Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

В Харькове 16-летний подросток на "Инфинити" на огромной скорости протаранил "Шевроле"

Де на відео зупинився?

Він зупинився вже в момент удару, я неточно висловився. А все тривало секунду-дві.
Не зорієнтувався в тому, що відбувається, водій Авео. Прогавив. Був введений в оману тим авто зліва від нього, водієм його, який врятувався, загальмувавши. Тут вже - долі секунди все вирішили. Не повезло.

І я неточно їхню термінологію, даїшницьку, вжив. Не „перешкода“, а „оглядовість“ це в них називається. Але суті це не змінює.
   
Якщо „нефига с боков не видно“ то за правелами, навіть нашими дибільними, водій зобов’язаний стояти, а не їхати, або повзти, крутячи головою на 360 градусів, аж до того моменту коли побачить.... що проїзд - безпечний.

І Дронов ввечері, коли вже стемніло, не міг не бачити фари Лексуса, яким летіла Зайка.
Він просто тупо їх проігнорував, протаранив Лексус, який перекинувся і зніс людей на тротуарі.
Бик Дронов - вбивця не менший ніж дибілувата Зайка-мажорка.

Тому проводили експертизу
   
Дятел abg вперто не помічає, що машина зліва повертала наліво, про що свідчить увімкнений поворотник  :gigi:
   
такой скорости тормозной путь пару 10ков метров
Це гумор такий? А 160 м не хочете?
а не 3-5 это не 40-60 км
Ви фантастичний оптиміст.
   
Є ще одна тема - яку ступінь тяжкості визначать в потерпілих, тих, що пасажири. Вони живі, можуть експерти за бабло велике/дуже велике поставити середню тяжкість, отже малого гандона будуть судити за ч. 2 ст. 286, там від трьох років санкція. Хіба надіятись на максималку, що він на умовному + ще якісь обтяжучі
   
Ти сам прочитай і зрозумій те, що написав. Воно тут - ні до чого.

П.С.
Передивився ще раз те відео.... так, я помилився, друга машина не зупинилася, а продовжувала рух, але сповільнювалася, пропускаючи Інфініті..... бо побачив водій її... напевно...
А водій Авео рухався майже синхронно і відреагувати не встиг, не зрозумів, що відбувається... не побачив Інфініті...  і випередив того другого на півкапота.... далі удар і смерть...

Тому ситуація Дронова це 1:1 з ситуцією того другого водія, який сповільнився і врятувався, а водій Авео і Дронов - ситуації повністю протилежні, він практично майже не міг ані передбачити ані побачити ані зреагувати....
І той другий водій, водій авто, що рухалося зліва від Авео, все зробив правильно, згідно правил - дивився, бачив і реагував на зміну ситуації, на відміну від бика Дронова, ситуція - ідентична, а дії різні.
А водій Авео - жертва, а не винуватець, його ввів в оману рух того другого автомобіля, який йому обмежував видимість, тому можна припустити, що він не міг зреагувати ніяк і вини його немає зовсім.

Убери слово «майже», добавь слово «объективно».
   
Ахуеть. Не встречал в реале таких дебилов. Мовчи про совість.

Совість ні до чого, ситуація нічим не подібна до Дронова, просто флудить
   
Авео убедился - зелёный горит, пешеходы идут, но на соседней полосе кто-то остановился: движок? Начинающий? Это ж не перед пешеходным переходом - Там - да. А тут - нет.

Не так.
Це все - несуттєві деталі кривих ПДР.
Головним пунктом є пункт 1.5 і, відповідна йому, стаття КК.

Але ви собі можете вважати як вам захочеться.
І будете платити за це в результаті.
Метрами сирої землі і вироком суду про роки відсидки.
Так це працює.
   
16-ЛЕТНИЙ ПОДРОСТОК РАССКАЗАЛ, ЧТО В INFINITI БЫЛИ НЕИСПРАВНЫ ТОРМОЗА
28 окт, 2021 18:21 София Величко 0
Facebook Facebook Facebook
Об этом Николай Харьковский рассказал в суде, где ему избирали меру пресечения.

Отвечая на вопрос журналистки телеканала СТБ Марии Малевской, парень сообщил, что пытался уйти от столкновения и начал тормозить в тот момент, когда на светофоре загорелся красный сигнал, но машина не слушалась.

"Там были плохие тормоза, это знали на сервисе. По камерам видно то, что я торможу, но оно не тормозит", – сказал Харьковский.

Таким образом парень признал, что именно он находился за рулем в момент аварии. Хотя еще утром перед заседанием суда его защитница сообщила, что Николай не помнит, кто вел машину.

Также его адвокат рассказала, что машину около недели назад купила его мать. Сама женщина находится в Германии, а авто в это время было на станции техобслуживания, с которой забрать его должен был один из друзей сына.https://www.newsroom.kh.ua/news/16-letniy-podrostok-rasskazal-chto-v-infiniti-byli-neispravny-tormoza-video
----------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=jxlb5gUX1P0&t=73s

Тому що на такій швидкості саме так гальмує Інфініті це він мав знати сідаючи за кермо
   
это еще доказать надо, что там 180.
если не ошибаюсь у Зайки скорость так и не установили.

Але на форумі вирахували в гілціє
   
скоріше це лінія захисту. сісти в машину з несправними гальмами мабуть менше правопорушення ніж свідомо гнати 180-200 км\год

Взагалі навпаки :facepalm1:
   
Пишут, что в Харькове опять смертельное ДТП с участием инфинити. Причем буквально 100 метрах от вчерашнего.

?
   
Совість ні до чого, ситуація нічим не подібна до Дронова, просто флудить

Так-так. Звичайно.
Сісти в півторатонну залізяку і натиснути на газ, не дивлячись чи часом жива [ще] людина не опиниться в тебе на шляху.
До чого тут совість?
Застаріле взагалі слово і поняття.
Забудьте про нього.
Це ж не пікселі і терабайти.
   
На сусідній смузі ніхто не зупинявся, де ви беретеся, ідіоти...

Попустись, идиот - а шо он делал - тормозил? Я видео не смотрел.
   
Какое начало движения? При проезде перекрестков вы должны пропустить тех кто заканчивает проезд перекрестка. А не смотреть не едет ли за 200 метров инфинити без тормозов.

ЗИ от начала движения до столкновения прошло 8 секунд.

Ты читать умеешь? А я за шо?  Или ты - писатель?
   
Убери слово «майже», добавь слово «объективно».
Він взагалі пише повну дурню. Для того, що би автомобілі не заважали огляд ані ліворуч, ані праворуч, треба всім рухатись однією смугою. Інакше ніяк. Це по-перше. По-друге, після початку руху/виконання маневру водій має зосередитись виключно на напрямку руху. Та час від часу дивитися в дзеркала. Якщо він буде вертіти головою - біди не уникнути. І це аксіома, якій навчає будь який інструктор з вождіння.
   
И доказывай не доказывай этим долбням - пелфору, апельсину, абг - самое главное -скорость. Во первых, тяжесть последствий. И во вторых в мегаполисе за сутки тысячи раз люди нарушают правила - неправильно оценил ситуацию, расстояние, чего-то не заметил. Людям свойственно ошибаться. А вот сесть  за руль пьяным или превысить скорость можно только сознательно.

А ну ну давай розказуй про швидкість Дронова я там в гілці підраховував :facepalm1:
Наступне ти тупо брешеш просто як будь-який кацап
Далі усюди вказував на комплекс помилок що вчинили водії
   
Дятел abg вперто не помічає, що машина зліва повертала наліво, про що свідчить увімкнений поворотник  :gigi:

Телепню айтішницький, ти в ігнорі вже, але зроблю виняток, відповім ще й тобі, бо чим ти гірший від інших бикуватих дронових?

Там - 5 смуг одностороннього руху, тому нікуди повертати „проти шерсті“ той автомобіль не міг.

А мигає в нього аварійка, ввімкнена вже по факту.
   
Він зупинився вже в момент удару, я неточно висловився. А все тривало секунду-дві.
Не зорієнтувався в тому, що відбувається, водій Авео. Прогавив. Був введений в оману тим авто зліва від нього, водієм його, який врятувався, загальмувавши. Тут вже - долі секунди все вирішили. Не повезло.

І я неточно їхню термінологію, даїшницьку, вжив. Не „перешкода“, а „оглядовість“ це в них називається. Але суті це не змінює.

В момент удару це уже момент ДТП вчи матчастину :facepalm1:
   
Убери слово «майже», добавь слово «объективно».

Подивися уважно відео, побачиш, що саме майже синхронно, бо трохи випереджав, можливо, що ще й тому прогавив,
об’єктивно - прогавив долі секунди, втратив пильність і ракета Інфініті йому це не пробачила.
   
Це не має значення. Це - приклад як не треба писати правила дорожнього руху.
Головний пункт правил це п.1.5 :

 Всі інші пункти, криво-косо написані, є другорядними.
Коли це до вас усіх дійде нарешті????    ;o

Не виляй задом - если ты не можешь понять - это не значит,  что и написано по-дебильному.
   
Не так.
Це все - несуттєві деталі кривих ПДР.
Головним пунктом є пункт 1.5 і, відповідна йому, стаття КК.

Але ви собі можете вважати як вам захочеться.
І будете платити за це в результаті.
Метрами сирої землі і вироком суду про роки відсидки.
Так це працює.

Ещё раз - если ты не можешь понять пдр - это не значит,  что они кривые.
   
В момент удару це уже момент ДТП вчи матчастину :facepalm1:

Яку матчастину, шо ти несеш?   ;o
Там все ясно як білий день і сперечатися нема про що взагалі б було.
Якби ви не були такими бицями айтішно-потішними.
І якби таких биців не було б на дорогах.
Але ви є.   :facepalm:
   
Тому що на такій швидкості саме так гальмує Інфініті це він мав знати сідаючи за кермо


И другие авто подобных габаритов и массы - резина +-, тормоза +-.
   
Баранов Сергій Володимирович
Перевірити як фізичну особу в YouControl
2019, Кандидата на посаду
МІСЦЕ ПРАЦІ
Харківська область, Офіс Генерального прокурора
ПОСАДА
прокурор
Виторг в тендерах компаній
917 658 444,60 грн. — в яких декларант є бенефіціаром
https://declarations.com.ua/declaration/nacp_d1839685-a5f4-4185-a449-0758947f786b

А це хто?
Родич одного з пасажирів Інфініті?
Мільярд гривень виторгу. Мдя.
   
Ви здуріли ?
Малолітній диявол ганяє по місту 180 км год а ви правила цитуєте ?
Все з головами добре ? Бачу шо ні :(
   
Тут почати треба, що винний взагалі їхав без прав
   
Малолітній диявол ганяє по місту 180 км год а ви правила цитуєте ?
Все з головами добре ? Бачу шо ні

Так то ж abg, там не логіка, а карлючки з книжки ПДР....
   
А це хто?
Родич одного з пасажирів Інфініті?
Мільярд гривень виторгу. Мдя.

Податкова міліція.
Був кандидатом на прокурора харкова.
Там ше майна на мільйони баксів задекларовано на жінку.

Тому кажу знову - цей вбивця із сімї есбеу прокуратура судді.
Його пасажири З таких сімей.
   
Тут почати треба, що винний взагалі їхав без прав

850 гривень штраф.
По закону.
   
Він взагалі пише повну дурню. Для того, що би автомобілі не заважали огляд ані ліворуч, ані праворуч, треба всім рухатись однією смугою. Інакше ніяк. Це по-перше. По-друге, після початку руху/виконання маневру водій має зосередитись виключно на напрямку руху. Та час від часу дивитися в дзеркала. Якщо він буде вертіти головою - біди не уникнути. І це аксіома, якій навчає будь який інструктор з вождіння.

 8-)

Ну, з вождінням  :laugh:   тут у вас, усіх, биців, все в порядку, я не буду сперечатися.
Крутіть далі педалі. І сушіть сухарі заодно. І це краще ніж гробівець собі резервувати, звичайно.
Бо всі биці дронуваті, тобто - ви, любимі, рано чи пізно, зустрінете собі свою любиму зайку і історія повториться ще не раз.

   
По словам мамы, Лиза оказалась в машине случайно.

"Она знает, что есть такой человек — Николай. А вообще она ехала со своими знакомыми, которые сидели сзади и также пострадали. Выходит, Николай — это их общий знакомый. Он ей никакой не парень, как пишут. Из-за этого ей приходят угрозы. Люди думают, что аварию спровоцировал ее парень, потому желают ей смерти. При этом ни сам Николай, ни его семья на контакт не выходили и ничего не просили. Ни помощи, ни угроз от них не было", — рассказывает Наталья Дусик.

Сегодня девушку с переломом ноги перевели из неотложки в областную больницу, где за ней будет наблюдать травматолог.

"На три дня ее уложили на вытяжку. Сейчас пока операции не делают. Вчера я написала в горсовет письмо с просьбой оказать материальную помощь на лечение", — говорит Наталья.

По ее словам, за два дня семья уже потратила на медикаменты 8000 гривен.
Смішну історію довбомама розказала, особливо про матдопомогу  :-)o
   
Загиблий водій авео зробив помилку - зелене світло не означає тисни на газ. Спочатку тре дати можливість іншим дати завершити проіхати перехрестя.

Але це доступне 10% водіям .
   
Тут почати треба, що винний взагалі їхав без прав
----
Все одно "обоюдка!" :aggressiv:   :D
   
https://declarations.com.ua/declaration/nacp_454604ec-cb16-4432-bfa1-d993b0774d96

Прізвище:
ДУСИК
Ім'я:
НАТАЛІЯ
По батькові (за наявності):
ГРИГОРІВНА
Місце роботи або проходження служби (або місце майбутньої роботи чи проходження служби):
Військова частина А4510

дочка   
Прізвище: Дусик
Ім'я: Елизавета
По батькові: Юріївна
Конфіденційна інформація
Україна   [Конфіденційна інформація]   [Конфіденційна інформація]   [Конфіденційна інформація]

Пасажирка.
   
Не виляй задом - если ты не можешь понять - это не значит,  что и написано по-дебильному.

Де це я віляю, коли я товчу вам всім, бицям, вже другу тему те саме, а ви ніяк зрозуміти не хочете?
Можете навіть проголосувати   8-)  але результат від цього не зміниться - всі биці дронови будуть винними і будуть сидіти в більшості своїй, незважаючи на те, що ви проголосуєте, що бикуватість - норма і навіть похвальна норма. Для кримінального кодексу ви все одно будете бицями дроновими і будете обвинувачуваними, а не пошкодованими. Це - такий мєдєцинскій факт, як казав савєцкій класик.
   
Загиблий водій авео зробив помилку - зелене світло не означає тисни на газ. Спочатку тре дати можливість іншим дати завершити проіхати перехрестя.

Але це доступне 10% водіям .

Ты забыл - объективно.
   
Саме так. Завжди. І оцінювати і бачити і помічати і передбачати. Такими є стандартні вимоги до водіїв, описані в правилах.
Інакше взагалі краще не сідати за кермо. Ніколи.

Якщо Ви, переїжджаючи перехрестя на зелене світло, починаєте вертіти головою туди-сюди, видивляючись, чи хтось Вам влетить зліва на швидкості 200 км на год із-за капота авто поруч, а не перед собою основну увагу концентруєте, то Вам краще за кермо взагалі не сідати.
Ви рано чи пізно зіб"єте якогось пішохода, чи велосипедиста.
   
Там - 5 смуг одностороннього руху, тому нікуди повертати „проти шерсті“
че? ;o
   
Де це я віляю, коли я товчу вам всім, бицям, вже другу тему те саме, а ви ніяк зрозуміти не хочете?
Можете навіть проголосувати   8-)  але результат від цього не зміниться - всі биці дронови будуть винними і будуть сидіти в більшості своїй, незважаючи на те, що ви проголосуєте, що бикуватість - норма і навіть похвальна норма. Для кримінального кодексу ви все одно будете бицями дроновими і будете обвинувачуваними, а не пошкодованими. Це - такий мєдєцинскій факт, як казав савєцкій класик.

Но ты же сам писал, шо ситуация Дронова и шевролетки - не похожи. Вот это я и называю - вилять задом: сначала пишет чёрное, затем - белое, но утверждает шо то - рябое!(почти ц)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія