони, [KA]
   
Крєпчанья вам, Альона Юрьєвна
   
Алена Юрьевна в душе за хуйло
   
Хороший пример вранья и манипуляций. Надёргал цитат без контекста, пояснил что "на самом деле" я думаю и "требует". Дешевка вроде Слава :)
   
Алена Юрьевна в душе за хуйло

Ти впевнений?

Може спитаєш АЮ?
   
Ти впевнений?

Може спитаєш АЮ?

конешно впевненый. последний месяц тут сплошная кацапоферма.
   
П.С. Додо - я понимаю что ты на работе и тебе полагается зализывать начальству, но мне то пох  :gigi:
   
За пару лет будут судить за военные преступления против кацапов.

А шо, есть сомнения?
   
П.С. Додо - я понимаю что ты на работе и тебе полагается зализывать начальству, но мне то пох  :gigi:
а скажите, Порошенко все делает правильно?
   
Крєпчанья вам, Альона Юрьєвна

А до чого тут ОЮ?
Це загальноукраїнська тенденція.
"Українські" журналісти не люблять українство.
Це так, ніжно сказано.
Чи Ви забули, хто власники ЗМІ?
Хто ж візьме на роботу україномовного журналіста-врага?
   
З Яким ніком?

Дідусь привіт  :-B
Outsider спалився декілька раз - на декількох форумах ляпнув що у нього кацапський паспорт  B-)
   
підтримую, але без шансів

бабло проплачено, власники і адміни заряджені

а для уродів і курв, бабло не пахне
аби по більше

до таких доходить тільки один аргумент



а тепер засікайте час, за скільки видалять допис і закинуть мене в бан

старт о 7.46
   
". У меня муж за вас воевал. Два дня назад наконец то вышел в запас. Считает что ваш следующий президент Бойко. По настроениям в части."

Хуясті.
Муж бд в неї за нас воював.
Сучка, часть нахуй розформувати, бойко розстріляти.
 Зі. добробати знов вийдуть за Украіну, вас блд зрадойобів нах перевішають, п***а з диванв.
   
О, поки мене  не було тут скріпти нові з,явилися)
   
Самое интересное, что она говорила, что уехала в США еще при СССР, как её муж может за нас воевать? Максимум за себя и Украину он мог воевать, но как не пойму живя в США более 30 лет он мог воевать в украинской части?
Он блд за нас в іраці або афгані воювоав.
Сам він нікуя не говорить, за нього блд жінка топить.
   
А шо, есть сомнения?

А шо, мясника с рынка судят за военные преступления против свиней???  ;o
   
Самое интересное, что она говорила, что уехала в США еще при СССР, как её муж может за нас воевать? Максимум за себя и Украину он мог воевать, но как не пойму живя в США более 30 лет он мог воевать в украинской части?

Ти дебіл? тобі не спадало на думку, що люди могли і не бути одружені на той момент? ЇЇ вивезли дитиною і вони могли познайомитися вже в США.

У людей буває подвійне і потрійне громадянство. Ніяких протиріч тут не бачу.

Аутсайдер - не бот. На цугундері декілька років назад була тема, як він програв  суперечку із Сіленціо і потім роздав гроші в реалі (причому досить солідні). В українському політпросторі він вже давно.

І дійсно, поки він воював за ваші шкури, ви, огидні створіння, поливаєте його і його родину лайном!

Karma is a bitch, вона до вас обов"язково привалить. А до декого вже привалила з моменту народження (це я про тебе, зубате unfuckable страшидло з small dick syndrome).
   
підтримую, але без шансів

бабло проплачено, власники і адміни заряджені

а для уродів і курв, бабло не пахне
аби по більше

до таких доходить тільки один аргумент

Показати зображення...
а тепер засікайте час, за скільки видалять допис і закинуть мене в бан

старт о 7.46

 :bueee:

Можно узнать критерии святости? Шо именно свято? Люди, территория, гос. аппарат?
   
Ти дебіл? тобі не спадало на думку, що люди могли і не бути одружені на той момент? ЇЇ вивезли дитиною і вони могли познайомитися вже в США.

У людей буває подвійне і потрійне громадянство. Ніяких протиріч тут не бачу.

Аутсайдер - не бот. На цугундері декілька років назад була тема, як він програв  суперечку із Сіленціо і потім роздав гроші в реалі (причому досить солідні). В українському політпросторі він вже давно.

І дійсно, поки він воював за ваші шкури, ви, огидні створіння, поливаєте його і його родину лайном!

Karma is a bitch, вона до вас обов"язково привалить. А до декого вже привалила з моменту народження (це я про тебе, зубате unfuckable страшидло з small dick syndrome).
То хай він з бойко накуй пздує. Воїн. Тобто зі слов його жінки.
   
То хай він з бойко накуй пздує. Воїн. Тобто зі слов його жінки.

А ти на яких фронтах воював? Вона просто переказала із його слів сантименти там, де він служив. Що зовсім не означає, що всі в армії так думають. Щоб таке заявляти, треба кожного військовослужбовця опитати або хоча б мати наукову контрольовану вібірку.

Завили, як шакали, чіпляєтесь до кожного слова якоїсь подружки з США. А розумні б люди прислухались і зробили висновки - як запобігти всяким Бойкам. Я особисто не фан Порошенка, але вважаю, що він кращий з тих, що були, і що в країні реально існує загроза реваншу прокацапських сил, якщо виберуть когось із зараз існуючих кандидатів. Людина іншими словами сказала вам, дибілам, про цю загрозу!!
   
Ти дебіл? тобі не спадало на думку, що люди могли і не бути одружені на той момент? ЇЇ вивезли дитиною і вони могли познайомитися вже в США.

У людей буває подвійне і потрійне громадянство. Ніяких протиріч тут не бачу.

Аутсайдер - не бот. На цугундері декілька років назад була тема, як він програв  суперечку із Сіленціо і потім роздав гроші в реалі (причому досить солідні). В українському політпросторі він вже давно.

І дійсно, поки він воював за ваші шкури, ви, огидні створіння, поливаєте його і його родину лайном!

Karma is a bitch, вона до вас обов"язково привалить. А до декого вже привалила з моменту народження (це я про тебе, зубате unfuckable страшидло з small dick syndrome).

Опа! Це написала Inana, яка божилась що буде переглядати форум тільки в режимі читання  :lol:
Не треба нам тут розповідати чергові побрехеньки і казочки про outsider'а. Його легенди і легенди ОТ (які постійно міняються) ми вже знаємо. Так як і те, що ні за кого він не воював і не воює. Хіба що підпрацьовує в якості кацапського ботяри напару з ОТ. Спочатку вона топить, а коли їй добре накидають за шкіру, то зразу прибігає "воїн" Сидір  :weep:
   
А ти на яких фронтах воював? Вона просто переказала із його слів сантименти там, де він служив. Що зовсім не означає, що всі в армії так думають. Щоб таке заявляти, треба кожного військовослужбовця опитати або хоча б мати наукову контрольовану вібірку.

Завили, як шакали, чіпляєтесь до кожного слова якоїсь подружки з США. А розумні б люди прислухались і зробили висновки - як запобігти всяким Бойкам. Я особисто не фан Порошенка, але вважаю, що він кращий з тих, що були, і що в країні реально існує загроза реваншу прокацапських сил, якщо виберуть когось із зараз існуючих кандидатів. Людина іншими словами сказала вам, дибілам, про цю загрозу!!

Прислухатись до кацапських ботів?  :gigi:
   
Опа! Це написала Inana, яка божилась що буде переглядати форум тільки в режимі читання  :lol:
Не треба нам тут розповідати чергові побрехеньки і казочки про outsider'а. Його легенди і легенди ОТ (які постійно міняються) ми вже знаємо. Так як і те, що ні за кого він не воював і не воює. Хіба що підпрацьовує в якості кацапського ботяри напару з ОТ. Спочатку вона топить, а коли їй добре накидають за шкіру, то зразу прибігає "воїн" Сидір  :weep:

Тому що неможливо вже спостерігати весь цей ідіотизм! А до речі, ти чому не береш зброю в руки і не воюєш, як Сидір? адже ти ще не такий старий і громадянство маєш.
   
А ти на яких фронтах воював? Вона просто переказала із його слів сантименти там, де він служив. Що зовсім не означає, що всі в армії так думають. Щоб таке заявляти, треба кожного військовослужбовця опитати або хоча б мати наукову контрольовану вібірку.

Завили, як шакали, чіпляєтесь до кожного слова якоїсь подружки з США. А розумні б люди прислухались і зробили висновки - як запобігти всяким Бойкам. Я особисто не фан Порошенка, але вважаю, що він кращий з тих, що були, і що в країні реально існує загроза реваншу прокацапських сил, якщо виберуть когось із зараз існуючих кандидатів. Людина іншими словами сказала вам, дибілам, про цю загрозу!!
Ти блд або дура або счка зза порєбріка
   
Хоча з новою політикою уп поява таких інанн нп дивує.
   
Ти блд або дура або счка зза порєбріка

А ти - махровий ідіот. Що у моєму уявленні по відношенню до чоловіка - гірше імпотенції, ЛОЛ. Хоча так - ти і тобі подібні ідіоти, які кричать про "ботів" тільки тому, що хтось має альтернативну думку - інтелектуальні імпотенти, "скромні умом".

А тепер пішов туди ---------------------------->,  це єдиний секс, який тобі світить. А я назад в самобан :).
   
Тому що неможливо вже спостерігати весь цей ідіотизм! А до речі, ти чому не береш зброю в руки і не воюєш, як Сидір? адже ти ще не такий старий і громадянство маєш.

Таке ж питання до тебе, тітко. Медсестри і не тільки потрібні українській армії. Слабо?
   
А ти - махровий ідіот. Що у моєму уявленні по відношенню до чоловіка - гірше імпотенції, ЛОЛ. Хоча так - ти і тобі подібні ідіоти, які кричать про "ботів" тільки тому, що хтось має альтернативну думку - інтелектуальні імпотенти, "скромні умом".

А тепер пішов туди ---------------------------->,  це єдиний секс, який тобі світить. А я назад в самобан :).

You don't have guts to stay in your self imposed ban long enough  (P)
   
Таке ж питання до тебе, тітко. Медсестри і не тільки потрібні українській армії. Слабо?

Ти єврей? відповідаєш питанням на питання?

Теж ідіот? щоб бути медсестрою, треба мати відповідну освіту і скілси. А звичайним військовослужбовим можна будь-кому.  Так що не виляй своєю sizeable дупою.
   
З Яким ніком?


   
Ти єврей? відповідаєш питанням на питання?

Теж ідіот? щоб бути медсестрою, треба мати відповідну освіту і скілси. А звичайним військовослужбовим можна будь-кому.  Так що не виляй своєю sizeable дупою.

Брєд... Вам що 10 років? таку х-ню писати... По темі - ОТ явно промоскальська.
   
Показати зображення...

І що? не бачите різниці між словом і ділом, між генетикою і ментальністю?? цей пост аутсайдера якраз підтверджує його українськість.

Хоча я не зовсім із ним згідна. Купа російськомовних воює на Донбасі і вони де-факто патріоти. І купа україномовних продалася за гречку і проголосують за будь-що, що заплатить їм більше (чи мішком гречки, чи медведчуковським контрактом).

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія