Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

БПП он же  Петро ,
 он же EС 4,99 % :D
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

а якщо не буде?
а які підстави щоб не було?
всі українські президенти закінчували строк з диким антирейтингом.

а чим Зе такий особливий щоб випадати з цієї закономірності???
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Про "слуг народу"  :gigi:


   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Про "слуг народу"  :gigi:


Показати зображення...

І що?

Маніпуляція від кнуроферми. :punish:

Сталін до статті про депутата не має відношення.

Стаття не про сталіна, а про депутата.

Депутатів споконвіку так називали.  :fool:
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

а які підстави щоб не було?
всі українські президенти закінчували строк з диким антирейтингом.

а чим Зе такий особливий щоб випадати з цієї закономірності???
він не з гівнополітикуму, не з гівноеліти
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

І що?
авжеж вважає що влада повинна гнобити населення, тримати бидло в стійлі
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Та гарантуй. Ты уже гарантував кнурца на второй срок.  :lol:
перемога зе з 73% результатом - це аномаліЯ яку логічно неможливо передбачити. я і досі вдивляюся в перехожих пробуючи зрозуміти хто ці людиноподібні індивіди, які проголосували за Зе, а основне ЧОМУ, з яких аргументів чи мотивів.

я вважав що хтось переможе (Зе чи По, складно сказати) з незначною перевагою.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

перемога зе з 73% результатом - це аномаліЯ яку логічно неможливо передбачити. я і досі вдивляюся в перехожих пробуючи зрозуміти хто ці людиноподібні індивіди, які проголосували за Зе, а основне ЧОМУ, з яких аргументів чи мотивів.

я вважав що хтось переможе (Зе чи По, складно сказати) з незначною перевагою.
хочеш я тобі точно, вичерпно і переконливо відповім?
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

а якщо не буде антирейтингу?

по питанню звідки в Зе антирейтинг візьметься. наприклад:

а я сьогодні у вікно чув як чотири медсестри сиділи і обговорювали, чи буде Зеленський ціну на газ знижувати.
про Юльку і не згадали  :(
договорились, що він то хоче, тільки без Ради не може. Треба йому більшість у Раді. Явно за Зе всі четверо голосуватимуть
лохи самі собі щось нафантазують, а навесні розчаровані люто розпнуть Зе.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

хочеш я тобі точно, вичерпно і переконливо відповім?
та давай якщо маєш що сказати.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

по питанню звідки в Зе антирейтинг візьметься. наприклад:

лохи самі собі щось нафантазують, а навесні розчаровані люто розпнуть Зе.
а якщо знизить?
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

а якщо знизить?
а якщо кожному по $4000 і чарівній паличці?
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

та давай якщо маєш що сказати.
не я

   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

а якщо кожному по $4000 і чарівній паличці?
ну от бач, сам знаєш
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

не я

Показати зображення...
ну і х-у-й з того що задолбало.
то спали хату бо задовбало, і будеш взимку ночувати в стогу.

"задовбало" - це аргумент йобнутих інфантилів. власне це лише підтверджує мою думку про 73%.

розумна людина аналізує
і формулює препнзії чіткіше. "туфлі тиснуть" чи "робота нудна" і відповідно до цього намічає шляхи вирішення проблеми.

Останнє редагування: 19 липня 2019 00:13:57 від T.Blair.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

ну і х-у-й з того що задолбало.
то спали хату бо задовбало, і будеш взимку ночувати в стогу.

"задовбало" - це аргумент йобнутих інфантилів. власне це лише підтверджує мою думку про 73%.

розумна людина аналізує
і формулює препнзії чіткіше. "туфлі тиснуть" чи "робота нудна" і відповідно до цього намічає шляхи вирішення проблеми.
ну от я і дізнався про твоє ставлення до майдану. Показове
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

ну от я і дізнався про твоє ставлення до майдану. Показове
Майдан мав чіткіші претензії ніж просте  "задовбало".
- гегемонія "донєцкіх"
- здача України кремлю
- відмова від асоціації ЄС
- побиття студентів 30.11.2013
- "диктаторські закони" 16 січня
і т.п.

Останнє редагування: 19 липня 2019 00:55:06 від T.Blair.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Зе - це величезна лотерея в масштабі країни.
різні групи серед 73% щось "задовбало" і вони вкладали в пустишку Зе свої мрії і ілюзії.

Зе - це абсолютне х-у-й-зна-хто, Пилип-з-конопель,
і його "слуги народу" теж те саме.

я до березня 2019 р взагалі не знав хто це такий, Зеленський  :S
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Майдан мав чіткіші претензії ніж просте  "задовбало".
- гегемонія "донєцкіх"
- здача України кремлю
- відмова від асоціації ЄС
- побиття студентів 30.11.2013
- "диктаторські закони" 16 січня
і т.п.
ти про майдан вже сказав, блер. Слово не горобець. А щодо претензій, їх і зараз повно конкретних. Наприклад, посадити свина пожиттєво з повною конфіскацією
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Нормальне бажання віддати владу в одні руки. Старим не вірять, голос провів дуже невдалу кампанію, хоча список найбільш вдалий.

 Ну і головне - люди втомились від безвідповідальності, коли порошенко показує на гройсмана, гройсман на авакова, аваков на сбу, сбу на гпу, гпу на митницю, митниця на суд, суд на верховну раду, а в раді порожня зала, один лещенко сам з собою.... А інші депутати на телеефірах клеймлять Петра.

 всі ці пермонажі назначені по партійних квотах. І нафуя таке різноманіття, що і спитати ні з кого? Заєбісь придумали як нічого не робити і бути владою.

У меня только большие сомнения по поводу персонала. Если чтобы заполнить президентские квоты и позиции пришлось назначать директоров видео студий и соседей по лестничной клетке, то кого на парламенские квоты будут искать - акушерку жены на родах второго ребёнка?

И все ещё не слышно какой же все таки план? Команда Зе только забрасывает пробные шары, получает отлуп, отыгрывает назад на второй день другими губами/шлепами. Персоналии по факту весьма слабые, плана похоже нет ещё с осени или этот план попросту не озвучивают потому что он ввергнет Украину в такое, что мало не покажется. И на то указывают все шаги на сегодня.
И теперь отлуп будет давать труднее потому что в  парламенте будут заседать Йес-сэры.

С чего население так оптимистично шагает в направлении указанном слугами народа как правильное - для меня загадка. Евреев едущих в вагонах в Освенцим убеждали что они едут в рабочие лагеря и там все есть для работы, поэтому много вещей брать не нужно. История, однако. Я просто уверен, что где то там есть мораль в этой истории.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

ти про майдан вже сказав, блер. Слово не горобець. А щодо претензій, їх і зараз повно конкретних. Наприклад, посадити свина пожиттєво з повною конфіскацією

Та ти не дізнався а заїпав Блера. Ти ніхто, звати тебе ніяк пафос твій наскрізь фальшивий.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

ну і х-у-й з того що задолбало.
то спали хату бо задовбало, і будеш взимку ночувати в стогу.

"задовбало" - це аргумент йобнутих інфантилів. власне це лише підтверджує мою думку про 73%.

розумна людина аналізує
і формулює препнзії чіткіше. "туфлі тиснуть" чи "робота нудна" і відповідно до цього намічає шляхи вирішення проблеми.

Так у 73% плана нет это пол беды. Просто у их кумира плана тоже нет с осени или он такой секретный, что избирателям знание о нем доверить никак нельзя.
Перестать стрелять, перестать воровать и все наладится - это не план, это декларация. Наивная притом.
Работа государства - это не устраивать прочухан главе бориспольского района, а устанавливать правила и установки для гос институтов и бизнесов чтобы обеспечить развитие.
Опять же пока что все что я вижу - это в один день одна голова от узе вкидывает идею или мнение, потом получают отлуп и быстренько эту идею отвергают ртом самого Зе или кого-то из узе команды. Это слегка странно и вызывает некоторые опасения. Как граждане могут так радоваться и не задавать себе и команде Зе вопросов - мне лично не понятно.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня)

Блін, скільки у ригів...
Надо уже привыкнуть, что у нас в стране примерно 15% упоротой ваты.
   
Re: Найновіший Рейтинг (13-17 липня) Нове

Так у 73% плана нет это пол беды. Просто у их кумира плана тоже нет с осени или он такой секретный, что избирателям знание о нем доверить никак нельзя.
Перестать стрелять, перестать воровать и все наладится - это не план, это декларация. Наивная притом.
Работа государства - это не устраивать прочухан главе бориспольского района, а устанавливать правила и установки для гос институтов и бизнесов чтобы обеспечить развитие.
Опять же пока что все что я вижу - это в один день одна голова от узе вкидывает идею или мнение, потом получают отлуп и быстренько эту идею отвергают ртом самого Зе или кого-то из узе команды. Это слегка странно и вызывает некоторые опасения. Как граждане могут так радоваться и не задавать себе и команде Зе вопросов - мне лично не понятно.
+
я можу зрозуміти (не обовязково погодитися :)) виборця будь-якого напрямку якщо його аргументація хоч трохи раціональна і логічна.
"я за Бойко потому что будет мир с Россией и я смогу летать к тете в Москву". ну ок.
"я за Петра тому що армія мова віра геть від Москви - це мені важливо, а бідіність і корупцію я ще трохи потерплю". ну ок.
"я за Смєшка бо він з СБУ і наведе порядок і законність". ну ок.

але 73% за Зе - це якийсь сеанс масових фантазій. про Слугу Народу Голобородька, "нашого хуйло" який розстрілює Раду (царь хароший а бояре плохие) і т.п.
славна традиція українського мрійництва про Скарб Полуботка і як вареники самі в рот залітатимуть

Останнє редагування: 19 липня 2019 12:19:23 від T.Blair.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія