Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Яку аудіосистему купити для дому? Бюджет € 700-1000

Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Я математик за освітою. :D

Принцип Гюйгенса... :rotate:

Не сперечаюсь, що таким шляхом можна добитись пристойного звуку. Але, НМД, він трохи надлишковий... (P)

никто этого права не лишает
только наука всегда опровергает догмы

   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Цитувати
никто этого права не лишает
только наука всегда опровергает догмы

Там науки трохи забагато, НМД... ;)

Якщо серйозно, то практично вся наука, що стосується відтворення звуку, була відома не пізніше тих же 80-х. Далі розвивалась психофізіологія звуку, матеріалознавство, а також галімі панти. :rotate:

На рівні знань 80-х можна було робити все, що роблять зараз, можливо, з меншим ККД (чуйкою). Просто не було соціальних замовлень. (P)
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Не стану спорить понапрасну

Но я слабо верю в то что чуйка неподтвержденная обьективными средствами анализа - верна
Иначе зачем вообще нужны ученые если можно набирать шаманов?

Останнє редагування: 24 березня 2018 14:05:37 від na100ika
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

В плане дым не повалил?  :D
та не))
когда то был жутким аудиофилом и тусовался на куче форумов хай енда.
авторитетные спецы говорили, что на этот ресивер можно подключать колонки от 4-16 Ом.
даже от 3,2 Ом. но не пользоваться в таком случае громкостью на полную. до 80%.
а при озвучке небольших залов, когда на фронт ставят 2 пары колонок, допустимое сопротивление 8-16 Ом.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Цитувати
Не стану спорить понапрасну

Но я слабо верю в то что чуйка неподтвержденная обьективными средствами анализа - верна
Иначе зачем вообще нужны ученые если можно набирать шаманов?

Чутливість низькочастотного - рахується по параметрахї Тіля-Смолла елементарно. Потрібно внести поправки на розташування, але це порядку одиниць децибел і добре відомо, як рахувати.
Середина/верх - початкові дані з паспорта, потім обов'язково промір. По цих даних конструюється фільтр - кросовер. У випадку достатньо рівних динаміків - робота буквально на годину з кавою і перекуром. ;)

По об'єктивних засобах - є правильна кімната, кілька мікрофонів з паспортами, два пістонфони і купа софта, в тому числі і самописного. :)
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

купа софта, в тому числі і самописного. :)

А шо, бывает софт несамописный?
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

В рамках схемы от ТС... Твёрдотельный плейер + плюс по цифре честный мультибитный цап (лучше на РСМ63) + усь из олдскула + аккустика... Только в 1000 хрен уложишься...
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Розшифруй)
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Розшифруй)
Тю... Плейер поддерживающий воспроизведения аудио без потерь (обычно WAV, легко получается из FLAC), с цифровым аудиовыходом. Встроенные в плейер не использовать ни в коем случае ... ЦАП на "мультибитной" микросхеме Burr Brown PCM63, 1701, 1702, 1704 и т.д.(список можно в нэте найти)...
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

а таке гут или щлак?
мне надо что-то такое для комнаты
баксов за 300-400

   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

а таке гут или щлак?
мне надо что-то такое для комнаты
баксов за 300-400

Показати зображення...

Маршалл очень крутая фирма акустики.
Только что именно в этих, хз.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Маршалл очень крутая фирма акустики.
Только что именно в этих, хз.
...гітарної акустики. І за рахунок цього додають до вартості ще бренд,  зароблений у гітарному звуці)
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

открою секрет
поменяй каналы наушников местами (правый в левый и наоборот) и почувствуй разницу
шо,  внатурі?) в стерео канали відрізняються?) яке відкриття)
От тільки не зрозуміло,  до чого тут однонапрямлені провідники.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Маг очень хорошо, прямо гордость берет что умельцы есть и с наукой дружат, но у маг заточка всетаки больше на стейдж саунд (хотя и есть малые системы)

И кроме этого ж есть park audio, в принципе в одной нише но с очень хорошими решениями

У меня парковский усилок он же пульт, концертный.

Показати зображення...
И смотрю в строну покупки у них компактного активного линейного массива

Показати зображення...
Жаль на все забаганки бюджетов неэма )
це отаке додому?) нафіга?)
До речі,  парк аудіо, то такі собі усілки.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Сабвуфер - це збочення.
У людини тільки два вуха.
шо в воду пернув)))
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

кстати лично я минимум раза три получал акустические травмы
один раз в киеве на gogol bordello
у меня "выгорела" голосовая середина частотки
сейчас чуть получше но все равно своему уху я не сильно верю

а многие живут и не знают что их уши не воспринимают всю АЧХ

зато я слышу верхние высокие за пределом нормального порога воспроизведения

Вообще в поликлиниках снимают аудиограммы.

Проверяют профзаболевание.

 
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Є дуже цікавий тестовий диск.
Там тест.
Музичний фрагмент.
Діапазон розбитий на октави і кожна октава на третю октави.
Потім одна третя октави в октаві в кожному запису послідовно знижається на 3, 6, 9, 12 дБ.
Треба це вловити.
Тест як для апаратури, так і для слуха.

Якщо ти цього не ловиш, тобі дуже якісна апаратура не допоможе.  :pooh_lol: 

Кому цікаво, можу його знайти. перевірите і себе і свою апаратуру.




Останнє редагування: 25 березня 2018 05:46:28 від DiDUS
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

+

Саб в угол обязательно..
бити по руках треба за такі поради
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

кстати лично я минимум раза три получал акустические травмы
один раз в киеве на gogol bordello
у меня "выгорела" голосовая середина частотки
сейчас чуть получше но все равно своему уху я не сильно верю

а многие живут и не знают что их уши не воспринимают всю АЧХ

зато я слышу верхние высокие за пределом нормального порога воспроизведения

Нормального - это сколько?
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Між іншим, прошу не забувати,  що апарат апаратом,  а кімната і правильна розстановка грає вирішальну роль.

Кімната не переглушена і не недоглушена (ну і там ще довго можна говорити,  базові пастки всякі і т д не розглядаємо), симетрична відносно осі прослуховування.

Розстановка колонок - ідеальним вважається рівносторонній трикутник,  у вершинах котрого голова і колонки. І не дуже близько від них сидіти. Також,  грає роль те,  на чому колонки стоять. Ідеально - це важка стійка, іноді в них пісок засипають для того.

Колонки і (особливо) саб - не в кутах,  кути,  це акустично проблемне місце. Саб бажано посередині,  але можна і збоку,  головне,  щоб на такій же відстані,  як і колонки (шоб не було фазових приколів).

Як вже вище писали,  монітори - не для слухання,  бо вони дають чесний звук,  а колонки для слухання мають давати приємний)

Також навушники для слухання музики - це не так гул,  як здається. По перше,  тоді сцена буде у вас в голові,  а не перед вами, і панорама нереалістична (наприклад,  якщо інструмент лише в одному каналі,  то це неможлива в реальному житті ситуація, коли одне вухо не чує інструмент). Також,  постійне прослуховування у вухах сильно садить слух в довгостроковій перспективі.
Інше питання,  що хороші вуха вдягнув,  і всьо,  а з колонками геморой,  і дорожче.

У мене більш менш витримані ці умови,  і навіть дешеві свени в результаті дають непоганий кайф від звуку і,  особливо,  від панорами (особливо у фільмах відчувається)
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

І ще...

Якщо ви хочете зрозуміти, наскільки вірно працює ваша апаратура,
підіть послухайте як звучить живий духовий оркестр,
як звучить кожен інструмент, а потім послухайте своє...
Повинно бути теж саме. Але знову таки, треба вміти слухати.     
   
Між іншим, прошу не забувати,  що апарат апаратом,  а кімната і правильна розстановка грає вирішальну роль.

На це є лік. Не абсолютний, але помічне.
https://ask.audio/articles/review-ik-multimedia-arc-2-5
https://www.whitecatmusic.com/wcmblog/sonarworks-reference-4-review

   
І ще...

Якщо ви хочете зрозуміти, наскільки вірно працює ваша апаратура,
підіть послухайте як звучить живий духовий оркестр,
як звучить кожен інструмент, а потім послухайте своє...
Повинно бути теж саме. Але знову таки, треба вміти слухати.   

Ти сказав велику дурницю.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Зараз підбираю музичні радіостанціі до своєго Denon  з якісним муз трафіком?
Мож хтось порекомендує
Поки що найулюбленіша-PARADISE

Останнє редагування: 25 березня 2018 13:18:38 від Denim
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Цитувати
Між іншим, прошу не забувати,  що апарат апаратом,  а кімната і правильна розстановка грає вирішальну роль.

+100500
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Зараз підбираю музичні радіостанціі до своєго Denon  з якісним муз трафіком?Мож хтось порекомендуєПоки що найулюбленіша-PARADISE
Что означает "качественный"?... По контенту, или по вещанию?... Если второе, то они давно все сидят на МП3... Да и радио накладывает свои ограничения...
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Радіо не для того, щоб смакувати. Я за його посередництвом відслухую новинки, яких самому шукати влом. Є спеціально навчені діджеї на радіо, вони і стараються :)
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Мужики, а можна парочку ніщебродських питаннь?  :gigi:

Хочу придбати 2.0 до компа, бюджет 200-300 баксів. Особливих вимог не маю, не аудіоманьяк, тому витрачати більше великого сенсу не бачу. По розміщенню колонки будуть десь у метрі від мене, на відстані десь метри півтора одна від одної, на одному рівні з головою. Є лише вимоги по габаритам, не більше 50 см в висоту, 30 в ширину та 40 в глибину.  Слухати буду FLAC/AAC десь 50/50. Основний жанр - павер метал та коло нього.

По інетам начитався, поки зупинився на трьох комплектах, які мене ніби-то задовольняють (виходячи з відомих по інету характеристик).
1. Edifier R2800
2. Edifier R2700
3. Edifier R2730DB

Всі три мають S/PDIF та TOSLINK, використовувати планую останній у парі з старенькою Audigy 2 ZS. Всі три мають активний кросовер перед підсилювачем, та окремі підсилювачі на НЧ, СЧ та ВЧ голови.
У останнього комплекту є вихід на саб та блютуз (це просто для інфи - для мене це не вигляда принциповим у виборі).

Питання:
1. Що краще серед вказаних, чи може я взагалі вибрав лайно для цього цінового діапазону?
2. Чи вийде щось краще у цьому бюджеті, якщо брати пасивну акустику з окремим підсилювачем (чи що там мені буде потрібно)?
3. Що краще - S/PDIF чи TOSLINK, чи нема різниці?

Копняків не виписуйте - я в темі ламер, тому вибачаюся, якщо криво поставив питання.
 :)


Останнє редагування: 25 березня 2018 17:48:47 від Jinx
   
шо в воду пернув)))

Я професійний музикант, а ти хто?
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Я професійний музикант, а ти хто?
А я звукорєж (раніше то був основний вид діяльності). Питання є?)
До речі, серед музикантів купа народу не розбирається в питаннях звуку, котрі напряму не стосуються їхніх інструментів, і міфів також вагон. Перевірено.

Просто ну вдумайтесь в те, що написали - де там причинно-наслідковий зв'язок?
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

А я звукорєж (раніше то був основний вид діяльності). Питання є?)
До речі, серед музикантів купа народу не розбирається в питаннях звуку, котрі напряму не стосуються їхніх інструментів, і міфів також вагон. Перевірено.

Просто ну вдумайтесь в те, що написали - де там причинно-наслідковий зв'язок?

 :good:

 :drinks:

   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Мужики, а можна парочку ніщебродських питаннь?  :gigi:

Хочу придбати 2.0 до компа, бюджет 200-300 баксів. Особливих вимог не маю, не аудіоманьяк, тому витрачати більше великого сенсу не бачу. По розміщенню колонки будуть десь у метрі від мене, на відстані десь метри півтора одна від одної, на одному рівні з головою. Є лише вимоги по габаритам, не більше 50 см в висоту, 30 в ширину та 40 в глибину.  Слухати буду FLAC/AAC десь 50/50. Основний жанр - павер метал та коло нього.

По інетам начитався, поки зупинився на трьох комплектах, які мене ніби-то задовольняють (виходячи з відомих по інету характеристик).
1. Edifier R2800
2. Edifier R2700
3. Edifier R2730DB

Всі три мають S/PDIF та TOSLINK, використовувати планую останній у парі з старенькою Audigy 2 ZS. Всі три мають активний кросовер перед підсилювачем, та окремі підсилювачі на НЧ, СЧ та ВЧ голови.
У останнього комплекту є вихід на саб та блютуз (це просто для інфи - для мене це не вигляда принциповим у виборі).

Питання:
1. Що краще серед вказаних, чи може я взагалі вибрав лайно для цього цінового діапазону?
2. Чи вийде щось краще у цьому бюджеті, якщо брати пасивну акустику з окремим підсилювачем (чи що там мені буде потрібно)?
3. Що краще - S/PDIF чи TOSLINK, чи нема різниці?

Копняків не виписуйте - я в темі ламер, тому вибачаюся, якщо криво поставив питання.
 :)

хороший вариант
   
А я звукорєж (раніше то був основний вид діяльності). Питання є?)
До речі, серед музикантів купа народу не розбирається в питаннях звуку, котрі напряму не стосуються їхніх інструментів, і міфів також вагон. Перевірено.

Просто ну вдумайтесь в те, що написали - де там причинно-наслідковий зв'язок?

Слухай, звукорєж (де ти, б***ь, слово таке знайшов?!)
покажи мені хоч одну студію,
де є сабвуфери?
Чи при записі, чи при зведенні.
Ну, за виключенням 5.1.
бо то кіно.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Що краще серед вказаних, чи може я взагалі вибрав лайно для цього цінового діапазону?
Краще genelec 8020 пошукай.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

вийде щось краще у цьому бюджеті, якщо брати пасивну акустику з окремим підсилювачем (чи що там мені буде потрібно)і?

Ні.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

хороший вариант
Дякую.  :)

Краще genelec 8020 пошукай.
Порівнюю з 2730
500 баксів проти 200,
2 динаміки проти 3,
4 дюйми НЧ проти 6,5,
20 вт на канал проти 68.
Аналог онлі проти S/PDIF та TOSLINK.
 :S
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000


3. Edifier R2730DB


Блюпуп унылый, чуйки нет телефон надо на колонку класть.
сейчас неспешно читаю про блюпуп модули с али.
может вкрячу вместо родного.
линейный вход заметно тише чем оптика и блюпуп.
Играют наверное на уровне S30.
айва 9ХХ на три ЦД валила лучше, четкость и инструменты не помню, мне это не интересно было в то время :gigi:
Покупал чтобы изредка тихо слушать музыку и чтобы не так ужасающе уныло звучали фильмы с инета.
Подключены оптикой к телеку, а на телек подключен комп и андроед приставка.
Танки зарычали  :D
Всё шо знал, сказал.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Блюпуп унылый, чуйки нет телефон надо на колонку класть.

Блютуз не цікавить. Буде треба - знайду на тому ж алі якусь девайсину, що приймає AptX та віддає по S/PDIF. Варіант основного з'єднання вказаний - TOSLINK.
Всё шо знал, сказал.
Теж дякую.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Радіо не для того, щоб смакувати. Я за його посередництвом відслухую новинки, яких самому шукати влом. Є спеціально навчені діджеї на радіо, вони і стараються :)

Ось і я так думаю.Тому постійно слухаю радіо.
Благо зараз це доступно з усього світу ,порівнянно високоі якості,а не БИБЕСИ з Севою через глушилки..
В моєму ресівері Denon- вже прошито
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія