Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Америка від краю і до краю. Автоподорож. (Фото. Багато.)

Або один раз в Лас Вегасі. Я виїздив на Стріп з парковки від якогось готелю. Там було перехрестя і я на зелене світло ніби то нормально виїхав, але я не звернув уваги, що на перехресті повертаючи в потрібному мені напрямі зупинилась інша автівка. Лише зупинившись позаду неї, я побачив, що перед нею пробка. Ми так і залишились стояти на перехресті. Помінявся сигнал світлофора, поїхали інші смуги, а я так і стояв на перехресті. Ситуація 100% аварійна. До того ж я був 100% неправий, згідно правил я не маю права виїздити на перехрестя не впевнившись, що його зможу його проїхати.

Наші дві автівки заблокували дві смуги руху. Ми чекали секунд 20, поки наша пробка не зрушила і ми нарешті покинули перехрестя. Всі інші водії яких ми заблокували, терпляче чекали, коли ми звільнимо їм проїзд. Ніхто не лаявся, не показував факи і не сигналив. Розуміли, буває. З кожним таке може бути.

Це були дві потенційно аварійні ситуації за всю мою поїздку. Ось ця у Вегасі і з байкерами. Решта дороги була спокійною і комфортною.

Х-ня ти можеш виїхати на перехрестя не зважаючи ні на що.
   
Настрої американців також відчуваються, навіть на дорогах. Незважаючи на загальну толерантність і дружелюбність американців, ми якось побачили напис великими бувами на величезному тракові, кораблеві американських доріг - В МЕНЕ НУЛЬОВА ТЕРПИМІСТЬ ДО ВОРОГІВ АМЕРИКИ.

Ех, на жаль не встигли сфоткати. Це міг бути шедевральний кадр - величезний трак, символ Америки, на американському хайвеї, ще одному символі Америки і з спокійним але всім зрозумілим лозунгом. Який може передати, якими можуть бути американці, коли відчують небезпеку.




Останнє редагування: 1 липня 2015 19:02:03 від Маковій
   
Показати зображення...

Маковій, всі вже давно зрозуміли шо в штатах дороги між містами п***а....  :facepalm1:
   
Маковій, всі вже давно зрозуміли шо в штатах дороги між містами п***а....  :facepalm1:

Юкі вирішив зайняти нішу Олдвуда?
   
Юкі вирішив зайняти нішу Олдвуда?

Маковій, запрошую тебе в гості
   
який рельєф...ммм...
багата країна -всім!
   
Добрались до Нью Мексіко.

   
Маковій, всі вже давно зрозуміли шо в штатах дороги між містами п***а....  :facepalm1:

А особисто мені подобається. Люблю дивитись на дорогу, сам фотографувати дорогу, краєвиди. Дуже гарно, особливо коли далеко видно.
   
А особисто мені подобається. Люблю дивитись на дорогу, сам фотографувати дорогу, краєвиди. Дуже гарно, особливо коли далеко видно.

Скучно. Все організовано, ніяких проблем. Хуяриш собі хайвеєм
   
Пля, маковій. Я сьогодні насолодився. Сів в свій аутландер з автоматичною коробкою передач. Ліва нога за звичкою потягнулась шукати сцеплєніє, але то таке. Потім виїхав на бульвар. Ніяких шниряючих мотоциклістів навколо - краса.
   
Скучно. Все організовано, ніяких проблем.
і не кажи, живуть як лохи... не то що кацапйо погане!)

   
Супер зірка американських доріг - хайвей 66. Вірніше не сам хайвей, а його популярність.

   
Маковій, це не хайвей 66, а історичний маршрут 66
   
Альбукерку і Санта Фе вирішили проходити без зупинок. Я прошерстив інтернет і нічого надзвичайного там не виявив. Звісно, цікаво було б подивитись і саме місто, але при таких заїздах ми їхали б не 10 днів, а місяць. Місяця в нас не було.

З І-40 різко вліво. Щоб ще зрозуміти роль навігатора, спробуйте проїхати без нього осо по цій конструкції і потрапити куди потрібно. З першого разу. А вночі...

   
В околицях Альбукерки чи не вперше після Юти побачили спробу щось вирощувати на землі.

   
Нелегка це справа, тому що земля там  така.

   
Санта Фе з плоскими як в Мексиці дахами будинків.

   
Оце з таких халупок пішов однойменний корейський жип?  :S
   
Я обіцяв вам показати інший Лас Вегас. В Нью Мексіко.

Тепер ви розумієте, чому в США коли говорять про місто, то обов'язково додають і штат. Наприклад: Las Vegas, ND і Las Vegas, NM зовсім різні географічні поняття, хоч відрізняються одною буквою. А напиши просто Las Vegas, то можна і потрапити в незрозумілу ситуацію. Штатів, тобто окремих країн в США багато, і в багатьох з них можуть бути міста з однаковими назвами.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія