Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Вакханалія секти вакцинаторів

Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Хочу вакцинаторам ось що запропнувати. Ви вимагаєте від тих, хто не хоче вакцінуватись незрозумілим шмурдяком, відповитись від лікування на випадок зараження.
Серед вас є курці і ті, хто не дотримується здорового способу життя? Так вот ви повинні відмовитись від медичного обслуговування на випадок раку легенів та інших захворювань, пов'язаних з вживанням алкоголю, нездрового харчування, що призводять до захворювань сердцево-судинної системи.
Гаразд?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Хочу вакцинаторам ось що запропнувати. Ви вимагаєте від тих, хто не хоче вакцінуватись незрозумілим шмурдяком, відповитись від лікування на випадок зараження.
Серед вас є курці і ті, хто не дотримується здорового способу життя? Так вот ви повинні відмовитись від медичного обслуговування на випадок раку легенів та інших захворювань, пов'язаних з вживанням алкоголю, нездрового харчування, що призводять до захворювань сердцево-судинної системи.
Гаразд?

Вынепонимаетеэтодру гое.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тим часом у реальному світі:
В Харьковской области растет количество больных COVID-19, абсолютное большинство из которых — невакцинированные.
Он отметил, что по состоянию на 22 сентября, в больницах области находятся 1 468 больных коронавирусом, из них 64 имеют прививки.
При этом из 64 госпитализированных вакцинированных нет ни одного человека в реанимации, а также среди умерших за последние сутки.

64 з  1468.
Вакханалія продовжується   :gigi:
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Думка про те, що витрачати гроші на лікування невакцинованих - це ідіотизм, поступово
закріплюється .

Міністри охорони здоров’я федеральних земель Німеччини досягли згоди щодо того, щоб з 1 листопада
невакцинованим працівникам не надавали фінансову підтримку, якщо їм доводиться йти на самоізоляцію.
Про це повідомляє Spiegel.
В окремих федеральних землях, як Баден-Вюртемберг, такий підхід діє ще з середини вересня.
Федеральне міністерство охорони здоров’я спершу пропонувало застосовувати його по всій країні з
11 жовтня, але після дискусій змістили дату на 1 листопада.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Хочу вакцинаторам ось що запропнувати. Ви вимагаєте від тих, хто не хоче вакцінуватись незрозумілим шмурдяком, відповитись від лікування на випадок зараження.
Серед вас є курці і ті, хто не дотримується здорового способу життя? Так вот ви повинні відмовитись від медичного обслуговування на випадок раку легенів та інших захворювань, пов'язаних з вживанням алкоголю, нездрового харчування, що призводять до захворювань сердцево-судинної системи.
Гаразд?

Коли з раком легень одночасно звертається курець і некурець, то в першу чергу лікувати треба некурця, а курця - якщо залишиться місце/ресурси/фінанси. Це буде справедливо. Те саме і з тими що відмовилися від щеплення - лікувати за остаточним принципом. І нікого насилу не гнати щепитися.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Те саме і з тими що відмовилися від щеплення - лікувати за остаточним принципом. І нікого насилу не гнати щепитися.
Скоро так і буде.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Міністерство охорони здоров'я вирішило запровадити обов'язкову вакцинацію від коронавірусу для працівників закладів освіти та чиновників державних органів влади. Про це заявив міністр охорони Віктор Ляшко під час засідання уряду в середу, 22 вересня. Члени Кабміну підтримали таке рішення.

Обов’язкове щеплення від коронавірусу запровадять для працівників закладів освіти, місцевих державних адміністрацій, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів.

Віктор Ляшко заявив, що можливість обов'язкової вакцинації передбачена українським законодавством, та нагадав, що Європейський суд з прав людини в квітні 2021 року підтвердив законність обов'язкової вакцинації.

Цікаво, що лише три тижні тому речник МОЗ переконував, що у міністерстві не розглядають можливості впровадження примусової вакцинації працівників сфери освіти.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Міністерство охорони здоров'я вирішило запровадити обов'язкову вакцинацію від коронавірусу для працівників закладів освіти та чиновників державних органів влади. Про це заявив міністр охорони Віктор Ляшко під час засідання уряду в середу, 22 вересня. Члени Кабміну підтримали таке рішення.

Обов’язкове щеплення від коронавірусу запровадять для працівників закладів освіти, місцевих державних адміністрацій, міністерств та інших центральних органів виконавчої влади та їх структурних підрозділів.

Віктор Ляшко заявив, що можливість обов'язкової вакцинації передбачена українським законодавством, та нагадав, що Європейський суд з прав людини в квітні 2021 року підтвердив законність обов'язкової вакцинації.

Цікаво, що лише три тижні тому речник МОЗ переконував, що у міністерстві не розглядають можливості впровадження примусової вакцинації працівників сфери освіти.
-----
О,Яя,натюрліх!!!
"Законність обов'язкової вакцинації"(ц)
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

вакцінуватись незрозумілим шмурдяком

а з того, що э в аптеці, їм хоч один шмурдяк зрозумілий, крім бояри на спирту?
ну хоча б принцип дії аспірину?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Я тоже переболел. Слушай, а сколько ты заразил людей, не хочешь им заплатить. Шо за больные фантазии. Ты такой же переносчик как и я. Вам в голову вдолбили, что не вакцинированные  это фабрики по производству ковида,
+=============================================================================+
Якщо людина має вже імунітет і не хвора, то це означає що її організм НЕ ПРОДУКТУЄ вірусів.
І тому така людина нікого заразити НЕ МОЖЕ!
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Почему же сразу анти, нет, я не против, колите себе вакцины какие вам вздумается. Я в свое тело не хочу колоть, я переболел, у меня свой иммунитет и свои антитела. Я просто не хочу себе колоть вакцину. Это ведь моё право. Но вы почему то считаете, что это право распоряжаться моим телом вдруг перешло к вам.
+==========================================+
Тоді сиди в самоізоляції щоб не розносити віруси.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Думка про те, що витрачати гроші на лікування невакцинованих - це ідіотизм, поступово
закріплюється .

Міністри охорони здоров’я федеральних земель Німеччини досягли згоди щодо того, щоб з 1 листопада
невакцинованим працівникам не надавали фінансову підтримку, якщо їм доводиться йти на самоізоляцію.
Про це повідомляє Spiegel.
В окремих федеральних землях, як Баден-Вюртемберг, такий підхід діє ще з середини вересня.
Федеральне міністерство охорони здоров’я спершу пропонувало застосовувати його по всій країні з
11 жовтня, але після дискусій змістили дату на 1 листопада.


...й   вам на воротник, разделения или сегрегации как вы хотите не будет. Оппозиция и профсоюзы сказали нет. Так же и в школах, как предлагается не будет правила 2G. Так что.... коммисары, от... те.



   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

+==========================================+
Тоді сиди в самоізоляції щоб не розносити віруси.

А кто тебе сказал, что я заразный, ты что ли у меня справку будешь на улице требовать, умник. Сидеть будешь ты дома в самлизоляции, чтобы тебя не отп... ли. Потому что вы слишком оборзели и слишком много взяли на себя прав, распоряжаться чужими телами и жизнями. Чувствую время это все ближе и ближе.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Тим часом у реальному світі:
В Харьковской области растет количество больных COVID-19, абсолютное большинство из которых — невакцинированные.
Он отметил, что по состоянию на 22 сентября, в больницах области находятся 1 468 больных коронавирусом, из них 64 имеют прививки.
При этом из 64 госпитализированных вакцинированных нет ни одного человека в реанимации, а также среди умерших за последние сутки.

64 з  1468.
Вакханалія продовжується   :gigi:
Может еще выборы мера из-за этого отменят?
Вирусхуирус.
Умственные инвалиды
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

а з того, що э в аптеці, їм хоч один шмурдяк зрозумілий, крім бояри на спирту?
ну хоча б принцип дії аспірину?

Щодо бояри, то не за адресою. Трохи зменшіть агресію, буль ласка.
Під сумнівним шмурдяком я маю на увазі вакцини, що не пройшли всі етапи клінічних досліджень належним чином. А вони всі такі. Заключний етап, по суті, проводять на нас. Якщо ви - доброволець і хочете згідні на таке, то я - ні.
Але, в результаті, я був вимушиний зробити щеплення, тому що треба було їхати у відрядження за кордон. І маю побічну реакцію, що тривають дотепер. Хтось меня компенсуює?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

не пройшли всі етапи клінічних досліджень
скільки тих етапів, по твоєму, існує?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

І маю побічну реакцію, що тривають дотепер.

Послаблення мозкової діяльності, судячи з твоїх текстів :gigi:
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

скільки тих етапів, по твоєму, існує?

Мені з тобою взагалі не цікаво спілкуватись. Так що можеж проходити мимо.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Послаблення мозкової діяльності, судячи з твоїх текстів :gigi:

Ти - медик, біолог-вірусолог. ну якись стосуток маєш?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ще раз, для сектантів-вакцинаторів.
Я лише проти примусової вакцинації саме в сумнівних випадках. І ковідошизофренія - саме такий.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ти - медик, біолог-вірусолог. ну якись стосуток маєш?

Дурень я філолог (с) :gigi:
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ще раз, для сектантів-вакцинаторів.
Я лише проти примусової вакцинації саме в сумнівних випадках. І ковідошизофренія - саме такий.

Поки що шизофреніків ніхто примусово не вакцинує. усе добровільно.
Просто працювати не вакцинованим серед людей буде заборонено.. ви дорбровільно обираєте собі шлях.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Я лише проти примусової вакцинації саме в сумнівних випадках


Що таке "сумнівні випадки"? Це коли людина сумнівається, вакцинуватися чи ні?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Мені з тобою взагалі не цікаво спілкуватись. Так що можеж проходити мимо.
тобто скільки тих етапів ти не чув. Я так і думав
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Поки що шизофреніків ніхто примусово не вакцинує. усе добровільно.
Просто працювати не вакцинованим серед людей буде заборонено.. ви дорбровільно обираєте собі шлях.

Ну так це і є порушення прав людини. Як тут писали вже - медична сегрегація.
Потім вам ще швабру в дупу почнуть засовувати, мотивуючи це якоюсь міфічною необхідінстю і ви радісно станете раком.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

тобто скільки тих етапів ти не чув. Я так і думав

Просте питання: ти хто за освітою?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Просте питання: ти хто за освітою?
Фази клінічного дослідження
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Фази клінічного дослідження

Я не просто так запитав тебе про твою освіту. Просто я це вивчав в КПІ на факультеті біотехнології. А ти - по вікіпедії.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Я не просто так запитав тебе про твою освіту. Просто я це вивчав в КПІ на факультеті біотехнології. А ти - по вікіпедії.
скільки фаз?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

скільки фаз?

Яка в тебе освіта?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Я не просто так запитав тебе про твою освіту. Просто я це вивчав в КПІ на факультеті біотехнології. А ти - по вікіпедії.

Вот сколько раз хожу в НБУ им. Вернадского, столько раз вижу, что там, практически нет никакого прогресса в плане обслуживания читателей.
Как 8 лет назад ждешь 1.5 часа заказ, так и сейчас.

А самая страшная процедруа, если тебе надо снять ксерокопию... Сегодня простоял с девушкой своей больше часа в очереди.
В этом плане лучше в Технической библиотеке, которая в здании с тарелкой. Там просто сдал книгу и ксерокс и тебе говорят когда подойти и забрать заказ.

Хотя, есть прогресс в плане журнальных поступлений. НБУ подписалось на журналы от издательства Elsevier за последние 5 лет. Все в pdf формате. эх, где ж они были, когда мне енти статти надо были для диссера...:-)

Забавно, аффтор ходил в НБУ за три года до открытия факультета биотехнологии в КПИ...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=1036333;topic=135885.0;num_replies=0;sesc=1f4958fd69c0d8c4313266b4f875c2ad



   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Забавно, аффтор ходил в НБУ за три года до открытия факультета биотехнологии в КПИ...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?quote=1036333;topic=135885.0;num_replies=0;sesc=1f4958fd69c0d8c4313266b4f875c2ad

Хочешь добрый совет? Ты уже раз обосрался в обвинения меня, что я соврал насчет того, что вакцинировался? Тебе было мало?
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Насчет года открытия ФБТ в КПИ могу дать мобиллный номер телефона декана: Дугана Алексея Мартемьяновича.
Расскажи ему, что он стал деканом ФБТ до его открытия.:-)))
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ще раз, для сектантів-вакцинаторів.
Я лише проти примусової вакцинації саме в сумнівних випадках. І ковідошизофренія - саме такий.

+
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів


Вакханалія секти вакцинаторів ? кажете ...
В ковідних відділеннях Закарпаття 97% невакцинованих вакханалію влаштували з кисневими концентраторами на обличчях.
Ото там вакханалія так вакханалія ...
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Насчет года открытия ФБТ в КПИ могу дать мобиллный номер телефона декана: Дугана Алексея Мартемьяновича.
Расскажи ему, что он стал деканом ФБТ до его открытия.:-)))

В КПИ об этом знают?

Факультет організовано у січні 2001 року на базі кафедри біотехнології, яка розпочала підготовку спеціалістів-біотехнологів ще в 1992 році на кафедрі загальної та біоорганічної хімії у складі хіміко-технологічного факультету.

https://kpi.ua/fbt

From 2006 to 2021 the faculty was headed by Doctor of Biological Sciences, Professor Oleksiy Dugan.

http://biotech.kpi.ua/index.php/en/

А это:

http://intellect.biotech.kpi.ua/profile/dom33

Я тебе и сам могу дать...

   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Насчет года открытия ФБТ в КПИ могу дать мобиллный номер телефона декана: Дугана Алексея Мартемьяновича.
Расскажи ему, что он стал деканом ФБТ до его открытия.:-)))

не варто викладати особисті дані. Все одне таким нічого не доведеш, а собі гемору заробиш.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

В КПИ об этом знают?

Факультет організовано у січні 2001 року на базі кафедри біотехнології, яка розпочала підготовку спеціалістів-біотехнологів ще в 1992 році на кафедрі загальної та біоорганічної хімії у складі хіміко-технологічного факультету.

https://kpi.ua/fbt

From 2006 to 2021 the faculty was headed by Doctor of Biological Sciences, Professor Oleksiy Dugan.

http://biotech.kpi.ua/index.php/en/

А это:

http://intellect.biotech.kpi.ua/profile/dom33

Я тебе и сам могу дать...


Ладно, открою тебе тайну. В КПИ я получал второе высшее с 2003 по 2007 годы.
Номер диплома дать? Ну, чтобы ты погуглил на достоверность.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ладно, открою тебе тайну. В КПИ я получал второе высшее с 2003 по 2007 годы.
Номер диплома дать? Ну, чтобы ты погуглил на достоверность.

Забий. Що ти плазуєш перед цим хамєлєоном, члєном ЦК. Комунізм воно вже збудувало в СРСР.
Тепер добиває Ірландію.
   
Re: Вакханалія секти вакцинаторів

Ладно, открою тебе тайну. В КПИ я получал второе высшее с 2003 по 2007 годы.
Номер диплома дать? Ну, чтобы ты погуглил на достоверность.

Странно, что вместо этого ответа сразу... Первоначально появилось:

"Насчет года открытия ФБТ в КПИ могу дать мобиллный номер телефона декана: Дугана Алексея Мартемьяновича.
Расскажи ему, что он стал деканом ФБТ до его открытия.:-)))"

Почему бы сразу не сказать как есть а начать выкручиваться со лжи... А?

Типо я не помню как тебя даже на защиту дипломной не допустили... Сейчас начинаю понимать почему...

ПыСы. Курить во сне бросил, кстати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія