Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Фома, тут уряд для заробітчан новий податок в "Фонд благосостояния" придумав. Готові платити? Ви ж громадянства не позбулися!  :gigi:
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Є дитина - школа не уже подобається але не найгірша. Сімейний лікар подобається. Чого я ще маю вимагати за 5% податку? ГА?  :facepalm1:
Про податок в пенсійний прошу не згадувати чи в тебе немає батьків пенсіонерів? ГА?  :facepalm1:
Ну тобто тобі особливо нічого не подобається, але ти продовжуєш їсти шоколадне лайно.
А з приводу "сімейного лікаря", це поки дитина чимось серйьозним не захворіла (тьфу-тьфу), потім ти зрозумієш що кваліфікація у того "сімейного лікаря" як у Кашпіровського з "баночками води біля телефізора".
Не питання, сплачуй більше податків, ти просто еталонна "сировина" для Южаніних.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Угу. З реальноі з/п два кілобакса. Акуєть  стимулює інших платників податків. Кажу, ці всі танці з бубном - фуєта.  Вони мають башляти як всі, 41%. Хто розумніший - світить 10 кілогривень, а решту заводять як дивіденди по акціям. Не 5% як зараз, але і не 41%.
І хай ото не писдять що свалять - виіде не так і багато, оскільки це дорого і мєнінгітно. А нс два кілобакса хай в даніі поживуть, бггг

нафига уезжать??
счет в польше, зп на счет туда, жить тут

тут со своей карты снимаешь..
было 5% + есв - станет только есв ).

уезжать еще..
хотя если долбоебы зе или тимоху выберут..
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

:weep:  Турч, вже ж 100500 разів обговорили.  Ніде кращих умов нема, до 10 можна піднімати легко

до 10% я теж нічого міняти не буду ...
після 10% україна стикнеться з іноземною конкуренцією за ІТшниками
після 10 я буду оптимізовувати свій дохід на користь більш вигідних країн.
Не в тому плані що в інших країнах менший відсоток, меншого відсотка не буде.
 А з точки зору того що якщо вже і платити більше 10 відсотків то хоть знати за що платиш і мати пенсію вже в ті країні де платиш податки.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Ви шукали? Вакансій овердохуя.
Тут все впирається в бажання підняти власну жопу з дивана.

Та до чого тут я? Я взагалі не програмер. Але якби там було докуя вакансій на ті гроші, той же серв з люксом вже би давно здох
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

якщо всі почнуть платити податки - то виберуть собі притомну владу
а зараз відбувається що ви нас гавнокодерів не трогайте, а ми не будеми сильно кричати про ваші художества
чим більше податків, тим виберуть більш непритомну владу.
бо половина податків розкрадається і друга половина іде на підкуп виборців.
петро на цих виборах яскраво засвідчив як це робиться, коли все що здерли з бляхарів тупо пустили на підкуп пенсіонерів.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Що саме мають отримувати платники податків у відповідь?   :facepalm1:
Дитячі садки
Дитячі поліклініки
Нормальні школи, а не гівно де ти все за власний рахунок купуєш
Дороги
Інфраструктурні об'єкти
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Фома, тут уряд для заробітчан новий податок в "Фонд благосостояния" придумав. Готові платити? Ви ж громадянства не позбулися!
А я не заробітчанин, а податковий резидент ЮК.   От як буду 180 днів проживати в Україні - так і почну платити податки.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

нафига уезжать??
счет в польше, зп на счет туда, жить тут

тут со своей карты снимаешь..
было 5% + есв - станет только есв ).

уезжать еще..
хотя если долбоебы зе или тимоху выберут..

Маскі-шоу, морда в кавралін, по сто штук за кожного хитровиєпаного, дірєктор в бєгах, фірмі кізда.
   
після 10 я буду оптимізовувати свій дохід на користь більш вигідних країн.
В Индию переедешь?
Или в Бангладеш?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Ну тобто тобі особливо нічого не подобається, але ти продовжуєш їсти шоколадне лайно.
А з приводу "сімейного лікаря", це поки дитина чимось серйьозним не захворіла (тьфу-тьфу), потім ти зрозумієш що кваліфікація у того "сімейного лікаря" як у Кашпіровського з "баночками води біля телефізора".
Не питання, сплачуй більше податків, ти просто еталонна "сировина" для Южаніних.

Я так підозрюю що ти взагалі податків не платиш чувак  :facepalm1:
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

до 10% я теж нічого міняти не буду ...
після 10% україна стикнеться з іноземною конкуренцією за ІТшниками
після 10 я буду оптимізовувати свій дохід на користь більш вигідних країн.
Не в тому плані що в інших країнах менший відсоток, меншого відсотка не буде.
 А з точки зору того що якщо вже і платити більше 10 відсотків то хоть знати за що платиш і мати пенсію вже в ті країні де платиш податки.
Люкс, була темка "Ну вот і всьо".  Я забув, коли ти вже від чоколядної хунти переїдеш у Нігерланди?  А пенсія у Нігерландах, мабуть 65+ І платити податки треба років 40  :laugh:
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

В Индию переедешь?
Или в Бангладеш?

переїзд то окреме питання. Я буду переїжжати в будь якому випадку.
Питання в переїзді ізза 10% - безглузде.  А ось оптимізація через такі собі "офшори" буде мати місце
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Бачиш, а ти і надалі підтримуєш ідею прівелеів у вигляді 5%, але лише для себе. Якби ви це проштовхували для всіх - я би підтримав.  А так це абсолютно неправильний в наших умовах шлях
Ми вже в "соціалізм" награлися чи ще ні?
Я за те, щоб держава не влазила в моє життя. Якщо не може нічого корисного запропонувати в плані інфраструктури та інших ніштяків, то нехай не лізе тоді до моєї кишені. Щоб "державного перерозподілу" було якнаймога менше у житті.
Я зрозуміло висловився?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Так у тебя 350К+ в Киеве или в Пало Альто, я шо- то не пойму?..
Ты не на грязные смотри а на чистые и стоимость жизни 350 в Пало алто это как 35 в Киеве чистыми.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Люкс, була темка "Ну вот і всьо".  Я забув, коли ти вже від чоколядної хунти переїдеш у Нігерланди?  А пенсія у Нігерландах, мабуть 65+ І платити податки треба років 40  :laugh:

Я не збираюсь в Нідерланди.
Мені з Нідерландською зарплатою краще десь в чехіях, словачинах чи на узбережжі іспанії жити :-)
В нідерландах доволі дорого і скучно :-)

В нідерладнах прикольно потусити тиждень другий, не більше
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Отож, бо якщо він переїде у Амстер, то виявиться що він там нікому не потрібен, а за його зарплату гризти можна лише мівіну
Тут ти помиляєшся, пропозицій по релокейшину дохєра.
До тепер народ було важко зірвати з місця, тепер поросяча ферма значно полегшить цей процес.

Останнє редагування: 19 березня 2019 12:00:33 від Аналітик
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

І хай ото не писдять що свалять - виіде не так і багато, оскільки це дорого і мєнінгітно.
А навіщо звалювати фізично? Картка за кордоном, гроші в країну не заходять, працювати десь за містом, сплачувати внески в комерційний пенсійний фонд також за кордоном. Також є офшорні фірми, що фізично поки що тут, але як щось станеться - мить - й за кордоном. Це ж не важка промисловість - мобільність надвисока.
   
А ось оптимізація через такі собі "офшори" буде мати місце
Бляху себе купишь десятилеточку...
   
А навіщо звалювати фізично? Картка за кордоном, гроші в країну не заходять, працювати десь за містом, сплачувати внески в комерційний пенсійний фонд також за кордоном. Також є офшорні фірми, що фізично поки що тут, але як щось станеться - мить - й за кордоном. Це ж не важка промисловість - мобільність надвисока.
Та куда сваливать?..
Индейские говнокодеры со знанием английского давно заняли ваши места. Лет 30 тому как.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Та до чого тут я? Я взагалі не програмер. Але якби там було докуя вакансій на ті гроші, той же серв з люксом вже би давно здох
А що ви знаєте про Серв з Люксом?
Вони вже виконують "план Б", підготувалися ще у 2014 - всім ключовим співробітникам просто запропонують вигідний релокейт. Разом з родинами, щоб цих "босяків" не продовжувати годувати.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Тут ти помиляєшся, пропозицій по релокейшину дохєра.
До тепер народ було важко зірвати з місця, тепер поросяча ферма згачно полегшить цей процес.

10% податків не вартує ізза цього переїжжати ... і не думаю що станеться масовий переїзд. Навіть не станеться масового виходу на офшори.
Думаю психологічна межа і межа де україна почне конкорувати з другими країнами десь починається з 10-15% ... Тоді будуть виводити входящі платежі десь за межі україни
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Ми вже в "соціалізм" награлися чи ще ні?
Я за те, щоб держава не влазила в моє життя. Якщо не може нічого корисного запропонувати в плані інфраструктури та інших ніштяків, то нехай не лізе тоді до моєї кишені. Щоб "державного перерозподілу" було якнаймога менше у житті.
Я зрозуміло висловився?

Підтримую. Але правила мають бути єдині для всіх. Якщо 41-то 41, якщо кулявжоп - ну ти пойняв. А не так, ви тіпа лохі платіть 41%, а ми красіві і бєлом із зп на порядок більшою ніж в лохів,  хочемо лише 5%. І істєріка, шо звалимо.
Кажу - лобіюйте 5% для всіх. Радо підтримаю.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Бляху себе купишь десятилеточку...

це не твоє діло що я буду чи не буду купувати за свої зароблені гроші
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А що ви знаєте про Серв з Люксом?
Вони вже виконують "план Б", підготувалися ще у 2014 - всім ключовим співробітникам просто запропонують вигідний релокейт. Разом з родинами, щоб цих "босяків" не продовжувати годувати.

Багато знаю. Так от, маса нікуди не попре. Навівть при 41%
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Отож, бо якщо він переїде у Амстер, то виявиться що він там нікому не потрібен, а за його зарплату гризти можна лише мівіну

так як ти це робиш в ЮК ?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Та куда сваливать?..
Индейские говнокодеры со знанием английского давно заняли ваши места. Лет 30 тому как.
Та завязывай с понтами в штатах тоже 90% обычные ребята
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

А навіщо звалювати фізично? Картка за кордоном, гроші в країну не заходять, працювати десь за містом, сплачувати внески в комерційний пенсійний фонд також за кордоном. Також є офшорні фірми, що фізично поки що тут, але як щось станеться - мить - й за кордоном. Це ж не важка промисловість - мобільність надвисока.

Я вже вище писав. Маскішоу, єпалами  в кавролін, по сто штук штрафа за кожного красавца, дірєктор в бєгах, фірмі кізда.
Майже 100% сценарій.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Индейские говнокодеры со знанием английского давно заняли ваши места. Лет 30 тому как.
На мою спеціалізацію вони не претендують поки що. Єдина проблема - з німецькою в мене трохи... Не дуже ))

... Маскішоу, єпалами  в кавролін, по сто штук штрафа за кожного красавца, дірєктор в бєгах, фірмі кізда.
Майже 100% сценарій...
 Так податків від цього більше не буде. Країна ще втратить платоспроможних споживачів, ну й х... з ними, так? Та й нехай спробують по селах та дачних кооперативах за кодерами ганятися. Заморяться :D

Останнє редагування: 19 березня 2019 12:05:54 від WMax
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Я вже вище писав. Маскішоу, єпалами  в кавролін, по сто штук штрафа за кожного красавца, дірєктор в бєгах, фірмі кізда.
Майже 100% сценарій.

ну фірмі не кизда, Кисда фірмі як українскій юрособі і платника податків.
Далі сценарій такий, Фрма юрлице в болгарії з податковим навантаженням в 10% і там же в болгарії карточки болгарські працівникам. :-)
І сидить собі дома в україні і працює програміст з болгарською карткою під подушкою ...

   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Ну вот и закончилось "Айти" в Украине.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

10% податків не вартує ізза цього переїжжати ... і не думаю що станеться масовий переїзд. Навіть не станеться масового виходу на офшори.
Думаю психологічна межа і межа де україна почне конкорувати з другими країнами десь починається з 10-15% ... Тоді будуть виводити входящі платежі десь за межі україни
Тут всі фактори діють в сукупності, а поросяча ферма просто видавлює активні трудові ресурси за кордон.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

В нідерландах доволі дорого і скучно :-)
:weep:  Так і скажи - фінансово не потягну.
краще десь в чехіях, словачинах чи на узбережжі іспанії жити :-)
Бла-бла-бла-бла.  Діти рік в іспанську школу, другий-  у чеську, третій -  у мад'ярську  (tu)
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

так як ти це робиш в ЮК ?
А мені чого гризти? В мене дружина банкір, маємо 2 зарплати.
   
в штатах тоже 90% обычные ребята
Белые?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

ну фірмі не кизда, Кисда фірмі як українскій юрособі і платника податків.
Далі сценарій такий, Фрма юрлице в болгарії з податковим навантаженням в 10% і там же в болгарії карточки болгарські працівникам. :-)
І сидить собі дома в україні і працює програміст з болгарською карткою під подушкою ...
всі кого знав, звалили на Кіпр. а тепер на Кіпр почнуть валити ще більш масово.
   
це не твоє діло що я буду чи не буду купувати за свої зароблені гроші
Ну, купить- то ты сможешь только то, что сможешь. На что заработаешь.
А зарабатываешь ты слабовастенько.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

ну фірмі не кизда, Кисда фірмі як українскій юрособі і платника податків.
Далі сценарій такий, Фрма юрлице в болгарії з податковим навантаженням в 10% і там же в болгарії карточки болгарські працівникам. :-)
І сидить собі дома в україні і працює програміст з болгарською карткою під подушкою ...

Люкс, ну ти ж розумний хлоп. Нафіг бздури пишеш?
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Я так підозрюю що ти взагалі податків не платиш чувак  :facepalm1:
Не вгадав, я податки якраз сплачую, просто не користуюсь "державними сервісами" через те, що вони повне гівно.
Там сидять люди, яким просто нікуди йти працювати. або дуже вигідно "триматися за посаду", а отже чекати від них ефективної праці не приходиться.
   
Re: Покращення для IT отрасли... 9% НДФЛ, +5% ЕСВ

Люкс, ну ти ж розумний хлоп. Нафіг бздури пишеш?
Це не бздури, так і буде, та навіть так є.
Просто зараз проводять половину зарплатні через фоп, а то будуть проводити 10%, або взагалі заб'ють.
До того ж незаконне збагачення відмінили.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія