Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

Кто-то знает ответ на этот вопрос?

Говорят, что испытания и трудности даются человеку, чтобы он понял жизнь, обрел мудрость и опыт.

Я с этим полностью согласен.

Трудности нужны и важны, они формируют личность - отсекают все, что мешает жить, и развивают то, что жить помогает.

Это закон природы, эволюции, прогресса.

Испытания помогают понять свои пределы и сформировать коридор реальных возможностей.

Но что еще?
   
ще вони вбивають...
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

ще вони вбивають...

Так работает естественный отбор. Слабые и неперспективные должны освободить пространство для новых кандидатов.
   
я ненавиджу вислів про труднощі нас роблять сильнішими, якщо не вбивають.

вони вбивають або швидко -одразу
або повільно - як крапля камінь точе, з'їдають наше нутро, психіку, душу.

якщо в тебе труднощі -значить ти йдеш не так по життю, не своїм шляхом.

мають бути щасливі дні, щасливе життя.


п.с. просто так - в мене вчора був чудовий день. такий чудово комфортний.
складна справа вирішилась легко, але не сама собою, прсото я все зробила правильно, але с доброю допомогою сторонньої людини -на яку і не розраховувала.
потім інші справи склались як в тетрісі одна до одної.
весь день -піднесений настрій и легкість. )
ЧОГО БАЖАЮ УСІМ!

 :)
   
Відсутність труднощів теж вбиває, точніше сприяє виродженню виду. Людство зараз живе у такому режимі.

Те що добре для особистості - часто шкодить біологічному виду, і навпаки.

Ніхто не хоче щоб людство ставало сильнішим за рахунок його життя чи життя його дітей.

Але подумки подякуйте тим тисячам загиблих предків завдяки яким ми не скопичуємось від першої ліпшої інфекції.
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

...мій ріднесенький, твоє життя уже давно заплановане до кожного кроку...і такий же, як ти в другому паралельному Всесвіті все робить , як ти, пільки крок не вперед, а назад...вбік, вправо ...вліво ...і так далі...і цих Всесвітів мільярди мільярди мільярдів...і тобі треба тільки жити...до речі...твоя душа, як і моя, нам не належить, бо ми використовуємо її тільки на свій вік...а далі вона буде керувати якимсь майбутнім твоїм родичем, як в минулі віки керувала динозаврами...)))
   
Кто-то знает ответ на этот вопрос?

Говорят, что испытания и трудности даются человеку, чтобы он понял жизнь, обрел мудрость и опыт.

Я с этим полностью согласен.

Трудности нужны и важны, они формируют личность - отсекают все, что мешает жить, и развивают то, что жить помогает.

Это закон природы, эволюции, прогресса.

Испытания помогают понять свои пределы и сформировать коридор реальных возможностей.

Но что еще?
Це еволюція...
В чому ? В тому - як що ти почнеш знаходити підказки (доречі і важко і легко з початку а потім навіть уваги не звертаеш) то твоє тривалість твого життя збільшується - збільшуються шанси вижити..  раз вона збільшується то і ти можеш продовжить своє життя через потомків - передати їм свій опит і знання і тим самим збільшує їх шанси на виживання..
Це один бік т.с. тваринний - цим займаються все  живе в цьому світі..

Інший бік - це пошук значення або хто ти є на самом ділі і яке в тебе є призначення.
Дано але так ... Все має взаємозв'язок
Всі дії (як і не дії) мають наслідки .. тому

Життя вимогає від тебе робить вибір і висновки...

Більш того навіть сторонні люди, що проходять повз підсвідомо дают тобі підказки.. іноді якийсь вислів, іноді дія іноді недія.. 

З початку важко ... Дуже важко постійно контролювати свої дії/недії/підказки і т.д.
І болить голова... Але з часом. .. Головна біль уходить бо в мозку вже сформувалися зв'язки і  вони збільшилися тобто твої  дії/недії/підказки переходять на рівень рефлексів і ти робиш вибір миттево...

І ще є третя і навіть четверте опису нафіга це надо і що це таке - це навчання твоє свідомості та розуму ... І Мета в 3 та 4 зовсім інша...
 

Останнє редагування: 18 вересня 2019 18:49:30 від Аeternitas
   
Треба уточнювати які малися на увазі труднощі, бо є певна категорія довбойобів, які самі створюють собі труднощі. 
   
хто сказав, що життя має вчити?
   
Дивлячись на прихильники певної політсили, очевидно що 73% життя не вчить.
   
Треба уточнювати які малися на увазі труднощі, бо є певна категорія довбойобів, які самі створюють собі труднощі. 

Більшість труднощів людина вигадує сама, заморочується імі і тим самим ще збільшує труднощі (лавиний ефект, бо все має взаємозв'язок)..

Труднощі це таке - інше це проблеми..

Проблем позбавляються двома шляхами -
Або вирішуєш або про ней забуваєш.. (і завжди вона після цього зникає)...
Але якщо почав їх вирішувати - завжди необхідно довести до кінця.. бо знову лавиний ефект ...

Але це все тваринне.. це все еволюція..
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

Треба уточнювати які малися на увазі труднощі, бо є певна категорія довбойобів, які самі створюють собі труднощі. 
Ну, в принципе, все трудности человек создает себе сам.
Трудности и проблемы - это те недостатки человеческого характера, на которые указывает жизнь, что их надо исправлять.
Просто умные люди делают выводы, а дураки считают, что их жизнь ломает. Вот и вся разница.
   
Кто-то знает ответ на этот вопрос?

Говорят, что испытания и трудности даются человеку, чтобы он понял жизнь, обрел мудрость и опыт.

Я с этим полностью согласен.

Трудности нужны и важны, они формируют личность - отсекают все, что мешает жить, и развивают то, что жить помогает.

Это закон природы, эволюции, прогресса.

Испытания помогают понять свои пределы и сформировать коридор реальных возможностей.

Но что еще?

Нуу , колись , тАк - колись , був би стовідсотковий привід - вдупіль , а зара - баран бараном , питаннями сенсу буття не переймаюсь , але органіку ще переробляю , на гумус .  ))
   
хто сказав, що життя має вчити?

Мене так прапрадід навчав, прадід навчав дід навчав, батька навчає...

Так і кажуть Вік живи Вік навчайся...

А вони мені НІЧОГО ПОГАНОГО ПОРАДИТИ  не будуть..

І мій життєвий шлях показує мені ЩО ВОНИ ПРАВІ!

   
Ну, в принципе, все трудности человек создает себе сам.
Трудности и проблемы - это те недостатки человеческого характера, на которые указывает жизнь, что их надо исправлять.
Просто умные люди делают выводы, а дураки считают, что их жизнь ломает. Вот и вся разница.
Не згоден, всі труднощі чітко діляться на дві категорії, труднощі, які ти створив собі сам і труднощі які виникли незалежно від тебе.
Одна справа залишитися без даху над головою в результаті стихійного лиха або війни, і зовсім інша справа по п'яні спалити собі хату.
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

Не згоден, всі труднощі діляться чітко на дві категорії, труднощі, які ти створив собі сам і труднощі які виникли незалежно від тебе.
Одна справа залишитися без даху над головою в результаті стихійного лиха або війни, і зовсім інша справа по п'яні спалити собі хату.
При чем тут стихийное бедствие?
В вопросе четко сказано - чему тебя хочет научить жизнь. При чем тут форсмажор?
   

Из комментариев:

Всю жизнь говорю, что здоровый пофигизм бережёт нервную систему, а умение быть искренне благодарным избавляет от кучи проблем - часто они растворяются сами по себе или становятся незначительными. Есть такая притча: Человек говорит: Как мне плохо. А Бог отвечает: Ты ещё не знаешь, что такое плохо, сейчас я тебе покажу. А другой человек говорит: Как мне хорошо, боже спасибо за всё, что у меня есть, ведь этого могло бы и не быть. А Бог отвечает: Ты ещё не знаешь, что такое хорошо, сейчас я тебе покажу...
   
чему тебя хочет научить жизнь.
якщо в тебе все добре -значить ти живешь правильно.
якщо повсяк час труднощі, виклики, негаразди - потрібно міняти щось в житті. примитивно кажучи - або роботу, або партнера, або так званих друзів, або напрямок.
варто тільки прислухатися до себе -що тебе тривожить, від чого дискомфорт, постійний стрес... і змінювати.
   
Кто-то знает ответ на этот вопрос?

Говорят, что испытания и трудности даются человеку, чтобы он понял жизнь, обрел мудрость и опыт.

Я с этим полностью согласен.

Трудности нужны и важны, они формируют личность - отсекают все, что мешает жить, и развивают то, что жить помогает.

Это закон природы, эволюции, прогресса.

Испытания помогают понять свои пределы и сформировать коридор реальных возможностей.

Но что еще?
======================================
 В мене був один знайомий довоб....об, таке впевнене в своїй правоті чмо. Я над ним глузував,а він гнівався...так смішно. Так ось...це було давненько. Воно працювало помічником судді та взяло у когось хабара,щоб передати судді. Суддя,буцім то був не проти,але не був довбойопом. "Нехай в тебе пока полежать..."-сказав він тому-"Поки справа не розглянеться,бо хто зна...може там якісь докази з'являться"... ну щось таке. Суддя-старий досвідчений хабарник щось відчував шнобелем. Тут хрясь і менти: Хабара брав?-Ні!  З гідністтю відповідає суддя. Вони до цього довбойоба: а ти брав?-Так,каже,для судді. Ну його й під біли рученьки,та запроторили на три роки у в'язницю.
 Вийшов... Я йому:" Ну що,довб....об, ти що зовсім дурне?" - а воно мені:" Це ти життя не бачив, салага! Кожен чоловік повинен мати досвід буття на зоні!"    Ну що тут казати...Досвід-велика річ,але не всім допомагає! :D  :facepalm:
   
Вік живи, вік вчись та все-одно дурнем помреш. (С)  :gigi:
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?


якщо в тебе все добре -значить ти живешь правильно.
якщо повсяк час труднощі, виклики, негаразди - потрібно міняти щось в житті. примитивно кажучи - або роботу, або партнера, або так званих друзів, або напрямок.
варто тільки прислухатися до себе -що тебе тривожить, від чого дискомфорт, постійний стрес... і змінювати.

При таком раскладе христианство не возникло бы.
   
Говорил мне отец: - Подрастёшь - узнаешь.
Он был прав наполовину - я вырос. (С)
 B-)
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

======================================
 В мене був один знайомий довоб....об, таке впевнене в своїй правоті чмо. Я над ним глузував,а він гнівався...так смішно. Так ось...це було давненько. Воно працювало помічником судді та взяло у когось хабара,щоб передати судді. Суддя,буцім то був не проти,але не був довбойопом. "Нехай в тебе пока полежать..."-сказав він тому-"Поки справа не розглянеться,бо хто зна...може там якісь докази з'являться"... ну щось таке. Суддя-старий досвідчений хабарник щось відчував шнобелем. Тут хрясь і менти: Хабара брав?-Ні!  З гідністтю відповідає суддя. Вони до цього довбойоба: а ти брав?-Так,каже,для судді. Ну його й під біли рученьки,та запроторили на три роки у в'язницю.
 Вийшов... Я йому:" Ну що,довб....об, ти що зовсім дурне?" - а воно мені:" Це ти життя не бачив, салага! Кожен чоловік повинен мати досвід буття на зоні!"    Ну що тут казати...Досвід-велика річ,але не всім допомагає! :D  :facepalm:

Видимо судья его и вложил.
   
При таком раскладе христианство не возникло бы.
===================================
 Ты как-то упрощенно понимаешь христианство. Почитай Аверинцева. И кем он был. Великий человек. Кстати автор Мифологического словаря,изданного еще при совдепии, лучшее,что есть в мире! Потом стал академиком Папской академии наук в Ватикане...и вообще- гений! Великий теолог! Скачай хотя бы в файл Мифологический словарь...там вопрос: сколько там мифологии. Почитай св.Фому Аквинского"Сумма теологии"- человек в 6 веке уже размышлял о разных измерениях... тогда присваивали святость, так как Нобелевской премии не было даже за научные достижения. B-)
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

===================================
 Ты как-то упрощенно понимаешь христианство. Почитай Аверинцева. И кем он был. Великий человек. Кстати автор Мифологического словаря,изданного еще при совдепии, лучшее,что есть в мире! Потом стал академиком Папской академии наук в Ватикане...и вообще- гений! Великий теолог! Скачай хотя бы в файл Мифологический словарь...там вопрос: сколько там мифологии. Почитай св.Фому Аквинского"Сумма теологии"- человек в 6 веке уже размышлял о разных измерениях... тогда присваивали святость, так как Нобелевской премии не было даже за научные достижения. B-)

Обязательно почитаю, спасибо.

Вопрос только кем бы стали перечисленные коллеги, не будь Христа как явления? Вот если бы он пошел по пути, который проповедует Элка.
   
якщо в тебе все добре -значить ти живешь правильно
та ну, ерунда. Сколько преступников и подонков живет в душевном и материальном комфорте, не заморачиваясь предысторией.
   
При таком раскладе христианство не возникло бы.

Так його і не було...

Людство в загалі незнало що таке війни..
Вдумайтесь навіть не розуміли як ввести в оману, як  обумовити когось... І як збрехати...  Як вбити людину

Просто цього не вміли...  Просто не вміли


Але потім з'явились такі що навчили людей цьому...
І ось після 5 тисячоліть такого з'явилось християнство ....
   
Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

Но что еще?
   Есть более такой философский взгляд- это все поле на котором человек может нащупать, осознать, проявить, сформировать и утвердить свою суть, свое я, или предать свое я. Каждый акт испытания и взаимодействия с внешним миром, это шаг на этом пути.
   
Так його і не було...

Людство в загалі незнало що таке війни..
Вдумайтесь навіть не розуміли як ввести в оману, як  обумовити когось... І як збрехати...  Як вбити людину

Просто цього не вміли...  Просто не вміли


Але потім з'явились такі що навчили людей цьому...
І ось після 5 тисячоліть такого з'явилось християнство ....

Шта?
   
Кто-то знает ответ на этот вопрос?

Говорят, что испытания и трудности даются человеку, чтобы он понял жизнь, обрел мудрость и опыт.

Я с этим полностью согласен.

Трудности нужны и важны, они формируют личность - отсекают все, что мешает жить, и развивают то, что жить помогает.

Это закон природы, эволюции, прогресса.

Испытания помогают понять свои пределы и сформировать коридор реальных возможностей.

Но что еще?

Каждый сам кузнец своего несчастья...

Все, что происходит в твоей жизни - это то, что ты сам с этим сделал, а не то, что с тобой случилось...

Если ты не знаешь для чего живешь, то никак ты не сформируешь коридор возможностей...
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

Каждый сам кузнец своего несчастья...

Все, что происходит в твоей жизни - это то, что ты сам с этим сделал, а не то, что с тобой случилось...

Если ты не знаешь для чего живешь, то никак ты не сформируешь коридор возможностей...

Ну давайте начнём сначала. К примеру, Вы родились. Это произошло в Вашей жизни, но Вы не сами это сделали.

Поэтому нельзя обобщать. Есть вещи которые Вы можете изменить, есть другие, которые вне Вашего контроля.

   
Ну давайте начнём сначала. К примеру, Вы родились. Это произошло в Вашей жизни, но Вы не сами это сделали.

Поэтому нельзя обобщать. Есть вещи которые Вы можете изменить, есть другие, которые вне Вашего контроля.

Факт рождения ты конечно изменить не можешь, а все, что произошло в сознательной жизни - результат твоих действий или бездействия... кроме стихийных бедствий и прочих природных катаклизмов...
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

Факт рождения ты конечно изменить не можешь, а все, что произошло в сознательной жизни - результат твоих действий или бездействия... кроме стихийных бедствий и прочих природных катаклизмов...

Опять же - какие действия или бездействия стали причиной смерти пациентов под колёсами Лексуса Зайцевой?

Не обобщайте.
   
Опять же - какие действия или бездействия стали причиной смерти пациентов под колёсами Лексуса Зайцевой?

Не обобщайте.

Я не знаком с подробностями той ситуации.
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

Я не знаком с подробностями той ситуации.

Неважно.

Погибли люди, которые совершенно не имели отношения к тому, что автомобиль выскочил на тротуар. Это не было стихийное бедствие или природные катаклизмы.

Просто они оказались в то время в том месте. Случайно. Да, они все оказались там в результате своих действий или бездействий. Да, все они вели сознательную жизнь.

Но уверен, что никто из них не предполагал, что их вечер закончится настолько печально. Однако независимо от их намерений, все они умерли.

Есть законы высшего порядка, чем просто прямое следствие из действие или бездействий.

О них речь. О том, как имея факты из жизни понять что нужно скорректировать, чтобы достичь собственной цели.

   
Про испытания, которые даются чтобы понять жизнь
очень любят обсасывать те, кто их никогда особо не видел.
Как пример, рассуждения о войне тех, кто и мины пролетающей
над головой никогда не видел.
   
...чему тебя хочет научить жизнь?
постійні тільки зміни
   
Неважно.

Погибли люди, которые совершенно не имели отношения к тому, что автомобиль выскочил на тротуар. Это не было стихийное бедствие или природные катаклизмы.

Просто они оказались в то время в том месте. Случайно. Да, они все оказались там в результате своих действий или бездействий. Да, все они вели сознательную жизнь.

Но уверен, что никто из них не предполагал, что их вечер закончится настолько печально. Однако независимо от их намерений, все они умерли.

Есть законы высшего порядка, чем просто прямое следствие из действие или бездействий.

О них речь. О том, как имея факты из жизни понять что нужно скорректировать, чтобы достичь собственной цели.

Вот то что я выделил это по твоему не противоречит друг другу?
Грубо говоря ты пишешь судьба и тут же спрашиваешь как ее скорректировать.
При таком раскладе ответ очевиден - никак.
   
Re: Про то, как понять чему тебя хочет научить жизнь?

Кто-то знает ответ на этот вопрос?

Говорят, что испытания и трудности даются человеку, чтобы он понял жизнь, обрел мудрость и опыт.

Я с этим полностью согласен.

Трудности нужны и важны, они формируют личность - отсекают все, что мешает жить, и развивают то, что жить помогает.

Это закон природы, эволюции, прогресса.

Испытания помогают понять свои пределы и сформировать коридор реальных возможностей.

Но что еще?

З тебе би непоганий релігійний проповідник вийшов. Організуй якусь секту "любителів таврійського профілактика", зможеш непогані гроші заробляти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія