Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що, привітаємо найкращого дитячого письменника із новою книгою!

У нас есть знакомые в селе, так они и до сечас подпирают палкою двери в дом, и на замок закрывают и  подпирают , знаете зачем? А, затем чтобы из далека было видно , что хазеев нет дома. Такое себе сообщение: можешь не стучать и не искать нас по огороду, приходи позже. :)  Черкасская область с.Благодатное (бывшая Чапаевка).  :gigi:


На этой фоте есть эта реальная семья :) , и поют и спектакли играют, и их дети и внуки. И традиции чтят своих предков

   
...має відчуття межі, а Лірник не має.
Треба вчити дітей на трохи інших цінностях, я так думаю.

 (tu)
Мурманський кацап, "професійний українець"...
"Пан-сам-склепав" гімняні казочки, форум використовує в якості базарної лавки...
Ашо, гроші не пахнуть...
Агов, лошари!

 :D
   
Читайте мої книжки- від них кацапню корчить як чортів від святої води! )))
   
 дизайнеру обкладинки щось би відірвати. що за пропаганда куріння і що за ватник в раша а не укро пікселі?
а так сашка поважаю казки чудові
   
Дякую, друже Лірнику!  :-B

Показати зображення...

А мені такі ще й досі не приїхали..

Upd: накосячили при відправці та вказали не той номер тел(тому не було смс). Сподіваюсь всередині мої книги хоча б :)

Останнє редагування: 24 травня 2018 12:30:21 від monach
   
(tu)
Мурманський кацап, "професійний українець"...
"Пан-сам-склепав" гімняні казочки, форум використовує в якості базарної лавки...
Ашо, гроші не пахнуть...
Агов, лошари!

 :D

Напиши кращі. Нахєра серти в темі?
   
Напиши кращі. Нахєра серти в темі?

Нахєра весь час підіймаєте реклямну тему кацапського лайна?
Он, на першій сторінці є об'ява, до кого звертатися за реклямою.
100 баксів і впєрьод.
 [ua]
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=964562.0

Останнє редагування: 24 травня 2018 12:38:31 від Chambaly
   
Де ти побачило рекламу? Форумчани дякують і обговорюють.
Ти теж прийшло і насрало))))
А кажеш рекляма.)))
   
Але автору мало тої моралі, він розвиває тему далі і вже описує неймовірне :
" А на столі завжди паляниця і глечик з молоком стоять, рушничком накриті. Іде подорожній через село - у будь- яку хату заходь, поїж- попий, рушничком утрись, знов патичкою двері підіпри, та й мандруй собі далі"
Просто сільський рай та ідилія! Навіщо ж тоді собак у дворі тримали, коли будь-хто може зайти ?
Солодкава брехня, яка викличе не замилуванея, а тільки глум!
Отака казка : 2 полюси - огидне і вульгарне , і сентиментально-ідилічно-утопічне.
Невже на такому можна виховати дитину?

А є якісь альтернативи? Мені завжди подобалися книжки видавництва „А-ба-ба-га-ла-ма-га“- у нас є декілька. Ілюстрації бомбезні, контент - вірші та класичні народні казки. А ще кого можете порекомендувати?

Ще з ілюстраторів для дітей подобається Скот Густафсон. Перші три книжки по посиланню у нас є - я замовляла, власне, через чудові ілюстрації.

З творчістю Лірника поки що незнайома, хоча бачила мультфільм "Щедрик", який зроблений на високому рівні. Є відео в ютубі, перегляну.

Щодо тих ілюстрацій до нової книжки, які були показані тут, враження, що все якесь мілітаристське - сокири, ножі, булави. На обкладинці бородатий дядя з люлькою замість музичного інструмента тримає кулемет (!). Можливо, в контексті України, де йде війна і треба піднімати патріотичний дух, це виправдано. Але якби цю книжку виставили на дитячому книжковому ярмарку де-небудь в Європі чи Північній Америці, така обкладинка б викликала, м"яко кажучи кацапською мовою, "нєдоумєніє"   ;o :gigi: , враховуючи, що цільова аудиторія - діти (навіть маленькі).

Ілюстрації виконані на високому художньому рівні, але вони місцями досить страшнуваті.  Тому для своєї малої, у якої і так невроз, купувати не буду - хіба що коли вона буде старша.

Взагалі казки - це багате поле для психоаналітиків. Навіть у класичних дитячих казках є багато кровопролиття та всяких страшилок  :gigi:.



Останнє редагування: 24 травня 2018 18:41:03 від Inanna
   
Якби лірника не знав з форума то сказав би добре, на безриб'ї і рак риба. А так... Люстрація має відчуття межі, а Лірник не має. Треба вчити дітей на трохи інших цінностях, я так думаю.

Якось так

Цитувати
- Ізя, а вам Паваротті нравітся?
- Нєт!
- А ви єго слишалі?
- Нєт. Но мнє Абрам напєл.
   
На обкладинці бородатий дядя з люлькою замість музичного інструмента тримає кулемет (!).

Так треба ж роздивитися, що то за кулемет такий  - он в нього казки та пісні замість набоїв. :rotate:



Заказала книжку, в примітках написала, що хочу з автографом, але не надіялась - аж сьогодні таки отримала, а там - автограф!

Лірнику, дякую!  [ua] Тепер в мене обидві книжки є!


   
І чого кацапи так бояться Лірника?
   
Так треба ж роздивитися, що то за кулемет такий  - он в нього казки та пісні замість набоїв. :rotate:


В око впадає саме кулемет. Поки Ви це не сказали, то я дійсно не помітила. Як і численні інші потенційні клієнти. Тобто так працює дизайн цієї картинки. Ну і це не тільки єдиний мілітарний компонент, як я написала.



   
В око впадає саме кулемет. Поки Ви це не сказали, то я дійсно не помітила. Як і численні інші потенційні клієнти. Тобто так працює дизайн цієї картинки. Ну і це не тільки єдиний мілітарний компонент, як я написала.

Inanna, погодьтеся, не можна судити по щось, коли у Вас того "щось" немає. Мабуть, Ви тільки по фото й роздивляєтесь?  :rotate:
Як і Лусьтрація - вона теж, напевно, книгу і в руках не тримала.

А кулемет - ну, тоді треба на ілюстраціях у Дон Кіхота мілітарний компонент списа прибрати, ні? У лицарів - мечі. У козаків - шаблі. Заради толерантністі.  ;)
   
Inanna, погодьтеся, не можна судити по щось, коли у Вас того "щось" немає. Мабуть, Ви тільки по фото й роздивляєтесь?  :rotate:
Як і Лусьтрація - вона теж, напевно, книгу і в руках не тримала.

А кулемет - ну, тоді треба на ілюстраціях у Дон Кіхота списа прибрати, ні? У лицарів - мечі. У козаків - шаблі. Заради толерантністі.  ;)

Я і написала, що по тих фото, які Лірник тут виклав і які були на сайті видавництва, де його книжку можна замовити.

Ну є різниця між класичними творами, написаними давно і у відповідності до стандартів того часу (які, до речі, не завжди позиціонуються як книги для маленьких дітей) і сучасними казками, які в принципі створюються для маленьких дітей. Хоча, можливо, для цієї книги є якісь вікові рекомендації (наприклад, як пишуть "для середнього шкільного віку").

Як я кажу, я тексти не читала, але по ілюстраціях ці казки явно не для маленьких дітей від 0 до 5 років чи навіть молодшого шкільного віку (5-8 років). Я б сказала, від 10 років до підліткового віку. Принаймі з моєї точки зору як людини, що прожила майже 20 років за межами України. До речі, Лірник уже згадав, що потенційні зарубіжні партнери мали схожі коментарі.



Останнє редагування: 24 травня 2018 19:41:42 від Inanna
   
Так, мої казки не для масіньких діток. Краще від 9 років.І для дорослих.
Кулемет, бо в цьому томі основна казка про село Легедзине і чотири кулемети.
Ну казка про облогу Відня.
То що там має бути як не списи і шаблі?
Такі мої казки.
Ви ж із своїми дітками про хобіта дивитесь?
І нічого, не виключаєте телевізор через списи і луки.)))
А для масіньких є телепузики і казки решти письменників про мурашок, білочок і губку боба.))))
   
Так, мої казки не для масіньких діток. Краще від 9 років.І для дорослих.
Кулемет, бо в цьому томі основна казка про село Легедзине і чотири кулемети.
Ну казка про облогу Відня.
То що там має бути як не списи і шаблі?
Такі мої казки.
Ви ж із своїми дітками про хобіта дивитесь?
І нічого, не виключаєте телевізор через списи і луки.)))
А для масіньких є телепузики і казки решти письменників про мурашок, білочок і губку боба.))))

Ну в  такому разі претензій не маю. Дякую за роз"яснення!
   
Гадаю вам треба побувати на концертах в школах, де дітки першокласники вимагають казок про зомбі і мислиців на страшних відьом і кровяку.)))
Забудьте.
Вже голівуд настільки змінив ваших дітей, що мої казки для них - то як рожевий поні для вас)))
   
Ну в  такому разі претензій не маю. Дякую за роз"яснення!

Дякую і вам.Мені ваша рецензія сподобалась. Все по ділу.)))
Звичайно є певна вікова і культурна ніша для моїх казок.
А як інакше?
Насправді народні легенди дуже далекі від рожевих соплів. У всіх народів так.
   
Гадаю вам треба побувати на концертах в школах, де дітки першокласники вимагають казок про зомбі і мислиців на страшних відьом і кровяку.)))
Забудьте.
Вже голівуд настільки змінив ваших дітей, що мої казки для них - то як рожевий поні для вас)))

У вас такий самий голівуд, як і у нас. Можна подумати, українські діти не ходять на американські фільми чи не знають американських супергероїв. Та і українські аніматори працюють, щоб забезпечити певні "потреби" зарубіжних споживачів. Так що в принципі Ваш продукт нічим від голівудського не відрізняється - просто зроблений на українському матеріалі і заточений на українського споживача. І в цьому нічого поганого немає :) - навпаки  (tu) .

Останнє редагування: 24 травня 2018 21:52:34 від Inanna
   
і я вже отримав :-B
   
У вас такий самий голівуд, як і у нас. Можна подумати, українські діти не ходять на американські фільми чи не знають американських супергероїв. Та і українські аніматори працюють, щоб забезпечити певні "потреби" зарубіжних споживачів. Так що в принципі Ваш продукт нічим від голівудського не відрізняється - просто зроблений на українському матеріалі і заточений на українського споживача. І в цьому нічого поганого немає :) - навпаки  (tu) .
Нічого подібного.)))
Мої казки до голівуду ніяким краєм.)))
Ні ментальним, ні технологічним, ні засобами, ні сюжетами.
Скоріше до Енеїди і Гоголя.
Виключно на українській історії, традиціях і метальності.
   
Нічого подібного.)))
Мої казки до голівуду ніяким краєм.)))
Ні ментальним, ні технологічним, ні засобами, ні сюжетами.
Скоріше до Енеїди і Гоголя.
Виключно на українській історії, традиціях і метальності.

Ну Ви ж самі написали, що діти просять "казок про зомбі і мислиців на страшних відьом і кровяку". Це і є голівудщина.

Енеїда та Гоголь теж голівудщина - у тому плані, що створили цікаві захоплюючі епічно-казкові сюжети, які подобаються широким масам. Не бачу особливої різниці між ними, творами Толкієна чи тою ж Грою Престолів (хіба що вони менш відомі аудиторіям поза українською культурною сферою).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія