Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)

Герб какой, Абданк?
+==============================+
Ромбоедричний. Мені це не потрібно.
   
Хелм. Недалеко це від Любліна.
Впевнені що поляки? Там багато українців колись було. Да і зараз залишилось.
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

Вия, подруга!

Дело в том, шо Малин с XIV века в составе ВКЛ, а потом Жечи Посполитой.
Так шо не бреши про архивы.

Тем более для литвинов/поляков Омельченко- чисто хлопская фамилия.
А я десь казала, що архіви москальські, чи що? Звісно, що польські.
   
Так язык без костей.
Прихильниця Свободи + рідновірка.
Вірить у найнеймовірніші фантазії
   
Впевнені що поляки? Там багато українців колись було. Да і зараз залишилось.
впевнений, що не поляки. Саме польськи українци. Я так і написав. Поляки різали моїх предків.
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

Що таке родова пам'ять? У Вас у сім' ї переказували нащадкам, що ви пішли від князя Мала?
Переказували, що це наша споконвічна земля на багато поколінь вглиб. Ще у мене в планах видати історічне дослідження, яке є лише в рукописному вигляді. Колись похвалюся.
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

впевнений, що не поляки. Саме польськи українци. Я так і написав. Поляки різали моїх предків.
Так, і на Поліссі досі не відбулася асиміляція, існують польські села окремо і українські села окремо.
   
впевнений, що не поляки. Саме польськи українци. Я так і написав. Поляки різали моїх предків.
Точно, я неправильно прочитала. Вибачаюся.
   
Так, і на Поліссі досі не відбулася асиміляція, існують польські села окремо і українські села окремо.
як не чули, то про "операцію Вісла" прочтіть. Так мої предки на Волині раптом себе знайшли
   
Це - польське призвище. Жидів у шляхту не брали.
еще как брали. Но выкрестов.
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

як не чули, то про "операцію Вісла" прочтіть. Так мої предки на Волині раптом себе знайшли
Та звісно, що чула, то були українські землі.
А чого раптом, може вони з Волині на Холмщину і переселилися раніше?
   
Так, і на Поліссі досі не відбулася асиміляція, існують польські села окремо і українські села окремо.
Села окремо, а сім'ї вже разом. Доречі приналежність до одних чи других визначають по вірі і що не дивно по мамі. Бо якої материнська віра та і дітей. Мало хто змінює.
   
Поляки з українцями не мішались сторіччями в межах одного села. То була страшенна ганьба для обох родин, як закохалися хлопець з дівчиною з різних "пріходів"
   
Поляки з українцями не мішались сторіччями в межах одного села. То була страшенна ганьба для обох родин, як закохалися хлопець з дівчиною з різних "пріходів"
Моя родина практично поділена навпіл. І ні чого. Не б'ються. :)
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

Села окремо, а сім'ї вже разом. Доречі приналежність до одних чи других визначають по вірі і що не дивно по мамі. Бо якої материнська віра та і дітей. Мало хто змінює.
Інколи разом, але це швидше виключення, аніж правило. Сходила я по молодості якось на побачення з хлопчиком з польського села, ото я потім від матері наслухалася. То це в кінці 20-го сторіччя, а раніше то взагалі все було дуже жорстко, полякам ніхто нічого не забувся.
   
Завдячую тої ганьбі маю "кузінок", Басю та Юстисю. Брат дідуся перехрестився в католіки та одружився за рік до "вісли". Кажуть, бу шкандаль страшенний, а потім прийшла біда.
   
Поляки з українцями не мішались сторіччями в межах одного села.
Прабабка моего мужа - Каролина, полька. Ее муж  - Петро, украинец.
Дед моего кума, украинец, женился на польке. Но дед был греко-католик.
Если нужно деффку замуж отдать, то спрячешь гонор и отдашь и за того, кто берет
   
Інколи разом, але це швидше виключення, аніж правило. Сходила я по молодості якось на побачення з хлопчиком з польського села, ото я потім від матері наслухалася. То це в кінці 20-го сторіччя, а раніше то взагалі все було дуже жорстко, полякам ніхто нічого не забувся.
На Житомирщині теж було протистояння з поляками? Коли?
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

До речі, повертаючись до генеалогії - раніше родинний уклад був дуже прив'язаний до місцевості, у кожного роду було своє місто/містечко/село. Ще гарним маркером були вишиванки, вони також були унікальні, в межах родового міста, і оздоблювалися орнаментами - маркерами роду.
Це для тих, хто не знає, що і як шукати. Порада годиться тільки для українців, у інших народів може бути інакше.
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

На Житомирщині теж було протистояння з поляками? Коли?
За Річі Посполитої. Коли там москалі до нас прийшли, десь в 1800-х роках, ото з тих пір і не забувалося.
Що цікаво, чехи також жили окремо, чеські села були, але з ними ніякого протистояння не було чомусь. Після здобуття Незалежності майже всі чехи виїхали в Чехію, а поляки нікуди не поїхали. Цікаво все відбувається
   
Прабабка моего мужа - Каролина, полька. Ее муж  - Петро, украинец.
Дед моего кума, украинец, женился на польке. Но дед был греко-католик.
Если нужно деффку замуж отдать, то спрячешь гонор и отдашь и за того, кто берет
ганьба нам з вами.так тоді вважали. Бабуся моя до самої смерті на захотіла побачитися з братом дідуся. Він і її осоромів.
   
За Річі Посполитої. Коли там москалі до нас прийшли, десь в 1800-х роках, ото з тих пір і не забувалося.
Що цікаво, чехи також жили окремо, чеські села були, але з ними ніякого протистояння не було чомусь. Після здобуття Незалежності майже всі чехи виїхали в Чехію, а поляки нікуди не поїхали. Цікаво все відбувається
Цікаво... Не, ну те що одна моя прабабця вважала іншу нечепурою, а друга першу ледащою - я знала :). Але щоб так серйозно...
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

О, ще цікавий випадок розповім - попросив мене знайомий-побратим-свободівець вишити йому сорочку, я ж така прискіплива, давай добирати йому взори в його місцевості, все йому не глянеться. Потім він сам десь в Інтернеті глянув, каже, отаку хочу. Я кажу "То вона ж Волинська", а він відповідає "Так, мій дідусь з Волині". Отак працює генетична пам'ять.
   
Добіса скота, земля, будинок, хліви - все відійшло клятим ляхам. Починали з нуля. Дідусь того не пережив, за два роки згорів від сухоти.
   
Бабуся моя до самої смерті на захотіла побачитися з б
Да то бабця у вас непримиримая )
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

Цікаво... Не, ну те що одна моя прабабця вважала іншу нечепурою, а друга першу ледащою - я знала :). Але щоб так серйозно...
То вони назовні видавали для вас такі побутові причини неприязні, насправді все значно глибше. Асиміляція відбувається, але дуже повільно, і в містах швидше, чим в глибинці. І рахунок йде на століття.
   
еще как брали. Но выкрестов.
+======================+
Вихрести - це вже не жиди.
Жид має бути іудеєм.
   
Народ больше интересует    генеалогия   лидеров Свободы а там  вообще  бомба кто вами правит  .. :D

https://www.youtube.com/watch?v=bTTBRQpuDuE
   
Як одна куля, то ясно, що кацапу. Ну, як дві, то двом кацапам. Але третя - для ляха. Хоча, зараз то наші союзники, начебто старе забути треба, та от в середині таке тримаю.
   
Отак працює генетична пам'ять.
Страшная штука, между прочим. :) 
Моего отца уже в живых не было, когда я узнала, что он родился в Румынии, в бывшей казачей станице, основанной   крестьянами Украины, Молдавии, России, бежавшими от крепостного права.
Вот и мы с отцом такие: чуть какое крепостное право - фсе! :laugh:
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

Страшная штука, между прочим. :) 
Моего отца уже в живых не было, когда я узнала, что он родился в Румынии, в бывшей казачей станице, основанной   крестьянами Украины, Молдавии, России, бежавшими от крепостного права.
Вот и мы с отцом такие: чуть какое крепостное право - фсе! :laugh:
Почитай козацькі реєстри, ще щось накопаєш.
   
Вихрести - це вже не жиди.
Жид має бути іудеєм.
не путайте религиозную принадлежность с этнической.
   
То вони назовні видавали для вас такі побутові причини неприязні, насправді все значно глибше. Асиміляція відбувається, але дуже повільно, і в містах швидше, чим в глибинці. І рахунок йде на століття.
Ні одна з них не дожила до мого народження. Одна померла в 37, коли її вигнали з дітьми з дому, а її чоловіка звинуватили в ніби-то роботі на Польщу, кинули за грати і вибиваючи докази просто забили до смерті. Прабабці віддали тіло. Через 3 місяці поховали і неї. А інша трохи не дожила до мого народження, теж вдова. То все родинні перекази. 
   
Як одна куля, то ясно, що кацапу. Ну, як дві, то двом кацапам. Але третя - для ляха. Хоча, зараз то наші союзники, начебто старе забути треба, та от в середині таке тримаю.
Викиньте... я часом сама з собою сварюся. А потім включаю "Гей соколи"... От чи я то пісня? Поляки кажуть їхня, українці їхня.   
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

Ні одна з них не дожила до мого народження. Одна померла в 37, коли її вигнали з дітьми з дому, а її чоловіка звинуватили в ніби-то роботі на Польщу, кинули за грати і вибиваючи докази просто забили до смерті. Прабабці віддали тіло. Через 3 місяці поховали і неї. А інша трохи не дожила до мого народження, теж вдова. То все родинні перекази. 
А ви себе ким відчуваєте? Живете де, в Україні?
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)

Що таке родова пам'ять? У Вас у сім' ї переказували нащадкам, що ви пішли від князя Мала?

Може в тій місцевості на якомусь історичному проміжку тільки альфасамцю Малому дозволялося запліднювати місцевих жінок, з тих пір там всі пішли від того князя?
   
Мушу відмітити, що гібріди українців з поляками виходять напричуд вродливі, оті мої кузінки - файні дівчатка, та українською - анікуку. Бася танцюе пречудово, є смак до руху, я таке дуже люблю.
   
Re: Ваша генеалогія! ( Прошу пані Вію поділитись досвідрм)
Via

Може в тій місцевості на якомусь історичному проміжку тільки альфасамцю Малому дозволялося запліднювати місцевих жінок, з тих пір там всі пішли від того князя?
Тю, а те, що в роду тисячі нащадків і вони компактно проживають в місцевості, це щось надзвичайне? Раніше так всюди було по Україні.
   
Може в тій місцевості на якомусь історичному проміжку тільки альфасамцю Малому дозволялося запліднювати місцевих жінок, з тих пір там всі пішли від того князя?
Ви це серйозно????
Тобто якийсь час, поки Мал запліднював, інші мужчини утримувались ? Чи як Вас розуміти?
   
А ви себе ким відчуваєте? Живете де, в Україні?
Українкою. В Києві живу. Один з прадідів звідси.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія