Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бабченко ЖИВИЙ!!!

Re:  :bomb: Бабченко

Зараз в СБУ жнива - переписують зрадників, які топчуть за Росію зараз. Потім за ними будуть слідкувати, підслуховувати, повідомляти дружинам та чоловікам про коханок та коханців, інформувати податкову про зарплати в конвертах.

У Служби Брєлків жнива як почалися у 91-му - так і жнуть досі: контрабас, кришування, брєлки, дойка хабарників та ін. Вони за жнивами пройоб Криму не побачили, такі були заклопотані.
   
Re:  :bomb: Бабченко

І шо? На шведському державному ТВ то саме. В них нема грошей не кореспондентів в усіх країнах бувшого совка. Тому стаціонують в Москві, а вони потім літають, якшо тре репортаж зробити...


Шикарно
   
Re:  :bomb: Бабченко

правда в тому, що кацапам нічого не пришиєш за будь яких доказів, нічого!!
ну взяли б замовника до,  із записами про планування замаху, чи взяли після "замаху" на грошах...в чому стратегічна різниця??

кацапам нічого не пришили і після вбивству політковської і нємцова.
плюси.
1. живий Аркадій Бабченко
2. репутаційні втрати кацапстану -
3. викриття агентурниї сітки-цепочки
4. факт що за 2 місяці іне сталось витоку з сбу. що мене особливо радує. отже зміни є.
   
Re:  :bomb: Бабченко

шабаш за день до цього як пахнув? є Ваш коментар, де Ви про неприжмний запах постів Єгорки і Семена пишете? або про запах заяви АІ?
ось бачите, тобто "шабаш" до можна було передбачити...і ?:)

я не зрадойоб, я просто звик все ставити під сумнів і в даному випадку, як не спеціаліст, не розумію що виграли за цим сценарієм.
   
Re:  :bomb: Бабченко

люди. як калірований зрадофіл кажу. не шукайте зради де її не має. Аркадій бабченко живий. йому погрожували. сбу відпрацювало. ну давайте визнавати успіх там де він є. не дискредитуйте зрадофільство.

То як наркотик, система.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Санкции как за Скрипалей будут?
   
Re: В Киеве стреляли в журналиста Аркадия Бабченко

Та любі уліки, записи, імейли, тощо які б доводили контакти впійманого замовника з офіційними кацапами чи наближеними до офіційних
Електронний лист від начальника  ФСБ і квитанція на 30 штук?  :weep:
По справі Скрипаля є такі докази?
   
Re:  :bomb: Бабченко

ось бачите, тобто "шабаш" до можна було передбачити...і ?:)

я не сомневающийся*, я просто звик все ставити під сумнів і в даному випадку, як не спеціаліст, не розумію що виграли за цим сценарієм.

живий Бабченко і викриття агентури. це як мінімум.
   
Re:  :bomb: Бабченко

а росії все до сраки - окрім нафтогазового ембарго. це єдине чого кацапи сруться
   
Re:  :bomb: Бабченко

А на месте Бабченко я бы уехал в неизвестном направлении,потому что зная мстительность карлика,убить его для кацапов станет делом чести.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Коротенько рро потвор:

Шаблєзуб
Вантажнік
Val777
Oldboy (нах воно тобі надо, доктор?)
Андрю1
Ikar_54
upstream
etochtod
aвіатор
barbor

Пишить ще. Добраніч.

Додавайте. Вскриваються та вскриваються.
 
Топа
Volodimyr
   
Re:  :bomb: Бабченко

кацапам нічого не пришили і після вбивству політковської і нємцова.
плюси.
1. живий Аркадій Бабченко
2. репутаційні втрати кацапстану -
3. викриття агентурниї сітки-цепочки
4. факт що за 2 місяці іне сталось витоку з сбу. що мене особливо радує. отже зміни є.

1. безумовний плюс, як я і зізначив.
2. Ви серйозно?   :facepalm1:
3. Викрали людину замовника до, як я розумію, після взяли його на грошах, що змінилось?
4. Можливо.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Тому стаціонують в Москві,

Чого в Москві, а на в Києві або Ризі?
   
Re:  :bomb: Бабченко

А ось вам те, панове, заради чого вартувало піти на будь-яке інсценування:

МИД РФ назвал инсценировку убийства Бабченко антироссийской провокацией

Инсценировка убийства российского журналиста Аркадия Бабченко, проведенная в рамках спецоперации Службы безопасности Украины, является антироссийской провокацией, заявил МИД РФ.

Утверждение главы СБУ Василия Грицака, что предполагаемый организатор убийства был завербован российскими спецслужбами, МИД назвал «раскруткой русофобской лжи». «Дальнейшие действия СБУ понятны. Естественно, они будут продолжать развивать эту провокацию», — утверждает российское внешнеполитическое ведомство.

МИД РФ считает, что с помощью инсценировки убийства Бабченко украинские власти пытаются доказать свою эффективность, не расследуя при этом «реальные» убийства журналистов Олеся Бузины, Павла Шеремета, а также дело погибших при пожаре в Доме профсоюзов в Одессе.

https://meduza.io/news/2018/05/30/mid-rf-nazval-instsenirovku-ubiystva-babchenko-antirossiyskoy-provokatsiey

По-моему, это оуверохуительно!  :super:
   
Re:  :bomb: Бабченко

ось бачите, тобто "шабаш" до можна було передбачити...і ?:)

я не сомневающийся*, я просто звик все ставити під сумнів і в даному випадку, як не спеціаліст, не розумію що виграли за цим сценарієм.

де я писав що можна було передбачити?
і де я називав Вас сомнєвающимся?

я всього лише запитав, чи вказували Ви позавчора про неприємний запах постів сомнєвающіхся? а пахли вони ІМХО ніяк не краще заяви Луценка.
   
Re:  :bomb: Бабченко

А на месте Бабченко я бы уехал в неизвестном направлении,потому что зная мстительность карлика,убить его для кацапов станет делом чести.

))) розумієш, ні ти ні я на місці бабченка не опинилися і не опинились би. піти з відкритим забралом проти натурального фашизму який відкрито вбиває своїх критиків. тому бабченко зникати в невідомому напрямку не буде імхо. і він таки дійсно буде виглядати з люка першого абрамсу в москві
   
Re:  :bomb: Бабченко

югу можна зрозуміти. його постійно заслужено возять пикою по гавні. і тут перший безумовний успіх.

ми дуже по різному сприймаємо ситуацію

запобігти вбивству і затримати замовника на стадії до безпосереднього виконання - для вас успіх?

чи успіхом є лише резонанс на рівні... шуму зробленого на весь світ, з виступами прем'єрів, міністрів і т.д., засідання ООН, преса, політики з коментарями, ну ви розумієте хто вбив, а потім... ми вас трішки розвели -вчора, всіх... але сьогодні ми вам кажемо правду - також успіх???
   
Re:  :bomb: Бабченко

ми дуже по різному сприймаємо ситуацію

запобігти вбивству і затримати замовника на стадії до безпосереднього виконання - для вас успіх?

чи успіхом є лише резонанс на рівні... шуму зробленого на весь світ, з виступами прем'єрів, міністрів і т.д., засідання ООН, преса, політики з коментарями, ну ви розумієте хто вбив, а потім... ми вас трішки розвели -вчора, всіх... але сьогодні ми вам кажемо правду - також успіх???

для мене успіх те що Бабченко живий. що не було витоку з сбу, що затримали цепочку виконавців і що парашка попалилась реакцією. велкам ту ріл ворлд. невже ти думав що виконавцем буде безпосередньо хуйло і наші його затримали?
єдине чого среться рашка - нафтогазового ембарго - все решта їм пох
   
Re:  :bomb: Бабченко

Аркадий Бабченко умудрился оскорбить чувства скорбящих по Аркадию Бабченко (с).
Скажите, я ахуенный чувак?

ЗЫ: Когда меня все-таки грохнут, кто будет скорбеть - укушу!

 :D
   
Re:  :bomb: Бабченко

для мене успіх те що Бабченко живий. що не було витоку з сбу, що затримали цепочку виконавців і що парашка попалилась реакцією. велкам ту ріл ворлд. невже ти думав що виконавцем буде безпосередньо хуйло і наші його затримали?
єдине чого среться рашка - нафтогазового ембарго - все решта їм пох

я здається запитався

на якій стадії успіх перетворюється - в карколомний успіх

запобігти вбивству і затримати замовника на стадії до безпосереднього виконання - ЦЕ УСПІХ??????????????????
   
Re:  :bomb: Бабченко

люди. як калірований зрадофіл кажу. не шукайте зради де її не має. Аркадій бабченко живий. йому погрожували. сбу відпрацювало. ну давайте визнавати успіх там де він є. не дискредитуйте зрадофільство.
Я молчал последние три дня по поводу Бабченко и как все немного переживал за него
 именно поэтому думаю что имею право сказать следующее
 Мы все же должны знать СБУ реально ведет борьбу с Хуйлостаном или только имитирует эту борьбу
и у меня есть подозрение ( судя по персонажам на брифинге ) что это именно имитация


Останнє редагування: 31 травня 2018 11:43:13 від vadym
   
Re:  :bomb: Бабченко

затримати замовника на стадії до безпосереднього виконання - ЦЕ УСПІХ???
8-:
А треба після виконання замовлення?
   
Re:  :bomb: Бабченко

де я писав що можна було передбачити?
і де я називав Вас сомнєвающимся?

я всього лише запитав, чи вказували Ви позавчора про неприємний запах постів сомнєвающіхся? а пахли вони ІМХО ніяк не краще заяви Луценка.
і де я називав Вас сомнєвающимся? -то я випадково, пардон.

насправді , ну а що мали писати, коли влада та силовики "лажають" показово вкотре? хтось вчора називав ті пости зродойобством? ні, і це природньо.
Просто тому ж луценку не важко було передбачити саме таку реакцію і ...далі самі? Це просто як варіант, я , як  і ви, не знаю що там насправді

Останнє редагування: 31 травня 2018 11:43:35 від хробак
   
Re:  :bomb: Бабченко

Я молчал последние три дня по поводу Бабченко и как все немного переживал за него
 именно поэтому думаю что имею право сказать следующее
 Мы все же должны знать СБУ реально ведет борьбу с Хуйлостаном или только имитирует эту борьбу

імхо. Випадок з Бабченком і реакція підарашки  показує що в сбу не все безнадійно
   
Re:  :bomb: Бабченко

Мы все же должны знать СБУ реально ведет борьбу с Хуйлостаном или только имитирует эту борьбу

Нікуя ви знати не повинні. Я до речі - теж.
Журноблядей, що туди намагаються влізти, треба п***а ломом.
Окуїли.
Подавай операції таємних служб у прямому ефірі з коментами піховшеків та лізбогуцьких.
   
Re:  :bomb: Бабченко

імхо. Випадок з Бабченком і реакція підарашки  показує що в сбу не все безнадійно
Ближайшую наделю Грицак должен показать ради чего был этот весь сыр бор
 если только ради этого 
https://www.pravda.com.ua/news/2018/05/31/7181904/
  то как по мне это не катит
   
Re: Бабченко ЖИВИЙ!!!

МИД РФ назвал инсценировку убийства Бабченко антироссийской провокацией

Все як по нотах по справі Скрипалів. Тіж самі гасла. Тіж самі "антіросійські провокації". Теж саме вони кажуть і про Боїнг.
Нічого нового. Вони вже дуже і дуже передбачувані. Це є лише доказом, що по вуха у цих справах.
   
Re:  :bomb: Бабченко

Санкции как за Скрипалей будут?

В июне Сходняк ЖИ-7
   
Re: Бабченко ЖИВИЙ!!!

Слушаю злую Скабееву фоном...Жопы у кацапов горят,как буряты в танках  :laugh:

 [ua]
   
Re: Бабченко ЖИВИЙ!!!


Аркадий Бабченко
9 мин. ·
Господи, как же это здорово - не быть мишенью. Когда ты точно знаешь - всё, в этот раз всё. Закончилось. Не пристрелят. Сейчас пару дней у них будет шок, потом пару недель они будут обтекать, потом пару недель их будут драть во все щели за проваленную операцию, даст бог, кого-то и уволят, тогда вообще есть много времени, а если даже и не уволят, то все равно несколько месяцев понадобится на выстраивание новых схем, поиск нового исполнителя, поиск оружия, завоз денег и прочие технические детали. А, значит, пару месяцев у тебя точно есть до того момента, пока ты не начнешь заново параноить - началась на тебя охота опять, или нет.
По-моему, это будут лучшие пару месяцев за последние годы моей жизни.
Хожу. Улыбаюсь. Хорошо, бля. Довооольный...
Поспать бы еще.
Устал я чота )
   
Re:  :bomb: Бабченко

і де я називав Вас сомнєвающимся? -то я випадково, пардон.

насправді , ну а що мали писати, коли влада та силовики "лажають" показово вкотре? хтось вчора називав ті пости зродойобством? ні, і це природньо.
Просто тому ж луценку не важко було передбачити саме таку реакцію і ...далі самі? Це просто як варіант, я , як  і ви, не знаю що там насправді

зрадойопство зрадойопством, але позавчора то було вже щось за межами добра і зла. і Служба Брелків корумпована і ні на що не здатна і нічого не розкриває, і влада імпотенти, і ФСБ нас відстрілює як куріпок. це притому що значна частина резонансних убивств таки розкрито, СБУ попередило багато терактів, сепаратистів притиснули дуже непогано по всій території України.

а як Вам порівнянн убивства Бабченка з убивством Бузини? це нормально?

ясне діло що після такого Луценко з задоволенням вилив діжку лайна на сомнєвающихся. але ж спочатку лайно полилося з їх боку.
   
Re: Бабченко ЖИВИЙ!!!

Пропоную це відео. Як на мене, дуже виважений аналіз ситуації.
   
Re: Бабченко ЖИВИЙ!!!

все равно несколько месяцев понадобится на выстраивание новых схем, поиск нового исполнителя, поиск оружия, завоз денег и прочие технические детали.

Те, що замовник у Мордорі - то вже ясно. Тепер справа за СБУ зібрати яко більше доказів і зробити розголос, як ВБ за Скрипалів. В залежності від зібраних матеріалів можна було б і в ООН поговорити. Після цього повторний замах на Бабченко буде вже повним зашкваром кацапів. Гадаю, вони вже на це не підуть. Оберуть іншу мішень, але Бабченко навряд чи будуть чіпати.
   
Re:  :bomb: Бабченко


Додавайте. Вскриваються та вскриваються.


Ок, на адмінфорумі тема Гражданина https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=963001.0 Нотатки відставного українського контррозвідника. Захалявний зошит.
   
Re: Бабченко ЖИВИЙ!!!

А кто кажется наиболее вероятным заказчиком сверху?  Бабченко - не политик, аудитория у него постоянная, рос. оппозиция, ну не очень понятно, почему бы кремляди так хотели его смерти, ведь в паРаше достаточно народу с такой же ненавистью к плешивому и его холопам, которых можно достать.
Кадыров? моторолины ублюдки?
Хочется поскорее узнать
   
Re: Бабченко ЖИВИЙ!!!

не очень понятно, почему бы кремляди так хотели его смерти
Подивіться запропоноване мною відео. Особливо зверніть увагу на те, що говорить Генадій Гудков, полковник ФСБ у відставці. Мождиво, знайдете для себе відповідь.
   
Re: Бабченко ЖИВИЙ!!!

я дивилася. Хочу знати точно))
   
Re: Бабченко ЖИВИЙ!!!

Більш за всіх, я дивлюсь, образився якийсь Комітет захисту журналістів.  :S
Вони вважають, що їх ошукали - не вбили журналіста  :laugh:
До речі, Аркадій Бабченко - теж журналіст. І його в такий спосіб захистило СБУ. Але Комітет не згодний.
На кого він працює???

Комитет защиты журналистов заявил, что инсценировкой убийства Бабченко украинское правительство подорвало доверие к себе   :facepalm1:

Комитет адресовал украинским властям ряд вопросов. В частности, он требует объяснить, "насколько неизбежной и достоверной была угроза жизни Бабченко" и необходимы ли были именно такие действия правоохранителей.

(Ні. Треба було, щоб вбили і тоді журналісти задовільнили би свою цікавість.  (td) )

В организации также спрашивают, какие у СБУ есть доказательства того, что российская служба безопасности организовывала покушение на Бабченко, и почему украинские власти обвинили РФ в причастности к "убийству" до завершения расследования.

(Ну, це вже повний зашквар.  :facepalm: )

"Учитывая, что СБУ является разведывательным ведомством, которое занимается обманом, запутыванием и пропагандой, определение истины будет очень тяжелым", – заявили в КЗЖ.

(Я так розумію, останнім абзацем, журнаб***ді дали зрозуміти, що які б докази не наведе у подальшому слідство та СБУ, ми не повіремо. :X )

http://гордон/news/politics/komitet-zashchity-zhurnalistov-zayavil-chto-inscenirovkoy-ubiystva-babchenko-ukrainskoe-pravitelstvo-podorvalo-doverie-k-sebe-248806.html

Таке враження, що питання формувалися у ФСБ.
   
Re: Бабченко ЖИВИЙ!!!

я дивилася. Хочу знати точно))
Наразі нам це не дано знати. Може, згодом випливе.
   
Re: Бабченко ЖИВИЙ!!!

а як Вам порівнянн убивства Бабченка з убивством Бузини? це нормально?


Тобто що ви хочете сказати?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія