Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
"Продается внедорожник Toyota Land Cruiser 100 выпускa 2005 годa в отличном состоянии, подготовленный для дальних экспедиций. Ценa 200 доллaров. Самовывоз, координаты N 64° 19, 178 E 74° 25, 610. Ориентир — торчащая из болотa антеннa радиостанции. Условие продажи: обязательно потом рассказать, кaк вы смогли его оттуда достать.
- Добавление: деньги перечислил, выезжаю на 80-ом Крузаке.
- Добавление: продаются 2 Крузака за 400 долларов, координаты те же, ориентиры: антенна и шноркель.
- Добавление: выехал на Ниссане Патруле, деньги перечислил.
- Добавление: продаются Ниссан и два Крузака. 600 долларов. Ориентиры те же.
- Добавление: выехал на ЛендРовере Дискавери, деньги перечислил.
- Добавление: продаются ЛендРовер Дискавери, Ниссан и два Крузака, 800 долларов. Координаты те же.
- Добавление: вниманию джиперов! Продаётся автостоянка, полная настоящих джипов. На болоте. 1000 долларов.  Координаты те же.
- Добавление: вы все лохи! Выехал на К-700. Деньги не перечислил. Сосите!
- Добавление: продаётся почти новый К-700 недалеко от стоянки настоящих джипов на болоте... Хотя бы за 300 долларов... Сдохните, твари!"
   
"Продается внедорожник Toyota Land Cruiser 100 выпускa 2005 годa в отличном состоянии, подготовленный для дальних экспедиций. Ценa 200 доллaров. Самовывоз, координаты N 64° 19, 178 E 74° 25, 610. Ориентир — торчащая из болотa антеннa радиостанции. Условие продажи: обязательно потом рассказать, кaк вы смогли его оттуда достать.
- Добавление: деньги перечислил, выезжаю на 80-ом Крузаке.
- Добавление: продаются 2 Крузака за 400 долларов, координаты те же, ориентиры: антенна и шноркель.
- Добавление: выехал на Ниссане Патруле, деньги перечислил.
- Добавление: продаются Ниссан и два Крузака. 600 долларов. Ориентиры те же.
- Добавление: выехал на ЛендРовере Дискавери, деньги перечислил.
- Добавление: продаются ЛендРовер Дискавери, Ниссан и два Крузака, 800 долларов. Координаты те же.
- Добавление: вниманию джиперов! Продаётся автостоянка, полная настоящих джипов. На болоте. 1000 долларов.  Координаты те же.
- Добавление: вы все лохи! Выехал на К-700. Деньги не перечислил. Сосите!
- Добавление: продаётся почти новый К-700 недалеко от стоянки настоящих джипов на болоте... Хотя бы за 300 долларов... Сдохните, твари!"
:lol:  :weep:
   
- Добрий день, я прийшов зі сценаріями патріотичних серіалів. По оголошенню.
- Добрий день. Проходьте, сідайте. Сьогодні ви перший. Показуйте, що у вас там є.
- Я працюю старшим охоронцем в АТБ, тому моя спеціалізація детективи. Проект перший — гостросюжетний серіал з робочою назвою «Рідкісний птах».
- Про бьордвотчерів?
- Про середину Дніпра. Сюжет. На недобудованому Подільско-Воскресенському мості знаходять вбитого суддю Конституційного суду. За справу беруться слідчі Подільского і Деснянського управлінь поліції ...
- На диво знайомий сюжет. Є ще щось?
- Авжеж. Серіал «Справний детектив». Харківщина, 1995 рік. Слідчим доручили справу вбивства судді Конституційного суду, тіло якого було знайдено в лісі. На спині чоловіка намальовані загадкові символи, на голові маска кабана ...
- Оце вже краще. Не ховайте далеко. Ще щось цікаве є?
- Звісно. «Вбивство»!
- Серіал «Вбивство»?
- Серіал «Вбивство», саме так.
- Винахідливо. Але можливо назву варто буде змінити. Слухаю.
- Майор поліції збирається на пенсію і наостанок йому доручають розслідування зникнення судді Конституційного суду, але проблема в тому, що тіло судді згодом було знайдено в машині кандидатки на посаду міського голови, тепер наш герой потрапляє у небезпечний вир життя українського політикума ...
- Знов суддя? Дивна фіксація. А там у вас що?
- О, це мій улюблений. Серіал про маніяка, але незвичайного. Вдень він сумлінний працівник поліції, технічний спеціаліст, працює в лабораторії ...
- А вночі вбиває суддів Конституційного суду і на човні вивозить їх і викидає в Дніпро?
- Точно! А звідки ви дізнались? Я ще ніде не публікував.
- Та трохи познайомився вже з вашим творчим методом. Скажіть, а є у вас сценарії, в яких не вбивають суддів Конституційного суду? Вбивства є, але не їх. Якихось інших людей.
- Звичайно! От наприклад серіал «Фастів»!
- Цікаво. Продовжуйте.
- Трохи абсурдний детектив з елементами чорної комедії. Події відбуваються в Фастові, як ви певно вже зрозуміли.
- Так, це було не складно.
- Містом неофіційно керує злочинна династія Гершків. Майже одночасно відбуваються дві події. Від інсульту помирає старий Олег Гершко, залишаючи злочинне угруповання без керівника, за це місце починають боротися всі три його сини. В цей же час молодший син, після вживання наркотиків веде таємні перемовини в придорожньому ресторані, але згодом втрачає контроль над собою, починає стрілянину, в результаті якої вбиває кухаря, офіціантку і свою співрозмовницю. Згодом відволікається, спостерігає у небі НЛО і в цей час його збиває молоковоз із Яготина.
- Надзвичайно. А що за перемовини, хто його співрозмовниця?
- Корумпована суддя.
- Хвилиночку! Ви ж казали, що більше не буде ніяких сраних суддів сраного Конституційного суду!
- Все вірно. Вона з Окружного адміністративного.
   
- Добрий день, я прийшов зі сценаріями патріотичних серіалів. По оголошенню.
- Добрий день. Проходьте, сідайте. Сьогодні ви перший. Показуйте, що у вас там є.
- Я працюю старшим охоронцем в АТБ, тому моя спеціалізація детективи. Проект перший — гостросюжетний серіал з робочою назвою «Рідкісний птах».
- Про бьордвотчерів?
- Про середину Дніпра. Сюжет. На недобудованому Подільско-Воскресенському мості знаходять вбитого суддю Конституційного суду. За справу беруться слідчі Подільского і Деснянського управлінь поліції ...
- На диво знайомий сюжет. Є ще щось?
- Авжеж. Серіал «Справний детектив». Харківщина, 1995 рік. Слідчим доручили справу вбивства судді Конституційного суду, тіло якого було знайдено в лісі. На спині чоловіка намальовані загадкові символи, на голові маска кабана ...
- Оце вже краще. Не ховайте далеко. Ще щось цікаве є?
- Звісно. «Вбивство»!
- Серіал «Вбивство»?
- Серіал «Вбивство», саме так.
- Винахідливо. Але можливо назву варто буде змінити. Слухаю.
- Майор поліції збирається на пенсію і наостанок йому доручають розслідування зникнення судді Конституційного суду, але проблема в тому, що тіло судді згодом було знайдено в машині кандидатки на посаду міського голови, тепер наш герой потрапляє у небезпечний вир життя українського політикума ...
- Знов суддя? Дивна фіксація. А там у вас що?
- О, це мій улюблений. Серіал про маніяка, але незвичайного. Вдень він сумлінний працівник поліції, технічний спеціаліст, працює в лабораторії ...
- А вночі вбиває суддів Конституційного суду і на човні вивозить їх і викидає в Дніпро?
- Точно! А звідки ви дізнались? Я ще ніде не публікував.
- Та трохи познайомився вже з вашим творчим методом. Скажіть, а є у вас сценарії, в яких не вбивають суддів Конституційного суду? Вбивства є, але не їх. Якихось інших людей.
- Звичайно! От наприклад серіал «Фастів»!
- Цікаво. Продовжуйте.
- Трохи абсурдний детектив з елементами чорної комедії. Події відбуваються в Фастові, як ви певно вже зрозуміли.
- Так, це було не складно.
- Містом неофіційно керує злочинна династія Гершків. Майже одночасно відбуваються дві події. Від інсульту помирає старий Олег Гершко, залишаючи злочинне угруповання без керівника, за це місце починають боротися всі три його сини. В цей же час молодший син, після вживання наркотиків веде таємні перемовини в придорожньому ресторані, але згодом втрачає контроль над собою, починає стрілянину, в результаті якої вбиває кухаря, офіціантку і свою співрозмовницю. Згодом відволікається, спостерігає у небі НЛО і в цей час його збиває молоковоз із Яготина.
- Надзвичайно. А що за перемовини, хто його співрозмовниця?
- Корумпована суддя.
- Хвилиночку! Ви ж казали, що більше не буде ніяких сраних суддів сраного Конституційного суду!
- Все вірно. Вона з Окружного адміністративного.
:lol:  (tu)
   
- Добрий день, я прийшов зі сценаріями патріотичних серіалів. По оголошенню.
- Добрий день. Проходьте, сідайте. Сьогодні ви перший. Показуйте, що у вас там є.
- Я працюю старшим охоронцем в АТБ, тому моя спеціалізація детективи. Проект перший — гостросюжетний серіал з робочою назвою «Рідкісний птах».
- Про бьордвотчерів?
- Про середину Дніпра. Сюжет. На недобудованому Подільско-Воскресенському мості знаходять вбитого суддю Конституційного суду. За справу беруться слідчі Подільского і Деснянського управлінь поліції ...
- На диво знайомий сюжет. Є ще щось?
- Авжеж. Серіал «Справний детектив». Харківщина, 1995 рік. Слідчим доручили справу вбивства судді Конституційного суду, тіло якого було знайдено в лісі. На спині чоловіка намальовані загадкові символи, на голові маска кабана ...
- Оце вже краще. Не ховайте далеко. Ще щось цікаве є?
- Звісно. «Вбивство»!
- Серіал «Вбивство»?
- Серіал «Вбивство», саме так.
- Винахідливо. Але можливо назву варто буде змінити. Слухаю.
- Майор поліції збирається на пенсію і наостанок йому доручають розслідування зникнення судді Конституційного суду, але проблема в тому, що тіло судді згодом було знайдено в машині кандидатки на посаду міського голови, тепер наш герой потрапляє у небезпечний вир життя українського політикума ...
- Знов суддя? Дивна фіксація. А там у вас що?
- О, це мій улюблений. Серіал про маніяка, але незвичайного. Вдень він сумлінний працівник поліції, технічний спеціаліст, працює в лабораторії ...
- А вночі вбиває суддів Конституційного суду і на човні вивозить їх і викидає в Дніпро?
- Точно! А звідки ви дізнались? Я ще ніде не публікував.
- Та трохи познайомився вже з вашим творчим методом. Скажіть, а є у вас сценарії, в яких не вбивають суддів Конституційного суду? Вбивства є, але не їх. Якихось інших людей.
- Звичайно! От наприклад серіал «Фастів»!
- Цікаво. Продовжуйте.
- Трохи абсурдний детектив з елементами чорної комедії. Події відбуваються в Фастові, як ви певно вже зрозуміли.
- Так, це було не складно.
- Містом неофіційно керує злочинна династія Гершків. Майже одночасно відбуваються дві події. Від інсульту помирає старий Олег Гершко, залишаючи злочинне угруповання без керівника, за це місце починають боротися всі три його сини. В цей же час молодший син, після вживання наркотиків веде таємні перемовини в придорожньому ресторані, але згодом втрачає контроль над собою, починає стрілянину, в результаті якої вбиває кухаря, офіціантку і свою співрозмовницю. Згодом відволікається, спостерігає у небі НЛО і в цей час його збиває молоковоз із Яготина.
- Надзвичайно. А що за перемовини, хто його співрозмовниця?
- Корумпована суддя.
- Хвилиночку! Ви ж казали, що більше не буде ніяких сраних суддів сраного Конституційного суду!
- Все вірно. Вона з Окружного адміністративного.

Бомбієзно! А у ФБ викладено? Дайте посилання - хочу поширити )))))
   
Бомбієзно! А у ФБ викладено? Дайте посилання - хочу поширити )))))

Мені текстом прислали.
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

Містом неофіційно керує злочинна династія Гершків. Майже одночасно відбуваються дві події. Від інсульту помирає старий Олег Гершко, залишаючи злочинне угруповання без керівника, за це місце починають боротися всі три його сини. В цей же час молодший син, після вживання наркотиків веде таємні перемовини в придорожньому ресторані, але згодом втрачає контроль над собою, починає стрілянину, в результаті якої вбиває кухаря, офіціантку і свою співрозмовницю. Згодом відволікається, спостерігає у небі НЛО і в цей час його збиває молоковоз із Яготина.
Первый сезон "Фарго"
   
Земную жизнь пройдя до половины,
Я очутился в сумрачном лесу,
Утратив правый путь во тьме долины.
 Каков он был, о, как произнесу,
Тот дикий лес, дремучий и грозящий,
Чей давний ужас в памяти несу!

   
Если вы помните, что такое диск В:, то вы ходите в группу риска по коронавирусу.
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

Если вы помните, что такое диск В:, то вы ходите в группу риска по коронавирусу.
:lol:  (tu) 
п.с. і С:  і D: і E: також
   
А що, багато хто з молоді знає що таке Диск А?!
   
Все, до чого торкається зєзєнська потвора зі своїми чортовими прислужниками, перетворюється на прах і тлєн



   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

все простіше. ви входите у групу ризику, якщо знаєте що таке дискета.
   
Гениально! О русском языке)))  :weep:  :lol:


 
   
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

якщо прочитати КОВІД 19 задом наперед - вийде 19 дівок

Останнє редагування: 2 листопада 2020 18:49:02 від magistr
   
91 , читай правильно, баянист...  :D
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

91 , читай правильно, баянист...  :D
B-)
   
якщо прочитати КОВІД 19 задом наперед - вийде 19 дівок
котику, тобі подаруночок
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

котику, тобі подаруночок
Показати зображення...
дякую, кицю!  ;)
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
 :laugh:

   
   
   
Re: Анекдоти, смішні картинки, афоризми, цитати, гумор

   
Пальчєвскій догоняєт

   
Пальчевський ))) За даними соцопитувань наздоганяє ))
   
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія