Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
3 березня 2024 02:32:26
тому і голосував за Порошенка, що той показав де бере гроші
а де він взяв те звідки йому капає бабло?
   
У нього є фабрика Рошен та кільканадцять інших підприємств. Там і бере. Я теж беру дивіденди в своєму бізнесі.
2
3 березня 2024 01:41:37
Слухай Слав. Я бачив той будинок де живе його дочка. Це ніяка не віла, ні маєток. Звичайний середньої руки будинок та ще відразу біля фрівея з шумом та пилом.

P.S. Мене той Надал та його тернопільські розборки ніяк не стосується. Я не знаю нічого про нього, ні гарного, ні поганого. Я кажу тільки про те що знаю, а саме про будинок його дочки.
То в  чому проблема так і сказати:
"Я все життя веду активний спосіб життя, як і мої діти. Ми заробили чотири мільйони доларів на цих проектах, ось декларація про доходи і сплачені податки. Та "вілла" коштує 200 тисяч доларів, що є всього навсього 5% від того що ми заробили. Я - мер міста і працюю над тим щоб кожен житель нашого міста мав можливість купити собі дачу в передмісті Майамі".
Просто наші політики тупі як барани, спочатку брешуть, а потім починають викручуватися, палитися і виглядають як покидьки.
Кличко, як мер міста, не приховує своїх статків, бо заробив зрозуміло де і як. Якщо якийсь крутелик іде в мери, то хай так я каже - "заробив, бо у мене працює 140 людей, і я йду в мери, бо я знаю що таке двічі на місяць заплатити півтори сотні людям зарплату так щоб вони не втекли в польщу і щоб прогодували свої родини". Так каже Трамп, Буш, Байден і Обама... А от Ромні так не сказав і пролетів. І я ніколи не проголосую за мера чи президента, який не зумів заробити мільйона і з гордістю про це сказати. Навіщо мені такий мер чи президент? До речі, тому і голосував за Порошенка, що той показав де бере гроші на відміну від іншої жеброти з діамантовими брошками...
3
27 лютого 2024 05:34:58
Хто намагається закатувати очі як це можливо нехай знайдуть відповідь чому Україна продовжує надавати послуги по транзиту кацапцького газу до Європи. Так, після закінчення контракту ми це зупинимо, але майже 3 роки війни це працює.
Тому що газ був потрібен Європі, яка нам дає мільярди Євро на те щоб ми не впали. Європа і без того переплатила через ембарго енергоресурсів 6000 млрд долярів. Україна зменшила втрати на дуже великі суми.
Зараз Європа не знає куди дівати той газ.

І чим транзит газу через Україну відрізняється від ПП1/2?

І ніяких 6 000 млрд доларів там немає. Загалом 185 млрд USD. З яких більше 100 отримали США, UK та Норвегія

https://t.me/eurograf/10
Я зробив опечатку. звісно, мав на увазі 600 мільярдів, а не 6000. Суму в 600 мільярдів озвучено не як переплата за енергоносії, а як переплата по всій економіці за все що з цим пов'язано. Транзит газу нашою територією це ще оплата нам.
4
24 лютого 2024 13:41:14
Хто намагається закатувати очі як це можливо нехай знайдуть відповідь чому Україна продовжує надавати послуги по транзиту кацапцького газу до Європи. Так, після закінчення контракту ми це зупинимо, але майже 3 роки війни це працює.
Тому що газ був потрібен Європі, яка нам дає мільярди Євро на те щоб ми не впали. Європа і без того переплатила через ембарго енергоресурсів 6000 млрд долярів. Україна зменшила втрати на дуже великі суми.
5
20 лютого 2024 20:37:16
Арестович трахнув вівцю, тепер він трохи хоче побути свинособакою.
6
20 лютого 2024 16:06:03
Арестович захотів відчути як то живеться в шкірі свинособаки.
7
20 лютого 2024 16:04:59
Якщо моя тема. то вписуюсь. І так, кукурудзу збирають восени. Але якщо вологість зерна надто велика, то можна залишити на зиму і навіть на весну. Це дуже дурна практика, але буває так, що краще втратити частину врожаю ніж збирати вологу кукурудзу і її сушити, а якщо нема доступу до сушарки, то взагалі нема сенсу збирати бо загниє. Ще буває, що коли багато кукурудзи, погода погана, потім осінні дощі і просто не встигається зібрати.
Що робила там та жінка невідомо, в будь-якому випадку, для неї то була чужа кукурудза.
Тож не стріляти за це в людину.
То все внутрішні свинособачі розборки. Тепер було б непогано, якби її  чоловік розстріляв вбивців і спалив їхні хати, зірвав автомобілі та замінував всі підходи в радіусі 10 км.
8
20 лютого 2024 05:33:53
Якщо моя тема. то вписуюсь. І так, кукурудзу збирають восени. Але якщо вологість зерна надто велика, то можна залишити на зиму і навіть на весну. Це дуже дурна практика, але буває так, що краще втратити частину врожаю ніж збирати вологу кукурудзу і її сушити, а якщо нема доступу до сушарки, то взагалі нема сенсу збирати бо загниє. Ще буває, що коли багато кукурудзи, погода погана, потім осінні дощі і просто не встигається зібрати.
Що робила там та жінка невідомо, в будь-якому випадку, для неї то була чужа кукурудза.
9
19 лютого 2024 20:33:47
Ніщо про людину так точно не скаже як епітети до інших людей які вона вживає.
10
18 лютого 2024 02:14:37
Якщо цікаво, то продовжу. Все дотаційне фермерство зводиться до того, що...
Доступно. Дякую.
Так у мене ж є ферма на сотні гектарів і знаю про що пишу... Дотації чи іншу допомогу від уряду не отримую принципово.
11
18 лютого 2024 01:06:50
Якщо цікаво, то продовжу. Все дотаційне фермерство зводиться до того, що можна вирощувати що завгодно і як завгодно, бо ні врожай ні попит на продукцію не відіграють великої ролі, основне отримати дотацію. Як наслідок, фермери починають все більше вирощувати якийсь реальний непотріб і отримувати за це дотацію щоб продовжувати вирощувати непотріб. Під непотребом маю на увазі ту продукцію яку за нормальних умов нема сенсу вирощувати. Допустимо, в Закарпатті сяк-так росте чай. Чай поганий, маловрожайний, але росте і на нього дають дотації. Тоді закарпатські фермери починають вирощувати чай, який на смак ніякий, реально нікому не потрібен. Уряд починає ставати на захист фермерів і піднімає акцизи на чай, вводить квоти і т.д. Споживач хоче нормального чаю, але є закарпатські фермери, які з року в рік розширюють площі під чай, є свій умовний Нестор Шуфрич і Балоги які на кожному засіданні Верховної Ради говорять про захист вітчизняного фермера-чаєроба.
Переносимо ситуацію на європейських фермерів і отримуємо повну картину.
12
17 лютого 2024 00:05:05
Чому ліваки такі тупі? Чому серед них нема жодного щоб хоч трохи петрав в математиці чи економіці?
13
16 лютого 2024 19:07:55
А толку? Все чого вони досягли там це якийсь захудалий офіс в чорта на кулічках і пару старих бабів і дідів які буцім щось робили. Та курва якби щось реально робили то не було б такого що сталося в 14-му році
Просвіта насправді зробила велику справу.
вона була підгрунтям, на якому росли наступні покоління.
її успіхи не вимірюються кілограмами сала чи метрами стрибків.
Окремо про Просвіту сучасності. Голова обласної просвіти - чиновник, який займається рекетом і бере хабарі. На моє підприємство робив наїзд, вимагав хабаря, хабаря не дали, він довів справу до суду, суд ми програли, виплатили якісь мізерні штрафи, але робота підприємства була зупинена на кілька днів, сотні тисяч гривень збитків. Чувак для наїзду використовував нормативи СССР брежнєвських та хрущовських часів тільки щоб натягнути на суд і штрафи. Голові просвіти не заважало радянське законодавство, яке просто несумісне з викликами сучасності. А ще він натягнув нас за те, що ми взяли інвалідів на роботу, яким мали нарахувати відпустки на 2 дні довше ніж іншим, це при тому, що інваліди взагалі приходили коли хотіли і брали відпусток де факто вдвічі більше ніж неінваліди. За результатами перевірки ми скоротили штат на 10 людей які звалили закордон на заробітки.
Це все що я тепер знаю про Просвіту - кодло ще те, яке нормально долучилося до демографічної катастрофи, занепаду та злиднів нашої країни. Реально, організація покидьків.
15
16 лютого 2024 00:20:55
На 8К14 встановлювалися ядерні заряди:
** 269А в корпусе 8Ф14 — 989 кг, 10 кт (заряд типа РДС-4)
** РА17 (РА17-2, РА17-3) в корпусе 9Н33 — 989 кг, 300 кт
** РА104 в копусе 9Н33-1 — 989 кг, 20 кт
** РА104-01 в корпусе 9Н33-1 — 989 кг, 200 кт
** РА104-02 в корпусе 9Н33-1 — 989 кг, 500 кт
Ще в совєтському арсеналі  були і я мав справу з мінами та снарядами. Від мін був ахуї, тому що це означало мінування власної території.
Що можу додати, що все було в дуже поганому стані.
16
16 лютого 2024 00:12:51
бо комуняка


10. Ухвалити Закон про стратегічні підприємства. Заборонити приватизацію стратегічних підприємств і повернути у державну власність незаконно приватизовані.

12. Забезпечити можливість найманим працівникам набути право власності на підприємствах державної та комунальної форм власності, брати участь у їхньому управлінні та в справедливому розподілі прибутків.

14. Повертати у державну власність приватизовані підприємства, власники яких не виконують своїх соціальних зобов'язань.

18. Заборонити в Україні продаж землі сільськогосподарськ ого призначення. Надавати її у довгострокове володіння українським громадянам із правом родинного успадкування. Визначити законом підстави припинення такого володіння в разі використання землі за нецільовим призначенням чи в разі погіршення її продуктивності.

27. Знизити споживчі ціни на товари першої необхідності шляхом додаткового оподаткування предметів розкоші.

28. Обмежити законом лихварські відсотки за банківськими кредитами для населення та підприємств України.

11. Дозволяти продаж генетично-модифікованих продуктів харчування лише зі спеціальним маркуванням. Відводити для генетично-модифікованих продуктів окремі полиці у торговельних закладах.
Саме тому! Комуняки йдуть за рускім кораблем!
17
15 лютого 2024 22:59:22
Я за нього не голосував, бо він соціаліст. Соціалізм - зло, яке нищить Україну.
18
15 лютого 2024 22:57:45
На Эльбрус схоже, більше тонни бойова частина і ніякої точності.
Кєросінка
А шо це за звєрь?
Р-17 (индекс ракеты 8К14, по классификации МО США и НАТО SS-1c Scud B, экспортное обозначение R-300, неофициально «керосинка») — советская жидкостная одноступенчатая баллистическая ракета на долгохранимых компонентах топлива, входящая в ракетный комплекс оперативно-тактического назначения 9К72 «Эльбрус». Головная часть:
* Фугасная 8Ф44 — 987 кг (~700 кг ТГАГ-5)
Коли був солдатові совітської армії, то у нас на цих ракетах ядерні боєголовки стояли.
19
13 лютого 2024 17:19:42
Довіряю:
- Разом (тому що зареєстровані в США, а там махлювання карається)
- Стерненкові - по рекомендації знайомого з лінії фронту, а він отримував допомогу саме від Стерненка
- Фондові Порошенка - бо дає власні кошти і знайомі з передової кажуть, що багато чого отримують саме від Порошенка. Дав би і Ахметову, але думаю, що той має.
- Голоднюкові (його молодий син одним з перших загинув на Майдані,у нас є спільні знайомі)
- Птахи Мадяра (звітує, показує, і т.д.)
- Олександр Беспалий (просто довіряю)
- Катерина Поліщук (медик-полонена з Азовсталі, не можна не довіряти)
- купа знайомих і їхніх знайомих...

20
3 лютого 2024 16:55:02
Як і переважна більшість знаю алкоголіків, іноді маю з ними справу.
Надто пізно для себе остаточно переконався, що з алкоголіками категорично не можна мати справу, всі знайомі алкоголіки - брехуни, не тримають слова, продажні і небезпечні, навіть ті які, як здавалося раніше, такими зовсім не були.
Суть оцінки алкоголіка в тому, що алкоголік не шанує себе, не шанує свою дружину, не шанує власних дітей. Він алкоголь ставить вище за себе і за свою родину. І тут ви такий на його орбіті... Тільки уявіть собі його ставлення до вас чи до ваших дітей на фоні його ставлення до своїх. Він вас продасть за стакан при першій нагоді. Більше того, людина яка продає за стакан може продати за все що завгодно, не тільки за алкоголь. І колишні алкоголіки, які ніби перестали пити, все одно залишаються небезпечними, бо звичка продавати залишається.
21
3 лютого 2024 02:49:18
ну і  нехай 400 млрд. Я згоден відмовитися і від субсидій, і від індексації пенсіїї, згоден на підвищення цін  на газ,  світло,  згоден щоб не будували дороги, стадіони і подібні не на часі проекти. Але при умові,  що отримані додаткові кошти підуть виключно на військо та його спроможність боронити державу. Хоча ці 400 млрд.  ленко можна отримати  і без перерахованого. Чиновницький апарат витрачає чималеньку суму у вигляді невиправданих зарплат, його обслуговування і т.ін.
Підписуюсь.
22
1 лютого 2024 16:48:18
Сто і більше років тому більшість людства світу варили кашу з якогось доступного їм насіння, додавали туди ложку хоч якогось жиру, якийсь білок якщо був і то стереблювали в свій шлунок в якості калорій. А зараз пересічний житель планети може користуватися в кулінарії кокосовою стружкою, мигдалем, лососем, китайськими та мексиканськими маринадами... Кількість калорій не збільшилась, але харчування стало приємним і навіть має зміст. Вища кухня - то взагалі якийсь космос на фоні того що було колись.
У людини є потреба відпочинку така ж як і потреба їжі. Комп'ютерні ігри це теж якийсь відпочинок і він буде розвиватися далі і далі і споживатиметься, якщо що, то сто років і більше діти гралися картоплиною чи бурячком, які замотували в лапух чи ганчірочку і то була для них "лялька", діти "сідали" на патик і стрибали як на конику. Тому я б не драматизував те що описано вище, все буде добре. Жодне майбутнє не буде таким поганим як комуняцьке минуле чи теперішнє рашистське.
23
31 січня 2024 04:38:27
Тепер, що важливо. Важливий параметр ВВП на душу населення. Так от, він залежить не від кількості людей, а від якості кожної окремої людини.
В сучасну еру депопуляції можна одним ударом підняти ВВП на 30% - випиляти пєнсів, наприклад. Так що логіка трохи тойво, небезпечна.
В економіці є обмежуючі параметри і вони накладають обмеження супроти наших бажань чи то хотілок. Неможливо ні випиляти пенсів ні поставити їх на трон.  Наприклад, якісь білки денатурують при +42С, а вода замерзає при 0С. От ми і живемо в діапазоні цих температур. А у тіла є щільність і воно або пливе або тоне. А у автомобілів чи у літаків є вантажоємність і щоб не зламати авто чи не щоб не впав літак не можна перевантажувати. Так от, в економіці є прибуток і податок ніяк не може бути більшим. А витрати не можуть перевищувати податки. Точніше щось може бути, але недовго. Більше того, податки не можуть бути навіть більшими ніж 30-40% від прибутку, а в окремих випадках і це надто багато. А прибуток ще залежить від багатьох факторів, які його обмежують.
Тому, як не крути,  податок і допомога пенсіонерам є змінною величиною з обмеженнями. А кількість пенсіонерів є відносно сталою величиною, і їх не можна випилювати. Просто пенсіонерам доведеться жити з того обмеженого ресурсу, який продукує економіка. Крім пенсіонерів є хворі, інваліди, ветерани, сироти, почесні судді, герої і так далі, а ще треба будувати дороги, вчити, лікувати, робити науку і так далі. І всі бюджети мають бути в рамках зібраних податків, а податки в межах прибутку і так далі... На всіх і на все не вистачить, тому або всі потрохи недоотримують, або жиевмо без доріг, а може без армії чи медицини? Чи без пенсіонерів? В реаліях - всі будуть мати мало і жити бідно допоки не запрацює економіка, а вона запрацює пізніше якщо її оббирати або не запрацює ніколи, якщо ми її душитимемо. Все впирається в обмеження і і економічні параметри.
Якщо що, то мені до пенсії не так далеко, на неї і не розраховую. Вона емпірично не може бути високою, була бю хоч якоюсь. Як на мене, то пенсія в 20-30 доларів це стеля для нашої економіки.
24
30 січня 2024 05:25:44
В підтримку Бяки.
Кількість населення ні на що не впливає, якщо це не є поза критичними межами, а для України до критичної межу ще дуже далеко.
Так само як щільність населення, це теж не має значення тільки якщо це не за якимось межами, знову ж, нам до межі ще дуже далеко.
Тепер, що важливо. Важливий параметр ВВП на душу населення. Так от, він залежить не від кількості людей, а від якості кожної окремої людини.
Ще важливий розмір економіки всієї країни. Це критично для віддалених, ізольованих чи закритих країн, але зовсім не важливо для країн, що входять в союзи. От тут є проблема, але вона вирішується. Україна  не є спроможною самій запускати ракети в космос, виробляти літаки чи навіть мати бодай нормальну меблеву фабрику. Україна має бути частиною великого ринку. Якщо Україна вступає в ЄС, то отримує доступ до ринку на 400 мільйонів людей, так само як і доведеться віддати свій ринок комусь. Хочу всіх заспокоїти, ми зможемо продати в ЄС набагато більше, ніж вони до нас. І це стосується всього спектру від варення з малини і полуниці і до оптики чи квадрокоптерів. Загалом, інтеграція заставить економіку перебудуватись в усьому. До речі, я успішно реалізую в США досить таки дорогий товар, що виробляється в Україні. Чи колись їздив на лижах в американському курорті, так лижі там були з України. А на полицях волмарту зараз є Рошен та соняшникова олія з України. А ще трапляється одяг, професійне обладнання для туризму та альпінізму, гітари, гелікоптери, човни та яхти, вітрильники, дитячі іграшки, меблі...
Окремо про іммігрантів. Народ, їх не можна пускати більше ніж українці можуть їх адаптувати. Всі іммігранти в будь-якій країні це тимчасове вирішення проблеми, бо вже через 20-30 років вони стають пенсіонерами і їх багато, їх треба буде годувати онукам чи вони будуть ділити пенсійну пайку з дітьми сьогоднішнього покоління.
Кілька слів про не українців в Україні. Вони є в тій кількості в якій необхідні для того щоб Україна була такою як є в позитивному сенсі. В Україні є Кримські татари і це добре, вони доповнюють країну, вони є частиною країни, вони прекрасні і Україна має бути їхньою країною в якій їм комфортно. у них нема іншої країни. Кримські татари своєю культурою, звичаями, кухнею тільки додали Україні.
Є угорці і вони теж у нас народжені, у нас виросли і без них міста де вони живуть і Україну тільки втратять.
Можна перечислювати таким же переліком румунів, гагаузів, вірменців, євреїв, грузинів і так далі... всі вони не є проблемою. всі вони додають колориту і доповнюють своїми звичаями, мовою, культурою. Така є Україна і це нормально.
Але є ще росіяни, а от вони проблема, тому що вони закликали війну до нас. Допоки їхні ватники домінуватимуть серед росіян доти буде проблема для нас і для них у нас. Тому у них є тільки один мирний вибір - любити Україну, а якщо люблять Росію, то геть з України і демонструвати всім хто хоче тут жити і не любити.25
27 січня 2024 02:11:39
Я ще не пенс, але йду в тому напрямку. Здається, в пенсійний фонд не відкладав. За все життя стаж в Україні - 6 місяців роботи. Є ще 5 років стажу з часів СРСР.
Все що робив в часи СРСР розвалене - будував якісь сушарки тютюнові.
От якого лиха мені взагалі мають платити пенсію?
Оке, допустимо, я отримуватиму 1000 гривень. І з якого дива я мав би нарікати на розмір пенсії?
І взагалі за яким правом пенсіонерам щось винні?
Пенсіонери заслужено мають те що залишили після себе - молодих, економіку, підприємства, виховання молодих і т.д.
Щоб мати пенсію треба було колективно:
- Набудувати заводів і фабрик, таких щоб дотепер виробляли багато якісної і дорогої продукції і щоб податки капали з них.
- Наплодити багато дітей, щоб ті працювали на побудованих заводах і фабриках та сплачували податки.
- Виховати своїх дітей так, щоб ті трималися своєї країни, працювали, були чесними.
А так терпіть, сараки.


27
25 січня 2024 16:56:49
Коли бачу, що силовики когось крутять за бізнес, то розумію, що країну вони нищать сильніше ніж москалі.
28
25 січня 2024 16:54:40
Картопля по 8 то нонсенс
ЗІ а я попереджав Ф. Лиса що треба картоплю саджати.
Не повірите, але я це пам'ятаю. Ну картоплю я не дуже люблю, тому не садив. Посадив щось інше... кавуни. Знову садитиму. Все було добре.
29
25 січня 2024 16:51:25
Забрати і розділити. Це вже було.
30
25 січня 2024 16:49:20
В США я давно. В реальному житті знав багато фанатів Обами, особливо серед недовчених гуманітаріїв. Зараз не знаю жодного фаната Трампа, хоча такі є. Більшість із знайомих, що голосуватимуть за Трампа робитимуть це через несприйняття ліваків, кажуть, що проголосували б за кращу альтернативу якби така була.
Мій прогноз, але без права на істину, що якщо не трапиться нічого кардинального, то Трамп виграє у Байдена з рахунком десь так 60% проти 40%.
Ще є таке враження, що умовна американська університетська спільнота має великий вплив на створення ілюзій щодо думок суспільства, насправді ця спільнота дуже відірвана від реалій і вони не дуже уявляють собі, що сотня мільйонів американців це водії траків, працівники ЮПС та Федекс, фермерів і т.д. Люди з реальних секторів економіки не люблять ліваків, але мовчать. Інформаційне поле так спотворено, що в багатьох колективах, де домінують ліваки казати щось на користь правих видається як щось непристойне.
Якщо що, то Трамп все одно небезпечний мудак.
31
25 січня 2024 05:54:43
от поясни будь ласка, яка користь була Росії що мороз і юля підтримували Майдан? Вибрали б Януковича і тут була б глуха Білорусь.
І чому забув Порошенка? До 2014 року однозначно наносив шкоду Україні.
Мороз і Юля використали майдан в звичайних власних цілях як це зробили навіть такі мудаки як Азаров, ну всі мудаки тоді були як Штірліци в есесівській формі...
Щодо Порошенка, то я його не забув і його діяльність оцінюю переважно позитивно. Після помаранчевої революції хотів саме його бачити в крілі прем*єр-міністра і як тільки но Ющенко поставив Юлю, для мене це виглядало як найбільша його кадрова помилка.
Я не довіряю жодному носієві лівих поглядів чи тим хто озвучує ліві ідеї. Від Порошенка лівацтво не проявляється.
А какое левацтво может быть у миллиардера? Может Ахметова тоже премьером назначить? Там тоже левацтва не будет.
Дуже багато мільярдерів-ліваків, в недорозвинутих країнах майже всі мільярдери є ліваками, бо кошти заробили за рахунок держави, їхня монополія оберігається чиновниками. Не Пінчук заробив мільярд, це заробив Кучма руками Пінчука. Агрохолинги не заробили, це був заробіток цілої когорти чиновників, які не відкривали ринок землі, деякі чиновники стали мільярдерами. І так майже у всіх сферах, що якби не наш чиновник, а умови як у Сінгапурі, Естонії чи США, то ніякий пінчук не став би мільярдером.
32
24 січня 2024 18:46:05
1. Кравчук,  Мороз, Ткаченко та інші українці, які просто якорем висіли на тілі України і були прикриттям для відвертих колаборантів.
2. Янукович, Медведчук, Юля, Шуфрич, Лазаренко, Азаров, Кивалов та інші колаборанти, які відверто працювали на користь Росії. 
3. Плющ та йому подібні які просто були проукраїнськими партноменклатурника ми, недолугі і через них не було жодного поступу вперед.
4. Український народ, який в масі своїй недолуго вибирав соціалізм, а натомість отримував підзатильника, так було до 2022-го.
от поясни будь ласка, яка користь була Росії що мороз і юля підтримували Майдан? Вибрали б Януковича і тут була б глуха Білорусь.
І чому забув Порошенка? До 2014 року однозначно наносив шкоду Україні.
Мороз і Юля використали майдан в звичайних власних цілях як це зробили навіть такі мудаки як Азаров, ну всі мудаки тоді були як Штірліци в есесівській формі...
Щодо Порошенка, то я його не забув і його діяльність оцінюю переважно позитивно. Після помаранчевої революції хотів саме його бачити в крілі прем*єр-міністра і як тільки но Ющенко поставив Юлю, для мене це виглядало як найбільша його кадрова помилка.
Я не довіряю жодному носієві лівих поглядів чи тим хто озвучує ліві ідеї. Від Порошенка лівацтво не проявляється.
33
24 січня 2024 17:41:55
1. Кравчук,  Мороз, Ткаченко та інші українці, які просто якорем висіли на тілі України і були прикриттям для відвертих колаборантів.
2. Янукович, Медведчук, Юля, Шуфрич, Лазаренко, Азаров, Кивалов та інші колаборанти, які відверто працювали на користь Росії. 
3. Плющ та йому подібні які просто були проукраїнськими партноменклатурника ми, недолугі і через них не було жодного поступу вперед.
4. Український народ, який в масі своїй недолуго вибирав соціалізм, а натомість отримував підзатильника, так було до 2022-го.
34
22 січня 2024 02:18:18
Інструмент, на якому були написані всі музичні твори для Іво Бобула:
35
21 січня 2024 05:48:29
Щойно спитав американця, того що голосуватиме за Байдена.
Так от, пояснення таке, що демократи чотири роки профукали і просто не займалися пошуком альтернативи. Проблема з альтернативою в тому, що вибори останніх разів показали, що американці не готові вибирати нових, а переважно обирають тих хто вже довго в системі. Будь-яка альтернатива Байдену це кончені ліваки, а не розумні центристи. А у ліваків такий високий стабільний негативний рейтинг, що вони гарантовано програють Трампові. Цікаво, що це навіть пояснює і мою поведінку. Я б на виборах голосував за Байдена, який мені не подобається, бо Трамп для мене це небезпечна брутальна особа. Але якщо був би вибір Трампа і Кортез чи  Трампа і Сандерса, то я точно вибирав би небезпечного брутального Трампа, тільки не цих ліваків. вважається що таких людей з позицією Байден кращий від Трампа, але Трамп кращий від ліваків досить багато.
В респів аналогічна проблема, що альтернатива Трампу це Десантіс, кончений. Навіть якщо ситуація зараз не є добра, то вона була б жахлива, якби вибір був не серед двох дідів, а між Десантисом і Кортез... Тоді вже точно Америці настав би гаплик...
Є Ніккі Хейлі, є Крісті..
Не питання чи є нормальні люди, або відносно нормальні. Проблема, що в політиці вони не можуть обігнати Трампа і Десантіса. В політиці це буває часто, у нас теж була ситуація коли був вибір між відвертими мудаками Кравчуком і Кучмою, Кучмою і Симоненком, Януковичем і Тимошенко. Тобто, у нас теж є сотні абсолютно нормальних і цікавих людей, які є добрими управлінцями, з принципами і так далі, але вони в третьому ешелоні партії з мінімальним шансом на лідерство. 
36
21 січня 2024 05:33:39
Щойно спитав американця, того що голосуватиме за Байдена.
Так от, пояснення таке, що демократи чотири роки профукали і просто не займалися пошуком альтернативи. Проблема з альтернативою в тому, що вибори останніх разів показали, що американці не готові вибирати нових, а переважно обирають тих хто вже довго в системі. Будь-яка альтернатива Байдену це кончені ліваки, а не розумні центристи. А у ліваків такий високий стабільний негативний рейтинг, що вони гарантовано програють Трампові. Цікаво, що це навіть пояснює і мою поведінку. Я б на виборах голосував за Байдена, який мені не подобається, бо Трамп для мене це небезпечна брутальна особа. Але якщо був би вибір Трампа і Кортез чи  Трампа і Сандерса, то я точно вибирав би небезпечного брутального Трампа, тільки не цих ліваків. вважається що таких людей з позицією Байден кращий від Трампа, але Трамп кращий від ліваків досить багато.
В респів аналогічна проблема, що альтернатива Трампу це Десантіс, кончений. Навіть якщо ситуація зараз не є добра, то вона була б жахлива, якби вибір був не серед двох дідів, а між Десантисом і Кортез... Тоді вже точно Америці настав би гаплик...

37
21 січня 2024 05:13:25
Сенільний Трамп переплутав Ніккі Хейлі і Несі Пелозі. :facepalm1:
Сенільний довбойоб неодноразово звинувачував Ніккі Хейлі в своїй промові про спробу державного перевороту.  :facepalm1:
Весь цимус в тому, що Ніккі Хейлі була в той час членом його адміністрації і ніколи не була членом конгресу.
Цитувати
Former President Donald Trump appeared to mistakenly refer to GOP rival Nikki Haley instead of Rep. Nancy Pelosi, D-Calif., when discussing the Jan. 6 riot at a campaign rally in New Hampshire on Friday night.

The mixup came during Trump's remarks to a crowd of supporters in Concord, N.H., where he spoke for more than 90 minutes and repeatedly bashed Haley, who served in his administration as an ambassador to the United Nations and has never been a member of Congress.
Треба вводити тест на когнітивні здібності для кандидатів на виборчі посади, тоді такі ідіоти як Трамп просто не пройдуть кваліфікацію.
Татусь, навіщо демпартія тримаеться за Байдена?, при всіх пройобах Трампа, Байден в його стані не може виграти вибори ні в кого. Не допоможе навіть те що його суперником буде такий тип як Трамп.
Ці питання прямі чи риторичні? Бо я зовсім не розумію. Поки що мені виглядає так, що Трамп пре як танк і змітає все на своєму шляху, мені навіть подумалось, що якщо нічого більше не трапиться, то він виграє у Байдена з рахунком десь так 60 проти 40. Може помиляюся. Я розумію чому він йде від респів і чому ніхто його не може посунути всередині респів, але я не розумію, чому демократи не висувають такого щоб побив Трампа ан виборах?
38
18 січня 2024 07:47:25
Бо не зрозуміло до кінця чому таке протистояння
Від цього "кордону" зараз багато залежить в Україні
Розумієте самі чому

В чому суть непримиримості позицій між демократами та республіканцями ?
Як українець, що в США прожив більше ніж в Україні, без претензії на істину:
В США дуже багато різних фундаментальних речей, на основі яких виникла країна. Фундаментальні основи країни і американського народу прописані в конституції. Мені навіть важко підібрати слова наскільки цінності є важливими.
Все, що протирічить американським цінностям руйнує США і то серйозно. мексиканська стіна - політична розмінна монета, дорога, бо з однієї сторони мова йде про законність/незаконність, а з іншої мова йде про елементарний гуманізм. Тобто, ловлять на кордоні маму 6-ти дітей з Нікарагуа, яка хоче заробити копійку щоб діти не поповнили армію наркокартелів, вона пішла на злочин, але її по людськи шкода. На цьому і спекулюють респи і деми.
39
18 січня 2024 04:31:53
Звертаюсь до всіх правих:
Ми в меншості. У нас мало шансів на те, щоб більшість перейшла на нашу сторону.
Тому, приймаємо ситуацію такою як вона є і без шансу схилити на свою сторону ліваків, соціалістів та інших, з нашої точки зору, недолугих шкідливих невдах.
На таку ситуацію, що склалася, відповідаймо як методологічні індивідуалісти, тобто в кожному окремому випадку маємо робити те що для нас є раціональним.
Не піддаємось на провокації в моделі вудочки і риби:
1. Не даємо нікому рибу, якщо ми цього не хочемо.
2. Не даємо нікому вудочку, якщо ми цього не хочемо, або якщо хтось хоче отримати її безкоштовно.
3. Не вчимо нікого як ловити рибу, хіба ми самі цього хочемо, або якщо нам за це платять.
4. Натомість, ми самі ловимо рибу, самі запікаємо на мангалі і не ховаємось за парканами. Ви ласуємо власною рибою, запиваємо вином Піно Нуар, хай всі бачать. Ми відкриті до співпраці і за окрему плату чи в кредит навчимо ловити, продамо чи дамо в оренду вудочку. Бонусом - рецепти приготування риби на мангалі.
**
П.С. Роздавати безкоштовно вудочки - зло. Роздавати рибу - велике зло.

 
40
17 січня 2024 06:46:01
Будь який компроміс з касапами, це перенесення війни на наступні покоління
То може у наступних буде більше шансів.
Абсолютно ні, тому що вже зараз проти нас воюють ті хто за інших розкладів мав би воювати за нас. Особисто знаю десятки українців, предки яких були козаками чи бандерівцями, а зараз воюють за Росію. Вже зараз проти України воюють десятки тисяч тих, хто ще 10 років тому був її громадянином. Тільки з Криму загинуло півтора-дві тисячі наших співгромадян, ще кілька тисяч стали каліками і з собою вони ще забрали житті наших захисників. Про Донецьк і Луганськ навіть нема що згадувати, бо там цифри жахливі. Якщо не кордон 1991 і переносити на майбутнє, то в наступній війні вже проти нас воюватимуть і гинутимуть жителі Маріуполя, Мелітополя і т.д. А вони мають жити і творити і ніхто з наших захисників не має гинути від них.

Повна версія