Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що, привітаємо найкращого дитячого письменника із новою книгою!

просто не можу собі уявити щоб наприклад Шарль Перо десь шкандалів в молочній лавці чи на базарі. Чи навідь ще один Лірник але Антон.
З.И. Я не митець мені можна.

А я не можу уявити,щоб я прийшов привітати Шарля Перо із виходом книжки, а замість цього наклав у нього купу лайна на порозі, як зробив ти, зайшовши у вітальну гілку.
Я тобі не подобаюсь? Так не заходь, іди собі повз.Нє, треба прийти і блюванути своїм багатим внутрішнім світом.
І я не набазарі, а у своїй гілці, яку відкрив,щоб поділитися радістю своєї праці.
Різницю січеш,йолопе?
Це типу, якби Шарль Перо запросив городян на свято виходу своєї книжки, а прилізло б якесь чмо і почало розказувати що книга погана і Шарль- мудак, бо курить.
Якби ти таке зробив Шарлю Перо, то він би тебе не просто послав, а ще й відкиздив би вертелом з-під кабана.І був би правий.
   
Першу книгу Лірника купувала для старшого онука. Другу обов'язково подарую малій онуці

Може і з автографом автора 8-)

В моєму дитинстві книги починались з малюнків - ще не вміла читати, але вже знала всіх героїв і дуже любила роздивлятись картинки

А потім і читання пішло.

Так що хороші ілюстрації в дитячій книзі, то дуже важливо.

Поздоровляю і бажаю ще книг, вистав, фільмів і пр. творчих досягнень!

Дякую.
Чекайте на Різдво подарунок- різдвяний український фільм-казку.)))
   
судя по картинкам,там другое растение  :laugh:

Ще одне бидло припхалося.
Теж кацап ватний.
   
Блін. Як би так придбати...

Вітаю!  (tu)
   
Ще одне бидло припхалося.
Теж кацап ватний.

Ты смотрю вообще с юмором не дружишь.Не будут отвечать тебе хамством
   
просто не можу собі уявити щоб наприклад Шарль Перо десь шкандалів в молочній лавці чи на базарі. Чи навідь ще один Лірник але Антон.
З.И. Я не митець мені можна.

Тю

А.Грін написав чудові "Алиє паруса, але був нестерпною людиною, алкашом і скандалістом
Про Андерсена теж не скажеш що був добреньким і білим та пухнастим

Загалом, люди з багатою фантазією, мають досить складний характер. Це нормально
   
Ты смотрю вообще с юмором не дружишь.Не будут отвечать тебе хамством

Ти вже нахамив.
Для декого "юмор"- це вимазати двері сусіда лайном ,подзвонити і зібатися
   
А я не можу уявити,щоб я прийшов привітати Шарля Перо із виходом книжки, а замість цього наклав у нього купу лайна на порозі, як зробив ти, зайшовши у вітальну гілку.
Я тобі не подобаюсь? Так не заходь, іди собі повз.Нє, треба прийти і блюванути своїм багатим внутрішнім світом.
І я не набазарі, а у своїй гілці, яку відкрив,щоб поділитися радістю своєї праці.
Різницю січеш,йолопе?
Це типу, якби Шарль Перо запросив городян на свято виходу своєї книжки, а прилізло б якесь чмо і почало розказувати що книга погана і Шарль- мудак, бо курить.
Якби ти таке зробив Шарлю Перо, то він би тебе не просто послав, а ще й відкиздив би вертелом з-під кабана.І був би правий.
Шарль Перо на мою думку був дуже законослухняний казкар і коли йому хтось ввічливо нагадував що пропаганда тютюнопаління серед дітей є не тільки аморальна але і протиправна він не менш вічливо погоджувався з цім порядним саморитянином. Не скандалив не намагався облаяти співрозмовника, а робив висновки цивілізованої людини і принаймі наступну книжку друкував вже без люльки в зубах.
   
книга для детей это замечательно. ребенка нельзя заставить читать плохую книгу. поэтому придумывать сказки наверно самая трудная литература
искренне поздравляю.
   
Тю

А.Грін написав чудові "Алиє паруса, але був нестерпною людиною, алкашом і скандалістом
Про Андерсена теж не скажеш що був добреньким і білим та пухнастим

Загалом, люди з багатою фантазією, мають досить складний характер. Це нормально
що правда Андерсон був хамом? Це мій улюблений казкар, проте його казки більше для дорослих ніж для дітей.
Гріна я ніколи не любив, вважав графоманом
   
Шарль Перо на мою думку був дуже законослухняний казкар і коли йому хтось ввічливо нагадував що пропаганда тютюнопаління серед дітей є не тільки аморальна але і протиправна він не менш вічливо погоджувався з цім порядним саморитянином. Не скандалив не намагався облаяти співрозмовника, а робив висновки цивілізованої людини і принаймі наступну книжку друкував вже без люльки в зубах.

От ти серйозно думаєш, що в цей час ти для мене настільки важливий співбесідник, щоб я на тебе час і нерви витрачав? Іди на хер.
Так дійшло?
Троль йопаний.
Це ж треба, припертися і срати,срати, срати.
Національна кацапська риса,блін.
Іншого часу не знайшов, потворо?

Останнє редагування: 15 травня 2018 20:34:55 від Лірник
   
От ти серйозно думаєш, що в цей час ти для мене настільки важливий співбесідник, щоб я на тебе час і нерви витрачав? Іди на хер.
Так дійшло?
Троль йопаний.
Це ж треба, припертися і срати,срати, срати.
Національна кацапська риса,блін.
Іншого часу не знайшов, потворо?
пане Лірнику з нетерпінням чекаю на наступну вашу книгу. Нажаль з причин що були вже мною наведені вище цю книгу я прибрати не можу.
   
Лірник, моє шанування!
Творчої наснаги тобі та задоволення від життя.
   
пане Лірнику з нетерпінням чекаю на наступну вашу книгу. Нажаль з причин що були вже мною наведені вище цю книгу я прибрати не можу.

От і добре що не можеш прибрати.)))
Вам би все українське поприбирати.
   
Лірник, моє шанування!
Творчої наснаги тобі та задоволення від життя.
Дякую!)))
   
Сьогодні отримав тираж із типографії.))))
Вже розбирають партіями.
Не встигаю підписувати.
А ви кажете,що українці не читають і що нема чого читати українською! :punish:
Просто писати треба не фігню всяку, а вічні і цікаві речі.)))
Показати зображення...

 (tu)
   
У кого будуть перші продажі онлайн? Куплю дітям.
   
Як придбати?
Льогко-
https://vsiknygy.com.ua/special/lirnyk/
А самовывозом забрать нельзя? Вот прям обязательно курьером,  новой почтой?
   
А самовывозом забрать нельзя? Вот прям обязательно курьером,  новой почтой?

А в чем проблема? Заказал в отделение

Для самовывоза надо кассовый аппарат ставить, человека садить, учёт вести
   
Убойные иллюстрации. Шрифт мог бы быть покрупнее.

отут и проявляется фуп как настоящая рекламная площадка. В сытные времена фуп мог бы выкупить весь тираж.
   
Взял несколько) отправлю одну своим кацапским друзьям))
   
Поздоровляю! Лірник-це явище в сучасній український дітячий літературі! (tu)
+1!
   
А в чем проблема? Заказал в отделение

Для самовывоза надо кассовый аппарат ставить, человека садить, учёт вести
В том, что мне, допустим, из Киева в Киев курьер и НП как бы и нафиг не надо, беру 1 книгу, которую могла б и самолично забрать. Считаю - должны быть и такие варианты получения. А 35-50 грн я найду куда пристроить.
   
(tu)

Не только лучшего писателя,но и самого скромного

 :D

Як би там не було, Лірника вітаю

 (tu)
   
Буде нагода, сам мабуть куплю для когось з рoдичів з малими дітьми

Останнє редагування: 15 травня 2018 22:53:18 від newyo
   
То для фупівців є з автографом чи як?
   
Автора звичайно з досягненням. Натхнення та вдачі

Тільки для мене найкращим дитячим письменником був і є Всеволод Нестайко, світла йому пам'ять.
   
лірнику де можна купити книгу з твоїм афтографом?
   
То для фупівців є з автографом чи як?

Нажаль автор пока молчит по этому вопросу)
   
В том, что мне, допустим, из Киева в Киев курьер и НП как бы и нафиг не надо, беру 1 книгу, которую могла б и самолично забрать. Считаю - должны быть и такие варианты получения. А 35-50 грн я найду куда пристроить.

Ну если такое место будет в борисполе или броварах, Вы живете на станции метро Житомирская)) такая поездка вряд ли доставит удовольствие и экономию
   
Хоть ты как ФУПчек и говнюк, но книжку детям купить захотелось.  Где в Киеве или в инете продается?
   
Увидел, заказываю
   
Нажаль автор пока молчит по этому вопросу)

Я виходив просто.)))
 Я з автографом підписав багато.
Там можна замовити з автографом.
   
Хоть ты как ФУПчек и говнюк, но книжку детям купить захотелось.  Где в Киеве или в инете продается?

Це ти мене обізвав?
Ти нормальний?
   
лірнику де можна купити книгу з твоїм афтографом?

На книжковому арсеналі з 30 по 3 )))
Або там за посиланням.Я у видавців багато підписав.
   
Це ти мене обізвав?
Ти нормальний?

Я тебе еще в соседней ветке говорил все что о тебе как о ФУПчеке думаю. Это не относится к тебе как к писателю. Для меня это два разных человека
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія