Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Стоит ли менять Приват?

Стоит ли менять Приват?

Через месяц заканчивается срок приватовской карты. Теперь не знаю, продлевать дальше или брать карту другого банка?
   
Re: Стоит ли менять Приват?

нет другого
   
Re: Стоит ли менять Приват?

А вас там щось не влаштовує?
   
Re: Стоит ли менять Приват?

украина не такая большая страна чтоб иметь 2 банка.. все что у нас называецца банками это не банки, а шарашкины конторы. Банк есть лишь 1
   
Re: Стоит ли менять Приват?

А что значит "Приватовская карта"? Их дофига и больше. В зависимости от этого
и будет ответ.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

украина не такая большая страна чтоб иметь 2 банка.. все что у нас называецца банками это не банки, а шарашкины конторы. Банк есть лишь 1
Какой? Ощад?
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Банк есть лишь 1
Был
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Стоит ли менять Приват?
А що, є щось краще від ПБ?
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Был
А что с ним случилось?
Если конечно он был банком.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Лера или кто там пока молодцы. Все как часы.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

БН сегодня пошел.

Еще штрих - арендую недвигу у женщины-начальника отдела где-то в недрах ПБ.
Она сегодня попросила деньги на карту закинуть, как и обычно. "шото знает"
   
Re: Стоит ли менять Приват?
PAL

А что, у нас есть такой банк?
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Дивлячись для яких цілей Вам потрібен банк. Я, наприклад, використовую тільки приват24. Якщо умови і надалі будуть такими самими, як до націоналізації, буду використовувати цей банк. А от покласти на депозит якусь "кругленьку" суму я б не ризикнув. Хоча все буде залежати від того, як віднесуться до вкладників цього банку в найближчі місяці.  Тут питання довіри до всієї банківської системи.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Тут питання довіри до всієї банківської системи.
Со вчерашнего дня она отсутствует :(
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Тоже назрел такой вопрос.В феврале перевыпускать карту.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Ушел когда-то из привата. Во первых это не так просто сделать - их система закрывает счета с трудом. Но тепер я понимаю, что был в банковском аду) Сейчас Уникредит - все быстрее, понятнее и лучше. Но и они продались маскалям, так что смотрю в сторону поляцкого Кредобанка. Всегда старался иметь счет в конторе с западными владельцами и в том есть своя логика, которая оправдалась и по стабильности и по качеству обслуживания и по стабильности приема карты к оплате. Чего и вам желаю. Хотя сейчас их очень мало осталось в Украине.

Останнє редагування: 20 грудня 2016 11:08:48 від Dimka
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Карта в основном нужна для интернет-платежей. Приват 24 последний год не использую. Попробовал По****не, все намного лучше организовано.
Смотрю в сторону РайФФайзена.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

А что с ним случилось?
Если конечно он был банком.
Его украли шокомрази :(
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Был

Та чё вы ссыте, оздоровят его, дофинансируют, и продадут Ротшильдам, и Дубилет продолжит совершенствовать приват24 и всё будет ок.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Через месяц заканчивается срок приватовской карты. Теперь не знаю, продлевать дальше или брать карту другого банка?

я не буду..
у меня тоже в апреле заканчивается.
а открыть картку другого банка..
можно спокойно..в любой момент
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Та чё вы ссыте, оздоровят его, дофинансируют, и продадут Ротшильдам, и Дубилет продолжит совершенствовать приват24 и всё будет ок.
  (tu)
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Со вчерашнего дня она отсутствует
дебіл: фсьопрапало,  фсьопрапало... зрада
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Его украли шокомрази :(
А! Шокомразі. Знову проклята ліпецькафабрика.
 :lol:
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Ми зазвичай не коментуємо події в інших банках, але сьогодні такий вже день :)
«Ми розуміємо, що події навколо ПриватБанку викликали чимало стресу на ринку, але ми всі готові до цього і абсолютно спокійно сприймаємо зміни, – пояснює голова правління Укрсоцбанку Тамара Савощенко. – ПриватБанк отримав акціонера з найвищим ступенем надійності – державу, – що автоматично означає дотримання банком усіх своїх зобов’язань. Звичайно, у клієнтів зараз багато запитань, але на всі ці запитання є відповіді. З нашого боку можу запевнити, що задля зручності клієнтів ми максимально забезпечили свої банкомати готівкою, а неперервна робота всіх наших систем і терміналів знаходиться під контролем. Працюємо у звичному режимі і зичимо всім приємного Дня святого Миколая, незважаючи ні на що!»
   
Re: Стоит ли менять Приват?
PAL

Ми зазвичай не коментуємо події в інших банках, але сьогодні такий вже день :)
«Ми розуміємо, що події навколо ПриватБанку викликали чимало стресу на ринку, але ми всі готові до цього і абсолютно спокійно сприймаємо зміни, – пояснює голова правління Укрсоцбанку Тамара Савощенко. – ПриватБанк отримав акціонера з найвищим ступенем надійності – державу, – що автоматично означає дотримання банком усіх своїх зобов’язань. Звичайно, у клієнтів зараз багато запитань, але на всі ці запитання є відповіді. З нашого боку можу запевнити, що задля зручності клієнтів ми максимально забезпечили свої банкомати готівкою, а неперервна робота всіх наших систем і терміналів знаходиться під контролем. Працюємо у звичному режимі і зичимо всім приємного Дня святого Миколая, незважаючи ні на що!»

Ви знущаєтеся?
Ніяка держава НЕ ГАРАНТУЄ збереження грошей ЮРІКІВ!
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Ніяка держава НЕ ГАРАНТУЄ збереження грошей ЮРІКІВ!

Полную гарантию дает только похоронное бюро.
Сказали же - физикам отдадут все.... Даже если за счет юриков.....
Там еще налоговая хорошо катком пройдется по непонятным платежам и субсидиантам.
Вот потом и разблокируют.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

не бачу сенсу працювати з держбанком
   
Re: Стоит ли менять Приват?

После национализации Приват станет самым надежным банков в Украине.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Поки що почекаю, якщо більшість підприємців піде з Привату піду і я.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

А! Шокомразі. Знову проклята ліпецькафабрика.
Че ты лыбишься? Тому, что придурок? Со вчера сотни тысяч предпринимателей остановили платежи :( Ты думаешь, тебя это не коснется? Значит, епанат в квадрате :(
   
Re: Стоит ли менять Приват?

После национализации Приват станет самым надежным банков в Украине.

Если керовать им будет Шлапак, то точноо станет. Как стали Украина и Надра...
   
Re: Стоит ли менять Приват?

После национализации Приват станет самым надежным банков в Украине.
Ага, приблизительно как сбербанк СССР B-)
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Всегда старался иметь счет в конторе с западными владельцами и в том есть своя логика, которая оправдалась и по стабильности и по качеству обслуживания и по стабильности приема карты к оплате. Чего и вам желаю. Хотя сейчас их очень мало осталось в Украине.

Цілковита маячня. По-перше - в Україні немає західних банків, а те що в банку гроші західних інвесторів то це нічого не означає, на надійність банка це не впливає. По-друге - навіть розміщення грошей в західному банку не є гарантією не тільки високого рівня сервісу та стабільності, а взагалі не є гарантією збереження грошей. Достатньо пригадати історію з Кіпром щоб все зрозуміти. Ну і якість обслуговування - Приватбанк тут був на коні, фору міг дати більшості не тільки вітчизняних, але і західних банків. На заході там частенько взагалі майже кам'яний вік з автоматизацією. Так що не жени хвилю. Довіра до банківської системи України втрчена, але її і не було - подивіться на декларації можновладців, а працювати маємо і далі. Можна звісно шукати інші варіанти ніж Приватбанк, але на даний час будь який новий варіант якщо і відрізняється від варіанту залишитись у Приватбанку, то лише в гіршу сторону. Більшу надійність ви не отримаєте, кращого сервіса скоріше за все теж, так який сенс рипатись?
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Довіра до банківської системи України втрчена, але її і не було - подивіться на декларації можновладців, а працювати маємо і далі. Можна звісно шукати інші варіанти ніж Приватбанк, але на даний час будь який новий варіант якщо і відрізняється від варіанту залишитись у Приватбанку, то лише в гіршу сторону. Більшу надійність ви не отримаєте, кращого сервіса скоріше за все теж, так який сенс рипатись?
Значит уйдут в нал. Как это уже сегодня демонстрируют торговые сети.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Значит уйдут в нал. Как это уже сегодня демонстрируют торговые сети.

Частково - так, але повністю це зробити майже неможливо.
   
Re: Стоит ли менять Приват?
PAL

Можна звісно шукати інші варіанти ніж Приватбанк, але на даний час будь який новий варіант якщо і відрізняється від варіанту залишитись у Приватбанку, то лише в гіршу сторону. Більшу надійність ви не отримаєте, кращого сервіса скоріше за все теж, так який сенс рипатись?

не можна, а потрібно
Приват24 помре. Те, що залишиться - й близько не стоятиме до рівня.
Помре з прозаїчної причини - програмери не будуть працювати за тарифною сіткою держбанку. Зараз програмеру з досвідом достатньо просто вийти в інет й крикнути: "я шукаю роботу". Після цього він півроку буде відбиватися від пропозицій, з оплатою на порядок вищою за ту, що запропонує держбанк

   
Re: Стоит ли менять Приват?

Та чё вы ссыте, оздоровят его, дофинансируют, и продадут Ротшильдам, и Дубилет продолжит совершенствовать приват24 и всё будет ок.

да не ссут они.
они срут.
тоннами в каждой теме.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Помре з прозаїчної причини - програмери не будуть працювати за тарифною сіткою держбанку.

А ви впевнені, що така тарифна сітка існує? Щось мені здається, що це якісь фантазії. Робітник державного банку не є держслужбовцем і якусь фіксовану тарифну сітку держава там не установлює для всіх банків. Так що даремно ви переймаєтесь.
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Че ты лыбишься? Тому, что придурок? Со вчера сотни тысяч предпринимателей остановили платежи :( Ты думаешь, тебя это не коснется? Значит, епанат в квадрате :(

Так вы спасибо скажите что остановили платежи, а не пистой накрылся как остальные 80 банков. Молитесь на Гонтареву  :pleasantr:
   
Re: Стоит ли менять Приват?

Так вы спасибо скажите что остановили платежи, а не пистой накрылся как остальные 80 банков. Молитесь на Гонтареву  :pleasantr:
Кому мені подякувати за штраф за несплачені податки після 20 числа?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія