Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мої враження від України 2019

Re: Мої враження від   України 2019

В Полтаві багато хто припинив відповідати, коли ти з ним розмовляєш українською. Схожа ситуація була, коли Кравчука поміняв Кучма, або Ющенка- Янукович. Я пам'ятаю


Как то слабо верится.Даже в Одессе такого нет.После первого Майдана и позже,когда тут хозяйничали Марковы с Кваснюками,встречались такие случаи,но после 14 я такого не слышал.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Цей допис особливо доставляє, оскільки ценительница алей має нік російською та писала російською не так уже й давно  :weep:

Йопнутий вишиванковий прозелітизм від емігів...

Забий, мій нік був чистим приколом,   не видно хіба, що він спеціально спотворений?   :lol:   Чи ти справді думаєш, що я не знала, як " аллея" кацапською пишеться?  :gigi:
Просто мова  не про алеї... :rotate:     до деяких це ніколи не дійде  :(
   
Re: Мої враження від   України 2019

До того ж, українська мова, як для мене,  є дуже вишуканою, якоюсь елітарною, ніби мова людей особливого ордена, касти   ( якщо вона чиста і правильна) ...     ДУЖЕ  дивно , що люди цього не розуміють і не насоложуються звучанням рідної мови..    такої ж гарної до того ж
Хохли та вата таке не здатні відчувати.
Старші ще не висунулися з дупи "рускага міра".
А молодші виховуються такою ж ватою та хохлами. Допомагає їм в тому рускоязичний контент в інеті та практично всі наші ТВ канали.
Нелегко любити Україну, коли поряд є багатомільйонний вічний її ворог.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Хохли та вата таке не здатні відчувати.
Старші ще не висунулися з дупи "рускага міра".
А молодші виховуються такою ж ватою та хохлами. Допомагає їм в тому рускоязичний контент в інеті та практично всі наші ТВ канали.
Нелегко любити Україну, коли поряд є багатомільйонний вічний її ворог.


Послушайе,ваты полно и украиномовной и я сам лично таких встречал.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Забий, мій нік був чистим приколом,   не видно хіба, що він спеціально спотворений?   :lol:   Чи ти справді думаєш, що я не знала, як " аллея" кацапською пишеться?  :gigi:
Просто мова  не про алеї... :rotate:     до деяких це ніколи не дійде  :(

А російською кілька  років теж по приколу писала?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Хохли та вата таке не здатні відчувати.
Старші ще не висунулися з дупи "рускага міра".
А молодші виховуються такою ж ватою та хохлами. Допомагає їм в тому рускоязичний контент в інеті та практично всі наші ТВ канали.
Нелегко любити Україну, коли поряд є багатомільйонний вічний її ворог.


Так на жаль  і є....   
Маю племінницю в БЦ,   батько якої , мій кузен,  високопосадовець, дуже вихована, порядна і освідчена людина...   з тих,  з якими спілкуєшся і відчуваєш, що вони є людьми ,яким Бог дав більше, ніж  іншим...   в нього прекрасна родина,  україномовна,  цікава дружина, гарні і розумні діти.... старша його дочка взагалі була зіркою в місті: гарна, розумна,  президентом школи була, на всіх конкурсах перша...  дуже активна дівчина, лідер по натурі, прикраса любого колективу...    тобто куди її не приткни, вона скрізь перша і краща,  тому скрізь ведуча  концертів і візитна карта...  в любій компанії та, на яку дивляться...    вже рік, як навчається в Києві...  і що ви думаєте - дивлюсь її інстаграм вчора,  а вона там з друзями  кацапською  чеше...    а друзі такі зачухані в порівнянні з нею, як то кажуть " ні рожі,ні кожі"...   а вона просто королева і  переходе на мову цих "недорозвинених"..   який жах, вона не розуміє навіть, що  перли свиням дарує.....  буде серйозна розмова з нею...




Останнє редагування: 11 червня 2019 11:56:12 від ценительница алей
   
Re: Мої враження від   України 2019

А російською кілька  років теж по приколу писала?

Всі тоді писали, навіть Вія  ...   перейшла,  коли припекли кацапи на ФУПі...   і що ти хочеш цим довести?
В мені українськість більш підсвідомо сиділа глибоко  до деякого часу, не дивлячись на те, що вся система освіти роками намагалася її вичавити...   але кров людська не водиця ,як виявилося...     але зараз інші часи, війна з агресивною  недорасою,  а люди все не прокидаються... :(
   
Re: Мої враження від   України 2019

Йопнутий вишиванковий прозелітизм від емігів...


слово вишиванка в негативному контексті вживає або розумово відстала людина або латентнтий українофоб
 
   
Re: Мої враження від   України 2019

тобі з Москви видніше

лох вышиватный, проснись
мацква давно у куёве
   
Re: Мої враження від   України 2019

Так на жаль  і є....  
Маю племінницю в БЦ,   батько якої , мій кузен,  високопосадовець, дуже вихована, порядна і освідчена людина...   з тих,  з якими спілкуєшся і відчуваєш, що вони є людьми ,яким Бог дав більше, ніж  іншим...   в нього прекрасна родина,  україномовна,  цікава дружина, гарні і розумні діти.... старша його дочка взагалі була зіркою в місті: гарна, розумна,  президентом школи була, на всіх конкурсах перша...  дуже активна дівчина, лідер по натурі, прикраса любого колективу...    тобто куди її не приткни, вона скрізь перша і краща,  тому скрізь ведуча  концертів і візитна карта...  в любій компанії та, на яку дивляться...    вже рік, як навчається в Києві...  і що ви думаєте - дивлюсь її інстаграм вчора,  а вона там з друзями  кацапською  чеше...    а друзі такі зачухані в порівнянні з нею, як то кажуть " ні рожі,ні кожі"...   а вона просто королева і  переходе на мову цих "недорозвинених"..   який жах, вона не розуміє навіть, що  перли свиням дарує.....  буде серйозна розмова з нею...
Тому що важко молодій людині в рускоязичному середовищі.
В мене діти обоє україномовні, ніколи не переходять на москальську.
То постійно в Києві чують "Ти са Львова?", "А пачєму гаваріш по-украінскі?" і т д.
То старша поки що тримається, як каже "українізовую українську молодь".)
А молодший заявив, що виїде з України, бо "я в Києві почуваюся іноземцем, то краще буду почуватися на чужині іноземцем".
   
Re: Мої враження від   України 2019

Поясніть чому так?   В Україні більшість українців за походженням, чому української  зовсім  не чути? Що це за вилупки( манкурти) такі подорожують?
Когда моих близких и родственников вызывали в военкомат, а затем некоторых отправили на фронт, никто у них не спрашивал, почему они говорят на русском. И вылупками-манкуртами не называл , украинцы как украинцы были
   
Re: Мої враження від   України 2019

Враження перше стосується більше не самої України, а людей в літаку і аеропорту...    3/4 з них громадяни України,  як виявилося по тому, хто до яких вікононець для паспортного контролю підходив( громадяни України  чи громадяни інших країн)...      так от,  абсолютна переважна більшість розмовляє кацапською, як в літаку,  так і зустрічаючі...     просто не розумію, в Україні самі ( більшість)  переселенці з Кацапії живуть, що між собою і родичами кацапською чешуть?

 8-:
Так у тебя у самой ник на кацапоязыке.
Чему тут удивляться?
   
Re: Мої враження від   України 2019

В якого дідька вони поміж собою кацапською спілкуються ( дітьми ,  зустрічаючими батьками)? Це все навозні кацапи в якійсь генерації виходить ?
Я от і не знаю, що  зі мною зробити потрібно , щоб я з батьками,  їхніми сусідами чи знайомими  кацапською стала розмовляли...   з якого дива, якщо вони українці?
Якби до вас батьки з народження звертались російською, якою б ви їм відповідали?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Чему тут удивляться?
Есть чему удивляться! :laugh:
Как воевать, так граждане эмигранты по Германиям-Канадам-Америкам, и времени у них нет
А как патриотизьму учить - откуда только время находится! ;o
   
Re: Мої враження від   України 2019

між собою і родичами кацапською чешуть?

Это для конспирации. В общественных местах, если их слышат посторонние - завжди говорять російською мовою.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Якби до вас батьки з народження звертались російською, якою б ви їм відповідали?
Рідною, ідішем відповідала би.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Враження перше стосується більше не самої України, а людей в літаку і аеропорту...    3/4 з них громадяни України,  як виявилося по тому, хто до яких вікононець для паспортного контролю підходив( громадяни України  чи громадяни інших країн)...      так от,  абсолютна переважна більшість розмовляє кацапською, як в літаку,  так і зустрічаючі...     просто не розумію, в Україні самі ( більшість)  переселенці з Кацапії живуть, що між собою і родичами кацапською чешуть?

 8-:
75 відсотків українців Не проголосували за українську мову.
Питання мови в Україні " не на часі".
нажаль.
   
Re: Мої враження від   України 2019

75 відсотків українців Не проголосували за українську мову.
Шо ты несёшь, подруга?
   
Re: Мої враження від   України 2019

вбивали і боронили
   
Re: Мої враження від   України 2019

Шо ты несёшь, подруга?
Вы не согласны ? Украинцы проголосовали за Мову ? За Віру ? За Армію ?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Вы не согласны ? Украинцы проголосовали за Мову ? За Віру ? За Армію ?
А должны были?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Враження перше стосується більше не самої України, а людей в літаку і аеропорту...    3/4 з них громадяни України,  як виявилося по тому, хто до яких вікононець для паспортного контролю підходив( громадяни України  чи громадяни інших країн)...      так от,  абсолютна переважна більшість розмовляє кацапською, як в літаку,  так і зустрічаючі...     просто не розумію, в Україні самі ( більшість)  переселенці з Кацапії живуть, що між собою і родичами кацапською чешуть?

 8-:
А нічого, що за мову можуть вбити?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Росія не допустить щоб ук.. хахли  отримали потужну зброю проти них - українську мову. Це небезпечно для них. Должны использовать ихний язык.
   
Re: Мої враження від   України 2019

А должны были?
Вопрос на вопрос - незачет.
 :)
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ужас нах...
Каг дальше жыть?)
це просто :facepalm1:  боїшся раптом з кацапом  заговориш, а це гидота.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Росія не допустить щоб ук.. хахли  отримали потужну зброю проти них - українську мову. Це небезпечно для них. Должны использовать ихний язык.
(tu)
Жаль, що більшість цього не розуміє...
   
Re: Мої враження від   України 2019

так как выяснилось, что самые отявленные патриоты Украины, именно русскоязычные граждане...
в якому анекдоті? з чого це взято? замітив половина циз патріотів ностальгує по совку
   
Re: Мої враження від   України 2019

    так от,  абсолютна переважна більшість розмовляє кацапською, як в літаку,  так і зустрічаючі...     просто не розумію, в Україні самі ( більшість)  переселенці з Кацапії живуть, що між собою і родичами кацапською чешуть?


Русский язык в Украине - исторически сложившаяся реальность...
Это нужно понимать, и не ломать через колено...

Русский язык не признак украинофоба, а результат того, что все жители бывшего СССР были насильственно русифицированы образованием и воспитанием...
Даже те, кто родился в после 91-го года, воспитывались родителями - жителями бывшего СССР, то есть они с рождения привыкли общаться на русском, и даже сосвем юные украинцы, которые не знают что такое СССР, все еще общаются с дедушками и бабушками - жителями СССР... поэтому русский для них не чужой язык...

В этом нет ничего плохого. Русский не уйдет из бытового общения еще долго, и не нужно делать из этого трагедию. Совок и кацап не в языке, а в голове...
Для ускорения языковой украинизации украинцев нужно планомерно проводить не навязчивую языковую политику... если вы не хотите общаться на русском, то не нужно становиться в стойку после каждого услышанного русского слова, а просто спокойно ответьте, что не понимаете о чем вас спрашивают или что вам говорят и вежливо попросите сказать на украинском... думаю, большинство адекватов перейдет на украинский...

Таким образом вы быстрее добьетесь популяризации украинского, чем своим агрессивным принуждением, и делением на сорта... B-)
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ты представляешь сколько испаноговорящих в штатах?
И никому не противно.
Напевно вони заснували  США) а іспаномовні зявилися там через війни з Мексикою
   
Re: Мої враження від   України 2019

Нічого собі   ;o
Придивлюсь,  яка ситуація в БЦ...

 (P)

Ти кого слухаєш ? Навіженого ? Такого і близько немає в Полтаві.
Але якщо він меле те що на ФУПі, то ясна річ , що люди будуть сахатися.
Якою мовою він би свою дурню не ніс. Включаючи оцю
"В Полтаві багато хто припинив відповідати, коли ти з ним розмовляєш українською"

Типова фраза корисного ідіота Кремля.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Вопрос на вопрос - незачет.
 :)
Ну вот смотри, Леся:
В 1991 году украинские националисты/демократы/патриоты допустили к власти украинских коммунистов.
Вместо того, чтобы истребить их под корень.
Главное, чтобы не русские.

Результаты пожинаем до сих пор.

Чехи, поляки и прочие приболты начали с истребления именно коммунистов и лишь потом занялись языком и прочей хнёй.

Так понятно?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Как то слабо верится.Даже в Одессе такого нет.После первого Майдана и позже,когда тут хозяйничали Марковы с Кваснюками,встречались такие случаи,но после 14 я такого не слышал.

Брехня. Рафінована. Тим більше в Полтаві зараз такий наплив молоді з села, то про що мова ?
Вони російською не розмовляють  в принципі.

Дідусь , мабуть, вирішив молоти те що на ФУПі. Люди і тікають. При чому тут мова ?
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ок,  от Ви конкретно російською постійно спілкуваєтесь,  так? Вдома,  з дітьми і батьками, на роботі, з сторонніми - так?  У Вас взагалі є родичі автентичні українці,  чи  всі років 60- 80 тому приїхавші з Рашки?
Проте ви обрали російськомовний нік на форумі :(
   
Re: Мої враження від   України 2019

так как выяснилось, что самые отявленные патриоты Украины, именно русскоязычные граждане...
в якому анекдоті? з чого це взято? замітив половина циз патріотів ностальгує по совку
а вот все кукуёвские предатели шпарят на мови
на публіку лише, всі майже депутати російськомовні поза трибуною
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ну вот смотри, Леся:
В 1991 году украинские националисты/демократы/патриоты допустили к власти украинских коммунистов.
Вместо того, чтобы истребить их под корень.
Главное, чтобы не русские.

Результаты пожинаем до сих пор.

Чехи, поляки и прочие приболты начали с истребления именно коммунистов и лишь потом занялись языком и прочей хнёй.

Так понятно?

 (tu)
   
Re: Мої враження від   України 2019

А молодший заявив, що виїде з України, бо "я в Києві почуваюся іноземцем, то краще буду почуватися на чужині іноземцем"
Є таке :( не відчуваєш рідного затишку
   
Re: Мої враження від   України 2019

Порося,ти б про Полтаву не брехало, га ? Що ти брешеш, що ти несеш ...блін
   
Re: Мої враження від   України 2019

Это для конспирации. В общественных местах, если их слышат посторонние - завжди говорять російською мовою.
зашугані малороси
   
Re: Мої враження від   України 2019

75 відсотків українців Не проголосували за українську мову.
Питання мови в Україні " не на часі".
нажаль.

За, почти 30 лет не было сделано НИЧЕГО для того, что бы украинский стал популярным в Украине. От слова - совсем. Языковые законы, которые принимаются, все непутевые, к развитию языка не имеют никакого отношения, и вообще, о другом.

Элита, тупо не знает, что делать с языком. Они даже не понимает, что надо для страны. Все делается для галочки и для корысти.
   
Re: Мої враження від   України 2019

Ну вот смотри, Леся:
В 1991 году украинские националисты/демократы/патриоты допустили к власти украинских коммунистов.
Вместо того, чтобы истребить их под корень.
Главное, чтобы не русские.

Результаты пожинаем до сих пор.

Чехи, поляки и прочие приболты начали с истребления именно коммунистов и лишь потом занялись языком и прочей хнёй.

Так понятно?
Я, лично, НЕ отождествляю  русских с россиянами.
Для меня оккупанты - россияне, а русские граждане Украины - это украинцы.
Поэтому русские украинцы во власти - это также хорошо, если они патриоты Украины.
Что касается,коммунистов у власти, то коммунизм - это такая зараза,
что и 28 лет мало ,чтобы ее вылечить.
Прибалты и поляки имели историческую память ,как жить без коммунистов, а мы уже НЕ имели.
Поэтому двигались  постепенно : сначала укр коммунисты, теперь -без коммунистов.
Шаги черепашьи, но направление правильное.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія