Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Китайский интернет маг. али Баба за день продал товаров

На 35 миллиардов долларов.
А у нас покупки в интернет магазинах ограничивают как могут!!
   
Пиши сразу 55 млрд
   
как Же нам нужна полная дерегуляция. Что бы экономика и деловая активность рванула.
Я понимаю что упадут доходы бюджета в первое время. Но какие плюсы Украина получит в перспективе!!!
   
А я нічого в них ще не купував. Купую лише через eBay.
   
Як в нас обмежують покупки в інтернеті
Розкажи нам ці механізми
   
Податель это факт!
В день холостяка интернет магазин али Баба сделал продаж на 35 млрд. Долл. За один только день!!!!
   
Податель это факт!
В день холостяка интернет магазин али Баба сделал продаж на 35 млрд. Долл. За один только день!!!!

на 25
   
так али баба чи али експрес?
   
тоже интересно как у нас ограничивают покупки в интернет магазинах

   
Так як в нас обмежують інет торгівлю ізя?
   
Купи на али Баба. Товаров с доставкой в Украину. И узнаешь как ограничивают.
   
Али Баба продаёт китайские товары в интернете
у нас интренет магазины подают китайский контрабас
найдите 10 различий
   
Купи на али Баба. Товаров с доставкой в Украину. И узнаешь как ограничивают.

а, мита змушують платити? так це обмеження на китайську торгівлю, а не на нашу.

короч. Ізя знов напердів у бочку
   
Я в 90-х летал несколько раз по делам в Италию не в турсезон (зимой). Италия тогда была популярным направлением для челноков, и несезонные чартеры туда были забиты челноками. Вот представьте — забитый Ту-154, летит 150 человек или даже больше. Каждый тащит 5-10 тыщ долларов (часть, разрешенная на вывоз валюты, декларируется, остальное — провозится в трусах и в задницах). Итого, в одном только чартере из Украины улетает миллион долларов (в 90-х это была акуенная сумма). Ну и понятно, что на все эти бабки в Италии закупался товар (там конец января-начало февраля сезон скидок и разница тогда в цене по сравнению с тем, сколько стоило в Украине была 5-10 раз!). Я тогда считал по приколу, турфирм тогда было немного и все чартеры в Италию можно было сосчитать — получалось, что товарооборот челноков тогда в разы превышал официальный товарооборот Украина-Италия.

Так что с Али неудивительно
   
Али хотел в Украине склад открывать и магазин. А потом резко передумал. Вопрос почему?
Причина та же что и у ікеа?
   
Купи на али Баба. Товаров с доставкой в Украину. И узнаешь как ограничивают.
як? я жодних проблем не помітила. ізя, тобі якісь тупі методички вислали.
   
Я тогда считал по приколу, турфирм тогда было немного и все чартеры в Италию можно было сосчитать — получалось, что товарооборот челноков тогда в разы превышал официальный товарооборот Украина-Италия.
Італія, то сльзи в порівнянні з Китаєм і Туреччиною.
   
Мишка ты что покупала?
Мелочь?
   
Али Баба продаёт китайские товары в интернете
у нас интренет магазины подают китайский контрабас
найдите 10 различий

алібаба продає товари з усього світу
будь-який продавець може торгувати там
стати голдмембером - $2к
   
Re: Китайский интернет маг. али Баба за день продал товаров

Як в нас обмежують покупки в інтернеті

 як мінімум відсутністью пейпалки
   
Італія, то сльзи в порівнянні з Китаєм і Туреччиною.

В середине 90-х Китая еще не было, Турция была, но там говнокачество было, за качественными шмотками летали в Италию. Я там в тех командировках помню тарился мужскими туфлями по 15-20 баксов, которые у нас в магазах типа Маркопицци стоили 100-120 долл.
   
алібаба продає товари з усього світу
будь-який продавець може торгувати там
стати голдмембером - $2к

какой % продаж у них китайские товары?
   
як мінімум відсутністью пейпалки

Україна по трансбордерній торгівлі десь на межі першої сотні країн
доставка до нас-від нас є найдорожчими у Європі
з митниці годується половина верхівки країни
яка свобода торгівлі????
   
Re: Китайский интернет маг. али Баба за день продал товаров

алі баба чи  алі експресс? алі баба то ж оптовий для пошуку постачальників
   
Мишка ты что покупала?
Мелочь?
по-різному. вчора телефон купила там. подивимося. нова пошта додому привозить - продавці оплачують чи на укрпошту - самому забирати треба. на днях з братом говорила, він там телефон дорожчий за 150 евро купував. каже, що без всякого розмитнення прийшов. не знаю, як так може бути.
але це не алі баба, а алі експрес.
   
як мінімум відсутністью пейпалки

ну й спробуйте на Алі Бабі чи на Аліекспресі розрахуватись через ПейПел. Китайці самі від них відмовились. Бо для продажу лайна, якого там 90 %, дана система не підходить.
   
какой % продаж у них китайские товары?

вони просто стартанули з Китаю
+ китайські товари є конкурентними як за ціною та якістю, так і за зручністю доставки
але майданчик відкритий для всіх бажаючих
   
по-різному. вчора телефон купила там. подивимося. нова пошта додому привозить - продавці оплачують чи на укрпошту - самому забирати треба. на днях з братом говорила, він там телефон дорожчий за 150 евро купував. каже, що без всякого розмитнення прийшов. не знаю, як так може бути.
але це не алі баба, а алі експрес.

нормально все, китайози вкажуть вартість телефону в 30 доларів. та й малі пакети з Китаю митниця практично не оглядає.
   
Re: Китайский интернет маг. али Баба за день продал товаров

ну й спробуйте на Алі Бабі чи на Аліекспресі розрахуватись через ПейПел. Китайці самі від них відмовились. Бо для продажу лайна, якого там 90 %, дана система не підходить.

Я колись на аліекспресі саме через пайпал платив, мені сподобалось - відкрив за потреби тікет, по телефону дав додаткові пояснення і отримав гроші назад за неякісний товар.
   
доставка до нас-від нас є найдорожчими у Європі

брехня
   
Якась хуйня з цим податком на товар більше чим 150дол.
Наприклад доставка з Амазона apple watch series 2 42mm буде коштувати з податком ~300+50+10= 360дол = 9700грн приблизно
В укр.інтернет магазинах можна купити такі ж за 10300.
Ненабагато більше і чекати не треба
   
Я колись на аліекспресі саме через пайпал платив, мені сподобалось - відкрив за потреби тікет, по телефону дав додаткові пояснення і отримав гроші назад за неякісний товар.

ото тому від палки китайці і відмовились.

я нещодавно навушники купив на геарбесті. прислали іншу модель, без СД-слота. довго з ними переписувався, висилаф фото, вони все жопою виляли, потім пригрозив, що звернусь до палки. так вони мені повернули 20 баксів із 23-х і навушники у мене залишились  :gigi:
   
брехня

ну то відкрий табличку десь дхл та подивись
   
В середине 90-х Китая еще не было, Турция была,
чоловік моєї сестри Китаєм з 1992р. торгував. в 1993-1994р  - 300% підйом був. Оптова(!) торгівля. продавалося все - мох і болото. торгував з буса. то я памятаю, як оптовики штурмували буса і розкачували його.
я в 1995 з Польщі продукти побутового хімпрому возила. продавала оптом, 100% прибутку. тобто оптова продаж в два рази дорожче з від закупівельної ціни. Турчина 1996-1997рр. теж 100% прибуток при оптовій торгівлі.
   
ну то відкрий табличку десь дхл та подивись
раніше з айхербу дхлом дотавку замовляла - дійсно дорого. якщо без служби доставки - то безкоштовно, але йшло десь 3 тижні.
зараз Блекбері - від 60$ і до 5кг - доставка безкоштовна.
   
Re: Китайский интернет маг. али Баба за день продал товаров

брехня

Доводилось щось з України відправляти по DHL за кордон? А мені доводилось якось до Британії - за невеликий пакуночок зі вживаними речами (куртка та туфлі) заплатив більше $100.
   
я в закордонних інтернет-магазинах проплачою валютною віза віртуал. без всяких побічних ефектів. не знаю, що таке той пей пал, і для якої специфіки він.
   
Доводилось щось з України відправляти по DHL за кордон? А мені доводилось якось до Британії - за невеликий пакуночок зі вживаними речами (куртка та туфлі) заплатив більше $100.
з штатів, 6кг і десь 150$ - 20 з копійками доларів доставка дхл-ом.

є перевізники "міст", і ще якісь дешеві.
   
зараз до прикладу автоматичний розрахунок на сайті американському зробила, з доставкою дхл-ом з каліфорнії

Общий Вес: 24.8 фунты (11.25 кг)
DHL Express - $64.97
Предполагаемая Дата Доставки: November 21 - November 23

Подсумма:$150.04
Доставка:$64.97
Налог: $0.00
Вознаграждения ? :  $0.00
Общая Сумма: $215.01
====================

приходить швидше, ніж вони заявляють

Boxberry - Курьерская доставка - БЕСПЛАТНО!
Предполагаемая Дата Доставки: November 28 - December 11
Полное отслеживание. Максимально $150.00 и 11 фунтов (5 кг).

Подсумма:$58.36
Доставка:$0.00
Налог: $0.00

Общая Сумма: $58.36
   
Як обмежується інет торгівля в Україні я так і не побачив
Як майже завжди з зрадойобскіми висерами
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія