Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.

во время Майдана, да и после, вата традиционно рассказывала что люди там были проплаченные, все по тарифам, и т.д. Задавал только один вопрос, скажи вот ночью на 20-ти градусном морозе, вдыхая гарь пылающих покрышек, не пожрать нормально, не поспать, не посцать, стрем непрекращающийся, в тебя стреляют, гранаты светошумовые, если ловят бьют до смерти, сколько тебе нужно было бы денег заплатить, чтобы поехал на такие заработки?
И наступала тишина. прихильники певної політсили, сколько вам надо было бы сухпая в горло запхать, чтобы вы бросили все, и поехали на перекус?

Ты не сравнивай Майдан ( надежды и прагнення людей на лучшее) и защиту откровенного мародёра от правосудия
   
Re: А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.
TC

Кому собачий корм сухий, а хто як нєпадстілка на вінішко в ресторані заробив  :weep:



Дела настолько плохи, что пришел за еду?  :facepalm1:
   
чому я не бачив цього чувака зі звинуваченнями в належності до циган, коли Зє літав на геликоптерах на ДР Єрмака?
Бо з Зеленським все зрозуміло.
   
Вот я не понимаю, я когда с друзьями встречаюсь , то не в парке на скамеечке , а тоже идем в ресторан .
Посидеть поболтать с друзьями . Вкусно покушать и выпить . В чем криминал ? Что Порошенко ходит в рестораны ?
Вы хотели бы чтоб он в гастрономе купил батон и бутылку водки и на улице  с друзьями общались
Zebily - вы  как и где с друзьями общаететсь ? Такая голытьба , что поход в ресторан для вас что то запредельное  ?
ТС , чтобы не заслужить звание почетного иплана и нечетного говнометателя , - будет доказательство что именно праздновали , а не просто посидели и пообщались ?
   
Тре було як Зєлупа: у вєртушку ДСНС  - і к плятям с бутербротамі  :laugh:



   
Re: А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.
hawk2002

Гугл - "київ - коворкінг".
Ково́ркінг (англ. Co-working — спільно працювати) у широкому сенсі — це модель організації роботи людей, найчастіше фрилансерів, з різним типом зайнятості у єдиному робочому просторі; у вузькому — колективний офіс


Ти такий оригінальний, навіть з друзями відмітить якусь подію їдеш до офіса  :laugh:
   
Вот я не понимаю, я когда с друзьями встречаюсь , то не в парке на скамеечке , а тоже идем в ресторан .
Посидеть поболтать с друзьями . Вкусно покушать и выпить . В чем криминал ? Что Порошенко ходит в рестораны ?
Вы хотели бы чтоб он в гастрономе купил батон и бутылку водки и на улице  с друзьями общались
Zebily - вы  как и где с друзьями общаететсь ? Такая голытьба , что поход в ресторан для вас что то запредельное  ?
ТС , чтобы не заслужить звание почетного иплана и нечетного говнометателя , - будет доказательство что именно праздновали , а не просто посидели и пообщались ?

Да и такое бывает, настальжи за молодостью.
   
Re: А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.

Ты не сравнивай Майдан ( надежды и прагнення людей на лучшее) и защиту откровенного мародёра от правосудия

а, здесь никто и не сравнивает Майдан с вчерашней суетой под судом.
Тебе задали банальнй вопрос, вот сколько сухпая нужно было тебе отгрузить, чтобы ты бросил свой магазин, и рванул в  командировку где дорога ночь туда, и ночь обратно в сидячем положении, где налегке могли бы и отмудохать за компанию? Сколько тебе бутеров и стаканов чая было в самый раз за края?
   
КГ/АМ  :)
   
Ково́ркінг (англ. Co-working — спільно працювати) у широкому сенсі — це модель організації роботи людей, найчастіше фрилансерів, з різним типом зайнятості у єдиному робочому просторі; у вузькому — колективний офіс
Ти такий оригінальний, навіть з друзями відмітить якусь подію їдеш до офіса  :laugh:

Це саме я і мав на увазі. Публічна особа хоче зустрітися з однодумцями. Іх що, дома не годують? Це візантійщіна та кпсссніна по генделях з дурними назвами ходити.
Зеленський мене не цікавить, я гидую що в нас таке чудо.
А Петру я особисто жмурук робив. Голосував у 14, кинув бізнес пішов в зсу. А він рошенами займався, сааків замість ворогів ганяв, та обсирав устами ботів усіх, усіх крім опзж та ви подібних.
І привів у крісло цього ділетанта своїм лицемірством.
   
ТС , чтобы не заслужить звание почетного иплана и нечетного говнометателя
Мені пох. У ваших змаганнях не беру участі.
   
тИбе завтра вроде новое звание присвоят  :K

Благая вєсть  :laugh:
   
да вот,пишут,что не всем денег на обратную дорогу досталось

Ну, кто нє успєл, тот апаздал )) не тре було бути такими довірливими і свою тищу з Дії профукувати  B-)
   
Ресторан для рагулей, которые потерялись в 90х

Я б сказала для туристів, така собі шароварщина в пополамі з меншовартістю
   
Це саме я і мав на увазі. Публічна особа хоче зустрітися з однодумцями. Іх що, дома не годують?

Вони взагалі-то цілий день простирчали в суді. В ресторан поїхали одразу звідти. До чого тут "вдома годують"? Який офіс, туди жрачку з дома нести чи що? Чи кур'єра з Глово замовляти?

Не знають до чого доїбатися вже, придурки. Доїбались до назви ресторану.

А якби вони в Пузату хату поїхали - було б норм? Чи у вас все одно були б претензії?

Чи по шаурму на заправці?
   
ну вон ЮАР с СУП  на своей  тачке ездил с Запора

бубенчики жуйте сопли и как сказаь найвэлычнейший вылыхайте

вы  грязь, ничтожества, рагульня
принеси подай подоляка
просто ватники :laugh:
   
Вони взагалі-то цілий день простирчали в суді. В ресторан поїхали одразу звідти. До чого тут "вдома годують"? Який офіс, туди жрачку з дома нести чи що? Чи кур'єра з Глово замовляти?

Не знають до чого доїбатися вже, придурки. Доїбались до назви ресторану.

А якби вони в Пузату хату поїхали - було б норм? Чи у вас все одно були б претензії?

Чи по шаурму на заправці?

Бгг, нєпадстілка написала що кнуря вітали з святами, співали колядок - щедрівок  :facepalm1:
Здається в таких випадках додому їдуть ? Нє ?))
Чи в Марини дома прислуги немає ?)
Ти ці галімі відмазки піди розкажи в фб октівістці ) яка розчарувалась )) відтарабанивши на холоді  :facepalm1:
   
Це саме я і мав на увазі. Публічна особа хоче зустрітися з однодумцями. Іх що, дома не годують? Це візантійщіна та кпсссніна по генделях з дурними назвами ходити.
Зеленський мене не цікавить, я гидую що в нас таке чудо.
А Петру я особисто жмурук робив. Голосував у 14, кинув бізнес пішов в зсу. А він рошенами займався, сааків замість ворогів ганяв, та обсирав устами ботів усіх, усіх крім опзж та ви подібних.
І привів у крісло цього ділетанта своїм лицемірством.

не вір пропаганді каналів Г+Г , які Пороха обливали гівном..
   
А забыл спасибо за наводку, буду в Киеве обязательно схожу.
   
Особливо зголодніла нєпадстілка )) яка на мітинг не ходила, а зразу поперла в ресторан   :gigi:
   
а где встретится с друзьями после экзила?
Я в Леонардо да Винчи предпочитаю...на Андреевском спусе :shuffle:
   
Скажіть,дорогі мої друзі,а вам нічо не дисонує в назві ресторації української страви "Царське село"?
Ну я розумію - за поребриком там все "царське".
І села,і ресторани і навть є русская водка- "Царскоє село".
Але Гетьману та криголаму все ж таки більше б личило святкувати здачу паспортів в Княжому або Королівському селі. Чи то взагалі в Гетьманському.
уже плять не знают до чего доипаться
   
уже плять не знают до чего доипаться

Ну так не до Портнова ж Татаровим на Банковій дойопивацця в самом дєлє  :pooh_lol:
   
Зесрань пробиває чергове дно :facepalm1:
Тільки чомусь цих Зебанашек я ніколи не бачу в гілках з обсерами їх торчка.випадковість?  :)
   
Вкстати у них там бывают и выступления художественных коллективом ...атмосфера просто супер.

Цыганє? ;)
   
Зесрань пробиває чергове дно :facepalm1:
Тільки чомусь цих Зебанашек я ніколи не бачу в гілках з обсерами їх торчка.випадковість?  :)

Ета другоє: кал і мача Зєльца - свящєнні і целітєльні :)
   
Кому собачий корм сухий, а хто як нєпадстілка на вінішко в ресторані заробив  :weep:



"Найомним" - сухарі з чаєм, а Гетьману з боярами - деруни з вином  (tu)
   
Ета другоє: кал і мача Зєльца - свящєнні і целітєльні :)

 (tu)  (tu)
Саме так і є.і ти ще забула про : ви мєлочніє і нечуткіє :weep:
   
"Найомним" - сухарі з чаєм, а Гетьману з боярами - деруни з вином  (tu)

Ета жізнь. Вот, напрімєр, твій Зєльц свого єрмака на вєртольоті ДСНС на днюху катає. А тібя - нєт  (P)
   



 :lol:  :weep:  :facepalm1:
   
Я й забув про існування цього рєстіка.  Зелепукіни в штангу дали, це місце вже років 20 як  втратило свій пафос
   
Ну zebily - вот это криминал нашли ,Порошенко поужинал с друзьями в ресторане . Это конечно преступление  века. Как он мог , явно видно что олигарх . 
Жесть , конечно.
ТС если ты эту тему для порохоботов создал , так бесполезно. Это , как  правило , средний класс и для них перекусить в ресторане не является преступлением .
Если для  zeblov , для которых покушать в ресторане  равносильно  что на мальдивы слетать . Так они и так Порошенко ненавидять.
Или свою дурость захотел просто показать ?

   
Якщо хто пропустив - ПОП відсвяткував звільнення в цьому ресторані.
Як для мене - це маркер його сутності.
Такий же циганський барон як Пшонка чи Хуйло.
Може і Зеленський такий самий.
Але мова про Петра.


Старий ресторан із широким асортиментом традиційних українських страв та інтер'єром у народному стилі.
Ресторан "Царське село"- перший український ресторан, відкритий з 1998 р. Ми оберігаємо кращі традиції української гостинності та створюємо дивовижну атмосферу тепла і затишку, котрою сповна може насолодитись кожен гість нашого закладу.
Ми знаходимося у самому серці Києва біля Києво-Печерської Лаври, у приміщенні колишнього порохового погребу Печерської фортеці. Старовинні рецепти української кухні та вишукані аромати роблять кожного нашого гостя справжнім гурманом.


Ніфіга не зрозумів.

Хто на кому стояв? Цей ресторан гніздо циганських баронів, чи в українському стилі?
   
Ресторан називається так через назву історичного району, де він знаходиться, от і все  :)
   
Ніфіга не зрозумів.

Хто на кому стояв? Цей ресторан гніздо циганських баронів, чи в українському стилі?
Цыганские бароны в Украинском стиле, в Пороховом складе. :D
   
Re: А ви б пішли у ресторан "Царскоє сєло"? Про баронів.

Український ресторан, з українською кухнею, що зегенератам не так? Алів'єшки не буде?

«Олів’е»» з куркою 1000 530,00
«Олів’е»» з ковбасою 1000 490,00


https://tsarske.kiev.ua/wp-content/uploads/2021/12/Sviatkovi-banketni-stravy-122021.pdf
   

«Олів’е»» з куркою 1000 530,00
«Олів’е»» з ковбасою 1000 490,00

https://tsarske.kiev.ua/wp-content/uploads/2021/12/Sviatkovi-banketni-stravy-122021.pdf
Это цена 1 миллион или 530грн за килограмм?
   
Это цена 1 миллион или 530грн за килограмм?

Я так розумію: виход 1 кг - 530 грн. Шара  вапщета....
   
Якщо хто пропустив - ПОП відсвяткував звільнення в цьому ресторані.
Як для мене - це маркер його сутності.
Такий же циганський барон як Пшонка чи Хуйло.
Може і Зеленський такий самий.
Але мова про Петра.




А ви , лошари, стійте...
  :pooh_lol:
   
Особливо зголодніла нєпадстілка )) яка на мітинг не ходила, а зразу поперла в ресторан   :gigi:

Це ти про себе?? кацапка??
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія