Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

?single
   
https://t.me/box_of_pandora/21339

Це щось дуже цікаве прилетіло, і явно не хаймарс
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

   
Прострочена тушонка?  :D

може, невдало вкусив свою губасту подружку
бо я хз, нашо ботокс жерти
   
може, невдало вкусив свою губасту подружку
бо я хз, нашо ботокс жерти

Ботулотоксін в прострочених консервах.
Ботулізм хвороба називається.
   
Ну бути в Херсоні і не порибалити....
Схоже дятли посушили рибку на 30 градусній спеці)))
   
Подохли страждальци?
   
Прострочена тушонка?  :D
Думаю з’їли дохлого кота
   
То кацапи, мабуть, нажерлися консервації з ботулізмом, яку ж самі і віджали у когось з місцевих.

А спека - це найкраще для розвитку ботулотоксинів. Саме тому всю консервацію бажано зберігати при низьких температурах.

Жалько, що ще й водовки неправильної не напилися.
   
Подохли страждальци?
хотілося би
але нмд лише потужно обдрісталися
кацапи по життю жеруть лайно, тому тузла тушонка їх не вб'є
   
хотілося би
але нмд лише потужно обдрісталися
кацапи по життю жеруть лайно, тому тузла тушонка їх не вб'є

Хз, але вроді від ботулізму одними кривами дриздами не обійдеться
   
Хз, але вроді від ботулізму одними кривами дриздами не обійдеться
сподіваюся
пара дохлих кацапів завжди в радість
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

рєжим Зєлєнского
   
Прострочена тушонка?  :D
Навіть цього не треба, банально в різних регіонах різна вода, тому вона легко може когось викликати проблеми з шлунком.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Так його ж у моськву з Криму перекидали У комі. І бухав він чи то с моськовськими, что коньяк презентований моськовськими. До чого тут режим зеленського? Най руки миє перед тим, як за стіл сідати.
ПС то шо там, відкачали у моськві чи добили?
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Ппс там ще у севасі у шпітали крисячою отрутою потравили пацієнтів. Теж режим?
   
Чернобаевка сейчас. Как минимум три попадания
Предварительно: прилетело в аэродром, казарму, автопарк и склад.

   
вечірня бавовна за розкладом  :super:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)



Завтра вот такая хуйня в Херсоне намечается.
Ну, во-первых, время проведения мне уже нравится - самая жара, пусть те, кого сей шабаш заинтересует, мучаются, вата должна страдать. А во-вторых, я очень хочу, чтобы где-то неподалеку от всех этих харатьянов-дюжевых что-то очень мощно и дымно ебнуло. Прямо на сцену наши, конечно, не пришлют, но где-то же какое-то место скопления орков или бк найти-то можно, правда?
   
Тут аби сама кацапня по скупченню людей провокацію не вчинила.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Тут аби сама кацапня по скупченню людей провокацію не вчинила.

Ну, то ж, не йди у скупчення людей, яке збирає кацапня.
   
Показати зображення...
Завтра вот такая хуйня в Херсоне намечается.
Ну, во-первых, время проведения мне уже нравится - самая жара, пусть те, кого сей шабаш заинтересует, мучаются, вата должна страдать. А во-вторых, я очень хочу, чтобы где-то неподалеку от всех этих харатьянов-дюжевых что-то очень мощно и дымно ебнуло. Прямо на сцену наши, конечно, не пришлют, но где-то же какое-то место скопления орков или бк найти-то можно, правда?
По таким виродкам, святе діло,- треба бахнути
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

По таким виродкам, святе діло,- треба бахнути

особенно по первому на картинке. Особо циничен
   
Ну, то ж, не йди у скупчення людей, яке збирає кацапня.
Причому тут йди не йди? Ти термін "провокація" розумієш? Завтра, родичи та знайомі тієї вати, що туди попреться, які самі не були ватою, почнуть "сумніватись" та хаяти ЗСУ та Україну. Так було в Донецьку в 2014. Ще і перед заходом будемо черговий раз виправдовуватись, що то не ми.
   
Показати зображення...
Завтра вот такая хуйня в Херсоне намечается.
Ну, во-первых, время проведения мне уже нравится - самая жара, пусть те, кого сей шабаш заинтересует, мучаются, вата должна страдать. А во-вторых, я очень хочу, чтобы где-то неподалеку от всех этих харатьянов-дюжевых что-то очень мощно и дымно ебнуло. Прямо на сцену наши, конечно, не пришлют, но где-то же какое-то место скопления орков или бк найти-то можно, правда?


А чо не бахнути? Вони ж нічим не кращі звичайних орків з калашами, такі ж всраті окупанти
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Тут аби сама кацапня по скупченню людей провокацію не вчинила.
Та нехай. Пох.
   
Показати зображення...
Завтра вот такая хуйня в Херсоне намечается.
Ну, во-первых, время проведения мне уже нравится - самая жара, пусть те, кого сей шабаш заинтересует, мучаются, вата должна страдать. А во-вторых, я очень хочу, чтобы где-то неподалеку от всех этих харатьянов-дюжевых что-то очень мощно и дымно ебнуло. Прямо на сцену наши, конечно, не пришлют, но где-то же какое-то место скопления орков или бк найти-то можно, правда?

Я смотрю у Газманова и сын халтурит  :weep:  :facepalm1:
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

Тут аби сама кацапня по скупченню людей провокацію не вчинила.

Та нехай, людей там не буде. А якщо кацапи своїх обстріляють то так їм і треба.
   
Re: ** Херсон та Південь. Що буде? (об'єднана гілка)

А если кацапы влупят по сцене и превратят в фарш "любимых артистов"? Какой вой поднимется на болотах? Нашу вату им не жалко. А вот поднять добровольцев,чтобы шли мстить за невинных артистов это уже совсем другое дело. Да и нас попутно во всем обвинить. Чтобы как всегда наши оправдывались.
   
А если кацапы влупят по сцене и превратят в фарш "любимых артистов"? Какой вой поднимется на болотах? Нашу вату им не жалко. А вот поднять добровольцев,чтобы шли мстить за невинных артистов это уже совсем другое дело. Да и нас попутно во всем обвинить. Чтобы как всегда наши оправдывались.
Яка генітальна і підступна "много-ходов-очка"  :clapping:
   
А если кацапы влупят по сцене и превратят в фарш "любимых артистов"? Какой вой поднимется на болотах? Нашу вату им не жалко. А вот поднять добровольцев,чтобы шли мстить за невинных артистов это уже совсем другое дело. Да и нас попутно во всем обвинить. Чтобы как всегда наши оправдывались.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія