Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Попередження від військкомату 8-: (1000 причин не йти в армію від найпатріотичніших ухилянтів)

Re: Попередження від військкомату  8-:

Дають не дають, але тут Аналітик не бреше. Час від часу люди приїзджають у відпустку (чи як воно оформляється). Місяць тому рідний дядько був 10 днів дома. Може то залежить від частини-роду військ. Він артилерист, каже по одному-двоє в них на десяток днів пускають.
Так, мої теж були у відпустках на 10 днів. Чому так - одні мають відпустки через 6 місяців, а інші - більше року ні, а ще інші -як Ольгерд - рік в тилу просиділи , взагалі на передовій не побувавши - мені незрозуміло.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

прочитав останні три сторінки, дуже цікаво
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Так, мої теж були у відпустках на 10 днів. Чому так - одні мають відпустки через 6 місяців, а інші - більше року ні, а ще інші -як Ольгерд - рік в тилу просиділи , взагалі на передовій не побувавши - мені незрозуміло.
19 апреля мобилизация, с середины июня на нуле, перед НГ 4 дня ротации - 20 км от фронта - сказали полноценная ротация и дальше на ноль. Про отпуска уже и не спрашиваю, позавчера спросила - сказал с января не дают отпуска. Но и до января отпуск давали единицам.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

https://t.me/voynareal/53009

 :super:  особливо, якщо це Франківськ

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:super:  особливо, якщо це Франківськ
де це у Франківську? Я не впізнаю вулицю
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

:super:  особливо, якщо це Франківськ

Показати зображення...
а - північний бульвар, новгородська - так це він 
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

де це у Франківську? Я не впізнаю вулицю

Північний бульвар, перетин з Тичини - частина об'єднаних бульварів
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

завтра відбуття
отак, лузери  :beach:
   
Північний бульвар, перетин з Тичини - частина об'єднаних бульварів

Підтверджую - дуууже подібна на 5 гуртожиток ІФІНГу, Північний Бульвар, перетин з вул. Тичини.

Видно вікно моєї кімнати....40 років назад... :D

Але насторожує русская рєчь....
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

завтра відбуття
отак, лузери  :beach:
Не вийобуйся там, бережись. (Про шапку і поїсти сам в курсі). Вдачі й Перемоги.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Підтверджую - дуууже подібна на 5 гуртожиток ІФІНГу, Північний Бульвар, перетин з вул. Тичини.

Видно вікно моєї кімнати....40 років назад... :D

Але насторожує русская рєчь....
Є багато варіантів
1. Знімали переселенці
2. Звук накладений пізніше
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не вийобуйся там, бережись. (Про шапку і поїсти сам в курсі). Вдачі й Перемоги.

нє учітє мєня жіть, лучче памагітє матєріально
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Не вийобуйся там, бережись. (Про шапку і поїсти сам в курсі). Вдачі й Перемоги.
Вдачі йому не бажаю - вона вже є, яка не яка.. А от удачі в бою - то так. І здоров'я .
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я обіцяв відписатися про похід у ТЦК та СП.
1. якщо ви військовозобовязани й і перебуваєте на обліку у військкоматі - ТЦК просто внесе ваші дані у базу відповідно до військового квитка (на жаль ТЦК із базою військкомату не дружать бо це різні структури тому так є ). далі як Бог дасть чи треба вже ваша військова спеціальність чи не треба.
2. якшо ви не перебуваєте на військовому обліку - вас спершу відправлять на ВЛКомісію для визначення придатності.
а далі буде як кому буде.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Agh

https://t.me/voynareal/53009
Це Франек і я це відео бачив ще у жовтні ;)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

я обіцяв відписатися про похід у ТЦК та СП.
1. якщо ви військовозобовязани й і перебуваєте на обліку у військкоматі - ТЦК просто внесе ваші дані у базу відповідно до військового квитка (на жаль ТЦК із базою військкомату не дружать бо це різні структури тому так є ). далі як Бог дасть чи треба вже ваша військова спеціальність чи не треба.
2. якшо ви не перебуваєте на військовому обліку - вас спершу відправлять на ВЛКомісію для визначення придатності.
а далі буде як кому буде.
Ну і де ж тоді у Львові знаходиться той міфічний воєнкомат?
І яким в такому випадку чином я був в базі, коли восени прийшов в ТЦК, хоча востаннє туди ходив перед тим в 18?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

а ще інші -як Ольгерд - рік в тилу просиділи , взагалі на передовій не побувавши - мені незрозуміло
Шо значить просиділи? :(  А може білокацапи не полізли, бо ми в тих лісах "сиділи"? Якби ми так сиділи в Криму, то півострів досі був би наш. До речі, пишу з-під Донецька.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну і де ж тоді у Львові знаходиться той міфічний воєнкомат?
І яким в такому випадку чином я був в базі, коли восени прийшов в ТЦК, хоча востаннє туди ходив перед тим в 18?

В голові у Бандерівця знаходиться воєнкомат.
Він зайшов у воєнкомат, а вийшов з тцк. Насправді це говорить лише про те що з вересня-жовтня 2021 року шановний Бандерівець не був у тцк-воєнкоматі. Хм, як йому це вдавалося...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Шо значить просиділи? :(  А може білокацапи не полізли, бо ми в тих лісах "сиділи"? Якби ми так сиділи в Криму, то півострів досі був би наш. До речі, пишу з-під Донецька.
Треба комусь і в лісах сидіти , Волинь-Рівне Житомир і т.д - АЛЕ по черзі! А не цілий рік одні в тилу, інші -на передовій!
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Закінчився двотижневий забіг повістка-воєнкомат (тцк)-військова лікарська комісія - дообстеження - тцк.
Два тижні - в трубу.
Результат - відстрочка на два місяці.
Коротше ККД близько нуля.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Треба комусь і в лісах сидіти , Волинь-Рівне Житомир і т.д - АЛЕ по черзі! А не цілий рік одні в тилу, інші -на передовій!

А кому-то в Германии...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А кому-то в Германии...
А Вам муляє? Чи Ви замість мене воюєте , чи Ви в лісі ? Ваша дружина - воює?
Чого вам усім так муляє , що жінки в Європі?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
Via

А Вам муляє? Чи Ви замість мене воюєте , чи Ви в лісі ? Ваша дружина - воює?
Чого вам усім так муляє , що жінки в Європі?
Ти спочатку спитай, де він сам сидить, які там жінки :(
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А Вам муляє? Чи Ви замість мене воюєте , чи Ви в лісі ? Ваша дружина - воює?
Чого вам усім так муляє , що жінки в Європі?

Да сидите где хотите ) Мне все равно.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Закінчився двотижневий забіг повістка-воєнкомат (тцк)-військова лікарська комісія - дообстеження - тцк.
Два тижні - в трубу.
Результат - відстрочка на два місяці.
Коротше ККД близько нуля.
Що за фуйня, ухилянти верещать шо гребуть без будь-яких комісій. ;o
До речі, існує ефективна метода боротьби з ухилянтами.
Військомат зливає базу ухилянтів в МРЕО, ті співставляють з базою власників авто.
МРЕО зливає базу номерів патрульній поліції, а ті вже по номеру авто разом з представниками військомату приймають ухилянтів під білі рученьки і вручають повістки.
Хто відмовляється тих везуть до військомату і відразу відправляють на фронт, а їх транспортний засіб конфіскується на потреби армії.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В голові у Бандерівця знаходиться воєнкомат.
Він зайшов у воєнкомат, а вийшов з тцк. Насправді це говорить лише про те що з вересня-жовтня 2021 року шановний Бандерівець не був у тцк-воєнкоматі. Хм, як йому це вдавалося...
Та шо там вдаватись, більшість ще не були)
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Що за фуйня, ухилянти верещать шо гребуть без будь-яких комісій. ;o
До речі, існує ефективна метода боротьби з ухилянтами.
Військомат зливає базу ухилянтів в МРЕО, ті співставляють з базою власників авто.
МРЕО зливає базу номерів патрульній поліції, а ті вже по номеру авто разом з представниками військомату приймають ухилянтів під білі рученьки і вручають повістки.
Хто відмовляється тих везуть до військомату і відразу відправляють на фронт, а їх транспортний засіб конфіскується на потреби армії.
тебя же просили не отсвечивать
   
Re: Попередження від військкомату  8-:
PAL

Мда

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Що за фуйня, ухилянти верещать шо гребуть без будь-яких комісій. ;o
До речі, існує ефективна метода боротьби з ухилянтами.
Військомат зливає базу ухилянтів в МРЕО, ті співставляють з базою власників авто.
МРЕО зливає базу номерів патрульній поліції, а ті вже по номеру авто разом з представниками військомату приймають ухилянтів під білі рученьки і вручають повістки.
Хто відмовляється тих везуть до військомату і відразу відправляють на фронт, а їх транспортний засіб конфіскується на потреби армії.
А так можна, з військамата на хронт одразу? Що без зброї навіть?
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

А так можна, з військамата на хронт одразу? Що без зброї навіть?

Я за два тижні поки бігав по воєнкомату-лікарях-комісіях такого наслухався, що вже нічому не дивуюсь.
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

СБУ заблокувала десятки Telegram-каналів, які допомагали ухилянтам уникати мобілізації: організаторам загрожує до 10 років ув’язнення

В Україні закрили 26 Telegram-каналів, які перешкоджали законному процесу мобілізації в умовах воєнного стану. Шістьом адміністраторам цих інформресурсів може загрожувати до 10 років за ґратами.

Блокуванням деструктивних спільнот у популярному месенджері займалися кіберфахівці СБУ. Деталі пресслужба відомства розкрила на офіційному сайті в середу, 8 березня.

Вказані Telegram-канали повідомляли про заходи, що проводяться Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки в Івано-Франківській, Черкаській, Вінницькій, Чернівецькій, Київській, Львівській та Одеській областях.


Насамперед адміністратори розповідали про те, в яких місцях зараз вручають повістки, і закликали військовозобов'язаних переховуватися від представників військкоматів.

Для збору відомостей про локації автори "контенту" використовували власну мережу інформаторів серед місцевих жителів.

"Деструктивні канали швидко "нарощували" власну аудиторію, що перевищила 400 тис. фоловерів. Після цього адміністратори вирішили зробити на цьому бізнес і запропонували свої платформи для розміщення комерційної реклами", – зазначили у Службі безпеки України.

Там заявили, що під час слідчо-оперативних дій встановлені особи всіх організаторів злочинної діяльності. Серед них – два власники SMM-компанії, яка займається просуванням інтернет-ресурсів із використанням так званих ботоферм.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за адресами проживання фігурантів. Виявлено комп'ютери й мобільні телефони з доказами протиправних дій, а також банківські картки, на які зловмисникам надходили гроші за рекламу.

Шістьом адміністраторам інтернет-ресурсів планується повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 114-1 КК (перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань) із подальшим обранням запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За цією статтею фігуранти можуть сісти у в'язницю до 10 років.

   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В реалі один з львівських каналів про повістки тепер постить новини.
Інший написав що їх намагалися залякати але вони знову постять інфо про повістки.
А третій взагалі таке враження що не рухали...
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

СБУ заблокувала десятки Telegram-каналів, які допомагали ухилянтам уникати мобілізації: організаторам загрожує до 10 років ув’язнення
В Україні закрили 26 Telegram-каналів, які перешкоджали законному процесу мобілізації в умовах воєнного стану. Шістьом адміністраторам цих інформресурсів може загрожувати до 10 років за ґратами.

Блокуванням деструктивних спільнот у популярному месенджері займалися кіберфахівці СБУ. Деталі пресслужба відомства розкрила на офіційному сайті в середу, 8 березня.

Вказані Telegram-канали повідомляли про заходи, що проводяться Територіальними центрами комплектування та соціальної підтримки в Івано-Франківській, Черкаській, Вінницькій, Чернівецькій, Київській, Львівській та Одеській областях.


Насамперед адміністратори розповідали про те, в яких місцях зараз вручають повістки, і закликали військовозобов'язаних переховуватися від представників військкоматів.

Для збору відомостей про локації автори "контенту" використовували власну мережу інформаторів серед місцевих жителів.

"Деструктивні канали швидко "нарощували" власну аудиторію, що перевищила 400 тис. фоловерів. Після цього адміністратори вирішили зробити на цьому бізнес і запропонували свої платформи для розміщення комерційної реклами", – зазначили у Службі безпеки України.

Там заявили, що під час слідчо-оперативних дій встановлені особи всіх організаторів злочинної діяльності. Серед них – два власники SMM-компанії, яка займається просуванням інтернет-ресурсів із використанням так званих ботоферм.

Правоохоронці провели санкціоновані обшуки за адресами проживання фігурантів. Виявлено комп'ютери й мобільні телефони з доказами протиправних дій, а також банківські картки, на які зловмисникам надходили гроші за рекламу.

Шістьом адміністраторам інтернет-ресурсів планується повідомлення про підозру за ч. 1 ст. 114-1 КК (перешкоджання законній діяльності Збройних сил України та інших військових формувань) із подальшим обранням запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. За цією статтею фігуранти можуть сісти у в'язницю до 10 років.

Ну адміни знали, на що йшли
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

В реалі один з львівських каналів про повістки тепер постить новини.
Інший написав що їх намагалися залякати але вони знову постять інфо про повістки.
А третій взагалі таке враження що не рухали...

Ти що, реально на всі з них підписаний?  :gigi:
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ти що, реально на всі з них підписаний?  :gigi:
не треба бути підписаним - якщо хочеш перевірити для інтересу робиш пошук і знаходиш
Не знаю кого там СБУ затримала і що насправді їм інкримінують але таке враження що в черговий раз багато галасу і вигляд "бурної дєятєльності"
Хоча можливо це лише початок...

Останнє редагування: 9 березня 2023 11:52:57 від gorodok
   
Re: Попередження від військкомату  8-:

Ну адміни знали, на що йшли
там притягнуті формулювання, де прописана відповідальність за інформування? При чому виходить офіційно підтвердили облави та виписування на колінах. Пс виявляється інформуванням можна всю їх горе організацію зіпсувати? мдааа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 8 гостей
 
Повна версія