Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФХВ: Лічильник гарячої води загальнобудинковий

ФХВ: Лічильник гарячої води загальнобудинковий Нове

Прийшов лист від Львівтеплоенерго про намір встановлення будинкового лічильника гарячої води на 85-квартирний будинок.
Загальна вартість близько 42 тис. гривень. Розтермінування на 5 років.
Виходить 25 гривень з копійками в квартал на одну квартиру. За рік - 100 гривень, за 5 років - 500.
Поради якісь будуть?

Останнє редагування: 2 грудня 2018 23:02:00 від pravda
   
Поради якісь будуть?
а шо індивідуальний не можна ставити?
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

нах. ще тепла це куди не йшло. а води - це явне наєпалово...
   
однозначно за 200 грн індивідуальний лічильник
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

А зачем?
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

А свого лічильника на квартиру у вас нема?

Дивно. Мені здавалось що вже всі давно поставили індивідуальні лічильники і на гарячу і на холодну воду. Оплочувати всі втрати в дирявих мережах - нема дурних.
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

Є закон, треба ставити
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

Є закон, треба ставити

Який закон?
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

В мене загальнобудинковий на опалення + індивідуальні на гарячу й холодну воду.
Загальнобудинковий на воду - це круто! Такого ще не чув...
   
очень денег хочется кому-то
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

Цей закон
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2119-19
Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання

Індивідуальні лічильники води у більшості вже стоять. Частина користується бойлерами.

Мені загальний лічильник не потрібний. Відмовитись неможливо?

Крім того є ще одна проблема. Відсутня циркуляція гарячої води.
Колись вона була, але потім частину труб від циркуляції відрізали.
Зараз вона не працює.
І якщо відкрити кран, то треба довго чекати, поки піде тепла вода.

Циркуляція колись працювала через рушникосушки у ванній. Потім їх переключили на опалення.
Теоретично циркуляцію можна відновити. Є частина труб для цього.

Стаття
https://www.epravda.com.ua/columns/2017/07/18/627164/



Останнє редагування: 21 листопада 2018 16:28:58 від com1
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

Цей закон
http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/2119-19
Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання

Індивідуальні лічильники води у більшості вже стоять. Частина користується бойлерами.

Мені загальний лічильник не потрібний. Відмовитись неможливо?

Крім того є ще одна проблема. Відсутня циркуляція гарячої води.
Колись вона була, але потім частину труб від циркуляції відрізали.
Зараз вона не працює.
І якщо відкрити кран, то треба довго чекати, поки піде тепла вода.

в тебе ОСББ? у всіх квартирах живе та ж кількість людей яка зареєстрована?
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

ОСББ є. Що до проживання та реєстрації - не знаю.
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

ОСББ є. Що до проживання та реєстрації - не знаю.

поясни мені: в мене стоїть індивідуальний. на кой мені загально будинковий? за який хер за нього платити?
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

поясни мені: в мене стоїть індивідуальний. на кой мені загально будинковий? за який хер за нього платити?
і хто може змусити за нього платити?
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

поясни мені: в мене стоїть індивідуальний. на кой мені загально будинковий? за який хер за нього платити?
А я звідки знаю?
Верховна рада прийняла, президент підписав.
https://zaxid.net/v_ukrayini_nabuv_chinnosti_zakon_pro_obovyazkove_vstanovlennya_lichilnikiv_opalennya_ta_vodi_n1432742
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

А я звідки знаю?
Верховна рада прийняла, президент підписав.
https://zaxid.net/v_ukrayini_nabuv_chinnosti_zakon_pro_obovyazkove_vstanovlennya_lichilnikiv_opalennya_ta_vodi_n1432742

ну і ідуть на хер...
опалення це правильно, коли нема індивідуальних. а з водою - звиняйте "на хер". я подивлюсь як вони мене змусять платити за те що я не використовую.
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

https://kharkivoda.gov.ua/news/88201
Короткий лікбез
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

ну і ідуть на хер...
опалення це правильно, коли нема індивідуальних. а з водою - звиняйте "на хер". я подивлюсь як вони мене змусять платити за те що я не використовую.

Будешь платить, если будет разница между суммой всех квартирных счетчиков и показаниями общедомового.
Эту разницу раскидают на всех.
Так сказано в законе.  :buba:
Ты же законопослушный гражданин?
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

https://kharkivoda.gov.ua/news/88201
Короткий лікбез

розумієш в тому законі стільки піздєца, що парою слів не опишеш. хоча б те що заміну проводить постачальник, але платить за неї користувач. сука, біля нього, що пост круглодобовий ставити чи як?
   
https://kharkivoda.gov.ua/news/88201
Короткий лікбез

пробігся по лінку, відрізай ту гарячу воду нафіг і став ел.бойлер
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

Будешь платить, если будет разница между суммой всех квартирных счетчиков и показаниями общедомового.
Эту разницу раскидают на всех.
Так сказано в законе.  :buba:
Ты же законопослушный гражданин?

і не подумаю.
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

Різниця однозначно буде. Тому що з індивідуальних лічильників беруть-дають цілі кубометри води. Наприклад 36,1-36,9 подають 36 кубів. Помножити на 85 квартир, лічильників і буде різниця.
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

пробігся по лінку, відрізай ту гарячу воду нафіг і став ел.бойлер
А платити все рівно доведеться. Хіба ні? Крім того бойлер при поточних тарифах на електроенергію не всім по кишені. Субсидії та пільги на гарячу воду є. На світло - мізер, в межах норми споживання. Тобто невигідно.

В частині квартир бойлери вже стоять. Але платіж поділили на всіх, на них - теж.

Останнє редагування: 21 листопада 2018 16:47:49 від com1
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

і не подумаю.

тогда у тебя постепенно накопится долг, а когда он достигнет суммы... не помню, кажись в 10-20 с чем то тысяч - пришлют тебе судебный наказ, не придешь - передадут в исполнительную службу, твою квартиру выставят на продажу, быстро продадут, погасят долг и судебные издержки, а разницу тебе отдадут на руки
и станешь наконец свободным человеком!
вообще не надо будет за воду платить, будешь брать из речки, бесплатно!
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

тогда у тебя постепенно накопится долг, а когда он достигнет суммы... не помню, кажись в 10-20 с чем то тысяч - пришлют тебе судебный наказ, не придешь - передадут в исполнительную службу, твою квартиру выставят на продажу, быстро продадут, погасят долг и судебные издержки, а разницу тебе отдадут на руки
и станешь наконец свободным человеком!
вообще не надо будет за воду платить, будешь брать из речки, бесплатно!

 :lol:
   
А платити все рівно доведеться. Хіба ні? Крім того бойлер при поточних тарифах на електроенергію не всім по кишені. Субсидії та пільги на гарячу воду є. На світло - мізер, в межах норми споживання. Тобто невигідно.

В частині квартир бойлери вже стоять. Але платіж поділили на всіх, на них - теж.

гаряча воду можна відключити, на відміну від цо опалення

   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

В будинку газу немає, електроплити. Проводка відносно потужна. Принаймні до електроплит.
В мене є проточний нагрівач змінної потужності 1,7-3,8-5,5 кВт. Допомагає при відсутності гарячої води. Альтернатива.
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

гаряча воду можна відключити, на відміну від цо опалення
Я про що - доведеться платити за встановлення загального лічильника все рівно. Потім за його повірки, обслуговування, монтаж-демонтаж, ремонт.

Або знайдуться хитрі. Зараз в нього бойлер, а завтра він почне користуватись гарячою водою. А платити за лічильник не хоче.

Останнє редагування: 21 листопада 2018 16:58:04 від com1
   
Я про що - доведеться платити за встановлення загального лічильника. Потім за його повірки, обслуговування, монтаж-демонтаж, ремонт.

що значить прийдеться ? хай спробують заставити

а гарячу воду відрізата нафіг на таких мутних розкладах і переходити на електрику
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий
v10

Я про що - доведеться платити за встановлення загального лічильника все рівно. Потім за його повірки, обслуговування, монтаж-демонтаж, ремонт.

Або знайдуться хитрі. Зараз в нього бойлер, а завтра він почне користуватись гарячою водою. А платити за лічильник не хоче.
так отключите горячую воду вообще. бойлером уже давно как дешевле греть.
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

так отключите горячую воду вообще. бойлером уже давно как дешевле греть.
Ні, таке не підходить. Особливо для пенсіонерів та пільговиків.

Але бажано зробити 3 речи. 1) Утеплити загальні трубопроводи, наприклад в підвалі, 2) поремонтувати або замінити там вікна.
3) Відновити циркуляцію гарячої води, утеплити ці додаткові труби для циркуляції.


Останнє редагування: 21 листопада 2018 17:39:08 від com1
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий
v10

Ні, таке не підходить. Особливо для пенсіонерів та пільговиків.

Але бажано зробити 3 речи. 1) Утеплити загальні трубопроводи, наприклад в підвалі, 2) поремонтувати або замінити там вікна.
3) Відновити циркуляцію гарячої води, утеплити ці додаткові труби для циркуляції.
большинством голосов решаете и отрезаете. если большинство пенсов и льготников - валите оттуда. за холостую циркуляцию горячей воды тоже будете платить.

утепление, замена окон в подвале то отдельный вопрос.
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий
lot

Прийшов лист від Львівтеплоенерго про намір встановлення будинкового лічильника гарячої води на 85-квартирний будинок.
Загальна вартість близько 42 тис. гривень. Розтермінування на 5 років. Виходить 25 гривень з копійками в квартал на одну квартиру. За рік - 100 гривень, за 5 років - 500.
Поради якісь будуть?

ставити індивідувльнй до квартири і прямий договір. і чхати
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

ставити індивідувльнй до квартири і прямий договір. і чхати
В більшості квартир індивідуальні лічильники вже стоять. До 10 квартир можливо ще не стоять.
   
Re: Лічильник горячої води загальнобудинковий

вони зовсім єпанулися в Раді
тільки недавно заборонили загальні газові лічильники, і ось вводять загальні водяні
БПП і Педро будуть мати рейтинг нуль коли народ отримає масово цю новину
   
вони зовсім єпанулися в Раді
тільки недавно заборонили загальні газові лічильники, і ось вводять загальні водяні
БПП і Педро будуть мати рейтинг нуль коли народ отримає масово цю новину

вони не іпанулись, вони свідомо обдирають нарід
загальні лічильники (точки відповідальності) між юридичними особами, наприклад теплопостачальнаорг анізація і осбб, це був би ідеальний варіант
а так мутять всяку куйню з пільгами, субсидіями і колективною відповідальністью  :butcher:
   
Re: Лічильник гарячої води загальнобудинковий

Вхідна труба гарячої води діаметром від 50 до 80 мм (точно не пам'ятаю). Ціна лічильника для такої труби?
Тендер
https://prozorro.gov.ua/en/tender/UA-2018-03-20-001965-c
Там лічильники MWN. 130-50, 130-65, 130-80, 130-100.
Ціна до 6766 за 130-100 без ПДВ.

Останнє редагування: 21 листопада 2018 19:54:38 від com1
   
Re: Лічильник гарячої води загальнобудинковий
RSP

Потрібно тікати з цього комунізму.
Туда де платять самі за себе.
Розширюю круг пошуків житла яке куплю після продажі квартири з комуністичного дому.
   
Re: Лічильник гарячої води загальнобудинковий
van

Прийшов лист від Львівтеплоенерго про намір встановлення будинкового лічильника гарячої води на 85-квартирний будинок.
Загальна вартість близько 42 тис. гривень. Розтермінування на 5 років. Виходить 25 гривень з копійками в квартал на одну квартиру. За рік - 100 гривень, за 5 років - 500.
Поради якісь будуть?
Съезжа
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія