Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не хочеш обслуговувати українською в Україні? Отримай судовий позов

Да, да...  Мы окупанты такие. В крови ни капли москальскої ни краплини української крови нет. Пытаюсь говорить украинксим, но даже жена ржёт с моих попыток говорить. Обьясняю ей, что это только усугубляет ситуацию, а лучше подправь меня. Так нет, и это в семье.В быту гораздо хуже. В магазине укромовные услышав суржик сразу переходят на русския языка, прошу обслуживать на державном языке, ржут. И чё тут сделать? В Германии, на Фатерляндии, подходишь к любому человеку, и без вопросов, к твоему немецкому притензий не имеют, отвечают поправляют и на англицкий не переходят. И что мне делать в  этой замечательной стране, человеку начавшему говорить на немецком, насильно наученому русскому, где по радио говорят то рсійскою мовою то на украинском? Про обывателей молчу, 10% нормально относятся к суржику, остальное быдло, либо переходят на русский либо делают из тебя козла за то что говоришь так как можешь. Писать могу украинским языком достаточно неплохо,но только потому, что медленно набираю текст и в это время могу подбирать слова. В разговорной речи темп несколько выше и подобрать слова мозг не успевает. А так да.. украимовные форевер. Только под Иловайском и Мориуполем не спрашивали на каком языке говоришь(
   
Да, да...  Мы окупанты такие. В крови ни капли москальскої ни краплини української крови нет. Пытаюсь говорить украинксим, но даже жена ржёт с моих попыток говорить. Обьясняю ей, что это только усугубляет ситуацию, а лучше подправь меня. Так нет, и это в семье.В быту гораздо хуже. В магазине укромовные услышав суржик сразу переходят на русския языка, прошу обслуживать на державном языке, ржут. И чё тут сделать? В Германии, на Фатерляндии, подходишь к любому человеку, и без вопросов, к твоему немецкому притензий не имеют, отвечают поправляют и на англицкий не переходят. И что мне делать в  этой замечательной стране, человеку начавшему говорить на немецком, насильно наученому русскому, где по радио говорят то рсійскою мовою то на украинском? Про обывателей молчу, 10% нормально относятся к суржику, остальное быдло, либо переходят на русский либо делают из тебя козла за то что говоришь так как можешь. Писать могу украинским языком достаточно неплохо,но только потому, что медленно набираю текст и в это время могу подбирать слова. В разговорной речи темп несколько выше и подобрать слова мозг не успевает. А так да.. украимовные форевер. Только под Иловайском и Мориуполем не спрашивали на каком языке говоришь(

Ім'я користувача:    Kazakvl
Дата реєстрації:    11 листопада 2014 20:22:52
Повідомлень:    40 (~0 в день)

Тренуйтесь на ФУПі - пишіть українською.
наприклад Kozak
   
Модна каста програла позов

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155786070515617&id=753915616


Цитувати

УРААА!!!!!!!

Підсумок
З 2012 року модна каста багаторазово обіцяла зробити сайт укр мовою.
Зараз 2018 рік, сайт виключно іноземною.
modnaKasta — шостий рік невиконаних обіцянок…

---------------------------
Вчора, 31.01.2018. вдалося переламати ситуацію — суд зобов'язав modnaKasta надавати інформацію українською мовою!!!
----------------------------
Опишу деталі за допомогою структури художнього твору :)

Експозиція — вихідні відомості про героїв, які вмотивовують їхню поведінку в умовах конфлікту

Modna Kasta — великий, ймовірно соціально відповідальний, інтернет магазин.
Власник пан Логвін, депутат від Об'єднання "Самопоміч"
Цитата від пана Логвінова “Я готовий бути проактивним, щоб не вирішувати якісь проблеми лише постфактум, як це було під час Майдану. А працювати над тим, щоб усувати причину цих проблем одразу.”

Зав'язка — подія, що кладе початок конфлікту

Починаючи з 2012 року багато різних споживачів зверталося до них, з проханням надавати інформацію про товари українською мовою. Щоразу вони казали, що ще от трохи, ще почекайте шість місяців. Ми працюємо…

2012 рік, неодноразові звернення до модної касти
Відповіді:
Доброго дня, Романе. Ваші пропозиції та зауваження ми передамо керівництву.
С уважением,
Валерия Башинская
Центр обслуживания клиентов
Modna Kasta
2012 рік
МоднаКаста:
"Захар, доброго дня!
Дякуємо за теплі відгуки.
Так, ми розуміємо ситуацію і працюємо над вирішенням проблеми. Але, так як повний переклад стосується значних доробок сайту, ми зможемо реалізувати це не раніше початку наступного року. [Мій коментар: тобто початок 2013]
 2012 рік
Підтверджують про початок 2013 року.
2013 рік
Yulia Shylova <Y.Shylova@modnakasta.ua>
To: Roman Shuper <noubase@gmail.com>
RE: Нам нужна ваша помощь, Роман!
Романе,
Дякую за відповідь!
Працюємо над українською версією і плануємо запустити восени. [Мій коментар: восени 2013 року]
 ………………………….
2016 рік
modnaKasta Доброго дня. На жаль, поки що у нас немає української версії нашого сайту. Але ми працюємо над цим питанням постійно і постараємося найближчим часом обов'язково реалізувати цю можливість.
 Мій коментар: Після слова постійно хочеться додати “з 2012 року”...
 2017 рік
modnaKasta Svyatoslav Litynskyy, Ви нас випередили. Так, насправді, ми не встигаємо до Дня Святого Миколая запустити україномовну версію нашого сайту.
Проте ми робимо усе можливе, щоби ця наша мрія стала дійсністю якнайшвидше. Усі наші працівники пишаються рідно...Переглянути більше
 Мій коментар: Тут хочеться додати, ага, випередив, на 6 років. Як казав класик:”Швидкість гідна подиву”.

Кульмінація — найвищий момент у розвитку дії

Маючи таку неприємну історію спілкування, спробував в них отримати інформацію про характеристики товару, на який мене перекинула їхня реклама, мені відмовили, я вирішив захистити своє право в суді.

Наразі це одне з найбридкіших спілкувань, яке мав. Відчуття, як від спілкування з мажорами, які вважають тебе нижчою кастою. Телефонне спілкування
— приїжджайте в Київ, ми вам все пояснимо
— давайте скайпом чи телефоном, мені добу їхати в Київ та назад
….

Наведу деякі їхні аргументи в суді, як я їх запам’ятав та зрозумів (МК — представник Модної Касти).

1. МК: Ми маленька компанія, не маємо можливості перекладати...
Факт:  modnaKasta, виручка 39 млн дол за 2013 рік. Обіцяє зробити переклад сайту з 2012 року.

2. МК: 80% українців говорять російською мовою.
Факт: За переписом 2001 російську мову визначили як рідну 29,6 %, за опитуваннями 2017 року Розмовляють вдома російською 27% громадян. Тобто прибріхують мінімум на 50%.
3. МК: Ми лише за розвиток, тобто відродження української мови... Але потреби надавати українською мовою інформацію про товари не маємо.
....
Тобто вони реально вважають, що українська мова є мертвою, та потребує не підтримки, а саме відродження….
4. МК: Ви [Святославе], насправді, не мали наміру щось в нас придбавати, тому ваші звернення [маю намір придбати, дайте інформацію про товар українською] ми не сприйняли серйозно.
І наступна теза
4.а. МК: МИ ЗАВЖДИ НА ЗАПИТ НАДАЄМО ІНФОРМАЦІЮ ПРО ТОВАР українською мовою.
...... Тут я вже був просто шокований когнітивним дисонансом (коли дві зовсім протилежні думки співіснують в одній голові).
5. МК: Так, наша відповідь [надіслана після подання позову] не містила запитуваної інформації, теж ми надіслали її не у визначені законом терміни.
Але все ж вимогу "визнати неправомірними дії щодо ненадання українською мовою інформації про товари" вважаємо надуманою.
6. modnaKasta долучила до позову ДВА ДЕСЯТКИ сторінок з моєю біографією, громадською діяльністю, публічними виступами, скріншотами відео.

Я приватно запитав: “А дисертацію мою ви перечитували?”

Розв'язка — подія, що розв'язує конфлікт

Суд встановив — визнати неправомірними дії щодо ненадання українською мовою інформації про товари, зобов’язати модну касту надавати таку інформацію.

Епілог — повідомлення про події після розв'язки.

Цікаво, чи Вища Каста далі буде оскаржувати моє право на отримання інформації про товари українською мовою в апеляційному суді? Готовий закластися, що буде. Їхнє зверхнє ставлення лише переконало мене в цьому.

Ну нічого, справу зроблено, душ прийняв —  змив з себе це відчуття огиди. Йдемо далі.

П.С. Дякую медіа

http://portal.lviv.ua/news/2018/02/01/deputat-vid-samopomochi-popri-rishennya-sudu-vperto-vidmovlyayetsya-ukrayinizuvati-svoyu-internet-kompaniyu

https://zaxid.net/lvivyanin_cherez_sud_zobovyazav_internet_magazin_modna_kasta_pereklasti_sayt_ukrayinskoyu_n1448011
   
Да, да...  Мы окупанты такие. В крови ни капли москальскої ни краплини української крови нет. Пытаюсь говорить украинксим, но даже жена ржёт с моих попыток говорить. Обьясняю ей, что это только усугубляет ситуацию, а лучше подправь меня. Так нет, и это в семье.В быту гораздо хуже. В магазине укромовные услышав суржик сразу переходят на русския языка, прошу обслуживать на державном языке, ржут. И чё тут сделать? В Германии, на Фатерляндии, подходишь к любому человеку, и без вопросов, к твоему немецкому притензий не имеют, отвечают поправляют и на англицкий не переходят. И что мне делать в  этой замечательной стране, человеку начавшему говорить на немецком, насильно наученому русскому, где по радио говорят то рсійскою мовою то на украинском? Про обывателей молчу, 10% нормально относятся к суржику, остальное быдло, либо переходят на русский либо делают из тебя козла за то что говоришь так как можешь. Писать могу украинским языком достаточно неплохо,но только потому, что медленно набираю текст и в это время могу подбирать слова. В разговорной речи темп несколько выше и подобрать слова мозг не успевает. А так да.. украимовные форевер. Только под Иловайском и Мориуполем не спрашивали на каком языке говоришь(
Казки з паралельного світу.
   
Модна каста програла позов

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155786070515617&id=753915616



Середня за місяць кількість запитів у Гуглу по Україні:
купить платье 12100           купить джинсы 2400
купити сукню     590           купити джинси   320

Потім не дивуйтесь, що та ж МК чи будь-хто інший надає перевагу російськомовному варіанту сайта.
Для МК робити україномовний варіант - це боротьба за приблизно десь 10% покупців. А коштів потрібно стільки ж витратити, як на 90%


Останнє редагування: 2 лютого 2018 20:23:32 від skiff
   
Середня за місяць кількість запитів у Гуглу по Україні:
купить платье 12100           купить джинсы 2400
купити сукню     590           купити джинси   320

Потім не дивуйтесь, що та ж МК чи будь-хто інший надає перевагу російськомовному варіанту сайта.
Для МК робити україномовний варіант - це боротьба за приблизно десь 10% покупців. А коштів потрібно стільки ж витратити, як на 90%

Похуй по якій причині їм влом додати українську на сайт. Не подобається - отримуватимуть штрафи
   
Ось
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=993995.msg20793375#msg20793375
п***а - не мішки тягнути..
Блаблабла..
з+++ли.
   
купити сукню     590

брехливий троль

купити сукню
Приблизна кількість результатів: 1 310 000 (0,36 сек.)

   
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10156228748445617&id=753915616

Ура!
Українофоби з МодноїКасти програли апеляцію.

Сьогодні апеляція підтвердила рішення першої інстанції. Рішення набуло законної сили.
1. МоднаКаста Kasta неправомірно не надала інформацію українською мовою.
2. Зобов'язати їхнє ТзОВ надавати інформацію українською мовою, в тому числі і на їхньому сайті.

П.С. Один з їх представників сказав був давніше: "А от AliExpress ви ніколи не змусите". А Алі не такий дурний, сам вже почав.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія