Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка від краю і до краю. Автоподорож. (Фото. Багато.)

Не подумайте що я ламаюсь і кокетнічаю. Такі об'ємні гілки крім всього ще й фізично важко створювати. Займає СТІЛЬКИ часу... Між звичною метушнею і роботою. Часом добираю час за рахунок сну. Хочу вже добити цю кілку до кінця, не різати на половині.

Знаєте що найважче робити? Вибрати фотографії. Насправді фотографій в багато разів більше.

Тому я й дякувала вам окремо від дружини. :) Я теж дивлюся вашу гілку. Повторю ще питання про запах рослин пустелі. Відчували?
   
Зверніть увагу - ні одної "міни" на підлозі. Ні одного папірця, ні одного недопалка. Та взагалі нічого. Навіть запаху немає.

І це придорожній публічний туалет десь в глибинці. Куди заходять зовсім різні і випадкові люди. І які в своїй більшості сюди більше ніколи не зайдуть. Як, приміром, я.

І порівняйте з яким небуть привокзальним чи на автостанцій. Де завгодно в Україні.

Показати зображення...

Сцуко, це не туалет, а якийсь Палац Випорожнення  :gigi:

Останнє редагування: 1 липня 2015 22:46:08 від svo1973
   
Сцуко, це не туалет, а якийсь палац срання  :gigi:

Рест ерія не тільки шоб посрати. Там зазвичай ще є музейчик якийсь з інформацією про місцевість якою їдеш, зал для відпочинку, скамійки та столики шоб поїсти
   
Тому я й дякувала вам окремо від дружини. :) Я теж дивлюся вашу гілку. Повторю ще питання про запах рослин пустелі. Відчували?


Ви запитували конкретно про запахи в Арізоні.

Ні, нічого особливого не відчував. Можливо, аби звернув на це увагу і принюхався, то щось би й відчуав.

А може то у вас було в якусь певну пору року?

Останнє редагування: 1 липня 2015 23:03:07 від Маковій
   
Я вам покажу ще одну рест ерію. Тут, у Вайомінгу. Востаннє в цій подорожі.

Не лякайтесь, унітазів не буде. І туалета також. Вони залишаться поза кадром. Буде так би мовити антураж.

Впевнений, вам сподобається.

Останнє редагування: 1 липня 2015 23:02:18 від Маковій
   
Я вам покажу ще одну рест ерію. Тут, у Вайомінгу. Востаннє в цій подорожі.

Не лякайтесь, унітазів не буде. І туалета також. Вони залишаться поза кадром. Буде так би мовити антураж.

Впевнений, вам сподобається.

Треба-треба унітази. В українців туалети якесь табу - в гостях соромляться сходити, в школах діти терплять. А все через це що немає культури туалетів. А в Пн Америці - restroom-washroom - кімната відпочинку, кімната помити руки і пішов.  (tu)

Колись супроводжував групу бельгійців в Україні. Зупинились на трасі в туалет, то іноземець вертався в машину за мильницею, щоб сфоткати наш нужник з діркою повною лайна - настільки їх вразило це творіння. Соромно так було  8-)   

Так що з цим треба щось робити і вводити якісь стандарти. Коли буде багато туалетів безкоштовних всюди, буде менше навантаження на них і легше їх обслуговувати. А зарар на один безкоштовних налітають всі - ясно, що ніякий підприємець не потягне прибирання від такої навали
   
Так що з цим треба щось робити і вводити якісь стандарти.
Вот и я воспользуюсь известным фупомэмом - "До жопи"  :D
Тут полностью срабатывает лозунг - чисто не там где убирают, а там где не сорят.
К сожалению в Украине у многих просто так заложено в голове - насрать не в дырку\размазать по стенам. Убирай не убирай, бестолку. Я даже хз, сколько должно пройти лет\поколений, чтобы в голове у страны это перещелкнуло.
Что интересно - когда по одиночке, перещелкует почти сразу (Когда наши эмигрируют в другие страны, очень быстро привыкають не гадить в туалете)  :)
   
Пля, маковій, туалети 

Ну, таке...
   
Наши эмигрантеги таки очень давно в Украине не были.
   
Треба-треба унітази. В українців туалети якесь табу - в гостях соромляться сходити, в школах діти терплять. А все через це що немає культури туалетів. А в Пн Америці - restroom-washroom - кімната відпочинку, кімната помити руки і пішов.  (tu)

Колись супроводжував групу бельгійців в Україні. Зупинились на трасі в туалет, то іноземець вертався в машину за мильницею, щоб сфоткати наш нужник з діркою повною лайна - настільки їх вразило це творіння. Соромно так було  8-)  

Так що з цим треба щось робити і вводити якісь стандарти. Коли буде багато туалетів безкоштовних всюди, буде менше навантаження на них і легше їх обслуговувати. А зарар на один безкоштовних налітають всі - ясно, що ніякий підприємець не потягне прибирання від такої навали

Свайс з німцем після поїздки в Україну потім всим демонстрували ці фотки - всі охуївали та дико реготали. Для них взагалі дірка в підлозі - це якось дико. Вони так не можуть.
   
Наши эмигрантеги таки очень давно в Украине не были.

Я б не був таким категоричним. Тут не треба ображатися, адже відомо звідки тягнеться культура підтирання газеткою і тд. Просто треба поставити цю проблему. Думаю в коштах це не так багато, але на світогляд впливає капітально.

Пару місяців тому мав можливість відчувати просто дикий запах сечі в туалетах на Центральному залізничному вокзалі. Це при тому, що він платний (3 гривні здається було). Це при тому, що це реставрований вокзал. А ті туалети що зліва від центрального входу, підземні, це взагалі атас. На такий вокзалище там має бути на порядок більше туалетів, і вони мають бути безкоштовні. Хай з квитка копійку вираховують, але це обов'язково.

Туалети в аеропорту Жуляни дуже порадували - такі мають бути всюди.

В торгових центрах також гарно, в Ocean Plaza просто такі самі, як в одному молі в Канаді бачив. Так що потроху міняється, але дууууже повільно.
   
Я б не був таким категоричним. Тут не треба ображатися, адже відомо звідки тягнеться культура підтирання газеткою і тд. Просто треба поставити цю проблему. Думаю в коштах це не так багато, але на світогляд впливає капітально.


Та ото ж.

Я навіть закон про це сформулював.


І газетка, це ще цивільно. А от спробуйте пояснити іноземцям походження "ком (запятых)" на стінах. Це просто жах...

Чи вже "коми" зникли? А то я дійсно давно вже не був в Україні. В свій час це був обов'язковий атрибут.

Останнє редагування: 2 липня 2015 00:39:31 від Маковій
   
Пробачте, що засираю гілку, але респект розпух сильно та тисне!  Класно!
   
Отже, для прикладу ще одна рест ерія. Прямо посеред прерій. На другорядній дорозі. До найближчого населеного пункту не менше сотні кілометрів.

Не просто зупиняєтесь справити свої потреби, а зробити це цивілізовано, культурно і гігієнічно. Попутно і взнати щось про місце де ви знаходитесь.

   
Дякую Маковію за фото.
В Америку не поіду.
Такого унилого говна в Європі немає.
Та у нас навіть в Румуніі цікавіше ніж у США ;)
   
Дякую Маковію за фото.
В Америку не поіду.
Такого унилого говна в Європі немає.
Та у нас навіть в Румуніі цікавіше ніж у США ;)

Обома руками підтримую ваше рішення.
   
Дітей можна випустити розімятись як на ігровий майданчик, так і на траву. Іноді народ сідає їсти просто на траву. Траву тут використовують активно а не як недоторкану прикрасу.

   
Таких національних парків в Європі нема. А так згоден - подорожувати америкою досить унила справа, за виключенням хіба що PCH
   
Яка степінь свободи посторонніх людей на просторах які вздовж дороги, вони ж приватні? Чи можна там ходити, поставити палатки, на багатті зварити їжу? По національному парку "Каньйон" можна ходити, як я зрозумів.
   
Яка степінь свободи посторонніх людей на просторах які вздовж дороги, вони ж приватні? Чи можна там ходити, поставити палатки, на багатті зварити їжу? По національному парку "Каньйон" можна ходити, як я зрозумів.


А що ви розумієте під свободою?

Робити що завгодно і де завгодно? Що в голову збреде? Так такого ніде в світі немає, щоб була ПОВНА СВОБОДА.



Останнє редагування: 2 липня 2015 02:12:44 від Маковій
   
А що ви розумієте під сободою?

Робити що завгодно і де завгодно? Так такого ніде в світі немає, щоб була ПОВНА СВОБОДА.
Ну, хоча б ходити по тих преріях можна? Чи тільки дивитися з автомобіля і автостоянок? Взагалі як і де в Америці люди ходять в "похід з рюкзаками"?
   
Ну, хоча б ходити по тих преріях можна? Чи тільки дивитися з автомобіля і автостоянок? Взагалі як і де в Америці люди ходять в "похід з рюкзаками"?
Нет. Нельзя. И останавливаться на хайвэе нельзя. А шо вам мало травы возле туалетов?
   
у нас по полям только сепаратисты бегают
как смысл с дороги в кукурузу рулить?
   
От дурні американці: всю землю розпродали, і тепер переміщаються тільки дорогами. )))
P.S. Хоча, людина то така саранча, що її краще обмежувати рамками.

Останнє редагування: 2 липня 2015 02:53:20 від хутір
   
Ну, хоча б ходити по тих преріях можна? Чи тільки дивитися з автомобіля і автостоянок? Взагалі як і де в Америці люди ходять в "похід з рюкзаками"?


Взагалі говорячи ні, де завгодго шастати не можна. Це якщо відповісти односкладно.

Якщо трохи розгорнутіше, то довго пояснювати. Спробую кортко.

До вас хтось ломиться в квартиру і хоче переночавати. Ви заперечуєте. А він вам заперечує у відповідь, що ви обмежуєте його свободу.  Або на вашу дачу підвалила компанія і влаштувала в саду пікнічок із шашличками. А що, свобода! Чи хтось вирішив скористуватись своєю свободою покористуватись вашою автівкою.

Ну ви зрозуміли. Там де приватна власність, а переважна більшість тих земель в приватній власності, ніхто там за визначенням розгулювати не може. За порушення приватності законом передбачені серйозні сроки і даються широкі права власникам захищати свою власність. В США аж до відстрілу злісних порушників приватності власниками тієї самої приватності.

Є державні землі. Не впевнений за США, а в Канаді ними будь який громадянин може користуватись, тобто заходити. І що далі?

Ну зайдете ви у ті ДЕРЖАВНІ прерії. І що? Розіб'єте намет. А куди сміття? А куди в туалет? Прямо там, все на місці? А багаття також розведете. За вогонь в непристосованих місцях можна схлопотати і солідний срок. Ви бачили як горять прерії? Це справжнє стихійне лихо.

В лісі те саме. Лісові пожежі іноді на межі національної трагедії. Попросіть Юкі, нехай розповість, як по пів року щороку горить Каліфорнія.


Тому загальні правила такі. Туристи як правило можуть виходити на природу лише на визначених територіях, які для цього пристосовані. Зокрема, і це дуже важливо, де влаштовані спеціальні місця для розведення вогню. І навіть в таких мсцях дуже часто забороняється розводити багаття. Особливо в пожежонебезпечний сезон.

Загажувати все навколо чи рубати дерева вам ніхто і ніде не тут не дозволить.

Уявіть що було б з тим Великим Каньйоном, якби там кожний із 4.5 мільйонів туристів, які відвідують його кожний рік, заклав там хоч по одній "міні". Чи зрубав по дереву.

Можете вважати, що тут свободу брутально розтоптали.




Останнє редагування: 2 липня 2015 03:02:06 від Маковій
   
Взагалі говорячи ні, де завгодго шастати не можна. Це якщо відповісти односкладно.

Якщо трохи розгорнутіше, то довго пояснювати. Спробую кортко.

До вас хтось ломиться в квартиру і хоче переночавати. Ви заперечуєте. А він вам заперечує у відповідь, що ви обмежуєте його свободу.  Або на вашу дачу підвалила компанія і влаштувала в саду пікнічок із шашличками. А що, свобода! Чи хтось вирішив скористуватись своєю свободою покористуватись вашою автівкою.

Ну ви зрозуміли. Там де приватна власність, а переважна більшість тих земель в приватній власності, ніхто там за визначенням розгулювати не може. За порушення приватності законом передбачені серйозні сроки і даються широкі права власникам захищати свою власність. В США аж до відстрілу злісних порушників приватності власниками тієї самої приватності.

Є державні землі. Не впевнений за США, а в Канаді ними будь який громадянин може користуватись, тобто заходити. І що далі?

Ну зайдете ви у ті ДЕРЖАВНІ прерії. І що? Розіб'єте намет. А куди сміття? А куди в туалет? Прямо там, все на місці? А багаття також розведете. За вогонь в непристосованих місцях можна схлопотати і солідний срок. Ви бачили як горять прерії? Це справжнє стихійне лихо.

В лісі те саме. Лісові пожежі іноді на межі національної трагедії. Попросіть Юкі, нехай розповість, як по пів року щороку горить Каліфорнія.


Тому загальні правила такі. Туристи як правило можуть виходити на природу лише на визначених територіях, які для цього пристосовані. Зокрема, і це дуже важливо, де влаштовані спеціальні місця для розведення вогню. І навіть в таких мсцях дуже часто забороняється розводити багаття. Особливо в пожежонебезпечний сезон.

Загажувати все навколо чи рубати дерева вам ніхто і ніде не тут не дозволить.

Уявіть що було б з тим Великим Каньйоном, якби там кожний із 4.5 мільйонів туристів, які відвідують його кожний рік, заклав там хоч по одній "міні". Чи зрубав по дереву.

Можете вважати, що тут свободу брутально розтоптали.
Дотримуватися правил я згоден, аби було місце де ті правила можна дотримуватися. Дякую за цікаву гілку.
   
Дотримуватися правил я згоден, аби було місце де ті правила можна дотримуватися. Дякую за цікаву гілку.

Місць для туризму валом. Наприклад практично всі національні парки.

Але з обмеженнями. Якщо ходити ви можете практично скрізь, тут це називають хайкінг, то з побутом обмеження значно серйозніші. Розкладати намети, справляти потреби і особливо розкладати багаття як правило лише на спеціальних пристосованих територіях.

Розгулюючи по національних парках забороняється навіть зривати дикі квіти. Природа має залишатись незаймана.
   
Взагалі говорячи ні, де завгодго шастати не можна. Це якщо відповісти односкладно.

Якщо трохи розгорнутіше, то довго пояснювати. Спробую кортко.

До вас хтось ломиться в квартиру і хоче переночавати. Ви заперечуєте. А він вам заперечує у відповідь, що ви обмежуєте його свободу.  Або на вашу дачу підвалила компанія і влаштувала в саду пікнічок із шашличками. А що, свобода! Чи хтось вирішив скористуватись своєю свободою покористуватись вашою автівкою.

Ну ви зрозуміли. Там де приватна власність, а переважна більшість тих земель в приватній власності, ніхто там за визначенням розгулювати не може. За порушення приватності законом передбачені серйозні сроки і даються широкі права власникам захищати свою власність. В США аж до відстрілу злісних порушників приватності власниками тієї самої приватності.

Є державні землі. Не впевнений за США, а в Канаді ними будь який громадянин може користуватись, тобто заходити. І що далі?

Ну зайдете ви у ті ДЕРЖАВНІ прерії. І що? Розіб'єте намет. А куди сміття? А куди в туалет? Прямо там, все на місці? А багаття також розведете. За вогонь в непристосованих місцях можна схлопотати і солідний срок. Ви бачили як горять прерії? Це справжнє стихійне лихо.

В лісі те саме. Лісові пожежі іноді на межі національної трагедії. Попросіть Юкі, нехай розповість, як по пів року щороку горить Каліфорнія.


Тому загальні правила такі. Туристи як правило можуть виходити на природу лише на визначених територіях, які для цього пристосовані. Зокрема, і це дуже важливо, де влаштовані спеціальні місця для розведення вогню. І навіть в таких мсцях дуже часто забороняється розводити багаття. Особливо в пожежонебезпечний сезон.

Загажувати все навколо чи рубати дерева вам ніхто і ніде не тут не дозволить.

Уявіть що було б з тим Великим Каньйоном, якби там кожний із 4.5 мільйонів туристів, які відвідують його кожний рік, заклав там хоч по одній "міні". Чи зрубав по дереву.

Можете вважати, що тут свободу брутально розтоптали.


А чому у вас місце проживання ( квартира ) порівнюється з природою? Як це природа може бути у приватній власності? Ця людина яка їю володіє хіба її створювала? Дача, садок це шість-десять соток, а не сотні або тисячі гектарів річок, озер, лісів. Чому вони належать одній людині, за яким правом? Якщо це с/г землі, то нехай то буде приватна властність, а дика природа у приватній властності - дурня.
   
Нет. Нельзя. И останавливаться на хайвэе нельзя. А шо вам мало травы возле туалетов?
Колись читав Фенімора Купера "Прерія", тай думаю розпитаюся, як воно там зараз.
   
А чому у вас місце проживання ( квартира ) порівнюється з природою? Як це природа може бути у приватній власності? Ця людина яка їю володіє хіба її створювала? Дача, садок це шість-десять соток, а не сотні або тисячі гектарів річок, озер, лісів. Чому вони належать одній людині, за яким правом? Якщо це с/г землі, то нехай то буде приватна властність, а дика природа у приватній властності - дурня.
ну такі правила в цій дивній Америці. Всі дикі природні красоти є у приватній власності американських індіанців. Як ви знаєте, тут багато різних племен і вони вирішують, як і де влаштовувати кемпінги, правила перебування там і відповідальність за свинство, вчинене на їхній території. Ви розумієте, диких місць на планеті більше нема, де б людина робила все, що їй заманеться. Ну хіба десь в Антарктиді, і то не знаю.... Сумний досвід говорить про те, що з такими темпами винищення дикої природи людиною треба буде перебиратись на інші планети (якщо вони десь є) :)
   
Яка степінь свободи посторонніх людей на просторах які вздовж дороги, вони ж приватні? Чи можна там ходити, поставити палатки, на багатті зварити їжу? По національному парку "Каньйон" можна ходити, як я зрозумів.

Вся земля понад дорогами огорожена і недоступна. Вільно ходити можна лише в парках та заповідниках, палатки ставити палити багаття у спеціально відведених місцях
   
Дотримуватися правил я згоден, аби було місце де ті правила можна дотримуватися. Дякую за цікаву гілку.

Місць повно. Ось наприклад



Маршрутів купа хоч на три місяці та більше. По таких піших маршрутах зазвичай можна ставити палатку де завгодно.
   
Місць для туризму валом. Наприклад практично всі національні парки.

Але з обмеженнями. Якщо ходити ви можете практично скрізь, тут це називають хайкінг, то з побутом обмеження значно серйозніші. Розкладати намети, справляти потреби і особливо розкладати багаття як правило лише на спеціальних пристосованих територіях.

Розгулюючи по національних парках забороняється навіть зривати дикі квіти. Природа має залишатись незаймана.

В реалі можеш робити все що завгодно (ну в межах здорового глузду звичайно) ніхто за тобою слідкувати не буде. Я зазвичай дрова шукаю та рубаю на місці. Це як би нізя, але рейнджери за це ніколи не чіпляються, бо їм по любому потім треба всі ці сухі дерева збирати та пиляти

Останнє редагування: 2 липня 2015 04:36:27 від Uki_
   
А чому у вас місце проживання ( квартира ) порівнюється з природою? Як це природа може бути у приватній власності? Ця людина яка їю володіє хіба її створювала? Дача, садок це шість-десять соток, а не сотні або тисячі гектарів річок, озер, лісів. Чому вони належать одній людині, за яким правом? Якщо це с/г землі, то нехай то буде приватна властність, а дика природа у приватній властності - дурня.

Значить квартира у приватній власності, це допускається. А дві? А десять, сто? Сто можна мати? Чи заборонити законодавчо? Скільки можна мати в одних руках?

Шість соток дачки, кажете, нормально. А гектар дачки? Ніззя? А може ще й заборонимо двоповерхові дачки, як при совку?

В мене в середині сучасного міста кусок землі під моїм будинком більший ніж ті дачки в шість соток. Може обрізати?

Це називається сісілізм. В найгіршому прояві. Совковому.


Чому комусь не можна купити тисячу гектарів землі? Чи вона обов'язково має бути під контролем уряду? Так весь світ давно погодився, що приватна власність працює набагато ефективніше і здоровіша ніж урядова. На тому і виросла могутність США - на приватній власності і приватному бізнесі.

І чому мають бути якісь обмеження? Більше кілограма докторської в одні руки не давати? Проходили ми вже це, пропащий час.

До того ж, якби ви звернули увагу, то помітили б, що всі ті прерії на фотках, і навіть пустелі в Арізоні, обнесені дротовими парканами. По тих дротах проходить струм. То електропаркани для худоби. А всередині пасуться корови. Більше та земля ні на що не придатна. Але використовується максимально ефективно, наскільки це можливо.

Чи може потрібно було б залишити ту землю під урядовим контролем і нічого там не робити? А раптом там колись хтось захоче прогулятись з рюкзачком...

Так що то не дика природа, а саме сільськогосподарськ і угіддя. Дику природу уряд давно відгородив, взяв під жорсткий контроль і дуже ревниво оберігає. Ні під яким приводом не віддає в нічию власність. Я писав вище, що на Великому Каньйоні хотіли збудувати каскад дамб для водосховищ. Ніззя, національний парк, дика природа. Недоторкана. Ніхто і ніщо не може це змінити. Ніякий президент чи депутат не має права не те що збудувати хатинку в національному паркові, а навіть не дай Бог зрубати там дерево.

Національних парків в США тьма тьмуща. Відповідно і дикої природи. Гуляй не хочу. Хоч з рюкзачком, хоч із бекпеком.




   
Обома руками підтримую ваше рішення.
(tu)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія