Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому українські чоловіки часто тягнуться до москворотих пьозд?

А почему так?
Почему ты можешь иметь СВОЮ точку зрения на событие и его подачу,
а я не могу иметь СВОЮ точку зрения на событие и его подачу ?
треба так розуміти, що ти ДОЗВОЛЯЄШ мені - після попередньо проведеного аналізу різних твоїх висловлювань, зокрема і на фДД теж - не тільки зробити висновок, що ти свого часу дременув з України, бо привласнив гроші фірми обманним шляхом, а й періодично озвучувати мій висновок на цих сторінках?
І те, як я крізь кордони вирахувала і навіть чітко побачила, як ти знущався над власними дітьми, мені теж можна час від часу озвучувати?
Ти не образишся?
ну а що поробиш, якщо мені так здається?
   
I не зморозив а висловив свою точку зору:
Я бы тоже сбежал от мамы с таким лексиконом.
 И потому понимаю  ребенка.
Ну от і моя точка зору така, що ти гвалтував власних дітей мало не з пелюшок.
Можна я буду її час від часу озвучувати?
   
И чем оно выше с лексикона Кивы и выше уровня его диссертации?
Только тем, что на украинском языке?
Так этими терминами она же его и паплюжит.
  Или вы, как и Мирослава, с молоком матери впитали такой лексикон и считаете его нормальным?
Маргана, я залишу за дужками твою чергову спробу примітивного маніпулювання - не цитуючи того, на що я реагувала, цитувати виключно мою реакцію (до речі - жодного слова масковським матом, якщо ти "не помітив").
Але скажи, як ти примудрився "з молоком матері" не всотати хоча би елементарної грамотності?
Нехай за роки проживання в Україні ти так і не спромігся хоча би навчитися писати українською мовою.
Але ж ти і масковською пишеш ВКРАЙ неграмотно! Причому йдеться навіть не про банальні помилки в окремих словах, ти  і стилістично теж кульгаєш на обидві ноги!
Ну що це таке - "оно выше с лексикона Кивы" ? А таке у тебе - на кожному кроці, Маргано.
   
Ирина Билык назвала Аслана лучшим из всех мужчин в ее жизни, а их любовь - "космической".
вона лукавить бо досі кохає Юрія Нікітіна,
а він одружився з іншою... це трагедія всього життя Іри...
і скільки б вона не виходила заміж чи не тасувала співмешканців та коханців,
нічого не зміниться у неї в особистому плані, на жаль..
   
фігня, це був штучний шлюб
мене вразила новина, що Дзідзьо розлучається зі своєю миленькою Ярославою
теж трагічна доля в особистому житті прекрасної жінки Слави.
Любов зла - полюбиш і казла.
   
тому і вражена
така любов зі студентської лави, двійко діток...
він виправдовується що зійшлися вони ще дітьми,
але ж Ярослава кохає його і досі, підтримувала його 20 років,
жертвуючи своєю кар"єрою і материнством,
а воно виявилось лайном - на її горбу вилізло на велику сцену
і дало їй копняка, зазвєзділось :bueee:
   
Вона хотіла дітей, а він її відмовляв..
Пізніше вона захотіла на естраду,  він її відмовляв...
Але, схоже,  тепер вона вирішила надолужити все без нього...

https://youtu.be/IgRE9jTRby4
(tu) треба було це зробити ще років 10 тому
   
Классическое университетское образование? Ну?
але Мирослава має рацію - дійсно, слова "блін" у її лексиконі таки нема :D


И чем оно выше с лексикона Кивы и выше уровня его диссертации?
Только тем, что на украинском языке?
Так этими терминами она же его и паплюжит.
(tu) якщо Мирося ото таке шурує в ефір українською мовою,
то краще б вона її не знала :facepalm:
   
Я бы тоже сбежал от мамы с таким лексиконом.
 И потому понимаю  ребенка.

Фата, ти справді припускаєш що наша Мирося зі своєю донькою отак спілкується?:

-жахливе чьмо--яке твоє СОБАЧЄ діло--чому така борза--Ти, сука, тут до чого?--марення склочного троля--серуха опущена причалила--ця срань не упускає--ущербне, сучєство--Твоє дурнувате блєяння--безпринципна тварь--харкнути у мій бік--ПНХ, тупа  тварь--гидке чудовисько--скажена псіна--злобне чудовисько--мразь тупорила--глибока дурепа--ПНХ, жЫвотное--Закрий пащю, мразь--
   
Да забейте на неё! Это известная всему ФУПу клиническая дебилка.
Та ні, Мирослава не дебілка, просто нещасна людина,
якою володіє ненависть і злоба, це жахливо, і мені шкода таких людей,
вони не відають що творять... :facepalm:
   
Мирослава не дебілка, просто нещасна людина
Що, суко "щаслива", минулого разу недостатньо отримала? Знову є потреба вказати тобі на твоє законне місце - біля параші?
   
ты меня оболгала.
Без каких либо БЫ, просто как констатация одной тебе, типа,  известного факта, которого на самом деле нет.
А солгавший раз, солжет второй, третий, пяты, десятый....Это такие люди. У них жизнь покоится на лжи.
И это уже без БЫ. Без сослагательного наклонения.
Как знать: если человек лжёт в другого человека, то он искренен в своих заверениях любви к Украине?
так, брехуни то огидні істоти :bueee:

Можно подать руки человеку, который применял бы сослагательное наклонение в адрес оппонента,
 если в чем то не уверен. Это нормально.
Но никакого "Подайте один одному руки" со  лжецом - быть не может.
  :umnik2:  дійсно, тут навіть Миросині вибачення нічого не змінять...
   
Що, суко "щаслива", минулого разу недостатньо отримала? Знову є потреба вказати тобі на твоє законне місце - біля параші?
це ти на фупі планувала написати чи у скайпі своїй доньці? :umnik2:
   
це я тобі написала, мразь дешева.
   
це я тобі написала, мразь дешева.
То Фата помиляється коли вважає що ти
такою риторикою користуєшся не тільки на форумах,
а і у скайпі при спілкуванні з донькою?
   
Девочки, вам не стыдно? Взрослые барышни, и пишете такую х.й.ю...
   
Девочки, вам не стыдно? Взрослые барышни, и пишете такую х.й.ю...
Та то Мирося не в настрої, завтра їй буде соромно за те що тут понаписувала :facepalm:
   
Матінко! Та ця ТП Мироська вже скотилася до рівня дешевої кацапської хабалки! :not_i:
   
Матінко! Та ця ТП Мироська вже скотилася до рівня дешевої кацапської хабалки! :not_i:
Я не слідкую за цією темою.
Проте Кадра надто собі дозволяє. Мало того що навмисно дратує Мирославу, так ще редагує, повністю змінює текст її допису.
Зовсім баба без звивин в голові.
   
Що, суко "щаслива", минулого разу недостатньо отримала? Знову є потреба вказати тобі на твоє законне місце - біля параші?

Ну нарешті,Мирося,а то я все чекав  :laugh:
   
Я не слідкую за цією темою.
Проте Кадра надто собі дозволяє. Мало того що навмисно дратує Мирославу, так ще редагує, повністю змінює текст її допису.
Зовсім баба без звивин в голові.
Сейчас ни у кого нет такой возможности, редактировать чужие посты.

Останнє редагування: 5 травня 2021 07:41:24 від Микроба
   
Сейчас ни у кого нет такой возможности, редактировать чужие посты.
Кадра вище цитує Мирославине повідомлення і в ньому повністю змінений текст.

Цитата: Кадра
Фата, ти справді припускаєш що наша Мирося зі своєю донькою отак спілкується?:

Myroslava, 21 квітня 2021 14:07:04
-жахливе чьмо--яке твоє СОБАЧЄ діло--чому така борза--Ти, сука, тут до чого?--марення склочного троля--серуха опущена причалила--ця срань не упускає--ущербне, сучєство--Твоє дурнувате блєяння--безпринципна тварь--харкнути у мій бік--ПНХ, тупа  тварь--гидке чудовисько--скажена псіна--злобне чудовисько--мразь тупорила--глибока дурепа--ПНХ, жЫвотное--Закрий пащю, мразь--
'
   
Она просто куски разных текстов скомпоновал, всякие фразы в кучу, это не редактирование, после редактирования внизу мелкими буквами пишет. ,,останне редагування, сьогодни микроба,,
   
Она просто куски разных текстов скомпоновал, всякие фразы в кучу, это не редактирование, после редактирования внизу мелкими буквами пишет. ,,останне редагування, сьогодни микроба,,
Ой-ой, там же в мене для прискіпливих написано редагує, повністю змінює текст її допису.
   
Кадра вище цитує Мирославине повідомлення і в ньому повністю змінений текст.



До речі, так,  я  перепровірила,  насправді в дописі Мирослави від 21 квітня о 14,07.04  йшлося зовсім про інше:

Myroslava
21 квітня 2021 14:07:04
IP/Host: 46.98.129.---
Meridian, 21 квітня 2021 13:51:33
А коли ЦА пише, були російськомовні дівчата в інституті в них, то може розмовляли мовою, яка пасувала співбесідникам, а вдома розмовляють на українській, ото засада.
та ні, то вже навряд чи
у нас теж в універі були з українських шкіл (здебільшого сільських, або там з П"ятихаток чи Жовтих Вод), то може вдома з батьками вони і розмовляли українською, але проміж себе в універі вже виключно російською
водоночас не пригадую і таких, хто здатний був обізвати українську "бидлячою" чи ще якось на кшталт
пригадую випадок. Їду в тролейбусі з однією одногрупницею, вона була з Костополя Рівненської обл., і вона мені каже : "Все люді вже ходять у пАльтах, а я у плащі. Треба і собі переходити вже на пальто". І тут якась жінка обертається і обурено на весь тролейбус :"Дєвушка, как так можно! Пальто єсть пальто, нє склоняєтся!".
Моя дєвушка почервоніла від сорому, але я не промовчала : "Ви в курсі, що українською слово "пальто" відмінюється? Не забули, що знаходитеся в Україні, яка хоч і зросійщена здебільшого, але українізми у мові є природніми і вам доведеться з цим змиритися?" У тітки запалали очі, але заткнулася
   
До речі, так,  я  перепровірила,  насправді в дописі Мирослави від 21 квітня о 14,07.04  йшлося зовсім про інше

Отож. Берегині вони такі, йдучи до цілі (відомій лише їхньому збудженому мозку) не гидують підставами.
   
Отож. Берегині вони такі, йдучи до цілі (відомій лише їхньому збудженому мозку) не гидують підставами.

Та там взагалі,  схоже, що хвора на всю голову дорвалася до комп'ютера     (td)
   
Та там взагалі,  схоже, що хвора на всю голову дорвалася до комп'ютера     (td)

Якщо це так, то гріх сміятися. А хто з ними сперечається, теж не дуже здоровий.
   
Якщо це так, то гріх сміятися. А хто з ними сперечається, теж не дуже здоровий.
Я помітила, що Мирослава ігнорує дописи Кадри, яка наполегливо її переслідує своїми стогінами та фантазіями по всіх темах. Лише в окремих випадках відповідає щось різке.
   
Кадри, яка наполегливо її переслідує
це продовжується 10 (десять) років
   
  Скіко можна мусолити відначально брехливу тезу?
 Чи то просто будь яка теза для упоротих берегиньш є приводом розвивати чорноротість? B-)
   
це продовжується 10 (десять) років
В мене нема слів.
Тут шкода свого часу, який витрачаю на кіно та ігри в тирнеті.
Люди ж марнують на бруд та гризню, краще вже застрелитися.
   
Я не слідкую за цією темою.
Проте Кадра надто собі дозволяє. Мало того що навмисно дратує Мирославу, так ще редагує, повністю змінює текст її допису.
Зовсім баба без звивин в голові.

+1000

Кадра навмисно маніпулює, намагаючись своїми ніби улесливими постами посіяти ще більший срач і постійно нагадує всім свої образи майже десятирічної давнини.

 Вочевидь,  вони так заділи цю "берегиню", що вона й досі  постійно роз'ятрує свої обідки, і вивалює тут форумчанам якісь нікому не цікаві склоки, які відбувалися  на зовсім іншому форумі.

І те все робиться під німбом доброзичливої "берегині" і з побажаннями "щастя і тобі, і твоїй донечці", але Кадра все частіше забуває сховати маску ненависті.
   
Я помітила, що Мирослава ігнорує дописи Кадри, яка наполегливо її переслідує своїми стогінами та фантазіями по всіх темах. Лише в окремих випадках відповідає щось різке.

І тим самим підкидує хмизу в багаття, яке розпалює явний троль, або хвора людина. І ця пісня нескінченна


Останнє редагування: 5 травня 2021 09:18:37 від zipperr
   
І тим самим підкидує хмизу в багаття, яке розпалює явний троль, або хвора людина
вже 44 сторінки...тягнутьс я :)
   
вже 44 сторінки...тягнутьс я :)

І тема гілки  нікого не цікавить, бо є нікчемною для політичного форуму  :) .
Таких тем немало і вони зводяться до з'ясування стосунків відомих персонажів.
Отакеот  :)
   
І тема гілки  нікого не цікавить, бо є нікчемною для політичного форуму  :) .
Таких тем немало і вони зводяться до з'ясування стосунків відомих персонажів.
Отакеот  :)


перефразовуючи класика,  відповім: нема нікчемних тем, є нікчемні дописувачі  :punish:
Чи у Вас також "обтяжений анамнез"  вдома на кухні ...?   ;)

Останнє редагування: 5 травня 2021 10:34:34 від ценительница алей
   
перефразовуючи класика,  відповім: нема нікчемних тем, є нікчемні дописувачі  :punish:
Чи у Вас також "обтяжений анамнез"  вдома на кухні ...?   ;)

Ви не уважно читаєте  :) . Написано "є нікчемною для політичного форуму".
А про кухню і анамнез не зрозумів.  Пояснювати не потрібно :) .
Дякую
   
І тим самим підкидує хмизу в багаття, яке розпалює явний троль, або хвора людина. І ця пісня нескінченна
В даному випадку хвора Таміла =Кадра. Реально хвора людина. :(
   
В даному випадку хвора Таміла =Кадра. Реально хвора людина. :(
Як завжди маєш рацію на всі 100%. Дякую, Тіммі, ЦА, шуша, косташу, Златадобра.  :-B
Вже новий день, а досі не покидає відчуття, що вчора наче у величезну купу лайна вступила.
Ви уявляєте, щоб начебто мужик 60-ти років, витрачав час, перериваючи чужі пости, викопуючи з них якісь негативні реакції, компонуючи воєдино окремі слова, розділяючи якимись рисочками? Час, який можна присвятити саморозвиткові, своїй родині нарешті..Це щось незбагненне і навіть потойбічне. Щедрий пучок жрачки для супернанотамили.
надалі відновлюю повний ігнор постів сутяжниці Кадри-Тамили - з використанням відповідної функції ФУПа.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія