Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Республіка Адигея або як кацапи асимілюють народи :-)o

ви чули колись про республіку Адигея, ні? а живого адигейця бачили? а така республіка виявляєтся є. і створена вона ще в 1922 році. і насиляляли її адигейці. насиляли... на момент перепису 2010-го року, росіян проживає в Адигеї 63% і тільки 25% адигейців. ось так кацапьо поступово асимилювало цілий народ, що тепер тільки 25% цього народу мешкає у своїй республиці. а скоро їх ще менше буде

таке саме і Україну чекати може без самостійності і розвитку своєї мови і культури
   
так оно уже произошло... Недолугие пытаются самоидентификуватыс ь, але не выстачает розуму.. все умные на русс. мову перейшлы и недолугим не за шо ухопытыся.. Нема рятивнойи соломинки.. Нихто не подасть, бо науку та розвиток недолугие проминялы на долляры у вентиляциях

Останнє редагування: 6 травня 2021 18:46:25 від Вовчик
   
Недолугим бы привнесты до своих потуг  свежую кровь, зацикавыты ( впровадыты латынку, напрыклад ), але ж то доллярив не принесе бильше до вентиляции, то нафуйа тоди?
   
Андрююююююха, привет) Напиши шось тута) Цикава твоя думка)
   
Укр. мова зацветет только когда буде впроваджена ЛАТИНКА!!
   
все остальное есть просто недолугая попытка прывернуты до себе увагу ..
   
Колись чуть не одружився на адигейці з древнього роду.
До речі вони типу ненавидять козаків бо під час кавказьких воєн саме руками козаків імперія цей народ нищила.

Там ше проблема в тому шо усі кавказькі народи не люблять один одного.

Ну і алкоголь іх вбиває. Шкода. Дуже самобутня квльтура..
   
а шо Адыгея то Кавказ?? я думав то десь биля Китаю
   
а шо Адыгея то Кавказ?? я думав то десь биля Китаю

Краснодар, майкоп і тд
   
 Недолугие пытаются самоидентификуватыс ь, але не выстачает розуму.. все умные на русс. мову перейшлы и недолугим не за шо ухопытыся.. Нема рятивнойи соломинки.. Нихто не подасть, бо науку та розвиток недолугие проминялы на долляры у вентиляциях
Недолугим бы привнесты до своих потуг  свежую кровь, зацикавыты ( впровадыты латынку, напрыклад ), але ж то доллярив не принесе бильше до вентиляции, то нафуйа тоди?

Укр. мова зацветет только когда буде впроваджена ЛАТИНКА!!

все остальное есть просто недолугая попытка прывернуты до себе увагу ..
   
Я пізнаю культуру світу через жінок носіїв культури
Так сталося історично)

А за тою принцесою то потім був пожалкував.
Кавказ то вогонь)
   
ну да .. я с дагестанкой встречался как то ... Гонору шось дохера у них
   
Гонор це харашо

   
а ще у вільній сім"ї братніх народив (яких сплатіла вєлікая русь) була Карело-Фінська Радянська Соціалістична Республіка.
   
Вовчик же типу, буйний, чому ще серед нормальних ?
   
ви чули колись про республіку Адигея, ні? а живого адигейця бачили?

Чулы и бачилы. Обычные такие кавказоиды. Со всеми характерными повадками.
   
До речі вони типу ненавидять козаків бо під час кавказьких воєн саме руками козаків імперія цей народ нищила.

А казаки какие? Черноморские. То есть бывшие запорожские. Вот так хохлы ныщилы бедных несчастных адыгов.  :-G
   
А казаки какие? Черноморские. То есть бывшие запорожские. Вот так хохлы ныщилы бедных несчастных адыгов.  :-G

Імперія прєуспєла в натравлюванні народів один на одного

Раздєляй і властвуй
   
Імперія прєуспєла в натравлюванні народів один на одного

Раздєляй і властвуй

хорошо было в империи. Убивай, воруй, еби гусей - виновата будет империя.
   
відразу згадався цей шедевр.  :gigi:

   
ви чули колись про республіку Адигея, ні? а живого адигейця бачили? а така республіка виявляєтся є. і створена вона ще в 1922 році. і насиляляли її адигейці. насиляли... на момент перепису 2010-го року, росіян проживає в Адигеї 63% і тільки 25% адигейців. ось так кацапьо поступово асимилювало цілий народ, що тепер тільки 25% цього народу мешкає у своїй республиці. а скоро їх ще менше буде

таке саме і Україну чекати може без самостійності і розвитку своєї мови і культури

адиги, убихи - це ті самі черкеси, геноцид яких вчинили кацапи в 19 столітті

кілька мільйонів нащадків тих хто встиг втекти живуть в Туреччині
   
ви чули колись про республіку Адигея, ні? а живого адигейця бачили? а така республіка виявляєтся є. і створена вона ще в 1922 році. і насиляляли її адигейці. насиляли... на момент перепису 2010-го року, росіян проживає в Адигеї 63% і тільки 25% адигейців. ось так кацапьо поступово асимилювало цілий народ, що тепер тільки 25% цього народу мешкає у своїй республиці. а скоро їх ще менше буде

таке саме і Україну чекати може без самостійності і розвитку своєї мови і культури
Вот это  :zrada: ты принёс :rotate:
Ты хоть карту что ли погляди, где и как та Адыгея расположена :lol:
Почему бы тебе просто не обобщдить свои выводы на всю Кубань.
   
Прикольно...
   
ви чули колись про республіку Адигея, ні? а живого адигейця бачили? а така республіка виявляєтся є. і створена вона ще в 1922 році. і насиляляли її адигейці. насиляли... на момент перепису 2010-го року, росіян проживає в Адигеї 63% і тільки 25% адигейців. ось так кацапьо поступово асимилювало цілий народ, що тепер тільки 25% цього народу мешкає у своїй республиці. а скоро їх ще менше буде

таке саме і Україну чекати може без самостійності і розвитку своєї мови і культури

 :facepalm1:  :weep:
Бля че ты несешь. Адыгея это Кубань и адыгейцев там хорена, спроси любого из тех краев. И я их в Kраснодаре лично видел много-типичные кавказцы,почему то запомнилось что любят кататься на ладах с ногами на приборной доске.

А если их кто и уничтожил так это не кацапы, а потомки украинцев кубанцы.

Хреноватый ты пример выбрал если честно.
   
Гонор це харашо
Это пока пару братьев с ножами не нанесут тебе дружеский визит.
А они нанесут обязательно, как только у сестрички капнет слезинка...
и не важно взгруснется ей или лук.
Ипанутые с безумно зашкаливающим чсв, лучше строной обходить.
   
9 мая - день победы русского нацизма над немецким
   
а шо Адыгея то Кавказ?? я думав то десь биля Китаю
Адыгея это самая центровая часть Хазарского каганата. ну раньше была
   
:facepalm1:  :weep:
Бля че ты несешь. Адыгея это Кубань и адыгейцев там хорена, спроси любого из тех краев. И я их в Kраснодаре лично видел много-типичные кавказцы,почему то запомнилось что любят кататься на ладах с ногами на приборной доске.

А если их кто и уничтожил так это не кацапы, а потомки украинцев кубанцы.

Хреноватый ты пример выбрал если честно.

Еще бы ты их там не видел, Адыгея начинается в самом Краснодаре за Тургеневским мостом.
Только вот пока в 19м пршлого века краснопузые не пришли, жили там все мирно и никто никого
не уничтожал ибо Кубань была украинцами населена.  Не тиражируйте сказки.
   
9 мая - день победы русского нацизма над немецким
ну тогда получается шо по итогу всё равно нацизм победил...
   
ну тогда получается шо по итогу всё равно нацизм победил...
а тебя это удивляет? :shuffle:
В 39м маршировали вместе, потом поссорились...
   
Нет такого народа адыгейцы, есть народ черкесы (или адыги), которых советская власть поделила на 4 части и объявила 4 разными народами. Чудеса советской национальной политики

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%B4%D1%8B%D0%B3%D0%B8

А 2 разных народа мокша и эрзя советская власть наоборот объявила одним народом и нарекла мордвинами :laugh:

Останнє редагування: 6 травня 2021 20:13:50 від Келаврик
   
Ой, тысячу симсотъ девьяносто
Та второго года,
Прыйшла грамота одъ царыци
Съ Петербурга города.
Ой, щобъ панъ Чепига и панъ Головатый
Зибравъ усихъ Чорноморцивъ,
Та ишовъ на Кубанськи степы жыты.
Эй, нумо, браття, славни чорноморци,
Ворони кони сидлаты,
Бо лыбонь не жарты намъ царыця пыше —
Изъ Слободзеи выступаты!
Ой, вы прощайте, курини любезни,
Уже-жъ намъ у васъ бильше не жыты!
Ой, и прощайте вы, степы буджацьки,
Вже-жъ намъ по васъ бильшъ не ходыты!
А ты прощай, Днистеръ, ой ты, ричко мутная,
Вже-жъ намъ бильшъ съ тебе воды не пыты!
Ой, бо мы пидемъ на Кубань-ричку
И тамъ будемъ вично жыты.
Степы-лугы, воля-звирей, рыбы много,
То мы будемъ рыбу ловыты,
А вражого черкеса що-дня, якъ зайця,
По лисахъ та по горахъ гоныты.
Вы-жъ будете знать, вражи черкесы,
Що-то може чорноморець!

Ой, постараймося, мылее браття,
Хай поможе Мыкола-чудотворець!

 :malyas:
   
Дружба, друга ліга. Знав і знаю, де Адигея, що столиця Майкоп з років 5, не забув і не забуду.

ПС. Знаю, де був Агінсько-Бурятський АО, і пам'ятаю його столицю.
ППС. Столиця Сурінаму - Парамарібо.

Чомусь я це все знаю, клята генетика та 2 місце на республіканській олімпіаді з географії може, га?
   
Дружба, друга ліга. Знав і знаю, де Адигея, що столиця Майкоп з років 5, не забув і не забуду.

ПС. Знаю, де був Агінсько-Бурятський АО, і пам'ятаю його столицю.
ППС. Столиця Сурінаму - Парамарібо.

Чомусь я це все знаю, клята генетика та 2 місце на республіканській олімпіаді з географії може, га?
такі люди нам потрібні  (tu)  :D
   
все умные на русс. мову перейшлы и недолугим не за шо ухопытыся
що ти за фігню верзеш :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія