Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

я вже виключений з обліку.
влк це ще квіточки.
мені дуже цікаво, як тцк збирається мене поновлювати.
якщо потрібна особиста згода...
і якщо я не готовий її їм надати?
Не надавай і краще звернись до адвоката - я серйозно
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

ті доопстеження до пзди, потріюбно мати два стаціонара за рік у лікарні

Залежно що. Якщо відсутні певні органи,втрата слуху\зору під нормативах на списання і т д що підпадає стаціонару може не бути.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

Залежно що. Якщо відсутні певні органи,втрата слуху\зору під нормативах на списання і т д що підпадає стаціонару може не бути.
Ну як ноги нема то звісно в стаціонарі ти її не відростиш)
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Навіть з язвою можеш бути придатним - таке сьогодення)

якщо язва у таблиці придатності - так.
але чи це так?
і далі починаються ігри.
чи є у тебе свіжі підтвердження?
як це трактувати.
таке інше.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Не надавай і краще звернись до адвоката - я серйозно

не давай - легко сказати,
адвокат у тцк зі мною не піде.
я не знаю допоки умов, коли вони "попросять" і "наскільки чисто".
під чистотою я маю на увазі - ми просимо тебе дати згоду.
я - ні, згідно конституції я не можу погіршувати своє становище згідно нового закону, коли моє становщие визнано більш раннім законом.
вони - ок, іди гуляй.
або ок (і далі пішли не правомірні дії).
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Залежно що. Якщо відсутні певні органи,втрата слуху\зору під нормативах на списання і т д що підпадає стаціонару може не бути.
ну з тим ясно ж
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

якщо язва у таблиці придатності - так.
але чи це так?
і далі починаються ігри.
чи є у тебе свіжі підтвердження?
як це трактувати.
таке інше.

Це треба суто профільного спеціаліста,таких моментів дофіга і трішки. Наприклад теоретично ожиріння 3-го ступеня чи гіпертонічна хвороба 3-го ступеня теж не підпадають під мобілізацію) Але по перше там є нюанси,які знає лише профільний спеціаліст,по друге якщо ти гіпертонік і не маєш свіжих виписок то значить не лікувався .Звичайно хочуть свіжі виписки.Це в першу чергу питають.
Але я скажу так,з  досвіду і слів колег які на комісії. Якщо не маєш групи бути списаним шанси невеликі. Є виключення де все явно як от з зором чи без ноги\руки. Все решта дуже важко.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

якщо язва у таблиці придатності - так.
але чи це так?
і далі починаються ігри.
чи є у тебе свіжі підтвердження?
як це трактувати.
таке інше.
Там ст 52)
Непридатний якщо «із значними порушеннями функцій»
Все  інше або придатний або « Непридатність до військової служби або обмежена придатність визначається індивідуально»
Ще півроку тому таке індивідуально коштувало 8 тищ
Баксів)
Собі не робив - хоч гастрит маю - але хто не має?)
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

не давай - легко сказати,
адвокат у тцк зі мною не піде.
я не знаю допоки умов, коли вони "попросять" і "наскільки чисто".
під чистотою я маю на увазі - ми просимо тебе дати згоду.
я - ні, згідно конституції я не можу погіршувати своє становище згідно нового закону, коли моє становщие визнано більш раннім законом.
вони - ок, іди гуляй.
або ок (і далі пішли не правомірні дії).
Не піде але консультацію надасть - це не так дорого)
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Не піде але консультацію надасть - це не так дорого)

консультацію про що?
як рухатись по процедурі?
(я шукав серед знайомиХ. поки голяк. але обіцяють, що як прижме - віднайдеться)
поки я іду звичайним шляхом.
прийшла повістка, я прийшов у тцк.
тцк направило на влк.
влк направило на дообстеження по останній травмі, не врахувавши те, за рахунок чого я був знятий у 2009 році.
і ніколи не був призваний до служби взагалі.
проходжу дообстеження і чекаю на вердикт влк.
поки дообстеження - поновлю обстеження і по тому, що вони вважають застарілими документами.
це будуть "нові обставини для розгляду".
а далі - покаже життя.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

консультацію про що?
як рухатись по процедурі?
(я шукав серед знайомиХ. поки голяк. але обіцяють, що як прижме - віднайдеться)
поки я іду звичайним шляхом.
прийшла повістка, я прийшов у тцк.
тцк направило на влк.
влк направило на дообстеження по останній травмі, не врахувавши те, за рахунок чого я був знятий у 2009 році.
і ніколи не був призваний до служби взагалі.
проходжу дообстеження і чекаю на вердикт влк.
поки дообстеження - поновлю обстеження і по тому, що вони вважають застарілими документами.
це будуть "нові обставини для розгляду".
а далі - покаже життя.
Ось для того що ти написав і є адвокати саме по воєнкоматівським справам, - їх небагато і вони були ще до 2014, тому обізнані краще ніж ті які стали цими справами займатись після 2022
До того ж ти уже був знятий - тож краще звернись все ж таки
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Ось для того що ти написав і є адвокати саме по воєнкоматівським справам, - їх небагато і вони були ще до 2014, тому обізнані краще ніж ті які стали цими справами займатись після 2022
До того ж ти уже був знятий - тож краще звернись все ж таки
:-B
   
Ну типу - якщо ти в стаціонарі не лежиш періодично - то і проблем особливих не маєш)
та у них і люди якось на мінімалку живуть, там логіка давно покинула світ
   
Один помер - сто доїхали
В тцк черг нема
Ті що в окопах воюють третій рік і будуть воювати ще
Така реальність
ось тому від совкового підходу де люди це просто статистика і тікають, якби це зрозуміли, то давно би реформували тцк і влк. А коли знаєш, що таої права ніяк не захищені, то тільки відбиті шукають собі проблем у самому тцк
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

ось тому від совкового підходу де люди це просто статистика і тікають, якби це зрозуміли, то давно би реформували тцк і влк. А коли знаєш, що таої права ніяк не захищені, то тільки відбиті шукають собі проблем у самому тцк
Нічого не зміниться - здорові або перепливли тису, або поробили документи за хабар, або гарно никаються - залишилися 40 плюс з болячками - така реальність)
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Нічого не зміниться - здорові або перепливли тису, або поробили документи за хабар, або гарно никаються - залишилися 40 плюс з болячками - така реальність)

ашо там з військовими?
я був у Донецьку при захоплені.
менти, сбу та військові - це перші перебіжчики до ворога.
ти їм платиш зарплату, у них є гарантія майбутнього, у них є безкоштовна медицина за рахунок тих, хто не може собі полікувати своєчасно ні зуб ні мозоль.
а ці вже в строю, зі зброєю, але вже проти кормильця.
і таких у нашому тилу зараз 150 000, як я почув.
яким трохи за 40, які вже на пенсії і не спішать воювать.
чого їх діла першими не достати? там зі здоров,ям все зрозуміло і немає прострочених документів. влк швидко пройдуть.
якщо їх визвати!
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

У цій системі з ВЛК є одна ВЕЛЕТЕНСЬКА ДІРКА - при направленні на обстеження вузькопрофільного спеціаліста там ніхто не дивиться твоїх документів...
В мене близорукість велика -9 то -8 на ліве-праве око. Визнали обмежено придатними.
І тут сам власне прикол - ну чисто теоретично мене може попросити друг/знайомий/родич піти за нього пройти під іншим іменем того ж самого окуліста з тим же самим результатом. Там реально конвеєр, документів не перевіряють і мене ніхто не впізнає і не викриє з майже 100% ймовірністю... І чувак зі 100% зором отримує абсолютно легальний висновок, що він обмежено придатний по зору.
Навіщо платити тисячі доларів хабаря воєнкомам/лікарям, коли це можна зробити за умовну пляшку пива...
Те ж саме я взнав у знайомого, коли він ходив від ВЛК до ревматолога зі своєю подагрою - ніхто документів не перевіряє ВЗАГАЛІ...
Ну якщо я цю дірку побачив, то, очевидно, ця схема використовується на повну в реальному житті...
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

ашо там з військовими?
я був у Донецьку при захоплені.
менти, сбу та військові - це перші перебіжчики до ворога.
ти їм платиш зарплату, у них є гарантія майбутнього, у них є безкоштовна медицина за рахунок тих, хто не може собі полікувати своєчасно ні зуб ні мозоль.
а ці вже в строю, зі зброєю, але вже проти кормильця.
і таких у нашому тилу зараз 150 000, як я почув.
яким трохи за 40, які вже на пенсії і не спішать воювать.
чого їх діла першими не достати? там зі здоров,ям все зрозуміло і немає прострочених документів. влк швидко пройдуть.
якщо їх визвати!
А що військові? Вони вже або там або на кладовищі
Ну відправимо 20 річних патрульних ментів - ким їх замінимо?
Як це все змінить ситуацію?
   
Це треба суто профільного спеціаліста,таких моментів дофіга і трішки. Наприклад теоретично ожиріння 3-го ступеня чи гіпертонічна хвороба 3-го ступеня теж не підпадають під мобілізацію) Але по перше там є нюанси,які знає лише профільний спеціаліст,по друге якщо ти гіпертонік і не маєш свіжих виписок то значить не лікувався .Звичайно хочуть свіжі виписки.Це в першу чергу питають.
Але я скажу так,з  досвіду і слів колег які на комісії. Якщо не маєш групи бути списаним шанси невеликі. Є виключення де все явно як от з зором чи без ноги\руки. Все решта дуже важко.

Касательно гипертонии то практически любая эссенциальная гипертония лечится,а если не лечится значит врач дебил или пациент не принимает лекарства.
Касательно ожирения то тут все понятно, ожирение в наше время лечится за 2 месяца.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Касательно гипертонии то практически любая эссенциальная гипертония лечится,а если не лечится значит врач дебил или пациент не принимает лекарства.
Касательно ожирения то тут все понятно, ожирение в наше время лечится за 2 месяца.
Гіпертонія не лікується, а компенсується ліками. І непридатність - це 3тя ступінь гіпертонічної хвороби з ураженням органів-мішеней і значним порушенням функцій. Це коли навіть максимальні дози ліків не снижуютт тиск до нормального рівня. Все інше - в кращому випадку, обмежена придатність.

Останнє редагування: 24 квітня 2024 10:47:46 від Vlad1977
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

А що військові? Вони вже або там або на кладовищі
Ну відправимо 20 річних патрульних ментів - ким їх замінимо?
Як це все змінить ситуацію?

ви смієтеся?!
більше 150 000 пішло в запас і не повернулось.
спочатку - вони жили за наш кошт.
а коли вони нам потрібні - вони на пенсії за наш кошт.
а старих і кволих цивільних, як бліх, ловить тцк.
у мене немає питань до дупутатів, чому вони не на фронті.
у мене питання до 40-50-55-60 річних військових на пенсії, яких більше 150 000 чоловік зараз продовжують сидіти на нашій шиї!
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

Касательно гипертонии то практически любая эссенциальная гипертония лечится,а если не лечится значит врач дебил или пациент не принимает лекарства.
Касательно ожирения то тут все понятно, ожирение в наше время лечится за 2 месяца.
Ну ступінь різна)
Більше 160 кіло - то вважай інвалід - там і резекція шлунку не допоможе)
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

У цій системі з ВЛК є одна ВЕЛЕТЕНСЬКА ДІРКА - при направленні на обстеження вузькопрофільного спеціаліста там ніхто не дивиться твоїх документів...
В мене близорукість велика -9 то -8 на ліве-праве око. Визнали обмежено придатними.
І тут сам власне прикол - ну чисто теоретично мене може попросити друг/знайомий/родич піти за нього пройти під іншим іменем того ж самого окуліста з тим же самим результатом. Там реально конвеєр, документів не перевіряють і мене ніхто не впізнає і не викриє з майже 100% ймовірністю... І чувак зі 100% зором отримує абсолютно легальний висновок, що він обмежено придатний по зору.
Навіщо платити тисячі доларів хабаря воєнкомам/лікарям, коли це можна зробити за умовну пляшку пива...
Те ж саме я взнав у знайомого, коли він ходив від ВЛК до ревматолога зі своєю подагрою - ніхто документів не перевіряє ВЗАГАЛІ...
Ну якщо я цю дірку побачив, то, очевидно, ця схема використовується на повну в реальному житті...
Та щас.
Окуліст перевіряє зір. І ти не намахаєш ніяк. Обстеження, це вже чисто щоб точно встановити  і має бути документ з купою підписів від інших лікарів.

Крім того, з таким зором ти будеш в окулярах, але ким відразу видно, або в лінзах,  там теж просто.

На картці ж твоя фотка,  і хтось з тих купи лікарів точно побачить, що це не той.

А якщо спалять таку спробу, то вже буде і відповідне ставлення. Ризик великий
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Та щас.
Окуліст перевіряє зір. І ти не намахаєш ніяк. Обстеження, це вже чисто щоб точно встановити  і має бути документ з купою підписів від інших лікарів.

Крім того, з таким зором ти будеш в окулярах, але ким відразу видно, або в лінзах,  там теж просто.

На картці ж твоя фотка,  і хтось з тих купи лікарів точно побачить, що це не той.

А якщо спалять таку спробу, то вже буде і відповідне ставлення. Ризик великий

 та то дитячий лепет, який не потребує коментарів.
світлина "масони шукають горизонт подій чорної діри, щоб її перетворити на світило"
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

консультацію про що?
як рухатись по процедурі?
(я шукав серед знайомиХ. поки голяк. але обіцяють, що як прижме - віднайдеться)
поки я іду звичайним шляхом.
прийшла повістка, я прийшов у тцк.
тцк направило на влк.
влк направило на дообстеження по останній травмі, не врахувавши те, за рахунок чого я був знятий у 2009 році.
і ніколи не був призваний до служби взагалі.
проходжу дообстеження і чекаю на вердикт влк.
поки дообстеження - поновлю обстеження і по тому, що вони вважають застарілими документами.
це будуть "нові обставини для розгляду".
а далі - покаже життя.
Покаже. Зараз тобі дадуть висновок ВЛК - придатний. Скажуть що ти став здоровим і повинен стати на облік як придатний до служби в армії. Що ти тоді будеш робити ? Доречі яким роком був виключений з обліку ?
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

та то дитячий лепет, який не потребує коментарів.
світлина "масони шукають горизонт подій чорної діри, щоб її перетворити на світило"
Не зовсім, такі думки виникали, що можна ж підробити. Але нє. Максимум - це коли посилають на обстеження - дотягнути трохи півдіпотрії, якщо не не вистачає для якогось статусу, на рефрактометрі це можна нахімічити.
Але видати себе за когось іншого - там фотка не просто так, з печаткою)
Хіба підставна особа має від початку ходити, от не знаю, чи в них у базі є фото спочатку, може й нема.
Але це серйозна махінація, як не крути, і завжди є шанс спалитись.

І тоді у них так і лишиться чуже фото, а потім, як десь зупинять, звірять - і побачать, що в базі на фото не той чувак.
Хіба що реально подібний має бути.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

А, я ж тут про свій досвід не писав ще.
До ВЛК немає ніяких претензій, всі адекватні, тільки дуже це все довго, купа етапів і бюрократії. Проходив вже двічі, бо воно ж дійсне рік.
Відсидів дуже багато часу там в чергах, і не пригадую жодного скандалу на предмет того, що комусь щось не врахували чи щось подібне.

На обласній - взагалі дуже добре все, гарне ставлення.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Не зовсім, такі думки виникали, що можна ж підробити. Але нє. Максимум - це коли посилають на обстеження - дотягнути трохи півдіпотрії, якщо не не вистачає для якогось статусу, на рефрактометрі це можна нахімічити.
Але видати себе за когось іншого - там фотка не просто так, з печаткою)
Хіба підставна особа має від початку ходити, от не знаю, чи в них у базі є фото спочатку, може й нема.
Але це серйозна махінація, як не крути, і завжди є шанс спалитись.

І тоді у них так і лишиться чуже фото, а потім, як десь зупинять, звірять - і побачать, що в базі на фото не той чувак.
Хіба що реально подібний має бути.
фотка на справі, на направлені ніяких фоток нема
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

фотка на справі, на направлені ніяких фоток нема
Є, звісно)
Саме там, де всі лікарі ставлять підписи і висновки.
На направленні на обстеження - вже нема,але там і не треба, бо фотку бачать лікарі, які тебе направляють)
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Є, звісно)
Саме там, де всі лікарі ставлять підписи і висновки.
На направленні на обстеження - вже нема,але там і не треба, бо фотку бачать лікарі, які тебе направляють)
ну прийди з направленням на МРТ на грижі і шо, ті хто пишуть висновок розпвзнають що прийшов лєвий чувак, не памятаю шоб там доки показували на реєстратурі
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

фотка на справі, на направлені ніяких фоток нема

Є, вона коли роблять направлення на дообстеження, то фотку підкладають. У мене була фотка.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Є, вона коли роблять направлення на дообстеження, то фотку підкладають. У мене була фотка.
на акт тепер клеять?
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

на акт тепер клеять?

Та ні, вони не клеїли, а якось на копії зробили, чорно-біла.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

У Львові (Шевченківський ТЦК), якщо є якісь підстави (історія хвороби тощо), відправляють на дообстеження без проблем. А якщо привезли на бусіку та вже засвітився, що не прийшов за повісткою, за годину вийдеш придатний.

у знайомого сьогодні на Топольній працівника в бус запхали
вже їде на полігон
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

ну прийди з направленням на МРТ на грижі і шо, ті хто пишуть висновок розпвзнають що прийшов лєвий чувак, не памятаю шоб там доки показували на реєстратурі

Коли мене в лікарні приймали на дообстеження, в реєстратурі брали паспорт, оформляли історію хвороби.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Та ні, вони не клеїли, а якось на копії зробили, чорно-біла.
  можливо шось змінили , мені на акт нікуя не клеяли і не друкували, просто бамага з ПІБ. Проте висновок з МРТ ти можеш і від реального інваліда притягти, чи там тепер теж доки звіряють?
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

у знайомого сьогодні на Топольній працівника в бус запхали
вже їде на полігон

Сам бачив таких, я в тих чергах настоявся минулого року, бачив, як нові партії привозять.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

  можливо шось змінили , мені на акт нікуя не клеяли і не друкували, просто бамага з ПІБ. Проте висновок з МРТ ти можеш і від реального інваліда притягти, чи там тепер теж доки звіряють?

У мене не МРТ було, просто до хірурга, а він уже далі відправив, бо після операції були ускладнення, в принципі, воно один хер вийшло "придатний", але дообстеження розтягнулося на 2 місяці.
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)
Ale

у знайомого сьогодні на Топольній працівника в бус запхали
вже їде на полігон
Прямо сьогодні запхали і на полігон минаючи тцк? У тому чому був? Якась хуйня гарі)
   
Re: Все про ВЛК (Військово-лікарські комісії)

Прямо сьогодні запхали і на полігон минаючи тцк? У тому чому був? Якась хуйня гарі)
Топольна то лікарня  :gigi:  і привезли його туда на обстеження якраз тцк по ходу
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія